206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,752 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 دقیقه قبل، Atom گفته است :

در مورد قیمت که دقیقا حرف شما درست است. قیمتش این قدر مفت هست که هوس کردم دو تا هم اضافه بخرم، ببندم روی دوچرخه ام ...

مهرداد خان هم که گفت دو سال پیش خریدن 350 تومان! 

منم اصلا دیسک لازم ندارم قیمتو دیدم هوایی شدم ولی خدایی کاری ندارم اصله یا فرع ولی خداییش تر تمیز کپی کرده اگرم کپی باشه الان دیسکو صفحه ام میخری کاتالوگ نداره ولی این کاتالوگ داره بسته بندیشم تر تمیزه الیاژشم تر تمیز میزنه ولی اون قسمت لیبل کنارش نمیخوره برچسب باشه انگار چاپیه اجناس اصل لیبلشون برچسبیه بازم باید از نزدیک چک کرد یهو میبینی اصلا عکس واقعی جنسش نیست و یه جفت دیسک اصلی گذاشته تو کارتن خودش عکس انداخته بری اونجا یه چیز دیگه بزاره جلوت

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

شما تکستار یا trw یا برمبو اصلی بگیر 

مرسی از راهنمایی حمید جان

دوستان میشه لطف کنید آیدی، تاپیکی، آدرسی، شماره تلفنی یا خلاصه راه ارتباطی با قطعه فروشان معتبر و قابل اعتماد به من بدهید.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

فعلا این عکس ها را پیدا کردم:

20170730_170231.jpg

20170730_170251.jpg

بارکد 80 برای ایتالیسات اقا مهرداد این لیبل برچسبی بود یا چاپ شده بود روی کارتن؟من که دقت میکنم زیاد معلوم نیست ولی فکر میکنم برچسبه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

lhou_img_20180803_103431.jpgr9ix_img_20180803_103731.jpg

در 10 دقیقه قبل، Atom گفته است :

مرسی از راهنمایی حمید جان

دوستان میشه لطف کنید آیدی، تاپیکی، آدرسی، شماره تلفنی یا خلاصه راه ارتباطی با قطعه فروشان معتبر و قابل اعتماد به من بدهید.

چشم الان میفرستم 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

منم اصلا دیسک لازم ندارم قیمتو دیدم هوایی شدم ولی خدایی کاری ندارم اصله یا فرع ولی خداییش تر تمیز کپی کرده اگرم کپی باشه الان دیسکو صفحه ام میخری کاتالوگ نداره ولی این کاتالوگ داره بسته بندیشم تر تمیزه الیاژشم تر تمیز میزنه ولی اون قسمت لیبل کنارش نمیخوره برچسب باشه انگار چاپیه اجناس اصل لیبلشون برچسبیه بازم باید از نزدیک چک کرد یهو میبینی اصلا عکس واقعی جنسش نیست و یه جفت دیسک اصلی گذاشته تو کارتن خودش عکس انداخته بری اونجا یه چیز دیگه بزاره جلوت

در مورد تمیز بودن کار، موافقم. اگر هم کپی باشه واقعا یکی از بهترین های کپی هایی است که توی عمرم دیدم. منتها نظرت در مورد بررسی حضوری کاملا درست است، شاید اصلا جنس تحویلی با این نمونه ها یکسان نباشد.

در 5 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

چشم الان میفرستم 

لطف می کنی حمید جان

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 10 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

بارکد 80 برای ایتالیسات اقا مهرداد این لیبل برچسبی بود یا چاپ شده بود روی کارتن؟من که دقت میکنم زیاد معلوم نیست ولی فکر میکنم برچسبه

krs_img_20181012_000110%5B1%5D.jpg

hq4c_img_20181012_000007%5B1%5D.jpg

الان عکس اول مربوط به یه جعبه بکس المان تقلبیه که لیبل رو کارتن چاپ شده ولی عکس دوم مربوط به یه دریل بوش اصل که لیبل همونطور که میبینید حالت برچسب داره اگه لیبل برچسبی نبود و رو کارتن چاپ بود به احتمال زیاد تقلبیه ولی اگه لیبل برچسبی بود بازم دلیل بر اصالت نداره کیفیت لیبل خودش مهمه و مدلی که رو لیبل خورده همینطور اطلاعات باید چک شه تا بشه به اصالتش یقین کرد مثلا من رو یه فرز تقلبی بوش دیدم رو برچسبش زده بود 110 ولت در صورتی که 220 بود حتی به اقای تحیری ام نشون دادم گفت وات و بقیه اطلاعات روی برچسبم اشتباهه و مدلهایی رو ادم بعضی وقتها رو بعضی اجناس میبینه که اصلا تو سایت اصلی هیچ نشانی ازشون نیست و وقتی تو نت سرچ میکنی  نهایت بتونی ردپایی ازشون تو سایتهای متفرقه مثل همین دیوارو شیپور خودمون ولی برای کشورهای دیگه مثل روسیه و چینو کشورهای اسیای شرقی پیدا کنی

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Atom گفته است :

در مورد تمیز بودن کار، موافقم. اگر هم کپی باشه واقعا یکی از بهترین های کپی هایی است که توی عمرم دیدم. منتها نظرت در مورد بررسی حضوری کاملا درست است، شاید اصلا جنس تحویلی با این نمونه ها یکسان نباشد.

لطف می کنی حمید جان

البته این دیسک برمبو خیلی با کیفیت بود متاسفانه ازخود دیسک عکس ندارم 

در 10 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

krs_img_20181012_000110%5B1%5D.jpg

hq4c_img_20181012_000007%5B1%5D.jpg

الان عکس اول مربوط به یه جعبه بکس المان تقلبیه که لیبل رو کارتن چاپ شده ولی عکس دوم مربوط به یه دریل بوش اصل که لیبل همونطور که میبینید حالت برچسب داره اگه لیبل برچسبی نبود و رو کارتن چاپ بود به احتمال زیاد تقلبیه ولی اگه لیبل برچسبی بود بازم دلیل بر اصالت نداره کیفیت لیبل خودش مهمه و مدلی که رو لیبل خورده همینطور اطلاعات باید چک شه تا بشه به اصالتش یقین کرد مثلا من رو یه فرز تقلبی بوش دیدم رو برچسبش زده بود 110 ولت در صورتی که 220 بود حتی به اقای تحیری ام نشون دادم گفت وات و بقیه اطلاعات روی برچسبم اشتباهه و مدلهایی رو ادم بعضی وقتها رو بعضی اجناس میبینه که اصلا تو سایت اصلی هیچ نشانی ازشون نیست و وقتی تو نت سرچ میکنی  نهایت بتونی ردپایی ازشون تو سایتهای متفرقه مثل همین دیوارو شیپور خودمون ولی برای کشورهای دیگه مثل روسیه و چینو کشورهای اسیای شرقی پیدا کنی

برچسب هست 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

حک شده و لیبل نیست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

البته این دیسک برمبو خیلی با کیفیت بود متاسفانه ازخود دیسک عکس ندارم 

اگه تنبلی نکنم فردا یه سر میرم پیشش البته اگه جمعه کار کنه اگرم کار نمیکرد بهش میگم چنتا عکس از لیبلو بارکدش از نزدیک بندازه تا هم ببینم برچسبه یا چاپ هم اطلاعاتی که روشه تو نت چک کنیم تا ببینیم کارتنو دیسک داخلش با نمونه های اصلی مطابقت داره 

باور کنید من یه بکس داشتم که البته فروختمش ولی المان اصل بود دو برند هایکو و الورارو دو تا یکی کرده بودن یعنی جعبه و یکی دو تا قطعه هایکو بود و بقیه قطعه ها الورا اینها که برای 30-50 سال قبل بود روی سوکتها و جقجقه و متعلقات هر کدوم شماره و مدل هایی هک شده بود که وقتی میزدم تمام عکسها و اطلاعاتشون توی دو سایت الورا و هایکو بود حالا اجناس جدید که جای خود داره بعضی کپیها کلا مدلی روی قطعه میزنن که نزدیک نمونه اصلیه و تو سایت اصلی اصلا نیست اگرم مدل دقیقا با نمونه اصل یکی باشه باز هم از شباهتها و تفاوتهاشون میشه فهمید اصله یا فرع مثلا من یه فرز دیگه که تقلبی بود وقتی مدلشو تو نت سرچ کردم دیدم اصلا نوع اصلی دیمر نداره ولی نوع تقلبی دیمردار بود تو بخش ابزار باز خوبی که داره اکثر اجناس اصل نمایندگی و گارانتی داره مثل برندهای گوشی و از ضمانتشون میشه مطمعن شد اصلین شاید فقط 5-10 درصد باشن که گارانتی ندارن ولی اصلا و باید خود مشتری بفهمه 

ولی تو صنعت قطعات خودرو اجناس اورجینال خبری از نمایندگیو ضمانت نیست و این کارو خیلی سخت میکنه الان بعد اینهمه سال که دیسکو صفحه والعو سبز وارد میشه و روش لیبل برچسبی ام خورده و نوشته ساخت فرانسه ولی خیلیا میگن تقلبیه خیلیا میگن اصله ولی چینه و رو برچسبش خورده فرانسه 

و بعضی قطعاتم که مستقیم با ایمنی و جون مردم کار داره مثل همین لنتو دیسک شیلنگ ترمز  که هیچ نظارتی روشون نیست الان داریم 900 هزار تومن برای صفحه کلاجی پول میدیم که نمیدونیم اصله یا فرع همونطور که تو صنعت الکترونیکو گوشیو لوازم خانگی حتی ابزار هر مارک معروفی مثل سامسونگو بوشو ال جیو ماکیتا و سونی نمایندگی و وارد کننده انحصاری دارن برندهایی مثل برمبو والعو و دایکن بوش هم نمایندگی داشتن و با برچسب نمایندگی یا خدمات پس از فروش که رو جعبه لنتو دیسکو صفحه میخورد اینهمه پول که میدیم لا اقل خیالمون راحت میشد جنس اصلیه و اینهمه جنس تقلبی با توجه به وضعیت نا بسمان قطعه با قیمت اصلی فروش نمیرفت

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان همونطور که میدونید برمبو یک شرکت بسیار حرفه ای قدیمی تاسیس 1961 هست که تخصص در ساخت  Brake pad و brake disk  (دیسک ترمز و لنت) و کلا تجهیزات ترمز داره که برای ماشین های خاص مثل لامبورگنی، فراری  ، پورشه، مرسدس بنز، ب ام و، لانچیا، نیسان و کرایسلر... همچنین خودروهای فرمول 1طراحی ترمز میکنه بنابراین نباید انتظار دیسک ارزون و یا قطعات ارزون را داشت درسته که ممکنه الان برای گروه psa هم بزنه ولی لیل هم نمیشه قیمت پایین باشه. حال فرض کنیم با توجه به وضعیت دلار و گمرکی و سود فروشنده قیمت حدود زیر 20 یورو در میاد ا!!! که کمی غیر منطقی هست!

در زیر چند تا از عکس های این دیسک ها را گذاشتم:

20170730_170439.jpg

20170730_170638.jpg

20170730_170803.jpg

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری