206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

14,219 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، naim گفته است :

ممکنه پشت آمپر لامپ هم نداشته باشه درسته ؟ منظورتون اینه ؟ مثله عکس جای لامپ ها فرضا خالیه فابریکی ؟

2020-01-09_010647.jpg

بله ولی اول تو صفحه اصلی که روبروی چشم شما است را اول چراغ قوه بزنید اول ببینید علامت هشدار در وجود داره؟ که اگر بله گزینه های بعد نصب smd  وررر

در 1 ساعت قبل، naim گفته است :

چه مدل smd باید گذاشت ؟  فردا باز میکنم چک میکنم 

مثل بقیه چراغها البته نورش برای در فکر کنم قرمز بود

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

یه ریست بکنین  شاید درست بشه . البته میدونین که 10 بار امکان ریست دارین . ولی فیوز چراغ صندوق رو اگر داره قطع کنین ببینین همین حالته . چون ممکنه از برق اونجاست که اتصال میده . ولی به نظرم اگر نشد یه ریست بکنین.

ممنون از همراهیتون.حالا بنظرتون موتور برف پاکنم هردفعه یه جا وامیسته از چیه!یعنی توی موقعیت صفر نمیمونه اصلا!موتورشم ک پلمپه چطوباید بازش کنم برای تعمیریا تعویض؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، hadi136816 گفته است :

ممنون از همراهیتون.حالا بنظرتون موتور برف پاکنم هردفعه یه جا وامیسته از چیه!یعنی توی موقعیت صفر نمیمونه اصلا!موتورشم ک پلمپه چطوباید بازش کنم برای تعمیریا تعویض؟

باید  از مکانیزم داخلش باشه که برنمیگرده روی نقطه اول . مکانیزم توش رو نمیدونم چطوریه . شاید دوستان بدونن.ولی باید موتورش باز بشه . اگر نقشه داخلش رو داشتم براتون میزارم . البته ممکن هم هست ایراد از BSI باشه که برق رو در اون لحظه قطع میکنه . چون بک وظیفه اون اینه که اگر موتور به دلیل فرض کنین یخ زدن شیشه ، تیغه حرکت نداشته باشه، (بعد از 10 یا 12 ثانیه هستش )برقش رو قطع میکنه . مثل شیشه بالابر که به انتها میرسه و برقش قطع میشه .( به دلیل جریان کشیدن و جلوگیری از سوختن موتور) . برای همین ممکن هم هست که ایراد موتور هم باشه . کلیدش رو میزنین راحت کار میکنه و فقط در زمان توقف، تو نقطه صفر برنمیگرده؟ یا کلاً موتورش مشکل داره و درست کار نمیکنه؟ ضمناً این تاپیک رو ملاحظه بفرمایید .

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام گردگیر پلوس تیپ دو بدون abs و با abs متفاوته؟

البته منظورم فرانسویاستا 89-90 که abs داشتن چون یه گردگیر دیدم ولی روش زده بدون abs میخوام نخرم یهو نخوره به ماشینم چون 89 و abs داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

البته منظورم فرانسویاستا 89-90 که abs داشتن چون یه گردگیر دیدم ولی روش زده بدون abs میخوام نخرم یهو نخوره به ماشینم چون 89 و abs داره

سلام ایدین جان باید بخوره مشکلی نباشه چون فرق بدون abs با abs  جای سنسورش هست طولش فرق نمیکنه. شما سمت چپ عکس نگاه کنید فقط چرخ دنده یا فلایول  نداره

8c5018af-c049-42aa-b614-0d59d6ae5a09.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

باید  از مکانیزم داخلش باشه که برنمیگرده روی نقطه اول . مکانیزم توش رو نمیدونم چطوریه . شاید دوستان بدونن.ولی باید موتورش باز بشه . اگر نقشه داخلش رو داشتم براتون میزارم . البته ممکن هم هست ایراد از BSI باشه که برق رو در اون لحظه قطع میکنه . چون بک وظیفه اون اینه که اگر موتور به دلیل فرض کنین یخ زدن شیشه ، تیغه حرکت نداشته باشه، (بعد از 10 یا 12 ثانیه هستش )برقش رو قطع میکنه . مثل شیشه بالابر که به انتها میرسه و برقش قطع میشه .( به دلیل جریان کشیدن و جلوگیری از سوختن موتور) . برای همین ممکن هم هست که ایراد موتور هم باشه . کلیدش رو میزنین راحت کار میکنه و فقط در زمان توقف، تو نقطه صفر برنمیگرده؟ یا کلاً موتورش مشکل داره و درست کار نمیکنه؟ ضمناً این تاپیک رو ملاحظه بفرمایید .

من کلید برف پاکنو ک میزنم در حالت اول ک باید به طور لحظه ای کار کنه یعنی یه بار بره برگرده واسته بعداز چند ثانیه دوباره بره و برگرده.ک من تویه ماشینایه دیگ نگاه کردم همزمان با وصل شدن رله داخل bsiبرف پاکن کار میکنه یعنی رله  هم لحظه ای قطعو وصل میشه...که ماشین بنده اینطورنیس.توی حالت بدون آبپاش هم مدااوم و بدون توقف کار میکنه تا یه تایم حدودا 7ثانیه ای. ک توی این تایم رله هم مدام وصله

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، hadi136816 گفته است :

من کلید برف پاکنو ک میزنم در حالت اول ک باید به طور لحظه ای کار کنه یعنی یه بار بره برگرده واسته بعداز چند ثانیه دوباره بره و برگرده.ک من تویه ماشینایه دیگ نگاه کردم همزمان با وصل شدن رله داخل bsiبرف پاکن کار میکنه یعنی رله  هم لحظه ای قطعو وصل میشه...که ماشین بنده اینطورنیس.توی حالت بدون آبپاش هم مدااوم و بدون توقف کار میکنه تا یه تایم حدودا 7ثانیه ای. ک توی این تایم رله هم مدام وصله

امکان خرابی رله هم هست. به نظرم قبل از هرکاری یه دیاگ بزنین. شاید مشخص کنه

شماره فنی ایساکو 0750800101 قیمتی هم نداره حدود 12 تومنه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام ایدین جان باید بخوره مشکلی نباشه چون فرق بدون abs با abs  جای سنسورش هست طولش فرق نمیکنه. شما سمت چپ عکس نگاه کنید فقط چرخ دنده یا فلایول  نداره

8c5018af-c049-42aa-b614-0d59d6ae5a09.jpg

البته آقا آیدین یک نوع گردگیر رو فکر کنم آقا مصطفی معرفی کرده بودن که ایرانیه ولی میگتفتن کیفیتش خیلی خوبه . البته نمایندگیش رو نمیدونم ولی کارخونش اصفهانه و یادمه که از همنجا هم سفارش داده بودن . البته اگر دوستان هم بخوان میشه یکباره سفارش داد .   تلفن کارخونه هم       مدیرفروش  : 09130003008 و آدرس سایتش :    http://www.soroushsanat.ir/productions/duster/206.html           

5e17901ad04d5_.jpg.982f2b90e75170c55607a321d837d54a.jpg       5e17902c65df6_.jpg.a24e817662bffee7cd938be30bb5a342.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

در سایت ایساکو هم فقط زده مجموعه ردگیر - سمت چرخ ((مجموعه گردگیرسرپلوس(طرف چرخها)-راست )) ؛  چیزی در مورد ABS ترمز ننوشته .

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/10/19, 12:25:08، علی طبا گفته است :

امکان خرابی رله هم هست. به نظرم قبل از هرکاری یه دیاگ بزنین. شاید مشخص کنه

شماره فنی ایساکو 0750800101 قیمتی هم نداره حدود 12 تومنه

خودم دستگاه دیاگ xcarشرکت پردازش موتور دارم...تا دلت بخاد دیاگ زدم هیچ ایراد خاصی نداره فقط بیشتر اوقات خطای چراغ وضعیت سیستم اتصال کوتاه به بدنه با کد 2204 میزنه ک سردرنیاوردم چیه

نقل قول

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری