206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,796 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشی یه مشکلی تو ۲۰۶ دارم که وقتی گرم میشه فیوز شماره ۱۵ bmiمیسوزه و خطای انژکتورها و کویل میزنه و روشن نمیشه؟ مرسی کمکم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، ایلا گفته است :

سلام خسته نباشی یه مشکلی تو ۲۰۶ دارم که وقتی گرم میشه فیوز شماره ۱۵ bmiمیسوزه و خطای انژکتورها و کویل میزنه و روشن نمیشه؟ مرسی کمکم کنید.

سلام خوش آمدید

مدل ؟

تیپ ؟

کارکرد؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام ۰۹۱۲۱۹۶۹۶۳۴ شماره نماینده بارز که یکی از آشناها رفته لاستیک گرفته سمت پونک هست ظاهراً خلوت بوده 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

فرمان نرمم آرزوست

موتور بی صدایم آرزوست

جلوبندی و اکسل قرصم آرزوست

سیستم رسایم آرزوست

دیسپلی تیپ cم آرزوست

ظاهر آراسته 206م آرزوست

...

ودیگر هیچ.

[doa]

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

بلاخره بنزین سوپرم اومد.

این دو سه ماه اخیر بخصوص یه ماه اخر بنزینا خیلی اشغال شده بودن

مشکل ناک هم تا حد خیلی زیادی حل شد.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

چرا قیمه هارو ریخته تو ماستا😂

IMG_20181009_103307.png

:khande::khande::khande::khande:

همشهری ما هم هست..... 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

بلاخره بنزین سوپرم اومد.

این دو سه ماه اخیر بخصوص یه ماه اخر بنزینا خیلی اشغال شده بودن

مشکل ناک هم تا حد خیلی زیادی حل شد.

کیفیت بنزین به شدت امده پایین یورو 4 هم الکی هست همش از چند پالایشگاه های داخله! سوپر هم الکی میگن همون بنزین معمولی افتضاحشون هست که گرونتر میفروشند و الان گذاشتند تقصیر جایگاه ها و میگن اون ها عوض میکنند!!!! خدا به دادمون برسه امسال و پاییز و وارونگی هوا و این کیفیت بنزین!!! فکر کنم امسال یک ماه مدرسه ها تعطیل باشن.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

کیفیت بنزین به شدت امده پایین یورو 4 هم الکی هست همش از چند پالایشگاه های داخله! سوپر هم الکی میگن همون بنزین معمولی افتضاحشون هست که گرونتر میفروشند و الان گذاشتند تقصیر جایگاه ها و میگن اون ها عوض میکنند!!!! خدا به دادمون برسه امسال و پاییز و وارونگی هوا و این کیفیت بنزین!!! فکر کنم امسال یک ماه مدرسه ها تعطیل باشن.

دقیقا موافقم ...

به شدت افتضاح است، من که روی ماشین توربو وحشتناک احساس ناک دارم، حالا نمی دونم چطور یوسف خان راضی هستند.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 9 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

خب از لحاظ الایندگی که هیچی واقعا افتضاح هستن اینو از وضعیت شمع ها میشه به راحتی فهمید

اما از نظر عدد اکتان من دو سه ماه بود تو همه دنده ها با یکم فشار به پدال گاز صدای ناک داشتم .

اما این دفعه که سوپر تولید داخل زدم بالا هم گفتم اون صدای ازار دهنده تا حد زیادی کم شده اما همچنان تو فشار های زیاد یه ریزه ناک کوچیک داره که نشون میده کیفیت نسبت به سوپر وارداتی که تا الان میزدیم کمتر هست و به نظرم هنوز اکتان پایینتری نسبت به وارداتی داره.

حالا دیگه نمیدونم این کم شدن ناک واقعا از بنزین بوده یا فقط مصادف شده با این بنزین زدنه به هر حال تجربه بود:salamaty:

ویرایش شده در توسط yoosefheidari
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

ما این دفعه که سوپر تولید داخل زدم بالا هم گفتم اون صدای ازار دهنده تا حد زیادی کم شده اما همچنان تو فشار های زیاد یه ریزه ناک کوچیک داره که نشون میده کیفیت نسبت به سوپر وارداتی که تا الان میزدیم کمتر هست و به نظرم هنوز اکتان پایینتری نسبت به وارداتی داره.

سلام یوسف جان

این سوپر ها خیلی با کیفیت نیستن الان پالایشگاه اصفهان داره میزنه. این هایی که ماشین خارجی دارند و باید سوپر بزنند اکثرا ناراضیند.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری