206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,751 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 15 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

حک شده و لیبل نیست.

lhou_img_20180803_103431.jpg

اقا مهرداد فکر میکنم دارید اشتباه میکنید من دقیقا دارم میبینم لیبله و برچسبه حتی روی ادرس سایتم که WWW , و مارک برمبو رو پوشونده و دقت کنید کاملا مشخخصه لیبله و برچسب دور تا دور رو نگاه کنید حتی خط برچسبم مشخصه

عکس شما ام دقیقا همینه و فقط کنارتر پسبوندن تا ادرس سایت و مارک برمبو معلوم باشه و تو عکس شکا این طرحهای قرمزو برچسب پوشونده و یعد تموم شدن برچسب ادامه طرح بیرون زده 

توی عکس شما ام دقیقا سفیدی برچسب با سفیدی کارتن مشخصه تفاوت داره و خط برچسب مشخصه و رو کارتن چاپ نشده

البته شاید منظور شما ام همینه برچسبه من اشتباه متوجه شدم چون کاملا مشخصه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 8 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

lhou_img_20180803_103431.jpg

اقا مهرداد فکر میکنم دارید اشتباه میکنید من دقیقا دارم میبینم لیبله و برچسبه حتی روی ادرس سایتم که WWW , و مارک برمبو رو پوشونده و دقت کنید کاملا مشخخصه لیبله و برچسب دور تا دور رو نگاه کنید حتی خط برچسبم مشخصه

عکس شما ام دقیقا همینه و فقط کنارتر پسبوندن تا ادرس سایت و مارک برمبو معلوم باشه و تو عکس شکا این طرحهای قرمزو برچسب پوشونده و یعد تموم شدن برچسب ادامه طرح بیرون زده 

توی عکس شما ام دقیقا سفیدی برچسب با سفیدی کارتن مشخصه تفاوت داره و خط برچسب مشخصه و رو کارتن چاپ نشده

البته شاید منظور شما ام همینه برچسبه من اشتباه متوجه شدم چون کاملا مشخصه

آیدین جان اون برچسب کلی اگه منظورتون هست روی تمام جعبه هاش هست و مشخصات فنی محصول روی اون توسط خود شرکت حک شده. تک تک ویژگی ها روی هر قوطی نیست. اگه دقت کنید آیتم هایی روی هر کدوم از قوطی ها (مال من و مال آقا حمید) هست که بعضی تیک خورده و بعضی تیک نخورده همچنین شماره های فنی تکنولوژی ساخت  گشتاور لازم و خودروهای توصیه شده که برای هر نوع متفاوته و توسط برچسب مشخص شده.

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

با اینکه مطمئنم حک شده ولی فردا باز میرم جعبه اش را میبینم.

20170730_170251.jpg

اقا مهرداد حتما چک کنید ولی من عکس شمارو مجدد چک کردم خودتونم نگاه کنید فرق عکس شما با اقا حمید اینه لیبل شمارو کنارتر چسبوندن تا ادرس و مارک برمبو معلوم باشه ولی دو تا طراحی خط کلفت قرمز گوشه راست تصویره که برچسب مقداری از اونهارو پوشونده  که حتی سایشم من دارم میبینم و مشخصه برچسبه اگر چاپ بود اون دو خط قرمز کلفت محو میشد خط برچسبم دور تا دور معلومه بعد از حاشیه قرمز لیبل

اگه این چاپ  باشه کلا دنیای من در مورد شناخت جنس اصلو فرع به هم میخوره:shock:

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

آقا این برچسبه کاملا واضحه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اگه این چاپ  باشه کلا دنیای من در مورد شناخت جنس اصلو فرع به هم میخوره:shock:

:::P نه آقا شک نکنید

ایدین جان 2 تا پست گذاشتم اول فکر کردم منظورتون بارکد تنها هست که با برچسب چسبوندن که گفتم فردا میبینم ولی درست که خوندم متوجه شدم منظورتون برچسب کلی دیتا شیت محصول هست که تو پست بالا جواب دادم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

آیدین جان اون برچسب کلی اگه منظورتون هست روی تمام جعبه هاش هست و مشخصات فنی محصول روی اون توسط خود شرکت حک شده. تک تک ویژگی ها روی هر قوطی نیست. اگه دقت کنید آیتم هایی روی هر کدوم از قوطی ها (مال من و مال آقا حمید) هست که بعضی تیک خورده و بعضی تیک نخورده همچنین شماره های فنی تکنولوژی ساخت  گشتاور لازم و خودروهای توصیه شده که برای هر نوع متفاوته و توسط برچسب مشخص شده.

بله درسته میگم من منظور شمارو درست نفهمیدم فکر کردم کل اون قسمت سفیدرنگو میگید چاپ شده و برچسب نیست منظور من از لیبل کل اون قسمت سفید رنگ بود که بارکدم روش هست

در 1 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

:::P نه آقا شک نکنید

:-)

l2kWjQVvM.jpg

حالا عکس لیبل روی این کارتنهارو نگاه کنید انگار برچسب نیست و تماما روی کارتن چاپ شده قسمتی که زیرش هیچی نیست و برای چاپ اماده شده تماما یکشکل و درست یکجا در صدرتی که لیبلها اکثرا مشابه نیستن و گاها کج یا در جای متفاوتر چسبیده میشن 

البته مطمعن نیستم این چاپ روی کارتن باشه فقط حدس میزنم ولی اگه چاپ روی کارتن باشه میشه از دلایل تقلبی بودنش دونست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

دوستان همونطور که میدونید برمبو یک شرکت بسیار حرفه ای قدیمی تاسیس 1961 هست که تخصص در ساخت  Brake pad و brake disk  (دیسک ترمز و لنت) و کلا تجهیزات ترمز داره که برای ماشین های خاص مثل لامبورگنی، فراری  ، پورشه، مرسدس بنز، ب ام و، لانچیا، نیسان و کرایسلر... همچنین خودروهای فرمول 1طراحی ترمز میکنه بنابراین نباید انتظار دیسک ارزون و یا قطعات ارزون را داشت درسته که ممکنه الان برای گروه psa هم بزنه ولی لیل هم نمیشه قیمت پایین باشه. حال فرض کنیم با توجه به وضعیت دلار و گمرکی و سود فروشنده قیمت حدود زیر 20 یورو در میاد ا!!! که کمی غیر منطقی هست!

در زیر چند تا از عکس های این دیسک ها را گذاشتم:

20170730_170439.jpg

20170730_170638.jpg

20170730_170803.jpg

مهرداد خان خیلی زیباست ...

شب جمعه ای کلی دل ما رو بردی ها [gerye]

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 14 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

بله درسته میگم من منظور شمارو درست نفهمیدم فکر کردم کل اون قسمت سفیدرنگو میگید چاپ شده و برچسب نیست منظور من از لیبل کل اون قسمت سفید رنگ بود که بارکدم روش هست

l2kWjQVvM.jpg

حالا عکس لیبل روی این کارتنهارو نگاه کنید انگار برچسب نیست و تماما روی کارتن چاپ شده قسمتی که زیرش هیچی نیست و برای چاپ اماده شده تماما یکشکل و درست یکجا در صدرتی که لیبلها اکثرا مشابه نیستن و گاها کج یا در جای متفاوتر چسبیده میشن 

البته مطمعن نیستم این چاپ روی کارتن باشه فقط حدس میزنم ولی اگه چاپ روی کارتن باشه میشه از دلایل تقلبی بودنش دونست

به نظر چاپی هست

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

l2kWjQVvM.jpg

از روی عکس خیلی مشخص نیست ولی به قول شما ظاهرا چاپ روی قوطی هست. برخی از رده های  برمبو یک آلیاژ بسیار مقاوم و ضد زنگ در حاشیه یا لبه زده اند که بسیار مقاومه این پوشش همچنین در گودی نشیمنگاه پیچ هم هست و اگه تو عکس های من ببینید  رنگ خاکستری تیره داره.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

l2kWjQVvM.jpg

این دیسک اصلی سوراخ دار برمبو هست 

s-l1600.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری