206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

2,031 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام بچه خواهرم یه 206 تیپ دو 85 خریده تسمش بیرون میزد یه خونه بهش گفتم بره حتما تسمه سفتکنو عوض کنه رفته بود هم تسمه سفتکنو هم تسمه رو عوض کرده بود ولی مجدد بیرون زد یه مکانیک دید گفت تسمه سفتکنه خوب نبوده مجدد برد عوض کرد بازم زد بیرون اندفعه مکانیکه گفته بود ببر باطریساز فولیارو چک کنه برد باطریساز باطریسازم گفته بود تسمه سفتکن خوب نبوده و باید تسمه سفتکن اورجینال پیدا کنی 

اونم به من گفت براش یه تسمه سفتکن اورجینال پیدا کنم ولی من بهش گفتم گرونه برو یه تسمه سفتکن ایساکویی بخر من حدس میزنم طرف براش متفرقه انداخته و هرزگرد پایینیرم عوض کن احنمالا درست شه چون دفعه پیش هرزگرد پایینیرو عوض نکرده بود و من حدس میزنم کج شده و چون کج کار میکنه تسمه رو هل میده بیرون 

من ماشین قبلی خودم همینجوری شده بود یه تسمه سفتکن کامل ایساکویی با هرزگرد پایینیشو عوض کردم تسمرم تازه خریده بودم دیگه درست شد و بیرون نزد 

حالا میخواستم بدونم نظر شما چیه چرا دو بار تسمه سفتکن عوض کرده درست نشده؟ ممکنه ایراد از جای دیگه باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 21 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام اقا مصطفی

نه خیلی پیرمون نکن!!! دیپلمم را که سال 68 گرفتم بلافاصله رفتم خدمت. شاید یه کمی زود رفته باشم!! ولی خوب راست میگی کم کم خیلی از کارهایی را که قبلا میکردم را نمیتونم انجام بدم و این نشونه پیری  یا حد اقل شروعش هست!!!!

قربان شما انشالله شما هم سلامت باشید و این مدت خدمت به خوشی و آسونی  بگذره  و خیالتون راحت بشه.

الان وقتش نیست یه چیزایی رو تعریف کنم.

ولی همیشه یادتون باشه که سن فقط و فقط یه عدده و بس.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

دوستان سلام بچه خواهرم یه 206 تیپ دو 85 خریده تسمش بیرون میزد یه خونه بهش گفتم بره حتما تسمه سفتکنو عوض کنه رفته بود هم تسمه سفتکنو هم تسمه رو عوض کرده بود ولی مجدد بیرون زد یه مکانیک دید گفت تسمه سفتکنه خوب نبوده مجدد برد عوض کرد بازم زد بیرون اندفعه مکانیکه گفته بود ببر باطریساز فولیارو چک کنه برد باطریساز باطریسازم گفته بود تسمه سفتکن خوب نبوده و باید تسمه سفتکن اورجینال پیدا کنی 

اونم به من گفت براش یه تسمه سفتکن اورجینال پیدا کنم ولی من بهش گفتم گرونه برو یه تسمه سفتکن ایساکویی بخر من حدس میزنم طرف براش متفرقه انداخته و هرزگرد پایینیرم عوض کن احنمالا درست شه چون دفعه پیش هرزگرد پایینیرو عوض نکرده بود و من حدس میزنم کج شده و چون کج کار میکنه تسمه رو هل میده بیرون 

من ماشین قبلی خودم همینجوری شده بود یه تسمه سفتکن کامل ایساکویی با هرزگرد پایینیشو عوض کردم تسمرم تازه خریده بودم دیگه درست شد و بیرون نزد 

حالا میخواستم بدونم نظر شما چیه چرا دو بار تسمه سفتکن عوض کرده درست نشده؟ ممکنه ایراد از جای دیگه باشه؟

سلام/کیفیت پایین قطعات باعث این مشکلات می شود.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

الان وقتش نیست یه چیزایی رو تعریف کنم.

ولی همیشه یادتون باشه که سن فقط و فقط یه عدده و بس.

=d>:gol:

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام خوبی ایدین جان

من تجربش رو روی ۲۰۷ مدل ۸۹ داشتم،چندین بار تسمه ۱۵۷۵ مارک های مختلف خریدم یه شیار دو شیار میوفتاد بیرون،اخرش یه بار سفت کن دینا پارت گرفته بودم،توش نوشته بود از مدل ۹۱ به پایین ۱۵۶۴ و از ۹۱ به بالا ۱۵۷۵ استفاده کنید،دیگه بعد از اون ۱۵۶۴ میگرفتم مشکلی هم پیش نمیومد،

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

https://divar.ir/v/دیسک-ترمز-سوراخدار-برمبو-ایتالیا_قطعات-یدکی-و-لوازم-جانبی-خودرو_تهران_پاسداران_دیوار/l2kWjQVvM

l2kWjQVvM.1.jpg

l2kWjQVvM.jpg

سلام دوستان الان این تبلیغو تو دیوار دیدم دیسک برمبو ایتالیا ادعا کرده اصلیه 370 فقط ننوشته برای چه ماشینیه من حدس میزنم چندین مدل داشته باشه و برا 206 هم میخوره نوشته با ارز پارسال وارد کرده و همون قیمت گذاشته سوراخ داره و نوشته به هیچ عنوان تاب ور نمیداره و یه عمر کار میکنه

میخواستم ببینم کسی از این نوع دیسک دیده؟ ارزششو داره ؟ و 370 میرزه ادم بخره؟ البته اگه به 206 بخوره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، malekzadeh123 گفته است :

سلام خوبی ایدین جان

من تجربش رو روی ۲۰۷ مدل ۸۹ داشتم،چندین بار تسمه ۱۵۷۵ مارک های مختلف خریدم یه شیار دو شیار میوفتاد بیرون،اخرش یه بار سفت کن دینا پارت گرفته بودم،توش نوشته بود از مدل ۹۱ به پایین ۱۵۶۴ و از ۹۱ به بالا ۱۵۷۵ استفاده کنید،دیگه بعد از اون ۱۵۶۴ میگرفتم مشکلی هم پیش نمیومد،

مرسی اقای ملکزاده همین الان زنگ زدم بهش گفتم صبح بره چک کنه ببینه تسمش چیه سایزش 

به نظرت اون هرزگرد پایینی نمیتونه تاثیر داشته باشه؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 30 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

https://divar.ir/v/دیسک-ترمز-سوراخدار-برمبو-ایتالیا_قطعات-یدکی-و-لوازم-جانبی-خودرو_تهران_پاسداران_دیوار/l2kWjQVvM

l2kWjQVvM.1.jpg

l2kWjQVvM.jpg

سلام دوستان الان این تبلیغو تو دیوار دیدم دیسک برمبو ایتالیا ادعا کرده اصلیه 370 فقط ننوشته برای چه ماشینیه من حدس میزنم چندین مدل داشته باشه و برا 206 هم میخوره نوشته با ارز پارسال وارد کرده و همون قیمت گذاشته سوراخ داره و نوشته به هیچ عنوان تاب ور نمیداره و یه عمر کار میکنه

میخواستم ببینم کسی از این نوع دیسک دیده؟ ارزششو داره ؟ و 370 میرزه ادم بخره؟ البته اگه به 206 بخوره

سلام آیدین خان

من شیار دارش را دارم و واقعا عالیه توی تاپیک خودش هم نظراتم را در موردش نوشتم. اگه اصل باشه قطعا ارزش خرید داره.

سلام دوستان یک سوال غیر 206 دارم:

دوستان به نظر شما پراید 111 با 131 چقدر تفاوت سواری دارند از لحاظ نرمی  کدومشون ارزش خرید بالاتر دارند؟؟؟

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 33 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

l2kWjQVvM.1.jpg

l2kWjQVvM.jpg

سلام قلابی هست آیدین جان الان بالای یک میلیون هست شرکت که میگه وجود نداره بعد میگه بیا در خونه بگیر اگه شرکت باشه چرا میگه در خونه .بعد میگه برای پراید هم وجود داره .یعنی برمبو برای پراید سوراخ دار زده ؟ سرچ ساده بکنی چنین دیسکی برمبو نزده با این کارتن

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام قلابی هست آیدین جان الان بالای یک میلیون هست 

سلام فقط به خاطر قیمت میگید قلابیه؟ یا قبلا با این نوع جنسو بسته بندی اشنایی دارید؟

اصلشم که شما میگید بالای یک ملیونه مشابه این هست یا تفاوتهایی داره؟

اگه اصلشم مشابه اینه و شما برای قیمتش حدس میزنید تقلبیه برای اینکه مطمعن شم به چه چیزهایی باید توجه کنم اگه رفتم از نزدیک بخرم؟ .الا من که دیدم کاتالوگو جنس بسته بندیو الیاژشو کمی حس کردم اصله ولی خوب تقلبیها ام جدیدیا از اصل تمیزتر کار میکنن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری