206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,752 ارسال در این موضوع قرار دارد

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !!

باشه میگم :

دل تنگه دل تنگم ...

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی یکی از کار های منفور ماشین عوض کردن لامپ مه شکن 206 سمت راننده اس:::P

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

این روزا انقدر فشار زیاده که هرچی این دل حرف بزنه تمومی نداره

کاش میشد رفت 

رفت و پشت سرم نگاه نکرد

قید همه چی رو بزنی و بری

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ZieRO گفته است :

این روزا انقدر فشار زیاده که هرچی این دل حرف بزنه تمومی نداره

کاش میشد رفت 

رفت و پشت سرم نگاه نکرد

قید همه چی رو بزنی و بری

یه حسی بهم میگه: اندکی صبر، سحر نزدیک است!!!

حالا این حس چرت میگه یا نه دیگه نمیدونم:bore:

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان 

قبل از هر چیز از ته دلم ارزو میکنم این دو دوستی که از دلتنگیاشون و پر بودن دلشون گفتن و این سایت و کاربراشو لایق درد دل دونستن هر چه زودتر شیرین کام بشن و بهترین اتفاقها براشون بیفته و همچنین تشکر دارم از اقا رامین که انرژی مثبت دادن 

این چند روز برای بنده دو اتفاق افتاد یکی خوب و یکی تقریبا بد و همراه با ضرر مالی برای خودرو برادرم

اتفاق خوب این بود که بنده 31 سالمه و خدمت نرفتم  و همیشه از این لنگ در هوایی ناراحت بودم تا اینکه دو سال پیش برام یه پیامک از نظام وظیفه اومد و خواست هر چه زودتر برای روشن شدن تکلیف خدمتم اقدام کنم وگرنه باهام برخورد میشه منم خیلی راستیتش ترسیدم و فرداش که رفتم پلیس به علاوه 10 فهمیدم چون بیش از 8سال غیبت دارم میتونم خدمتمو بخرم و ازهمه بهتر هفتاد درصدشو میتونم اقساط بدون سود بدم که سریع اقدام کردمو کلا نزدیک 20 ملیون شد و 6 تومن نقد دادمو ما بقی اقساط که یک سری قسطامم عقب افتاد ولی دو هفته پیش رفتم 4 ملیون یه جا قسطهایی که عقب افتاده بودو دادم و دیروز کارت معافیت خدمت اومد دم در خونمون 

اتفاق بدم این بود که برادرم یه ماشین تیبا داره و وقت ازادشو اسنپ میره که اونم دیروز زنگ زد گفت ماشینش تسمه تایم پاره کرده رفته یه مکانیک اورده تسمه انداخته همونجا و لی ماشین روشن نشده احتمالا سوپاپها کج شده و 500 تومنی خرجشه منم بهش ادرس یه مکانیک دادم گفتم ببره پیش اون ساعت 12 شبم بود بنده خدا مکانیکه اومد و ماشینو تحویل گرفت که فرداش دوباره هزینه بوکسر ندیم ولی صبح که ماشینو باز کردن دیدن علاوه بر کج شدن سوپاپ سوپاپ شکسته داخل سیلندر افتاده هم سیلندر خط افتاده هم پیستون سوراخ شده که باید کل موتور بیاد پایین سیلندر باز شه با شاطونها بره تراشکار و سیلندرو تراش بده و پیستونهارو عوض کنه و 2 تا 2.5 هزینشه حالا جالبش اینجاست سه سال پیشم دقیقا تسمه تایم پاره کرده بود و اون موقع هم  دقیقا همینجوری شده بود حالا یا از ضعف طراحی تیبا هست که با پاره شدن تسمه انقدر بهش اسیب میخوره یا شانس ماست تازه بعد اون سری دادشم چشش ترسیده بوده و تسمه رو هر سال عوض میکرده این تسمه رم 1.5 شده بوده و 35 هزارتا کار کرده بوده و داداشم میخواسته عوض کنه و امروز فردا میکنه تا به این مشکل میخوره 

به نظرم همشم بر میگرده به تقلبی بودن تسمه ها یا قدیمی بودن تاریخ ساختشون و فاسد شدنشون 

البته این اتفاقم زیاد نمیشه بهش گفت اتفاق بد چون من همیشه ارزوم اینه که ایشالاه همیشه همه ضررها مالی باشه 

ولی خوب کمی حالگیری یه پاره شدن تسمه و از بین رفتن کل موتور جالب اینجاست داداشم یه مزدا 3 هم داره که اون تسمه تایم نداره و زنجیر تایم داره که زنجیر خوبی که داره و ماشینهای قدیمی ام اکثرا زنجیر یا میل تایم بودن و به این راحتیا به مشکل نمیخوردن ولی توی ماشینهای جدید یکی از بیشترین صدمه ها برای همین تسمه تایمه و علاوه بر اون هر سال یا دوسال یه بار باید برای تعویض تسمه و هرزگرداش هزینه کرد

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

واقعا متاسف شدم و علاوه بر خرجای زیادی که داره اعصاب خوردیاشو دوندگی هاشم از یه طرف ناراحتی ایجاد میکنه.

تعمیر کنه و ماشینو بفروشه چون بازم با توجه به سابقش ممکنه همین اتفاق واسش بیفته خدایی نکرده.

این مشکل هم یکی از طراحی موتوره دوم از جنس بدی که تو بازار هست و اصلا نمیشه به هیچ جنسی اطمینان داشت و مورد سوم که دلیل خیلی از این اتفاقاته مکانیکها هستن که بدون دقت تعمیرات انجام میدن و با یکم شل یا سفت بستن یه پیچ یا هرزگرد باعث این موارد میشن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام به همه دوستان 

قبل از هر چیز از ته دلم ارزو میکنم این دو دوستی که از دلتنگیاشون و پر بودن دلشون گفتن و این سایت و کاربراشو لایق درد دل دونستن هر چه زودتر شیرین کام بشن و بهترین اتفاقها براشون بیفته و همچنین تشکر دارم از اقا رامین که انرژی مثبت دادن 

این چند روز برای بنده دو اتفاق افتاد یکی خوب و یکی تقریبا بد و همراه با ضرر مالی برای خودرو برادرم

اتفاق خوب این بود که بنده 31 سالمه و خدمت نرفتم  و همیشه از این لنگ در هوایی ناراحت بودم تا اینکه دو سال پیش برام یه پیامک از نظام وظیفه اومد و خواست هر چه زودتر برای روشن شدن تکلیف خدمتم اقدام کنم وگرنه باهام برخورد میشه منم خیلی راستیتش ترسیدم و فرداش که رفتم پلیس به علاوه 10 فهمیدم چون بیش از 8سال غیبت دارم میتونم خدمتمو بخرم و ازهمه بهتر هفتاد درصدشو میتونم اقساط بدون سود بدم که سریع اقدام کردمو کلا نزدیک 20 ملیون شد و 6 تومن نقد دادمو ما بقی اقساط که یک سری قسطامم عقب افتاد ولی دو هفته پیش رفتم 4 ملیون یه جا قسطهایی که عقب افتاده بودو دادم و دیروز کارت معافیت خدمت اومد دم در خونمون 

اتفاق بدم این بود که برادرم یه ماشین تیبا داره و وقت ازادشو اسنپ میره که اونم دیروز زنگ زد گفت ماشینش تسمه تایم پاره کرده رفته یه مکانیک اورده تسمه انداخته همونجا و لی ماشین روشن نشده احتمالا سوپاپها کج شده و 500 تومنی خرجشه منم بهش ادرس یه مکانیک دادم گفتم ببره پیش اون ساعت 12 شبم بود بنده خدا مکانیکه اومد و ماشینو تحویل گرفت که فرداش دوباره هزینه بوکسر ندیم ولی صبح که ماشینو باز کردن دیدن علاوه بر کج شدن سوپاپ سوپاپ شکسته داخل سیلندر افتاده هم سیلندر خط افتاده هم پیستون سوراخ شده که باید کل موتور بیاد پایین سیلندر باز شه با شاطونها بره تراشکار و سیلندرو تراش بده و پیستونهارو عوض کنه و 2 تا 2.5 هزینشه حالا جالبش اینجاست سه سال پیشم دقیقا تسمه تایم پاره کرده بود و اون موقع هم  دقیقا همینجوری شده بود حالا یا از ضعف طراحی تیبا هست که با پاره شدن تسمه انقدر بهش اسیب میخوره یا شانس ماست تازه بعد اون سری دادشم چشش ترسیده بوده و تسمه رو هر سال عوض میکرده این تسمه رم 1.5 شده بوده و 35 هزارتا کار کرده بوده و داداشم میخواسته عوض کنه و امروز فردا میکنه تا به این مشکل میخوره 

به نظرم همشم بر میگرده به تقلبی بودن تسمه ها یا قدیمی بودن تاریخ ساختشون و فاسد شدنشون 

البته این اتفاقم زیاد نمیشه بهش گفت اتفاق بد چون من همیشه ارزوم اینه که ایشالاه همیشه همه ضررها مالی باشه 

ولی خوب کمی حالگیری یه پاره شدن تسمه و از بین رفتن کل موتور جالب اینجاست داداشم یه مزدا 3 هم داره که اون تسمه تایم نداره و زنجیر تایم داره که زنجیر خوبی که داره و ماشینهای قدیمی ام اکثرا زنجیر یا میل تایم بودن و به این راحتیا به مشکل نمیخوردن ولی توی ماشینهای جدید یکی از بیشترین صدمه ها برای همین تسمه تایمه و علاوه بر اون هر سال یا دوسال یه بار باید برای تعویض تسمه و هرزگرداش هزینه کرد

آیدین جان مبارک باشه . تسمه تایم نزدیک ۴۰ کار کرده بود وقتی سرسیلندر باز کردم پر از ترک بود عوض کردم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اقا ما زبونمون مو در اورد تویکی از گروه ها با یه مثلا کارشناس خودرو بحث میکنیم میگم فن کند ۲۰۶ روی ۹۸ درجه میزنه قبول نمیکنه میگه روی ۹۲ میزنه!!!

ینی هرکاری میکنهه تا قانع نشه

راست میگن ادم خواب رو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده رو نمیشه!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

اقا ما زبونمون مو در اورد تویکی از گروه ها با یه مثلا کارشناس خودرو بحث میکنیم میگم فن کند ۲۰۶ روی ۹۸ درجه میزنه قبول نمیکنه میگه روی ۹۲ میزنه!!!

ینی هرکاری میکنهه تا قانع نشه

راست میگن ادم خواب رو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده رو نمیشه!

98 صحیحه منم تو یکی از سایتها دیدم که تو گوگل جزو اولین سایتها میاد بالا وقتی دمای فن ۲۰۶رو سرچ میکنی به اشتباه زده ۹۲ دو چر کند و ۱۱۰ دور تند که هر دوش اشتباهه ۹۸ کند و ۱۰۵ درجه دور تند کار میکنه 

والا طرف کارشناسم که باشه کاملا طبیعیه بعضی اعداد و درجه هارو اشتباه کنه الان ما ام انقدر دقیق میدونیم چون یه ماشین ۲۰۶ داریم و برامون محم بودن فهمیدیم ولی اگه قرار باشه دمای تعدادزیادی  خودرو رو حفظ کنیم قطعا اشتباه میگیم بعضیاشو خیلی وقتها ولی نکته اینجاس که اون به اصطلاح کارشناس نمیپذیره داره اشتباه میگه و روی اشتباه خودش اصرار میکنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان من خیلی دقت کردم صدای ۲۰۷ وقتی از جلوم رد میشه نرمتر از ۲۰۶ و ۴۰۵ و پارس و بقیه tu5 هاست.

کسی میدونه دلیلش چی هست؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری