206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,252 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام بر همه من پدرامم همون پدرام ابرچی:grin:(قدیمی ها میشناسن منو).با ایدی اصلیم نمیتونم وارد سایت بشم.اومدم به مکان اولیه و بازنگری تایپک هام و مهم تر از همه پیش شماها

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، Pedram Alipur گفته است :

سلام بر همه من پدرامم همون پدرام ابرچی:grin:(قدیمی ها میشناسن منو).با ایدی اصلیم نمیتونم وارد سایت بشم.اومدم به مکان اولیه و بازنگری تایپک هام و مهم تر از همه پیش شماها

خوش اومدی پدرام جان

مشتاق دیدار

انشااله مول قبل فعالیت‌های مفید و گسترده داشته باشی

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Pedram Alipur گفته است :

خوش اومدی
خب ایدی قدیمت که هست ایمیل هم داری رمز رو بازیابی کن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام.دوستان یه هفته است ماشین من و دوستم به خاطر پیدا نشدن لوله خرطومی های چاکدار که رو سیم ها میکشن خوابیده.اگه کسی از بچه های اصفهان آدرس فروشگاه داره لطف کنه بگه ممنون میشم.یا دوستان تهرانى بتونه واسمون بفرسته کل هزینه هاشم به روی چشم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

سلام.دوستان یه هفته است ماشین من و دوستم به خاطر پیدا نشدن لوله خرطومی های چاکدار که رو سیم ها میکشن خوابیده.اگه کسی از بچه های اصفهان آدرس فروشگاه داره لطف کنه بگه ممنون میشم.یا دوستان تهرانى بتونه واسمون بفرسته کل هزینه هاشم به روی چشم.

مگه مشکلتون چیه؟

بدون خرطومی اتفاقی نمیفته که. بیشتر توضیح بدین.

باید یکی بره خیابون ملت تهیه کنه. حالا کسی بتونه براتون انجام بده رو نمی دونم.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

خوش اومدی
خب ایدی قدیمت که هست ایمیل هم داری رمز رو بازیابی کن

ایمیل رمزشو یادم رفته :| کلا از بیخ مشکل داره

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

این که دیگه خوابیدن نداره ماشین من خرطومیهاش در اثر حرارت خورد میشد رفتم فروشگاههایی که سیم و کابل میفروشن و از خرطومی های با کیفیت که در برابر حرارت مقاوم تره خریدم با یک کاتر یک طرفشو باز کردم و سیمها رو از توشون رد کردم و ابتدا و انتهای خرطومیها رو هم با چسب پارچه ای بستم از فابریکیش هم بهتر شد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

درخواست راهنمایی: مخصوصا از بچه های شهرهای شمالی

مدتی هست بطور جدی تصمیم گرفته ام از شهرم کوچ کنم و در یک شهر بسیار خلوت و کوچیک ساکن بشم.
بعد از اندکی تفکر، شمال رو انتخاب کردم. تصاویر رمانتیکش در انتخابم بی تاثیر نبود، جنگل مه آلود، دریا...

از ویلاهای محمودآباد و نور قیمت گرفتم، کاملا در رده توان من هست.
داشتم مقدمات فروش زندگیم رو میچیدم تا اینکه یکی از آشنایان اتفاقی متوجه تصمیمم شد و یه هشدار بسیار جدی بهم داد و اون اینکه: هوای شمال در نصف سال شرجی هست و با منی که بشدت از گرما بیزارم، اصلا سازگار نیست!
کل نقشه هام برباد رفت...

ابدا تحمل گرما و هوای شرجی رو ندارم.
آیا توی شمال منطقه ای داریم که تمام امتیازات مناطق شمالی رو داشته باشه ولی درعین حال هواش گرم و شرجی هم نباشه؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/12/20, 08:41:20، vahid4u گفته است :

این که دیگه خوابیدن نداره ماشین من خرطومیهاش در اثر حرارت خورد میشد رفتم فروشگاههایی که سیم و کابل میفروشن و از خرطومی های با کیفیت که در برابر حرارت مقاوم تره خریدم با یک کاتر یک طرفشو باز کردم و سیمها رو از توشون رد کردم و ابتدا و انتهای خرطومیها رو هم با چسب پارچه ای بستم از فابریکیش هم بهتر شد

خب مشکل اینه که تو شهر خراب شده ما اینچیزام گیر نمیاد.فقط خرطومی بزرگ دارن که20تاسیم از توش رد میشه.

در در 1396/12/19, 18:21:30، endwaiter گفته است :

مگه مشکلتون چیه؟

بدون خرطومی اتفاقی نمیفته که. بیشتر توضیح بدین.

باید یکی بره خیابون ملت تهیه کنه. حالا کسی بتونه براتون انجام بده رو نمی دونم.

تا تهران700کیلومتر فاصله داریم.اگه اصفهان کسی آدرس بده واقعأ کمک کرده هرچند تا اصفهانم200تا فاصله داریم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، feredi گفته است :

درخواست راهنمایی: مخصوصا از بچه های شهرهای شمالی

مدتی هست بطور جدی تصمیم گرفته ام از شهرم کوچ کنم و در یک شهر بسیار خلوت و کوچیک ساکن بشم.
بعد از اندکی تفکر، شمال رو انتخاب کردم. تصاویر رمانتیکش در انتخابم بی تاثیر نبود، جنگل مه آلود، دریا...

از ویلاهای محمودآباد و نور قیمت گرفتم، کاملا در رده توان من هست.
داشتم مقدمات فروش زندگیم رو میچیدم تا اینکه یکی از آشنایان اتفاقی متوجه تصمیمم شد و یه هشدار بسیار جدی بهم داد و اون اینکه: هوای شمال در نصف سال شرجی هست و با منی که بشدت از گرما بیزارم، اصلا سازگار نیست!
کل نقشه هام برباد رفت...

ابدا تحمل گرما و هوای شرجی رو ندارم.
آیا توی شمال منطقه ای داریم که تمام امتیازات مناطق شمالی رو داشته باشه ولی درعین حال هواش گرم و شرجی هم نباشه؟

کلاردشت

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری