206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

15,361 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 13 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

ولی شما مثلا برو چندین نوع سر سیم برای ecu که برای نصب پدال 5 سیم و لیمیتر استفاده میشه یا سر سیمهای مختلف بی اس ای برای اپشنهای مختلف رو بخر و زاپاس نگه دار .اقعا گاها یه سر سیم حکم طلا رو پیدا میکنه چون هیچ جایی تو سطح شهر گیر نمیاد مگر همون یکی دو تا مغازه تو کوشانپور یا بعضی دوستان که میشناسن از پاساژهای الکترونیک جمهوری که برای کارهای مخابراتی استفاده میشه این نوع سر سیمها و مشترکه تهیه میکنن 

به هر حال وقتی یه سر سیم رو تو یه سوکت بی اس ای یا ایسیو به شکل فابریکی جا میزنی و اپشن مربوطه رو راه میندازی واقعا حس خوبی داره

عصر بخیر

میتونید بنده‌ و در تهیه سوکت ۵سیم پدال گاز و سوکتی که درون مجموعه سوکت‌های ecu نصب میشه راهنمایی کنید. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، ..amir گفته است :

عصر بخیر

میتونید بنده‌ و در تهیه سوکت ۵سیم پدال گاز و سوکتی که درون مجموعه سوکت‌های ecu نصب میشه راهنمایی کنید. 

سوکت 5 سیم یادم نیست با یک چیز مثل abs مشترک بود 

شما پدالو ببر سوکت فروشی هر چی بهش خورد بگیر یا برو سعدر پژو امیر یا برادران سوال کن گیرت میاد

سوکت ecu منظورتون چی هست ؟؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، 308 گفته است :

سوکت 5 سیم یادم نیست با یک چیز مثل abs مشترک بود 

شما پدالو ببر سوکت فروشی هر چی بهش خورد بگیر یا برو سعدر پژو امیر یا برادران سوال کن گیرت میاد

سوکت ecu منظورتون چی هست ؟؟

سیمی که به پدال ۵سیم اضافه میشه یک سمتش به ایسیو میره دیگه، اون قسمت یک حالت نر و مادگی باید داشته باشه دیگه، منظورم اون سر سیم که به ایسیو میره. 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Meditator گفته است :

روی ماشین های ایرانخودرو یا وارداتی؟

سلام فرانسوی

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، 206-14 گفته است :

سلام فرانسوی

سلام

شماره وایرینگ دسته سیم مدلهای مختلف تولید ایرانخودرو رو دارم، اما نمیدونم با وایرینگ نامبر دسته سیمهای مدلهای ساخته شده در کشورهای دیگه مشترکن یا خیر اگر میخواهید استوک بگیرید. البته خود دسته سیمهای ایرانخودرو هم پیشترها وارداتی و اورجینال بودن.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

سنسور مپ هر چند وقت خراب میشه؟
صلاح هست یدونه سالمشو آدم بگیره تو خونه داشته باشه برای روز مبادا یا خرابی زیادی نداره و خرج کردن بیخوده؟

نکته دوم اینکه سنسور خودم بوش هست ولی لیبلش مشکیه، رو ماشین دوستان و تو اینترنت هر چی دیدم لیبلش سبز بوده. سنسور من چه فرقی با سنسورهای سبز داره و آیا میتونم از سبزا رو ماشینم استفاده کنم؟

ویرایش شده در توسط XSSS

لینک به ارسال

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mg2 گفته است :

سلام من اتقاقی اینو دیدم

به نظرتون ارزش خرید داره؟

https://www.inchand.com/shop/ساکشن-روغن-برقی-سیار-12-و-220-ولت-74275489

سلام با این قیمت میتونین یه پمپ باد یخچالی بگیرین و یه محفظه جدا واسه ساکشنش درست کنین

لینک به ارسال
در هم اکنون، amin6062 گفته است :

سلام با این قیمت میتونین یه پمپ باد یخچالی بگیرین و یه محفظه جدا واسه ساکشنش درست کنین

سلام

آخه خوبیش اینه که دردسر نداره و همه چیزش کامل هست 

الان مثلا من نمی دونم اون شیلنگی که به جای گیج می ره داخل و روغن رو تخلیه می کنه رو باید از کجا تهیه کنم هیچ سایت آنلاینی هم برای فروش نداره ار طرفی زمان ندارم که برم دنبالش

در غیر این صورت طرح اون دوستمون که با اویل پمپ پیکان ساخته بود به نظرم کم ترین هزینه و کاربردی هست

در بین همه طرح های ابتکاری به نظر من طرح این دوستمون عالیه

ولی به نظر شما ارزش خرید نداره نه؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان کسی هست طی یکی دو سال اخیر گواهینامه پایه دوم ( خاور و مینی بوس ) گرفته باشه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری