206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,752 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 38 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

https://divar.ir/v/دیسک-ترمز-سوراخدار-برمبو-ایتالیا_قطعات-یدکی-و-لوازم-جانبی-خودرو_تهران_پاسداران_دیوار/l2kWjQVvM

l2kWjQVvM.1.jpg

l2kWjQVvM.jpg

سلام دوستان الان این تبلیغو تو دیوار دیدم دیسک برمبو ایتالیا ادعا کرده اصلیه 370 فقط ننوشته برای چه ماشینیه من حدس میزنم چندین مدل داشته باشه و برا 206 هم میخوره نوشته با ارز پارسال وارد کرده و همون قیمت گذاشته سوراخ داره و نوشته به هیچ عنوان تاب ور نمیداره و یه عمر کار میکنه

میخواستم ببینم کسی از این نوع دیسک دیده؟ ارزششو داره ؟ و 370 میرزه ادم بخره؟ البته اگه به 206 بخوره

سلام
ایدین خان لطفا اگر به نتیجه ای در مورد اصل بودن این دیسک رسیدید، اینجا هم مطرح کنید.

من به شدت از قدرت ترمز 206 های ایرانیزه ناراضی ام و تصمیم دارم تغییراتی بدم. فکر می کنم تعویض دیسک ها در کنارها کلیپرها بتونه مشکل را حل کند.

ویرایش شده در توسط Atom
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، aidin1384 گفته است :

سلام فقط به خاطر قیمت میگید قلابیه؟ یا قبلا با این نوع جنسو بسته بندی اشنایی دارید؟

اصلشم که شما میگید بالای یک ملیونه مشابه این هست یا تفاوتهایی داره؟

اگه اصلشم مشابه اینه و شما برای قیمتش حدس میزنید تقلبیه برای اینکه مطمعن شم به چه چیزهایی باید توجه کنم اگه رفتم از نزدیک بخرم؟ .الا من که دیدم کاتالوگو جنس بسته بندیو الیاژشو کمی حس کردم اصله ولی خوب تقلبیها ام جدیدیا از اصل تمیزتر کار میکنن

چند دلیل داره شما سایت های معروف بری ببینی دیسک ساده اون بین ۵۰ تا ۶۰ دلاره . و سوراخ دار اون خیلی بیشتر میشه یعنی با دلار الان حساب کنی حدود یک میلیون میشه بدون باقی هزینه ها گمرک و .. بعد برمبو چنین کارتی نداره  این کارتن اصلی هست آقا مهرداد هم خودشون گرفتن حالا من چندتا عکس میزارم brembo-oe-brake-discs_2_1_3_2_2_1_2_1_2.jpg.63e637afdd9e2565c60ce08506a1f0df.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

بعد میگه برای پراید هم وجود داره .یعنی برمبو برای پراید سوراخ دار زده ؟ سرچ ساده بکنی چنین دیسکی برمبو نزده با این کارتن

حمید جان تا اونجایی که من می دونم، Brake pad و brake disk استانداردهای سایز دارند، مثل ابعاد رینگ یا لاستیک.

خوب هر ماشینی در پروسه های طراحی برای کاهش هزینه از این استانداردهای سایز استفاده می کنه تا قطعات هزینه طراحی کمتری داشته باشد. اینکه الزاما برمبو برای پراید دیسک زده باشه که به قول شما غیر منطقی است، داستان احتمالا این است که سایز دیسک با سایز پراید یکسان است.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام فقط به خاطر قیمت میگید قلابیه؟ یا قبلا با این نوع جنسو بسته بندی اشنایی دارید؟

اصلشم که شما میگید بالای یک ملیونه مشابه این هست یا تفاوتهایی داره؟

اگه اصلشم مشابه اینه و شما برای قیمتش حدس میزنید تقلبیه برای اینکه مطمعن شم به چه چیزهایی باید توجه کنم اگه رفتم از نزدیک بخرم؟ .الا من که دیدم کاتالوگو جنس بسته بندیو الیاژشو کمی حس کردم اصله ولی خوب تقلبیها ام جدیدیا از اصل تمیزتر کار میکنن

آیدین جان قبلی ها با این قوطی هاش فرق داره ولی دلیل هم نمیشه چون هر شرکتی در چند سال ممکنه قوطی هاش را عوض کنه. من 2 سال پیش 350 گرفتم ولی یک مشخصه ای که جدید هاش داره یک هولوگرام هست که میگن میتونید از طبق اون با شرکت سازنده اش تماس داشته باشید. مال خودم را عکس هاش را دارم ولی الان نمیدونم کجا گذاشتم پیدا کردم میفرستم. به قول حمید خان با احتساب دلار و گمرکی الان بالای 1 باید در بیاد اینکه 300 میگه یک جاش میلنگه! ولی البته اینجا ایرانه و هر چیز ممکن!!

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

در 5 دقیقه قبل، Atom گفته است :

حمید جان تا اونجایی که من می دونم، Brake pad و brake disk استانداردهای سایز دارند، مثل ابعاد رینگ یا لاستیک.

خوب هر ماشینی در پروسه های طراحی برای کاهش هزینه از این استانداردهای سایز استفاده می کنه تا قطعات هزینه طراحی کمتری داشته باشد. اینکه الزاما برمبو برای پراید دیسک زده باشه که به قول شما غیر منطقی است، داستان احتمالا این است که سایز دیسک با سایز پراید یکسان است.

من با این فروشنده صحبت کردم به نظر شما منطقی هست دیسک حدود یک میلیون به ۳۷۰ بفروشه؟ بعد شما سرچ کنی تو خود سایت برمبو یا فروشندگان اینترنتی چنین کارتی و چنین دیسکی وجود نداره بزارید چندتا عکس از جعبه اصلی بفرستم 

در 3 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

آیدین جان قبلی ها با این قوطی هاش فرق داره ولی دلیل هم نمیشه چون هر شرکتی در چند سال ممکنه قوطی هاش را عوض کنه. من 2 سال پیش 350 گرفتم ولی یک مشخصه ای که جدید هاش داره یک هولوگرام هست که میگن میتونید از طبق اون با شرکت سازنده اش تماس داشته باشید. مال خودم را عکس هاش را دارم ولی الان نمیدونم کجا گذاشتم پیدا کردم میفرستم. به قول حمید خان با احتساب دلار و گمرکی الان بالای 1 باید در بیاد اینکه 300 میگه یک جاش میلنگه! ولی البته اینجا ایرانه و هر چیز ممکن!!

آقا مهرداد میگه شرکت برمبو ممرال اگه اشتباه نکنم نماینده برمبو ایتالیا ولی من هرچی سرچ کردم چنین شرکتی  وجود نداره حتی تلفن همراه میده  الان ساده اون حدود ۴۰۰ هست بعد دیسک به این گرونی بیاد بده ۳۷۰ اونم چون با دلار قدیم وارد کرده 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

من با این فروشنده صحبت کردم به نظر شما منطقی هست دیسک حدود یک میلیون به ۳۷۰ بفروشه؟ بعد شما سرچ کنی تو خود سایت برمبو یا فروشندگان اینترنتی چنین کارتی و چنین دیسکی وجود نداره بزارید چندتا عکس از جعبه اصلی بفرستم 

در مورد قیمت که دقیقا حرف شما درست است. قیمتش این قدر مفت هست که هوس کردم دو تا هم اضافه بخرم، ببندم روی دوچرخه ام ...

مهرداد خان هم که گفت دو سال پیش خریدن 350 تومان! 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

چند دلیل داره شما سایت های معروف بری ببینی دیسک ساده اون بین ۵۰ تا ۶۰ دلاره . و سوراخ دار اون خیلی بیشتر میشه یعنی با دلار الان حساب کنی حدود یک میلیون میشه بدون باقی هزینه ها گمرک و .. بعد برمبو چنین کارتی نداره  این کارتن اصلی هست آقا مهرداد هم خودشون گرفتن حالا من چندتا عکس میزارم brembo-oe-brake-discs_2_1_3_2_2_1_2_1_2.jpg.63e637afdd9e2565c60ce08506a1f0df.jpg

والا اقا حمید این موضوع رو من بارها دیدم مثلا یه مینی فرز ماکیتا خریدم 400 اصلی بود و گارانتی تیوا گستر داشت همون مدل رو تو ایبی و یه سایت عماراتی دیدم تازه اون موقع دلار 4.200 بود بازم قیمتش نزدیک 800-900 میفتاد اینها وقتی وارد میکنن چون نمایندگی میگیرن و با قیمت عمده وارد میکنن ال سی باز میکننو هزار داستان دیگه قیمت تمام شدش با قیمت خارج متفاوت میشه خوب الان که قیمت دلار حبابه و بازرگانها تا همین یه ماه پیش دلار 4.200 میگرفتن برای واردات ولی حتی اون موقع که دلار ثابت بود خیلی قیمتها مخصوصا تو کالاهایی که مثل گوشی به روز هستو تو دنیا هست قیمتها متفاوت بود و تو سایتهای امازون و ایبی چک میکردی قیمتشون بالاتر بود من بارها تو همین تبلیقات دیوارو اینترنت دیده بودم طرف مثلا یه مانیتور ماشین یا یه گوشی برای فروش میزاشت 500 تومن بعد مینوشت تو سایت امازون نوشته 500 دلار که میشه دو ملیون 

حالا نمیدونم اصل باشه خودمم شک داشتم اینجا پرسیدم دیر وقتم بود به طرف زنگ نزدم ولی کنار جعبه های اجناس اورجینال یه برچسب بار کد چسبونده میشه که مدلو بارکدشو میشه تو نت سرچ کرد و چک کرد اگه اون مدل تو سایت اصلی نباشه یا اصلا اون برچسب نباشه و بارکد چاپی باشه روی کارتن یا شماره بارکد با کشور سازنده مطابقت نداشته باشه میشه فهمید یه چیزایی

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Atom گفته است :

در مورد قیمت که دقیقا حرف شما درست است. قیمتش این قدر مفت هست که هوس کردم دو تا هم اضافه بخرم، ببندم روی دوچرخه ام ...

مهرداد خان هم که گفت دو سال پیش خریدن 350 تومان! 

بله الان براتون عکس خود کارتن می‌فرستم شما تکستار یا trw یا برمبو اصلی بگیر 

در 1 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

والا اقا حمید این موضوع رو من بارها دیدم مثلا یه مینی فرز ماکیتا خریدم 400 اصلی بود و گارانتی تیوا گستر داشت همون مدل رو تو ایبی و یه سایت عماراتی دیدم تازه اون موقع دلار 4.200 بود بازم قیمتش نزدیک 800-900 میفتاد اینها وقتی وارد میکنن چون نمایندگی میگیرن و با قیمت عمده وارد میکنن ال سی باز میکننو هزار داستان دیگه قیمت تمام شدش با قیمت خارج متفاوت میشه خوب الان که قیمت دلار حبابه و بازرگانها تا همین یه ماه پیش دلار 4.200 میگرفتن برای واردات ولی حتی اون موقع که دلار ثابت بود خیلی قیمتها مخصوصا تو کالاهایی که مثل گوشی به روز هستو تو دنیا هست قیمتها متفاوت بود و تو سایتهای امازون و ایبی چک میکردی قیمتشون بالاتر بود من بارها تو همین تبلیقات دیوارو اینترنت دیده بودم طرف مثلا یه مانیتور ماشین یا یه گوشی برای فروش میزاشت 500 تومن بعد مینوشت تو سایت امازون نوشته 500 دلار که میشه دو ملیون 

حالا نمیدونم اصل باشه خودمم شک داشتم اینجا پرسیدم دیر وقتم بود به طرف زنگ نزدم ولی کنار جعبه های اجناس اورجینال یه برچسب بار کد چسبونده میشه که مدلو بارکدشو میشه تو نت سرچ کرد و چک کرد اگه اون مدل تو سایت اصلی نباشه یا اصلا اون برچسب نباشه و بارکد چاپی باشه روی کارتن یا شماره بارکد با کشور سازنده مطابقت نداشته باشه میشه فهمید یه چیزایی

آیدین جان حرفت درسته یه سری وسایل هست گاهی تو‌خود کشور خودمون ارزتون تر در میاد منتها من به این فروشنده زنگ زدم گفتم چرا ارزونه گفت من نماینده اصلی برمبو هستم رفتم گفتم دیدم چنین شرکتی وجود نداره بعد رفتم تو تمام سایت های خارجی دیدم دیدم چنین قیمتی منطقی نیست یا چنین دیسکی با این جعبه وجود نداره حالا کارتن اون به کنار فکر کن شما با دلار ۴۲۰۰ وارد کردی این دیسک ساده اون ۵۰ دلار شیار دار ۱۰۰ دلاره . خوب وقتی میتونی بالای یک میلیون بفروشی چرا ۳۷۰ بدی ؟ ۸۰۰ میدی خودت اینکار می‌کنی ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

فعلا این عکس ها را پیدا کردم:

20170730_170231.jpg

20170730_170251.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

در 3 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

فعلا این عکس ها را پیدا کردم:

20170730_170231.jpg

20170730_170251.jpg

آقا مهرداد خودشه همون طور که گفتید عالی بود عالی 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری