206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

14,219 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز سلام

بنده 206 تیپ 5 مدل 94 دارم که متاسفانه چند وقت پیش از قسمت جلو تصادف کردم. سیم کشی داخل موتورم از بین رفته و حالا برای خرید سیم کشی به شماره فنی دسته سیم داخل موتور احتیاج دارم.؟؟!! 

ضمنا سیستم برقیش نوشته رانا اکوماکس lx با مارک کروز

آیا در زمان خرید دسته سیم داخل موتور اون قسمت جعبه فیوز و رله های داخل موتور هم باهاشه یا باید جدا خریداری کنم؟؟!! 

اگر از قیمت اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 53 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

والا من فقط یه دیسک جلو فرودو دارم که فکر میکردم 3-2 ماه پیش عوض کنم که لنتام خنوز خوبه و صداش هم افتاده فعلا . یه دستم لنت جلو بوش و یه دیسک عقب تی آر دبلیو و یه دست هرزگرد تایم اورجینال و هرزگردای دینام و پولی جلو میل لنگ . واشر اورجینال هم پارسال گرفتم که فکر میکردم مشکل داره که نداشت . یه 2تا اورینگ اورجینال میل سوپاپ و چند تا فیلتر روغن و بنزین پروفلکس . یه شلنگ آب بلند اتوماتا و یه دست شمع بوش روسیه و دنزو . همین . خیلی ندارم چیزی . آها یه جفت هم لاستیک بارز پارسال گرفتم . با چندتا لامپ ریز پنل و یه جفت چراغ مدرن . همین . شما ها  جوونا ماشالا اورجینال گیرتون میاد . نه ما پیرمرد :-(

والا من هم علی اقا در حد شما همینهارو دارم فقط به جا یه جفت بارز یه جفت میشلن دارم  [:-'']

ولی دیگه از این به بعد میخوام استپ کنم زیاد قطعه ماشین نخرم یه جورایی عذاب وجدان میگیرم باز ابزار یا چراغ که میخرم یه جورایی مثل پس اندازه و بعدا میفروشم ولی این قطعاتو ادم دلش نمیاد بفروشه مگر اینکه با تعداد بالا بخره و سرمایه داشته باشه 

راستی علی اقا از شهرداری اومدم بیرون میخواستم همه چی قطعی بشه و روز افتتاح مغازه اعلام کنم 

نمایندگی تیپاکس زدم با برادرم تو پل چوبی الان یه ماهی هست همش دنبال اموزشو کارهای مغازه و استاندارد سازیو اینها بودیم تا ببینیم خدا چی میخواد و ایشالاه جوری هست که هر دوتامونو جواب بده درامدش خوب باشه البته یکی دو هفته دیگه افتتاح میشه ایشالاه افتتاح شد اعلام میکنم هر کی دوست داشتن بیاد اونجا 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

پکیج هستش یا مرکزی / حمیدآقا استادشه .

مركزي در واقعشوفاژ سه تا خانه رو تامين ميكنه ولي فقط يك خانه دائم هواميگيره تا شيره هواگيريم از خود موتور خانه بازنكنم درست نميشه واقعا اگه كسي از دوستان بتونه كمك كنه خيلي ممنونش ميشم

لینک به ارسال

امروز روغن پارس سوپر پایا ۱۰-۴۰ رو با روعن ایرانول تمام سنتینک سوپر رویال ۵-۴۰ که توی ارزونی ۱۰۰ تومن خریده بودم عوض کردم...واقعا دیگه سمت پارس سوپر پایا نمیرم!!!! اصلا روغن رو که عوض کردم اونم روی ۷ هزار تا. شتاب...نرمی...صدای موتور استارت! به شکل محسوسی تغییر کرد!

یه دونه دیگه از این ایرانول دارم ....میخوام با اینکه گرون شده ولی برم باز بخرم نگه دارم!

من فلومکس پارسز۱۰-۴۰ رو راضی بودم ولی پارسا سوپر پایا واقعا خوب نیست!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 19 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

قیفی گیربکس اورجینالشم که خریدم 59 چون آف خورده بود و الان داره 70 میفروشه  قیمت سیستمشم 58 بود الان تو نمایندگیها ام دیگه قیمت سیستم نمیدن اونوقت خرید اینترنتی یه جنس اورجینال با قیمت سیستم واقعا خوبه این قیفی ام اصلا لازم نداشتم ولی مطمئنم 2-3 سال بعد که دیسک صفحه عوض کنم این قیفی اورجینال نایاب شده 

قیفی گیربکس اورجینال ۴۵ تومنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

مركزي در واقعشوفاژ سه تا خانه رو تامين ميكنه ولي فقط يك خانه دائم هواميگيره تا شيره هواگيريم از خود موتور خانه بازنكنم درست نميشه واقعا اگه كسي از دوستان بتونه كمك كنه خيلي ممنونش ميشم

اگر مشکل از موتورخانه باشه که هر3 تا واحد باید مشکل پیدا کنن. شما واحد سوم هستین؟ ضمناً منبع انیساط پشت بام رو چک کردین . از نطر کارکرد شناور و سوراخ نبودن . حالا دوستان که تخصص و تجربه بیشتری دارن انشاالله کمک میکنن شاید رفع مشکل بشه .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کسی از نرم کننده کلاج استفاده کرده؟ 

من واقعا زانو درد گرفتم 

اینجا 206 اتومات گیر نمیاد وگرنه عوض میکردم

تهران هم برام دوره ینی مشکل وقت دارم نمیتونم بیام دنبال ماشین بگردم

خاستم نرم کننده کلاج بگیرم ببینم تاثیر داره؟ 

لینک به ارسال

سلام کسی نقشه داخلی bsi رو داره بفرسته کاملشو...!!؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hadi136816 گفته است :

سلام کسی نقشه داخلی bsi رو داره بفرسته کاملشو...!!؟

خدمت شما

Screenshot_20200117-014626_Gallery.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/10/24, 22:47:22، coin extend گفته است :

از دیجی کالا پخش هم میشه خرید واسه ماشین ؟

سلام بله میشه پخشهای زیادی داره 

ولی خرید از دیجی دقیقا مثل خرید از دیوار شده ممکنه گیر یه فروشنده شیاد بیفتی یه جنس تقلبی رو به اسم اصل با چند برابر قیمت بازار بهت بفروشه یا یه جنسی بخری خوبه ولی قیمتش بیشتر از بازاره چون دیجیکالا اصلا روی فروشنده هاش و قیمتها نظارت قوی نداره حتی نمیشه نظر منفی در باره محصولات تقلبی و گرون یا فروشنده های سودجوش گذاشت البته گاها بعضی نظرات منفی تایید میشه ولی من کوچکترین نظر منفی که تو دیجی دادم بالغ بر دهها نظر تایید نشده 

یا شاید جنسی بخری که تو بازار خیلی کمه و برای پیدا کردنش باید خیلی بگردی اونم با قیمتی حتی پایینتر از بازار گیرت بیاد 

گاهی ام میشه خریدهای موفقی کرد که واقعا از بازار خیلی پایینتره و اجناسی که توی بازار کمه  و سخت گیر میاد 

خود من تمام تجربه های بالارو تو خریدام از دیجی داشتم هم سرم کلاه رفته به معنی واقعی کلمه هم گاها جنس کمیاب با قیمت عالی خریدم 

پس به همین خاطر همیشه سعی میکنم قبل اینکه خریدمو قطعی کنم قیمت اون کالارو از بازار در بیارم و مطمئن شم اون کالا نوع فیک و ارزونقیمت نداشته باشه و اگه داره چه ویژگیهایی داره تا اگه دیجی یا بهتر بگم بعضی فروشنده های سودجو دیجی برام جنس تقلبی فرستادن متوجه شم و مرجوع کنم کالارو

البته یه نکته مثبت که خرید اینترنتی داره بدون هیچ رودروایسی میتونی بری تمام کالاهارو ببینی و. قیمتو کارایی رو مقایسه کنی ولی برای خرید از بازار باید یه روز وقت بزاری گاها فروشنده هایی حوصله ندارن و جواب درستی نمیدن یا گاهی با ترفندهایی مجبورت میکنن یا تو رودروایسی قرارت میدن خرید رو انجام بدی با اینکه هنوز کامل نگشتی .و نظر قطعی رو نگرفتی پس خرید اینترنتی گاها حتی چند درصدی ام گرونتر از بازار باشه میرزه با توجه به صحولت خرید و انتخابهای بهتر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری