206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

14,219 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.دوستان تو سرمای امروز تو جاده فیروزکوه آمپر آبم دو خط زیر وسط وایستاده بود.بنظرتون طبیعی بخاطر سرما تا ترموستات مرخص عوض کنم؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، علی طبا گفته است :

والا من فکرکنم یه سری قطعه اورجینال حمیدآقا داره که خود پژو دیگه نداره :-(

:grin: گنجی جمع کرده صداشم در نمیاره 

اخر سر از موزه لوور پاریس میان سربختش

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

برا اقا مهدی که برا تیپ پنج و شش نیست چون اگه بود قطعا اقا مهدی میدونست 

برا سمت گیربس بعضی تیپ دوهارو من دیدم تو تصاویر نت گرد هستن یعنی همین گردگیر بهشون میخوره بعضی ام سه گوش یا خاردار که گردگیرشونم باید خاردار باشه 

البته برا اقا مهدی یه دونست ولی همون گریسهای اورجینالش برا خودش جنس ارزنده و کمیابیه

ولی فکر کنم تیپ 5 سمت چرخ باشه . چون تو سایت ها برای موتور 1600 هستش  مدل 2005 به بعد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

:grin: گنجی جمع کرده صداشم در نمیاره 

اخر سر از موزه لوور پاریس میان سربختش

😂😂😂😂

در 17 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

والا من فکرکنم یه سری قطعه اورجینال حمیدآقا داره که خود پژو دیگه نداره :-(

😁

در 3 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

230m_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

pa6_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%D

d3za_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

hdfi_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

o5td_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

دوستان فیلترهایی که از دیجی فروشگاه tc کار خریدم دستم رسید 2 تا فیلتر پورفلوکس که خدارو شکر به نظر من اصلیه همینطور که میبینید قسمت بالای فیلتر با لیبل بارکد برچسبی پلمب شده قسمت پایین جعبه با هولگرام پورفلوکس روی لیبلم مید این فرانسه خورده چیزی که روی فیلتر سوخت هنگست نبود نه دربش پلمب بود نه اینکه لیبل برچسبی داشت 

مورد بعدی روی خود فیلتر اسم شرکت و مدل فیلتر و شماره سریال و حتی ارم پژو سیتروئن چاپ شده بود و علاوه بر اون یه شماره سریالم هک شده بود که روی هر فیلتر شماره به خصوص بود و با فیلتر دیگه متفاوت بود همچنین روی ته فیلتر هم اون شماره فیلتر مختص قطعه هک شده بود  این هم رو فیلتر سوخت هنگست نبود

چیزی که بعید میدونم یه شرکت تقلبی بیاد روی کالاهای تقلبیش وقتو هزینه بزاره و رو هر فیلتر تقلبی دو تا شماره سریال متفاوت هک کنه 

v0tg_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

dre2_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

یه دونه ام فیلتر اورجینال از دیجی از فروشگاه تی سی کار خریده بودم به قیمت 38 یعنی 5 تومن گرونتر 

ابتدا میخواستم هر سه فیلترو اورجینال بخرم که دوستان مشکوک بودن و گفتن همون جعبه پورفلوکس رو بخر حالا میریم سراغ فیلتر اورجینال 

فیلتری که داخل جعبه اورجینال بود دقیقا همون فیلتر پورفلوکس بود جعبه اورجینال هیچ پلمبی نداشت که البته چیز تازه ای نیست ولی تی سی کار بالای جعبه رو با برچسب خودش پلمب کرده بود ولی از زیر جعبه میشد زلحت بازو بسته کرد 

من مطمئنم تی سی کار این جعبه های اورجینال رو خریده یا خودش درست کرده و دقیقا همون فیلترهای اصلی پورفولکس رو از جعبه در اورده و داخل جعبه اورجینال گذاشته 

چون باید بللاخره حتی شده یه فرق کوچیک بین فیلترها باشه 

ولی به هر حال الان دیگه تی سی کار فیلتر پورفلوکس موجود نداره دیروز برای لحظاتی یه فروشگاه به اسم روغنکار موجود کرد با قیمت 22 تومن یه دونه ام بیشتر نمیشد خرید خواستم یه دونه ام از اون بخرم ولی منتظر بودم چنتاجنس دیگه ام بخرم لا اقل 150 بشه و هزینه حملش رایگان که الان دیدم اونم غیر موجود کرده البته معلوم نیست که اونم فیلتر اصلی بفرسته چون نظرهارو میخوندی بعضی نوشته بودن که از فروشنده های دیگه خریدن فیلتر تقلبی بهشون داده

فیلتر اورجینال با قیمت 38 تومن رو ولی تی سی کار موجود داره 

مبارک باشه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

ولی فکر کنم تیپ 5 سمت چرخ باشه . چون تو سایت ها برای موتور 1600 هستش  مدل 2005 به بعد.

نه اخه سمت چرخ کلا قیافش فرق داره از پشت به همین شکله ولی از بقل کلا متفاوته من دیشب خیلی تو نت گشتم 

937500af-ad59-4139-9ac5-f86e608b7f3f.jpg

الان این گردگیر سمت گیربکس هست همونطور که میبینید متفاوته تعداد و نوع بیرون زدگیاشم فرق داره

Products-500x500-L90-Sar-Polus-Dandei.jp

ولی عکس بالا سمت چرخه احتمالا برا اقا مهدی قیافش شبیه بالاییس که میگه سمت گیربکسه 

Inner_C.V_Boots_._206.jpg

ولی خوب سمت گیربکس باید به این شکل خاردار باشه که برا اقا مهدی نیست 

اقا مهدی اگه این پستو خوندی بیزحمت یه عکسم از بقل گردگیر بزار

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

😂😂😂😂

😁

مبارک باشه

سلامت باشی حمید خان 

دیشب شانسی دیدم ایمان شمع اورجینال ایکوئم موجود کرده اف هم زده 24 ساعت 119 اونو خریدم وایر والئو هم 40 تومن یه جفت راهنما نارنجی و یه قیفی گیربکس کامل با کاسه نمدشم اورجینال با لیبل خریدم 60 تومن حالا جالبه هر 4 تا قطعه رو دیگه موجود نداره و میرم روش میگه اخرین قطعه توسط شما خریداری شد فقط قیفی رو جای دیگه با قیمت 70 هم داره هنوز میفروشه 

خلاصه شانس اوردم سریع زدم تو گوشش البته شمع بوش خریده بودم ولی شمع چیزی نیست که مصرف نشه اول بوشو میندازم یکی دو سال دیگه که اورجینال نایاب شد میندازم رو 206 قشنگ حال بیاد

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلامت باشی حمید خان 

دیشب شانسی دیدم ایمان شمع اورجینال ایکوئم موجود کرده اف هم زده 24 ساعت 119 اونو خریدم وایر والئو هم 40 تومن یه جفت راهنما نارنجی و یه قیفی گیربکس کامل با کاسه نمدشم اورجینال با لیبل خریدم 60 تومن حالا جالبه هر 4 تا قطعه رو دیگه موجود نداره و میرم روش میگه اخرین قطعه توسط شما خریداری شد فقط قیفی رو جای دیگه با قیمت 70 هم داره هنوز میفروشه 

خلاصه شانس اوردم سریع زدم تو گوشش البته شمع بوش خریده بودم ولی شمع چیزی نیست که مصرف نشه اول بوشو میندازم یکی دو سال دیگه که اورجینال نایاب شد میندازم رو 206 قشنگ حال بیاد

شما هم ظاهراً مثل حمیدآقا گنجی داری ؟ اورجینال و راهنما و ....

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلامت باشی حمید خان 

آیدین جان  به قول علی آقا شما هم گنجی داری  . در مورد وایر شرمنده فکر کردم خریدی  که نگرفتم . 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

نه اخه سمت چرخ کلا قیافش فرق داره از پشت به همین شکله ولی از بقل کلا متفاوته من دیشب خیلی تو نت گشتم 

937500af-ad59-4139-9ac5-f86e608b7f3f.jpg

الان این گردگیر سمت گیربکس هست همونطور که میبینید متفاوته تعداد و نوع بیرون زدگیاشم فرق داره

Products-500x500-L90-Sar-Polus-Dandei.jp

ولی عکس بالا سمت چرخه احتمالا برا اقا مهدی قیافش شبیه بالاییس که میگه سمت گیربکسه 

Inner_C.V_Boots_._206.jpg

ولی خوب سمت گیربکس باید به این شکل خاردار باشه که برا اقا مهدی نیست 

اقا مهدی اگه این پستو خوندی بیزحمت یه عکسم از بقل گردگیر بزار

اطلاحاً میگن لقمه دار که البته این سروش صنعت هم کلاً برای تیپ5 برای سمت گیربکس نزده . چون ظاهراً درخواستش هم کم هست و تولیدش براشون صرفه اقتصادی نداره .

در 44 دقیقه قبل، Amirdvm گفته است :

سلام.دوستان تو سرمای امروز تو جاده فیروزکوه آمپر آبم دو خط زیر وسط وایستاده بود.بنظرتون طبیعی بخاطر سرما تا ترموستات مرخص عوض کنم؟

در شهر چظوره درجه ؟ زیر 90 و یا خط وسط وامیسته؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

اطلاحاً میگن لقمه دار که البته این سروش صنعت هم کلاً برای تیپ5 برای سمت گیربکس نزده . چون ظاهراً درخواستش هم کم هست و تولیدش براشون صرفه اقتصادی نداره .

در شهر چظوره درجه ؟ زیر 90 و یا خط وسط وامیسته؟

تو شهر اگه داخل اتوبان باشم بازم پایین وایمیسته.ولی تو اتوبان نباشم وسط

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری