206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,394 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان  سلام اين عکسی که میبینید المنت گرمایی 12 ولت  هست که تا شونده هست  و میشه تو روکشهای صندلی استفاده کرد 

توی دیجیکالا  سرچ کنید الکترو مکانیک مياد قيمتش 14 هزار تومنه سی وات داره و پنجاه وات 

من تو يه سایت موتور سیکلت دیدم که کاربری پیشنهاد کرده بود برای زین موتور زيادم توضیح نداده بود  ولی تا اونجايي که من فهمیدم 45 درجه بیشتر داغ نميشه و حتی موکت هم نمیسوزونه 

خیلی راحت ميشه از این رو صندلیهای تکی خرید و توش جا گذاشت و وصلش کرد به فندک  و آپشن خوب و راحت آرزونی ردیف کرد 

من سفارش دادم سه شنبه میرسه دستم اگه چیز کاربردی و بدرد بخوری بود ميگم 

البته من برای زین موتور ميخوام چون زیاد گرماو دوست ندارم همینجوری همیشه بخاری خاموشه و شیشه پایین 

ولی  روی زین موتور اگه بشه نصبش کرد یا تو دستکشهای موتور واقعا نعمتیه و.خیلی ميتونه کاربردی باشه ولی توی موتور کمی سختره چون نمیخام روکش صندلی موتور رو خراب کنم و برای موتور روکش صندلی آماده مثل ماشین نیست باید برم بدم با مخمل مشکی يه روکش برای زین موتورم بسازن که قابل نصب و جدا شدن باشه بعد اینو توش جاسازی کنم و سپس با يه فیش به باطری وصل کنم و هر وقت لازم نبود فیش رو جدا کنم 

حتی 220 ولتشم بود که نوشته بود میشه زیر موکت خونه گذاشت و گرمایش از کف یا تو دشکهای طبی به نظرم اگه همون چیزی باشه که گفتن خیلی ارزش داره اونم با قیمت پایین 

راستی دوستان اگه کسی تا حالا از اینها دیده یا استفاده کرده راهنمایی کنه و بگه چجوریه آیا خیلی داغ ميشه و امکان داره پلاستیک رو آب کنه یا عمرشون چجوریه يه دونش کافیه برا يه صندلی؟؟؟  

6eae0e.jpg

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 32 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

دوستان  سلام اين عکسی که میبینید المنت گرمایی 12 ولت  هست که تا شونده هست  و میشه تو روکشهای صندلی استفاده کرد 

توی دیجیکالا  سرچ کنید الکترو مکانیک مياد قيمتش 14 هزار تومنه سی وات داره و پنجاه وات 

من تو يه سایت موتور سیکلت دیدم که کاربری پیشنهاد کرده بود برای زین موتور زيادم توضیح نداده بود  ولی تا اونجايي که من فهمیدم 45 درجه بیشتر داغ نميشه و حتی موکت هم نمیسوزونه 

خیلی راحت ميشه از این رو صندلیهای تکی خرید و توش جا گذاشت و وصلش کرد به فندک  و آپشن خوب و راحت آرزونی ردیف کرد 

من سفارش دادم سه شنبه میرسه دستم اگه چیز کاربردی و بدرد بخوری بود ميگم 

البته من برای زین موتور ميخوام چون زیاد گرماو دوست ندارم همینجوری همیشه بخاری خاموشه و شیشه پایین 

ولی  روی زین موتور اگه بشه نصبش کرد یا تو دستکشهای موتور واقعا نعمتیه و.خیلی ميتونه کاربردی باشه ولی توی موتور کمی سختره چون نمیخام روکش صندلی موتور رو خراب کنم و برای موتور روکش صندلی آماده مثل ماشین نیست باید برم بدم با مخمل مشکی يه روکش برای زین موتورم بسازن که قابل نصب و جدا شدن باشه بعد اینو توش جاسازی کنم و سپس با يه فیش به باطری وصل کنم و هر وقت لازم نبود فیش رو جدا کنم 

حتی 220 ولتشم بود که نوشته بود میشه زیر موکت خونه گذاشت و گرمایش از کف یا تو دشکهای طبی به نظرم اگه همون چیزی باشه که گفتن خیلی ارزش داره اونم با قیمت پایین 

راستی دوستان اگه کسی تا حالا از اینها دیده یا استفاده کرده راهنمایی کنه و بگه چجوریه آیا خیلی داغ ميشه و امکان داره پلاستیک رو آب کنه یا عمرشون چجوریه يه دونش کافیه برا يه صندلی؟؟؟  

6eae0e.jpg

سلام رفیق 

ایده خیلی جالبیه ولی کاش بشه به مرحله انجام هم برسوندش.... :grin:

تو مشخصات فنی دیجی نوشته { حداكثر امپر قابل تحمل 5 امپر } 

فک کنم امپرش مناسب ماشین نیست باید فکر چاره باشیم اونوقت :-(

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

... یا تو دستکشهای موتور...

آیا خیلی داغ ميشه و امکان داره پلاستیک رو آب کنه یا عمرشون چجوریه يه دونش کافیه برا يه صندلی؟؟؟  

6eae0e.jpg

اگه برای دستکشهای موتور، حرارتش زیادی بود، نگران نباش.

برق موتور، فکر میکنم 6ولت هست. بنابراین حرارتش با برق موتورسیکلت نصف با برق اتومبیل خواهد بود.

باز اگه زیاد بود، میتونیم حرارتش رو کمتر هم بکنیم. مثلا اگه دوتا دستکش رو باهم سری ببندیم، دوباره حرارت بازهم نصف میشه.

خلاصه نگران زیادی حرارت نباش.

تازه، به روش الکترونیکی میتونیم دما رو از صفر درصد تا ماگزیمم کنترل کنیم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، hamed.baheri گفته است :

سلام رفیق 

ایده خیلی جالبیه ولی کاش بشه به مرحله انجام هم برسوندش.... :grin:

تو مشخصات فنی دیجی نوشته { حداكثر امپر قابل تحمل 5 امپر } 

فک کنم امپرش مناسب ماشین نیست باید فکر چاره باشیم اونوقت :-(

داداش من 14 تومن بودجه خرج این ایده کردم  اگه نشه ورشکست میشم :::P

ولی آمپر جريانش با ولتاژ فرق داره مثلا يه دستگاهی اگه به برق 12 احتیاج داشته باشه 24 ولت یا بیشتر وصل کنی فشار مياد و میسوزه 

ولی آمپر داستانش جداست شما يه باطری 100 آمپر هم وصل کنی به یه لامپی که به دو آمپر احتیاج داره مثل لامپ خطر عقب اون فقط دو آمپریو که نیاز داره میکشه مثلا يه لامپ خطر عقب که دو آمپر نیاز داره  رو چه به یه باطری 50 آمپر یا چه باطری ده آمپر هیچ تاثیری رو نوردهی نداره ولی مثلا يه قطعه ای مثل استارت که امپر بالایی احتیاج داره و مثلا به پنجاه آمپر نیاز داره به یه باطری ده آمپر وصل کنی چون آمپر مورد نیازش تامین نميشه ضعیف کار میکنه حتی برای کابلش هم باید کابلی باشه که بتونه آمپر مورد نیازش رو از خودش عبور بده به خاطر همينه کابلهای استارت خیلی ذخیمه ولی برای لامپ يه سیم نازکه 

در یک کلام  این المنت کم مصرفه و اتفاقا مناسب هست برای هر باطری که از پنج آمپر به بالا باشه 

البته چون من برای موتور ميخواستم  سی وات خریدم که 2.5 آمپر ميخواد که باطری موتورمو ضعیف خیلی مصرف نکنه 

در هم اکنون، feredi گفته است :

اگه برای دستکشهای موتور، حرارتش زیادی بود، نگران نباش.

برق موتور، فکر میکنم 6ولت هست. بنابراین حرارتش با برق موتورسیکلت نصف با برق اتومبیل خواهد بود.

باز اگه زیاد بود، میتونیم حرارتش رو کمتر هم بکنیم. مثلا اگه دوتا دستکش رو باهم سری ببندیم، دوباره حرارت بازهم نصف میشه.

خلاصه نگران زیادی حرارت نباش.

تازه، به روش الکترونیکی میتونیم دما رو از صفر درصد تا ماگزیمم کنترل کنیم.

درسته البته موتور من 12 ولته  باطریشم هفت آمپره ولی هم میشه یه ولوم سوییچ سر راهش گذاشت که برقو ضعیف کنه یا دور المنت يه عایقی مثل پارچه نسوز یا روکش سیم نسوز بست  یا به قول شما دو تارو به صورت سری بست تا نياد دستم نمیدونم چيه شاید اصلا حرارتش پایین باشه به جوري که مجبور شم 50 وات بخرم یا دو تا استفاده کنم برای زین و نشیمنگاه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

داداش من 14 تومن بودجه خرج این ایده کردم  اگه نشه ورشکست میشم :::P

ولی آمپر جريانش با ولتاژ فرق داره مثلا يه دستگاهی اگه به برق 12 احتیاج داشته باشه 24 ولت یا بیشتر وصل کنی فشار مياد و میسوزه 

ولی آمپر داستانش جداست شما يه باطری 100 آمپر هم وصل کنی به یه لامپی که به دو آمپر احتیاج داره مثل لامپ خطر عقب اون فقط دو آمپریو که نیاز داره میکشه مثلا يه لامپ خطر عقب که دو آمپر نیاز داره  رو چه به یه باطری 50 آمپر یا چه باطری ده آمپر هیچ تاثیری رو نوردهی نداره ولی مثلا يه قطعه ای مثل استارت که امپر بالایی احتیاج داره و مثلا به پنجاه آمپر نیاز داره به یه باطری ده آمپر وصل کنی چون آمپر مورد نیازش تامین نميشه ضعیف کار میکنه حتی برای کابلش هم باید کابلی باشه که بتونه آمپر مورد نیازش رو از خودش عبور بده به خاطر همينه کابلهای استارت خیلی ذخیمه ولی برای لامپ يه سیم نازکه 

در یک کلام  این المنت کم مصرفه و اتفاقا مناسب هست برای هر باطری که از پنج آمپر به بالا باشه 

البته چون من برای موتور ميخواستم  سی وات خریدم که 2.5 آمپر ميخواد که باطری موتورمو ضعیف خیلی مصرف نکنه 

:::P:::P:::P:::P:::P عالی بو د 

خدا بگم چیکارت نکنه[wait] ، هنوز نه ماشینو معامله کردم و نه معلومه ماشین کی از پارکینک مرخص میشه ... ولی میخام منم سفارش بدم  [coool]

با کلید فابریک گرم کن 206 اینو ببندی .... چه شود :sigar:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، hamed.baheri گفته است :

:::P:::P:::P:::P:::P عالی بو د 

خدا بگم چیکارت نکنه[wait] ، هنوز نه ماشینو معامله کردم و نه معلومه ماشین کی از پارکینک مرخص میشه ... ولی میخام منم سفارش بدم  [coool]

با کلید فابریک گرم کن 206 اینو ببندی .... چه شود :sigar:

ایشالاه میگیری هر چه زودتر يه ماشین اس و سالم 

ولی فلا المنت رو نخر اگه سه شنبه من اومد اینجا پست گذاشتم بدون خوب بوده ولی اگه سه شنبه خبری ازم نشد بدون سوختم 

:budo:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

احتمالا واسه موتور شما خوبه چون فضای باز و ....

ولی من شخصا خودم دنبال تهویه (سرد کن) هستم نه گرم کن (برای ماشین)
همینجوری کلی عرق میکنه پشت لباس

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

احتمالا واسه موتور شما خوبه چون فضای باز و ....

ولی من شخصا خودم دنبال تهویه (سرد کن) هستم نه گرم کن (برای ماشین)
همینجوری کلی عرق میکنه پشت لباس

فن بزار.... :-(

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

فن بزار.... :-(

چطوری اخه

عرق گیر فن دار هست ولی خب نمای جالبی نداره

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

چطوری اخه

عرق گیر فن دار هست ولی خب نمای جالبی نداره

روی صندلی ELX یا لکسوس هم میتونی فکر کنی...

صندلی elx هم فکر کنم فن داره...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری