206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

13,129 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 27 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

مژده وصل از ایساکو گرفتین؟ چون وضعیت خرابه باید نهایت فردا صبح بگیرم

بله ولی اپه لیبل ایساکو باشه حدود 115تا 20 تومن بالاتر میده . من بدون پک ایساکو گرفتم . اگی نشتی زیر شلنگ منبع هستش که مشخصاً همونه . من چسیب هم زدم 3-4 روز خوب بود و بعد فشار بازش میکرد . درنهایت هم تعویض کردم منبع رو . ولی خوب مقداری از ضدیختون هدر میره دیگه . چون باز کردن منبع و خالی کردنش، باز هم هواگیری دارین . اگر جدیده که فکر کنم تازه مایع پرو ریختین، شلنگ با بست رو عوض کنین و مشکلی هم نداره . 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

بله ولی اپه لیبل ایساکو باشه حدود 115تا 20 تومن بالاتر میده . من بدون پک ایساکو گرفتم . اگی نشتی زیر شلنگ منبع هستش که مشخصاً همونه . من چسیب هم زدم 3-4 روز خوب بود و بعد فشار بازش میکرد . درنهایت هم تعویض کردم منبع رو . ولی خوب مقداری از ضدیختون هدر میره دیگه . چون باز کردن منبع و خالی کردنش، باز هم هواگیری دارین . اگر جدیده که فکر کنم تازه مایع پرو ریختین، شلنگ با بست رو عوض کنین و مشکلی هم نداره . 

شلنگ رو دیگه چرا؟ شلنگ همین ۴ روز پیش اورجینال انداختم بست شلنگ هم همون منظورتونه که روی خود شلنگ اورجینال هست دیگه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

شلنگ رو دیگه چرا؟ شلنگ همین ۴ روز پیش اورجینال انداختم بست شلنگ هم همون منظورتونه که روی خود شلنگ اورجینال هست دیگه.

عرض کردم 2  راه دارین . یا باید منبع رو تعویض کنین و یا شلنگ رو مدلش رو . شلنگ هایی که بست داره و الان نصب هستش رو تعویض کنین با مشابه عکس ارسالی .  اونم در صورتی که نشتی از محل اتصال  بدنه لوله با منبع نباشه . 

راه دیگه تعویض منبع هستش که عرض کردم بگیرین و فقط منبع تعویض بشه .  

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

عرض کردم 2  راه دارین . یا باید منبع رو تعویض کنین و یا شلنگ رو مدلش رو . شلنگ هایی که بست داره و الان نصب هستش رو تعویض کنین با مشابه عکس ارسالی .  اونم در صورتی که نشتی از محل اتصال  بدنه لوله با منبع نباشه . 

راه دیگه تعویض منبع هستش که عرض کردم بگیرین و فقط منبع تعویض بشه .  

یه ایساکو زنگ زدم میگه ۸۵ تومن!!!! :shock:

بعد زنگ زدم  ایساکو سورن گفت ۳۱ تومن :::P

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

یه ایساکو زنگ زدم میگه ۸۵ تومن!!!! :shock:

اورجینال؟؟ والا بگم هروی ممکنه باز بگین اینجا دلارش ارزونتره! :grin: ولی واقعاً قیمت جدید ندارم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، علی طبا گفته است :

اورجینال؟؟ والا بگم هروی ممکنه باز بگین اینجا دلارش ارزونتره! :grin: ولی واقعاً قیمت جدید ندارم.

نه شرکتی

لینک به ارسال
در هم اکنون، Ali207 گفته است :

نه شرکتی

پس بازم هروی ارزون میده :::P اینجا دلارش پایین تره

در هم اکنون، علی طبا گفته است :

پس بازم هروی ارزون میده :::P اینجا دلارش پایین تره

البته شرکتی هم همیناست ولی گرونتره یه مقدار . 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

چسب سیلیکون اصلا جوابگوی سیستم خنک کننده نیست . به محض اینکه یک مقدار مایع ضدیخ میخوره بهش مثل خمیر از هم وا میره . ماشالا مکانیک ها هم هر جای ماشین نشتی روغن و یا مایعات داره با چسب مزدا یا سیلیکون میخوان رفع اش کنند که کار اشتباهی هستش . شاید بشه با چسب لاکتایت Loctite جلوی نشتی رو گرفت ولی ارزش نداره چون چسبش از قیمت یک منبع انبساط نو گرون تر هستن . بهترین کار همون تعویض منبع هستش بلاخره بعد از 7-8 سال منبع با حرارت موتور در تماس هست و ممکن هست دچار فرسودگی شده باشه . 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، armanw212 گفته است :

چسب سیلیکون اصلا جوابگوی سیستم خنک کننده نیست . به محض اینکه یک مقدار مایع ضدیخ میخوره بهش مثل خمیر از هم وا میره . ماشالا مکانیک ها هم هر جای ماشین نشتی روغن و یا مایعات داره با چسب مزدا یا سیلیکون میخوان رفع اش کنند که کار اشتباهی هستش . شاید بشه با چسب لاکتایت Loctite جلوی نشتی رو گرفت ولی ارزش نداره چون چسبش از قیمت یک منبع انبساط نو گرون تر هستن . بهترین کار همون تعویض منبع هستش بلاخره بعد از 7-8 سال منبع با حرارت موتور در تماس هست و ممکن هست دچار فرسودگی شده باشه . 

کلاً تعویضش بهته چون چسب رو که بگیرن بعدش مصرف نمیشه و خراب میشه . جدای از اینکه جوابگو نباشه . چون تحت فشاره و اونم جایی هست که نمیشه با چسب درست بشه . یا باید منبع انبساط رو عوض کنن و یا نوع شلنگ رو که با بست معمولی و شلنگی که میاد روی اون لوله . مثل ال 90 یا 206 های قدیم  که لوله بزرگتر بود و با بست محکم میشد روی خرجی رادیاتور و منبع انبساط .

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

کلاً تعویضش بهته چون چسب رو که بگیرن بعدش مصرف نمیشه و خراب میشه . جدای از اینکه جوابگو نباشه . چون تحت فشاره و اونم جایی هست که نمیشه با چسب درست بشه . یا باید منبع انبساط رو عوض کنن و یا نوع شلنگ رو که با بست معمولی و شلنگی که میاد روی اون لوله . مثل ال 90 یا 206 های قدیم  که لوله بزرگتر بود و با بست محکم میشد روی خرجی رادیاتور و منبع انبساط .

سلام

فک کنم مشکل منبع بود. منبع جدید رومقایسه کردیم دهانه منبع خودم گشادتر بود و کمی هم ترک های ریز مشاهده شد.  حالا باید صبر کنم ببینم بازم آب میده یا نه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری