206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

14,219 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

سلام مجدد خدمت دوستان . والا الآن با آقامهدی صحبت کردم و ایشون هم ظاهراً راضی بودن از کیفیت و یک دست کامل هم ایشون خواستند . 1نف از دوستان هم که در خصوصی پیام داده بودن . البته تیپ 5 و 6 طاهراً متفاوت هست که باید از شرکت سوال کنم . که تیپ 2 جدا و تیپ 5و6 هم جدا باید باشه . دوستان تا الآن با خود من که مشخصه تیپ 5 هست و میشه 3 دست کامل تیپ 5 که میشه 4تا گردگیر  برای هر ماشین دراصل . البته طبق راهنمایی یکی از دوستان تیپ 2  کلاً و تیپ 5 بعداز سال 91 ( ایرانیزه) یکسان هست و فقط تفاوت در تیپ 5 زیر مدل 91 ( فرانسوی) متفاوته . صبح از شرکت هم سوال میکنم و نتیجه رو اعلام که ببینیم برای تیگ 5و 6 قدیم هم موجود داره یا نه؟ چون تیپ 2 قدیم و جدید با تیپ 5 جدید یکسانه و تفاوتی ندارند .

سلام علی اقا منم دو تا سمت گیربکس میخوام فقط اگه میشه تا فردا صبر کنید یه جفت اورجینال از یکی از کاربران با مرام این سایت خریدم دستم برسه مطمئن شم هر دوش سمت چرخ باشه یهو مثلا سمت چرخ و گیربکس یه سمت نباشه مورد بعدی هر چی بیشتر طول بکشه به نظرم دوستان بیشتری ممکنه پیامو بخونن و درخواست بدن برای خرید چون تا الان فکر کنم هممون نیاز شدید نداریم به گردگیر پلوس و همگی میخوایم بخریم تا اگه خدای نکرده گردگیر پاره شد یا مثلا رفتیم جلوبندیسازی و به هر دلیلی پلوس باز شد گردگیرارو نو کنیم تا خیالمون راحت شه 

چون تا جایی که من شنیدم گردگیر اورجینال نایابه و داخلیا هم اکثرا بی کیفیتن و بعد یه مدتی خشک میشن و ممکنه خیلی زود پاره شن پارگی ام همونطور که همگی میدونیم چون ممکنه راننده مدتها متوجه نشه چون تو دید نیستو باید تو چال توسط مکانیک چک شه باعث خرابی پلوس و هزینه زیاد میشه پس به نظرم مثل تسمه تایم باید قبل پارگی به دادش برسیم و دوره ای یا چند سال یه بار عوض شه و از جنس با کیفیت هم فقط استفاده شه این توضیحاتو دادم تا اگه دوستانی شک دارن به خرید این قطعه بخرن و نگه دارن 

مورد بعدی علی اقا خواستم خواهش کنم در زمینه پولی تعارف نکنید همینکه دارید برای ما اینکارو میکنید یه دنیا ارزش داره و غیر از هزینه گردگیرها  هزینه پست رو هم  قیمتشو بفرمایید 

من تو خصوصی بهتون پیام میدم و اطلاعات تماسمو میزارم برای هماهنگی

بعد که دستتون رسید یه روز سرم خلوت بود میام ازتون میگیرم 

بازم یه دنیا ممنون که به فکر بچه هایید 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام علی اقا منم دو تا سمت گیربکس میخوام فقط اگه میشه تا فردا صبر کنید یه جفت اورجینال از یکی از کاربران با مرام این سایت خریدم دستم برسه مطمئن شم هر دوش سمت چرخ باشه یهو مثلا سمت چرخ و گیربکس یه سمت نباشه مورد بعدی هر چی بیشتر طول بکشه به نظرم دوستان بیشتری ممکنه پیامو بخونن و درخواست بدن برای خرید چون تا الان فکر کنم هممون نیاز شدید نداریم به گردگیر پلوس و همگی میخوایم بخریم تا اگه خدای نکرده گردگیر پاره شد یا مثلا رفتیم جلوبندیسازی و به هر دلیلی پلوس باز شد گردگیرارو نو کنیم تا خیالمون راحت شه 

چون تا جایی که من شنیدم گردگیر اورجینال نایابه و داخلیا هم اکثرا بی کیفیتن و بعد یه مدتی خشک میشن و ممکنه خیلی زود پاره شن پارگی ام همونطور که همگی میدونیم چون ممکنه راننده مدتها متوجه نشه چون تو دید نیستو باید تو چال توسط مکانیک چک شه باعث خرابی پلوس و هزینه زیاد میشه پس به نظرم مثل تسمه تایم باید قبل پارگی به دادش برسیم و دوره ای یا چند سال یه بار عوض شه و از جنس با کیفیت هم فقط استفاده شه این توضیحاتو دادم تا اگه دوستانی شک دارن به خرید این قطعه بخرن و نگه دارن 

مورد بعدی علی اقا خواستم خواهش کنم در زمینه پولی تعارف نکنید همینکه دارید برای ما اینکارو میکنید یه دنیا ارزش داره و غیر از هزینه گردگیرها  هزینه پست رو هم  قیمتشو بفرمایید 

من تو خصوصی بهتون پیام میدم و اطلاعات تماسمو میزارم برای هماهنگی

بعد که دستتون رسید یه روز سرم خلوت بود میام ازتون میگیرم 

بازم یه دنیا ممنون که به فکر بچه هایید 

حتماً انشاالله که تهیه بشه و مشکلی برای تیپ 5 قدیم هم نبوده و موجود داشته باشند . به هرصورت حتی اگر برای خود من نیز و بقیه تیپ 5 ها نباشه، مطمیناً و در صورت رسیدن به تعداد حداقلی تیپ 2ویا تیپ 5 جدید، این کار انجام خواهد شد . موفق باشین و پاسخ پیام خصوصی را هم دادم خدمتتون .

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

🔴 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان در 11 دی ماه 1398 ؛ رئیس بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت:  یک واحد صنفی در اصفهان قطعات و لوازم یدکی خودرو  مانند لنت، دیسک و صفحه های دسته دوم را خریداری  و سپس  بازسازی و رنگ آمیزی مجدد  می کرد.
این واحد صنفی سپس این اقلام را در بسته بندی های مجزا به عنوان محصول جدید و خارجی روانه بازار می کرد‌،کلیپشو دیدم دیسک و صفحه هاش جعبه سبز valeo بود 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sateyar گفته است :

🔴 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان در 11 دی ماه 1398 ؛ رئیس بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت:  یک واحد صنفی در اصفهان قطعات و لوازم یدکی خودرو  مانند لنت، دیسک و صفحه های دسته دوم را خریداری  و سپس  بازسازی و رنگ آمیزی مجدد  می کرد.
این واحد صنفی سپس این اقلام را در بسته بندی های مجزا به عنوان محصول جدید و خارجی روانه بازار می کرد‌،کلیپشو دیدم دیسک و صفحه هاش جعبه سبز valeo بود 

به سلامتی ولی چرا این صنایع متقلب رو معرفی نمی‌کنن که مردم آگوه باشن و ازشون خرید نکنن. چون در تولیدات خودشون هم حتما مشکلاتی موجود هست. و خط تولید هم بواسطه ارتباط میتونه استفا ه بشه که این تعداد ماشین صفر مشکل دار شاهدش هستیم.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

سلام روز خوش . بنده تازه عضو شدم . یه سوال داشتم . درب صندوق عقب ماشین قفل شده و باز نمیشه . همزمان چراغ استپ هم چشمک زن مدام یه روزه میزنه ممکنه این دوتا مربوط به هم باشن ؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

به سلامتی ولی چرا این صنایع متقلب رو معرفی نمی‌کنن که مردم آگوه باشن و ازشون خرید نکنن. چون در تولیدات خودشون هم حتما مشکلاتی موجود هست. و خط تولید هم بواسطه ارتباط میتونه استفا ه بشه که این تعداد ماشین صفر مشکل دار شاهدش هستیم.

مطمنا خود خودروسازا هم این وسط سود میکنن نمونه اش همکارم ساینا خریده ۱۰هزارتا رفته ماشینش به لرزش افتاده برده گارانتی گفته باید دیسک و صفحه ات عوض بشه ماشینش ۲روز تو نمایندگی گذاشته بهش گفتن جنس نیست باید صبر کنی بیاد تعویض بشه ماشینی که چند ماه تحویل گرفته اینجوریه دیگه تا ته قضیه رو میشه خوند 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

qajd_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

52q_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%D

6das_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

دوستان این گردگیر اورجینالهای سمت چرخ که از اقا مهدی کاظمی از کاربران با مرام سمنان خریدم دستم رسید چون نام کاربریش علی بود من به اشتباه میگفتم علی

یکی از گردگیرها کامل بود با دو تا بست فابریک و گریس gkn فرانسه 

یکی دیگش گریس و بست فابریکش نبود ولی دو سه تا بست جنس خوب توش بود 

اصل کاری جنس خود گردگیرهاست گریس هم خیلی مهمه ولی من انقدر از این گریس خوشم اومده نگهش میدارم یادگاری 

026b_img-20191226-wa0003.jpg

خوشبختانه یه گریس خارجی FAG المان اصلی دارم که نصفه بود خیلی شانسی تو کارگاه ماشین الات شهرداری پیداش کردم یه گریس skf هم بود ولی اون هم اخراش بود هم به نظرم کیفیت اینو نداشت کشور سازندشم فکر کنم اسلونی بود دیگه دیدم به صابکارم بگم جفتشو میبرم تابلو البته اونجا پر قوطی گریس بود ولی همه ایرانی خارجیاش فقط این دو تا بود که من دیدم این خیلی با کیفیته هم قوطیش هم گریس داخل ورداشتمو گفتم برای زنجیر موتورم میخوام ولی واقعا حیفه برا زنجیر استفادش کنم به زنجیر همون اسپری میزنم 

اینو فقط برای پلوس و بربرینگ چرخو اینجور چیزها استفاده میکنم توی اینترنت هم که درباره fag تحقیق کردم همون برند ina هست که بلبرینگهاشو با اون برند و گریس رو با این برند تولید میکنه 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

qajd_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

52q_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%D

6das_timephoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%

دوستان این گردگیر اورجینالهای سمت چرخ که از اقا مهدی کاظمی از کاربران با مرام سمنان خریدم دستم رسید چون نام کاربریش علی بود من به اشتباه میگفتم علی

یکی از گردگیرها کامل بود با دو تا بست فابریک و گریس gkn فرانسه 

یکی دیگش گریس و بست فابریکش نبود ولی دو سه تا بست جنس خوب توش بود 

اصل کاری جنس خود گردگیرهاست گریس هم خیلی مهمه ولی من انقدر از این گریس خوشم اومده نگهش میدارم یادگاری 

026b_img-20191226-wa0003.jpg

خوشبختانه یه گریس خارجی FAG المان اصلی دارم که نصفه بود خیلی شانسی تو کارگاه ماشین الات شهرداری پیداش کردم یه گریس skf هم بود ولی اون هم اخراش بود هم به نظرم کیفیت اینو نداشت کشور سازندشم فکر کنم اسلونی بود دیگه دیدم به صابکارم بگم جفتشو میبرم تابلو البته اونجا پر قوطی گریس بود ولی همه ایرانی خارجیاش فقط این دو تا بود که من دیدم این خیلی با کیفیته هم قوطیش هم گریس داخل ورداشتمو گفتم برای زنجیر موتورم میخوام ولی واقعا حیفه برا زنجیر استفادش کنم به زنجیر همون اسپری میزنم 

اینو فقط برای پلوس و بربرینگ چرخو اینجور چیزها استفاده میکنم توی اینترنت هم که درباره fag تحقیق کردم همون برند ina هست که بلبرینگهاشو با اون برند و گریس رو با این برند تولید میکنه 

مبارکتون باشه . فقط شماره فنی اورجینالش روش هست که یه عکس بدین؟ بخاطر اینکه این شماره مشخصه برای تیپ2 هست و توسایت خارجی از نظر سال ساخت و تفاوت ش میخوام . درسته که باید مدل و تیپ رو مشخص کرد، ولی این شماره هم میتونه راهنمایی کنه برای جستجوی قطعات . سپاس . ضماً برندFAG  از تولید کننده های معروفه  آلمانیه در بلبرینگ و رولبرینگ که برای ماشین های سنگین هم تولیداتش معروفه .

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

مبارکتون باشه . فقط شماره فنی اورجینالش روش هست که یه عکس بدین؟ بخاطر اینکه این شماره مشخصه برای تیپ2 هست و توسایت خارجی از نظر سال ساخت و تفاوت ش میخوام . درسته که باید مدل و تیپ رو مشخص کرد، ولی این شماره هم میتونه راهنمایی کنه برای جستجوی قطعات . سپاس . ضماً برندFAG  از تولید کننده های معروفه  آلمانیه در بلبرینگ و رولبرینگ که برای ماشین های سنگین هم تولیداتش معروفه .

rl25_timephoto_%D8%BA%C2%B2%D8%BA%C2%B0%

شماره فنیش اینه جنس خیلی قدیمیه برای وقتیه که هنوز لیبلهای ایساکو پیامکی نبود و اگه یادتون باشه تو تلویزیون تبلیغ میکرد که اجناس اصلی ایساکو باید برچسب هولگرام داشته باشه به نام ایرانخودرو ارم ایرانخودرو ام اونزمان همون ارم پیکان بود که الان تغییرش دادن به سر اسب 

جعبه های پژو سیتروِِئن هم اونزمان با کیفیتر بود و ذخیمتر بود و یه نوار پلمب هم رو در چسبیده ولی الان جعبه های پژو سیتروئن خیلی نازک شده به شکلی که یه سفتکن خریدم انقدر جعبش نازک بود با تکونهای سفتکن کلا ذخمیو سوراخ شده دربشم هیچ پلمبی نداشت و فقط با چسب مایع چسبوندن که راحت میشد باز کردو مجدد چسب اوهو زد فقط لیبلهای جدید پژو سیتروِن بهتر شده و از سال 2018 به بعد ارم ds هم اضافه شده به پژو سیتروئن و هر ایبلی یه شماره سریال اختصاصی داره که میشه تو سایت psa اصالتشو استعلام گرفت 

کلی بخوایم حساب کنیم بسته بندیهای اورجینال پژو سیتروئن اصلا مناسب نیست و حتی از ایساکو خیلی عقبتره ایساکو الان چندین ساله لیبلاش قابل استعلامه با پیامک و اپلیکیشن  و شماره سریال استعلام محو شده هست و باید روشو بتراشی جنس کارتنهاش و بسته بندیاش خیلی ذخیمتر و با کیفیتره همشونم با چسب پهن رولی ایساکو یا برچسب مخصوص پلمب شدن 

البته شاید به این دلیله که تو ایران تقلب زیاده و جنس تقلبی ام زیاده ایساکو ناچاره ولی چون تو فرانسه اینحرفا نیست زیاد سفتو سخت نمیگیرن ولی وقتی اجناسشون به یه کشوری مثل ایران میاد تازه معلوم میشه چه ضعف بزرگی دارن

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

این دوسالی هست تو کمد هست یادم نیست اصلا برای چی خریدم ولی به نظرم برای تیپ دو هست چون من لاستیک گردگیر شافت قطر بزرگ بدون خار ندیده بودم [wait]

برای سمت گیربکس است.

20200113_214019_compress97.jpg

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری