206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

14,243 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 57 دقیقه قبل، 308 گفته است :

من واقعا سفت کن دینام وتایم توی بازار پیدا نکردم فقط و فقط کیت بود که خیلی مشکوک بود قضیه و نگرفتم 

تو ایسام بعضی چیزا خوب گیر میاد من مادربرد قدیمی اکبند خریدم 490 تومن با تخفیف در صورتیکه دست دوش بالای 400 هست و بسیار کثیف تازه این گرافیک ان برد هم داره

برای کسی که به بازار بعضی لوازم دسترسی نداره ، سایت خوبیه .مثلا من توی ایام عید نوروز و محدودیت رفت و آمد ،  به پیشنهاد شوهرخواهرم دسته ی بازی رایانه ای سفارش دادم که به دلیل خریدش از ایسام نسبت به سایت هایی مثل دیجی کالا ارجیحت داشت.یکی اینکه فروشنده ی توی ایسام گفت امشب هزینه رو واریز کنی ف فردات صبح برات میفرستم ، در حالی که توی دیجی کالا تاریخ تخمینی رو زده بود برای 4 ، 5 روز بعد.

دلیل دومش هم اینکه به شکل غیر منتظره ای قیمتش از دیجی کالا خیلی پایین تر بود که حتی با هزینه ی پست هم باز از دیجی کالا ارزون تر پام در اومد.توی ایسام ، 100 تومن ، توی دیجی کالا 160 تومن.

الان هم دو تا ram یکی از دوستان رو سپردم به یه نفری که توی بازار بفروشه ولی به نظرم توی ایسام  شاید سریع تر فروش بره و اونجا آگهی ش کنم.

یا دی وی دی رایتر اکسترنال و اینترنال HP دارم که بسیار کم کار هستند و شاید به اندازه ی تعداد انگشتان یک دست بیشتر ازشون برای نصب ویندوز یا دو سه دی وی دی استفاده نکردم و حیفم میاد بلا استفاده بمونند.همون دی وی دی رایتر اکسترنال برای کسانی که لپ تاپ شون این قطعه رو نداره ، کارایی زیادی داره.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

الان هم دو تا ram یکی از دوستان رو سپردم به یه نفری که توی بازار بفروشه ولی به نظرم توی ایسام  شاید سریع تر فروش بره و اونجا آگهی ش کنم.

مزایده بزار حداقل قیمت تعیی کن براش فروش میره اگرم نرفت اینجا اگهی کن

یه تاپیک باید درست بشه لوازم غیز خودرویی همه بتونن چیزایی ک دارن بفروشن

من خودم لوازم زیاد دارم خورده ریز ابزار اتصالات لوازم موبایل

گفتی رم ها چند گیگ هستند؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، akuda گفته است :

دقیقا منم اول فکر کردم ممکنه برای کنار زدن برگ و چوب و ... از روی شیشه "رو به بالا" باید نصب کنم که دیدم همه رو به پایینه. ممنون از جوابتون و یه چیزی یاد گرفتم.

البته 206 یه حالتم داره برای وقتی که هوا سرد هست یا برفیه

که بعد از خاموش کردن ماشین میتونید یه بار برف پاککن رو بزنید که میره بالا توقف میکنه

این حالت برای وقتی که برف زیادی روی شیشه باشه خیلی خوبه و از فشار اضافی روی موتور برف پاککن جلوگیری میکنه

توی این حالت اون اسپویلر هم دقیقا کار پارو رو انجام میده و جلوتر از تیغه برف ها رو به سمت پایین حرکت میده

در 2 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

برای کسی که به بازار بعضی لوازم دسترسی نداره ، سایت خوبیه .مثلا من توی ایام عید نوروز و محدودیت رفت و آمد ،  به پیشنهاد شوهرخواهرم دسته ی بازی رایانه ای سفارش دادم که به دلیل خریدش از ایسام نسبت به سایت هایی مثل دیجی کالا ارجیحت داشت.یکی اینکه فروشنده ی توی ایسام گفت امشب هزینه رو واریز کنی ف فردات صبح برات میفرستم ، در حالی که توی دیجی کالا تاریخ تخمینی رو زده بود برای 4 ، 5 روز بعد.

دلیل دومش هم اینکه به شکل غیر منتظره ای قیمتش از دیجی کالا خیلی پایین تر بود که حتی با هزینه ی پست هم باز از دیجی کالا ارزون تر پام در اومد.توی ایسام ، 100 تومن ، توی دیجی کالا 160 تومن.

یا دی وی دی رایتر اکسترنال و اینترنال HP دارم که بسیار کم کار هستند و شاید به اندازه ی تعداد انگشتان یک دست بیشتر ازشون برای نصب ویندوز یا دو سه دی وی دی استفاده نکردم و حیفم میاد بلا استفاده بمونند.همون دی وی دی رایتر اکسترنال برای کسانی که لپ تاپ شون این قطعه رو نداره ، کارایی زیادی داره.

کلا ایسام برای یه سری چیزا خوبه مثلا قطعات خودرو خوب گیر میاد ، یه فروشنده داره به که فروشگاهش اسمش پین پارت هست که علاوه بر قطعات موتوری ، میتونم بگم اکثر قطعات پلاستیکی و خارهایی که توی بازار خیلی خیلی سخت گیر میاد رو موجود داره ، بعدش قطعات کامپیوتر و لپتاپ هم خیلی خوب و خوش قیمت گیر میاد توش ولی آدم باید همیشه فعال باشه توش و چیزی که میخواد رو سرچ کنهدتا گیرش بیاره

راستی دوستان کسی قاب یا ماکت چشمی دزدگیر تکستون که روی ستون های جلو نصب میشه نداره؟ یا جایی رو میشناسه که داشته باشه؟

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، 308 گفته است :

مزایده بزار حداقل قیمت تعیی کن براش فروش میره اگرم نرفت اینجا اگهی کن

یه تاپیک باید درست بشه لوازم غیز خودرویی همه بتونن چیزایی ک دارن بفروشن

من خودم لوازم زیاد دارم خورده ریز ابزار اتصالات لوازم موبایل

گفتی رم ها چند گیگ هستند؟

دو تا رم 4 گیگ ddr3 گینگستون .مادربورد پی سی دوستم توی بهمن ماه سوخت و به پیشنهادم کل سیستمش رو به روز کرد و این رم ها روی مادربورد جدیدش به خاطر سوکت شون ، جواب نمیده و گفت به یکی از دوستان که خدمات کامپیوتری داره بدم که براش بفروشه.

یکی از رم ها در اصل مال خودم بودم ولی چون فرکانسش با مادربورد سیستمم با وجود آپدیت بایوس سازگاری نداشت ، تقریبا دو سال و نیم یا سه سال پیش فروختم.اون یکی رم  دیگه هم فکر میکنم 5 ، 6 سال پیش خریدش.

من الان خیلی اقلام دارم که چون یا ازشون تقریبا استفاده ای نکردم میخوام بفروشمشون.

مثلا یک هارد 4 ترا اکسترنال

یا همین دی وی دی رایترها 

و ...

احتمالا اون رم ها رو‌ هم به صورت مزایده ای برای فروش بذارم.

همچنین سی پی یو دوستم که توی نسل خودش بهترین کارایی رو داره .

حسش باید بیاد که برم از این قطعات عکس بگیرم و تایپک فروش شون رو توی ایسام ایجاد کنم.

در 32 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

کلا ایسام برای یه سری چیزا خوبه مثلا قطعات خودرو خوب گیر میاد ، یه فروشنده داره به که فروشگاهش اسمش پین پارت هست که علاوه بر قطعات موتوری ، میتونم بگم اکثر قطعات پلاستیکی و خارهایی که توی بازار خیلی خیلی سخت گیر میاد رو موجود داره ، بعدش قطعات کامپیوتر و لپتاپ هم خیلی خوب و خوش قیمت گیر میاد توش ولی آدم باید همیشه فعال باشه توش و چیزی که میخواد رو سرچ کنهدتا گیرش بیاره

احتمالا گذرم به اون فروشگاه هم خورده و بعدا یکسری خار و سوکت ها رو ازش میخوام بخرم.خصوصا زه آبگیر ستون ها.

ویرایش شده در توسط majid2007
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

دوستان اگه یه هرزگرد تایم برای شرکت MRK باشه. این شرکت همون MRK  ژاپن هست؟؟؟ یا ایرانی هم داریم ام آر کی.

یه هرزگرد تایم تیپ ۵ ایساکو استعلام گرفتم داخلش هرزگرد ساخت ام آر کی هست.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

.

ویرایش شده در توسط AMFA
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

دوستان اگه یه هرزگرد تایم برای شرکت MRK باشه. این شرکت همون MRK  ژاپن هست؟؟؟ یا ایرانی هم داریم ام آر کی.

یه هرزگرد تایم تیپ ۵ ایساکو استعلام گرفتم داخلش هرزگرد ساخت ام آر کی هست.

سلام و علی آقا ، تا جایی که من توی چند تا سایت مختلف دیدم ، از این شرکت هم هرزگرد دینام و تایم ثابت 206 و هم بلبرینگ توپی‌ چرخ جلو 405  هم وارد ایران شده  و اگه کد فنی این هرزگردی که میگید استعلام گرفتید ، 1160700421 باشه ،قاعدتا باید  ژاپنی باشه و خیلی خیلی بعیده شرکتی ایرانی هم نام  این شرکت ژاپنی باشه که اتفاقا راسته ی کار اون شرکت هم تولید هرزگرد تایم و دینام 206 و 405 باشه.

توی چندین کانال فروشنده های کالاهای ایساکویی هم دیدم جلوی معرفی قطعات نوشتن m.r.k ژاپنی

کلا ایساکو ، از چند تا شرکت هرزگرد تایم هاش رو تامین میکنه.

یوژه پارت ( یوپاکو )

نفیس پارت

INA

M.R.K

فکر میکنم KOYO هم همینطور.

Koyo و mrkهر دو زیر مجموعه ی شرکت ushio ان.

xdy_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-

مثل ina ، skf و fag که اگه درست متوجه شده باشم ، همه شون زیر مجموعه شرکت شیفلر هستند.

ویرایش شده در توسط majid2007
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام.

قبلا سوالاتی پرسیده بودم برای نصب پارچه جیر روی نمد سقف و ستون های ماشین.

بلاخره پارچه تهیه شد و قراره برای شنبه به دستم برسه. پارچه جیر ترک هست که در مبلمان استفاده میشه با عرض 1.50 و دو سال ضمانت در صورت کچلی و ایراداتش.

مورد بعدی چسبی هست که برای اتصال پارچه جیر جدید روی نمد سقف و قاب های پلاستیکی ستون ها باید استفاده بشه.

اصلا دو دلم که فقط سقف را جیر کنم یا ستون ها هم اضافه کنم. یا اینکه چه رنگ باشه؟ در حال حاضر رنگ طوسی مشابه سقف فابریک سفارش دادم اما امکان تغییرش هست تا فردا.

اساتید نظر شما چیه از چه نوع چسبی باید استفاده بشه؟

و سوال دیگه اینکه خودِ نمد به سقف بجز اتصالات دورش، چسب هم داره؟

از @علی طبا و @armanw212 عزیز هم خواهش میکنم اگر تجربه ای در این زمینه دارند راهنمایی بفرمایند.

و اینکه نظرتون چیه تاپیک جدا برای این مورد بزنم؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، majid2007 گفته است :

سلام و علی آقا ، تا جایی که من توی چند تا سایت مختلف دیدم ، از این شرکت هم هرزگرد دینام و تایم ثابت 206 و هم بلبرینگ توپی‌ چرخ جلو 405  هم وارد ایران شده  و اگه کد فنی این هرزگردی که میگید استعلام گرفتید ، 1160700421 باشه ،قاعدتا باید  ژاپنی باشه و خیلی خیلی بعیده شرکتی ایرانی هم نام  این شرکت ژاپنی باشه که اتفاقا راسته ی کار اون شرکت هم تولید هرزگرد تایم و دینام 206 و 405 باشه.

توی چندین کانال فروشنده های کالاهای ایساکویی هم دیدم جلوی معرفی قطعات نوشتن m.r.k ژاپنی

کلا ایساکو ، از چند تا شرکت هرزگرد تایم هاش رو تامین میکنه.

یوژه پارت ( یوپاکو )

نفیس پارت

INA

M.R.K

فکر میکنم KOYO هم همینطور.

Koyo و mrkهر دو زیر مجموعه ی شرکت ushio ان.

xdy_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-

مثل ina ، skf و fag که اگه درست متوجه شده باشم ، همه شون زیر مجموعه شرکت شیفلر هستند.

البته مجید جان توی پرانتز عرض کنم که اس کا اف به گروه شفلا تعلق نداره بلکه همونجوری که گفتید INA , FAG و لوک متعلق به گروه شفلا هستش و 60 درصد از سهام شرکت کنتینیتال هم متعلق به شفلا هستش . 

ببخشید این وسط من بحث رو منحرف کردم . 

در 5 دقیقه قبل، hic.shayan گفته است :

دوستان سلام.

قبلا سوالاتی پرسیده بودم برای نصب پارچه جیر روی نمد سقف و ستون های ماشین.

بلاخره پارچه تهیه شد و قراره برای شنبه به دستم برسه. پارچه جیر ترک هست که در مبلمان استفاده میشه با عرض 1.50 و دو سال ضمانت در صورت کچلی و ایراداتش.

مورد بعدی چسبی هست که برای اتصال پارچه جیر جدید روی نمد سقف و قاب های پلاستیکی ستون ها باید استفاده بشه.

اصلا دو دلم که فقط سقف را جیر کنم یا ستون ها هم اضافه کنم. یا اینکه چه رنگ باشه؟ در حال حاضر رنگ طوسی مشابه سقف فابریک سفارش دادم اما امکان تغییرش هست تا فردا.

اساتید نظر شما چیه از چه نوع چسبی باید استفاده بشه؟

و سوال دیگه اینکه خودِ نمد به سقف بجز اتصالات دورش، چسب هم داره؟

از @علی طبا و @armanw212 عزیز هم خواهش میکنم اگر تجربه ای در این زمینه دارند راهنمایی بفرمایند.

و اینکه نظرتون چیه تاپیک جدا برای این مورد بزنم؟

لطفا تشریف بیارید توی پیغام خصوصی در موردش صحبت کنیم . 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، armanw212 گفته است :

البته مجید جان توی پرانتز عرض کنم که اس کا اف به گروه شفلا تعلق نداره بلکه همونجوری که گفتید INA , FAG و لوک متعلق به گروه شفلا هستش و 60 درصد از سهام شرکت کنتینیتال هم متعلق به شفلا هستش . 

ببخشید این وسط من بحث رو منحرف کردم . 

نه ، خیلی هم خوبه که اشتباهم رو اصلاح کردی دوست عزیز .حداقل باعث میشه اگه یه موقعی بحث راجب اعتبار یک محصول شد و اینکه خواستم اطلاعاتی راجب سازنده ی اون‌قطعه بدم ، اطلاعات نادرستی ارائه نکنم. من چون گاها دوست دارم راجب سازندگان بعضی قطعات ، تحقیق کنم ، برام جالب بود که بعضی از این قطعه سازان معروف ، خودشون زیر مجموعه یک شرکت دیگه هستند.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری