206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

11,806 ارسال در این موضوع قرار دارد

در هم اکنون، aidin1384 گفته است :

اهان یعنی منشی شرکتم چند سالشه؟؟؟؟

ما منشی نداره شرکتمون ولی تا دلت بخواد نگهبان افغانی داریم سن اونارو بگم قبوله:grin:

من اصلا سوال اقا سعیدو نفهمیدم فکر کردم داره یه شرکت دیگرو میپرسه

اقا مارا به اتباع خارجه چه کار؟؟؟!!!

ول کن اصلا،نخاستم سن منشی دفترت بدونم. 😒

استپر ماشینم،بازیش گرفته

یه هویی ماشین که در جا کار میکنه یا تعویض دنده،افت دور موتور پیدا میکنه

دیناپارت۳سال کارکرد

یه دونه سوییسی دارم باید ببندم روش

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اهان یعنی منشی شرکتم چند سالشه؟؟؟؟

ما منشی نداره شرکتمون ولی تا دلت بخواد نگهبان افغانی داریم سن اونارو بگم قبوله:grin:

من اصلا سوال اقا سعیدو نفهمیدم فکر کردم داره یه شرکت دیگرو میپرسه

آیدین جان رب فیلتر رانا و اچ سی کراس هم فکر کنم همین میخوره . اونا رو یه سرچ بزنین .شاید به اسم اونا چیزی پیدا بشه . برند سوخت آما هم هست 85 تومن . درپوش فابریکی 206 مورد استفاده در خط تولید ایران خودرو (دقت داشته باشید درپوش های با بسته بندی ایساکو هم از همین مارک استفاده شده است ) اصلی فابریکی طول عمر بالا برند سوخت آما .

درپوش فیلتر روغن 206 سوخت آما | عکس  1 | 16617261

این هم آلمینیومی برای اچ سی کراس و 206 و رانا هستش 150 تومن . به نظر با کیفیت هم باید باشه .

درپوش فیلتر روغن آلومینیومی پژو پرشیا tu5

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

اخه به روایتی دگر که میگن،عاشق امیر کبیر بوده،درسته؟

کی مهد اولیا نه فکر نمیکنم من نشنیدم  البته تو این دربار اتفاقهای اینچنین کم نبوده بعد دیدن سریال خرم سلطان هم فکر تاریخ نگارها خیلی خلاقتر شده 

ولی چیزی که تو تاریخ من فهمیدم به هیچ عنوان نمیشه فهمید شخصی خوب بوده یا بد مثلا همین شاه خودمون یکسری میگن خوب متلق بود و امام زمان بود استغفرلاهکه ظهور کرده بود یکسری میگن هم خوب بودهم بدی داشتولی خوبیاش بیشتر بود یکسری میگن بدیاش بیشتر بود خوبی ام داشت یکسری اممیگن نوکرو دست نشانده بودو ایرانو از بین برده بود و دور تا دور تهرال رو حلبی اباد گرفته بود تازه شاهی که برای معاصره 

یا عباس میرزا که همه ازش خوب میگن و میگن یه تنه جلوی روسها وایساده بود و حتی همین جمهوری اسلامی ام سریال ساخته بود تبریز در مه که کورش تهامی نقششو بازی کرده خیلی مثبت نشون داده بودن من اولین شاهزاده یا شاهیو میدیدم جمهوری اسلامی ازش خوب بگه

ولی حتی در مورد همون عباس میرزا ام خوندم با روسها دست به یکی کرده بوده تا روسها ولی عهدیشو بپذیرن و وبه فتحلی شاه فشار بیارن اونو ولیعهد کنه با اینکه فرزند چهارم بود و وقتی نیروهای ایران داشتن تو قفقاز پیش میرفتن و نیروی روس هم کم بوده نمیزاره زیاد پیشروی کنن و تعلل میکنه تا روسها کمکی بفرستن بعدم بیخودی عقب نشینی میکنه به تبریز و حتی تبریزو تسلیم میکنه ولی روسها اصلا با عباس میرزا بد رفتاری نمیکنن حتی گروگان نمیگیرنش و بعد عهدنامه گلستان رومینویسن بعدم که عباس میرزا سل میگیره و میبینه زودتر از شاه داره میمیره با روسها تبانی میکنه تا فشار بیارن  پسر اون ولیعهد شه 

و تو تاریخ خیلی کمه شاهی نوه اش رو ولیعهدکنه یعنی محمد شاه  اونم فتحلی شاه که انقدر زن و فرزند داشته بهش میگفتن بابا خان 

یعنی عباس میرزا با اینکه شاهنشد ولی از اون به بعد سلسله قاجار دودمان اون بودن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، majid2007 گفته است :

سلام جناب طبا و ان شا الله اگه مشکل یا کار خاصی پیش نیامد فردا یا نهایتش پس فردا یه سر میرم نمایندگی و متاسفانه همینطوره.خودم هم گاها پیش اومده که ماشینی رو بردم تعمیرگاه بیرون از نمایندگی و گفتن فلان قطعه باید عوض بشه و زنگ زدم به قسمت فروشگاه این نمایندگی که ببینم قطعه رو دارن یا نه که ظاهرا حس شون بیاد جواب میدن ولی بیشتر اوقات حضوری میرم اونجا.

اگه داشتن ، اون موقع بهتون اطلاع میدم که کد پستی + آدرس و همچنین شماره تماسی برایم ارسال کنید ولی سعی میکنم همین فردا عصر سری به نمایندگی بزنم و بهتون خبرش رو تا قبل از بسته شدن فروشگاه بدم .

پس تا بعدا و شبتون هم به خیر و خوشی

سپاس فراوان و پوزش از ایجاد مزاحمت . انشاالله که بتوانم جبران کنم . به هرصورت موجود باشد یاخیر، همین اظهار محبت شما ی نهایت ارزش دارد . بازهم سپاس و تشکر . شب شما هم بخیر .:razz:

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

اخه به روایتی دگر که میگن،عاشق امیر کبیر بوده،درسته؟

خیر طبق روایات با  میرزا آقاخان نوری که  به مهد علیا نزدیک بوده ، ظاهراً سر و سری داشته است . البته تاریخ را طبق آنچه مورخان خواسته اند نوشته شده و نه الزاماً وقایعی که روی داده است . و متاسفانه تاریخ نگار بی غرض که مکنونات قلبی خود را در نگارش تاریخ دخیل نکرده باشد، اندک می باشند . از 50-20 و 40-10 و درب فیلتر به کجا رسیدیم؟؟:::P

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

آیدین جان رب فیلتر رانا و اچ سی کراس هم فکر کنم همین میخوره . اونا رو یه سرچ بزنین .شاید به اسم اونا چیزی پیدا بشه . برند سوخت آما هم هست 85 تومن . درپوش فابریکی 206 مورد استفاده در خط تولید ایران خودرو (دقت داشته باشید درپوش های با بسته بندی ایساکو هم از همین مارک استفاده شده است ) اصلی فابریکی طول عمر بالا برند سوخت آما .

درپوش فیلتر روغن 206 سوخت آما | عکس  1 | 16617261

این هم آلمینیومی برای اچ سی کراس و 206 و رانا هستش 150 تومن . به نظر با کیفیت هم باید باشه .

درپوش فیلتر روغن آلومینیومی پژو پرشیا tu5

علی اقا بازم یه دنیا ممنون که به خاطر یه درب فیلتر که بنده میخواستم بخرم انقدر نمونه برام پیدا کردی گذاشتی

در مورد درب فیلتر سوخت اما 85 تومن میدونم خوبه ولی خوب همون ایساکویی ام که خریدم 65 کیفیت جنسش خیلی خوب بود و چندین سالی کار میکنه درپوش قبلیم مارک مهتاب بود یه مارک گمنام که الان 3 سالهماشینو خریدم روش بود احتمالا یکی دو سالم قبل اون ولی چیزی که دیدم انقدر شکننده شده بود و با پیچگوشتی یه فشار معمولی میوردم پلاستیکهای سوپاپ نگهدارنده فیلتر کاملا خشک شده بود و میشکست فکر کنید یه تیکش میشکستو جلوی فشار روغنو میگرفت به خاطر همین دوست داشتم اورجینال پیدا کنم بخرم البته با قیمت مناسب بعد که چنجا رفتم گیرم نیومد دیدم همون ایساکوییه از همه درهایی که دیدم با کیفیتر بود  و خریدم 

در مورد درب المینیومی من اصلا خوشم نمیاد و حاضز نیستم بندازم وگرنه نمونه های ارزونشم هست یکی اینکه درب پلاستیکی رو اگه شاگرد تعویض روغنی دنده رو دنده ببنده نهایت درب خراب میشه ولی المینومی میزنه رزوه های پایه فیلترو داغون میکنه مورد بعدی چون غالبگیریاشون گاها دقیق نیست و تعویض روغنیها ام بسته بهزورشون فشار میارن نه لت ترکمتر من شنیدم بعد مدتی پایه فیلترو خراب میکنن و نشت رغن پیش میاد 

مورد اخر پلاستیک عایق حرارتیه ولی المینیوم حرارتو به بیشترین اندازه منتقل میکنه فیلترم که درست چسبیده به منیفولدو کاتالیزورو سیلندره که درجه حرارتی فوق العاده بالایی داره همین انتقال بیش از حد گرما به اون فیلتر های بی کیفیت که تعویض روغنیا استفاده میکنن قطعا باعث اسیب به کاغذ یا پلاستیک دور فیلتر یا وا رفتن چسبشون میشه و در بهترین حالت کارایی فیلترو کم میکنن ودر بدترین حالت فیلر اون داخل چسباش وا میره و جدا میشه 

یا پلاستیکش دفرمه میشه ویا روغنو بدون اینکه فیلتر کنه عبور میده یا جلویانتقال روغنومیگیره 

به همین خاطر اصلا از درب فیلتر غیر استاندارد المینیومی خوشم نمیاد قطعا فرانسه که پلاستیکو انتخاب کرده دلایلی داشته سوای اون وقتی یه جنس اورجینال میخری میبندی روماشین حس خوبی بهت دست میده و هر وقت مثلا کاپوتو میزنی بالا میبینیش لذت میبری به همین خاطر دوست دارم یه اورجینالشو بخرم حتی ماشینو که تازه خریدم دیدم مارک درب فیلتر متفرقس خیلی تو ذوقم خورد و هی میخواستم برم یه اصلی بخرم که متاسفانه تعلل کردم و الان که کمیاب شده مجبورم قیمت بالاتری بدم و حتی الانم نخرم مطمدنم دیگه کاملا نایاب میشه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

خواهش میکنم . بالاخره اینجا یه عده ای دور هم جمع شدن که بتونن گره ای از کار باز کنن و ضمناً ار تحارب ه بهره مند بشن  . البته من چند مدل فلزی دیدم که جالب نبود ولی به هرصورت اونایی که دیدم براتون گذاشتم که خودتون انتخاب کنین . ولی من هم موافق عقیده شما در استفاده از جنس اصلی هستم . حالا انشاالله که شاید اورجینال یا همون اصل برند پرلوفلکس رو پیدا کنین . ولی همین ایساکویی هم اگر درست باز و بسته بشه 3-2 سال باید کار کنه براتون . فقط اورینگش رو که گفتین خشک شده عوضش کنین . به هر صورت الآن شایط بدی برای قطعه هست؛ هم کم شده و هم گرون و شاید بخاطر همین گرونیه که مقداری کم شده . موفق باشین و شبتون خوش .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

کی مهد اولیا نه فکر نمیکنم من نشنیدم  البته تو این دربار اتفاقهای اینچنین کم نبوده بعد دیدن سریال خرم سلطان هم فکر تاریخ نگارها خیلی خلاقتر شده 

ولی چیزی که تو تاریخ من فهمیدم به هیچ عنوان نمیشه فهمید شخصی خوب بوده یا بد مثلا همین شاه خودمون یکسری میگن خوب متلق بود و امام زمان بود استغفرلاهکه ظهور کرده بود یکسری میگن هم خوب بودهم بدی داشتولی خوبیاش بیشتر بود یکسری میگن بدیاش بیشتر بود خوبی ام داشت یکسری اممیگن نوکرو دست نشانده بودو ایرانو از بین برده بود و دور تا دور تهرال رو حلبی اباد گرفته بود تازه شاهی که برای معاصره 

یا عباس میرزا که همه ازش خوب میگن و میگن یه تنه جلوی روسها وایساده بود و حتی همین جمهوری اسلامی ام سریال ساخته بود تبریز در مه که کورش تهامی نقششو بازی کرده خیلی مثبت نشون داده بودن من اولین شاهزاده یا شاهیو میدیدم جمهوری اسلامی ازش خوب بگه

ولی حتی در مورد همون عباس میرزا ام خوندم با روسها دست به یکی کرده بوده تا روسها ولی عهدیشو بپذیرن و وبه فتحلی شاه فشار بیارن اونو ولیعهد کنه با اینکه فرزند چهارم بود و وقتی نیروهای ایران داشتن تو قفقاز پیش میرفتن و نیروی روس هم کم بوده نمیزاره زیاد پیشروی کنن و تعلل میکنه تا روسها کمکی بفرستن بعدم بیخودی عقب نشینی میکنه به تبریز و حتی تبریزو تسلیم میکنه ولی روسها اصلا با عباس میرزا بد رفتاری نمیکنن حتی گروگان نمیگیرنش و بعد عهدنامه گلستان رومینویسن بعدم که عباس میرزا سل میگیره و میبینه زودتر از شاه داره میمیره با روسها تبانی میکنه تا فشار بیارن  پسر اون ولیعهد شه 

و تو تاریخ خیلی کمه شاهی نوه اش رو ولیعهدکنه یعنی محمد شاه  اونم فتحلی شاه که انقدر زن و فرزند داشته بهش میگفتن بابا خان 

یعنی عباس میرزا با اینکه شاهنشد ولی از اون به بعد سلسله قاجار دو

•  

جملات تأمل برانگیز عباس میرزا ولیعهد فتحعلیشاه قاجار به ژوبر سفیر وقت فرانسه در ایران:

۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۰۴:۳۲

۵۲ 

کد خبر: ۱۹۱۸۱۰

105491_686.jpgمردم به کارهای من افتخار می‌کنند، ولی چون من، از ضعیفی من بی خبرند. چه کرده‌ام که قدر و قیمت جنگجویان مغرب زمین را داشته باشم؟ چه شهری را تسخیر کرده‌ام و چه انتقامی توانسته‌ام از تاراج ایلات خود بکشم؟...

از شهرت فتوحات قشون فرانسه دانستم که رشادت قشون روسیه در برابر آنان هیچ است، مع‌الوصف تمام قوای مرا یک مشت اروپایی(روسی) سرگرم داشته، مانع پیشرفت کار من می‌شوند...

نمی‌دانم این قدرتی که شما(اروپایی‌ها) را بر ما مسلط کرده چیست و موجب ضعف ما و ترقی شما چه؟ شما در قشون جنگیدن و فتح کردن و بکار بردن قوای عقلیه متبحرید و حال آنکه ما در جهل و شغب غوطه‌ور و بندرت آتیه را در نظر می‌گیریم. مگر جمعیت و حاصلخیزی و ثروت مشرق زمین از اروپا کمتر است؟

یا آفتاب که قبل از رسیدن به شما به ما می‌تابد تأثیرات مفیدش در سر ما کمتر از شماست؟

یا خدایی که مراحمش بر جمیع ذرات عالم یکسان است خواسته شما را بر ما برتری دهد؟ گمان نمی‌کنم. اجنبی حرف بزن! بگو من چه باید بکنم که ایرانیان را هشیار نمایم.

ویرایش شده در توسط Iran National
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، Iran National گفته است :
  •  

جملات تأمل برانگیز عباس میرزا ولیعهد فتحعلیشاه قاجار به ژوبر سفیر وقت فرانسه در ایران:

۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۰۴:۳۲

۵۲ 

کد خبر: ۱۹۱۸۱۰

105491_686.jpgمردم به کارهای من افتخار می‌کنند، ولی چون من، از ضعیفی من بی خبرند. چه کرده‌ام که قدر و قیمت جنگجویان مغرب زمین را داشته باشم؟ چه شهری را تسخیر کرده‌ام و چه انتقامی توانسته‌ام از تاراج ایلات خود بکشم؟...

از شهرت فتوحات قشون فرانسه دانستم که رشادت قشون روسیه در برابر آنان هیچ است، مع‌الوصف تمام قوای مرا یک مشت اروپایی(روسی) سرگرم داشته، مانع پیشرفت کار من می‌شوند...

نمی‌دانم این قدرتی که شما(اروپایی‌ها) را بر ما مسلط کرده چیست و موجب ضعف ما و ترقی شما چه؟ شما در قشون جنگیدن و فتح کردن و بکار بردن قوای عقلیه متبحرید و حال آنکه ما در جهل و شغب غوطه‌ور و بندرت آتیه را در نظر می‌گیریم. مگر جمعیت و حاصلخیزی و ثروت مشرق زمین از اروپا کمتر است؟

یا آفتاب که قبل از رسیدن به شما به ما می‌تابد تأثیرات مفیدش در سر ما کمتر از شماست؟

یا خدایی که مراحمش بر جمیع ذرات عالم یکسان است خواسته شما را بر ما برتری دهد؟ گمان نمی‌کنم. اجنبی حرف بزن! بگو من چه باید بکنم که ایرانیان را هشیار نمایم.

به نظر من اشتباه قاجارها تو اون برهه این بود که میومدن با کشورهای غربی اتحاد برقرار کنن مثلا یکبار با اینگلیس متحد شن که تسلیحات و مستشار بگیرن با روسها بجنگن روسیه و اینگلیس با هم بده بستون کردن سر افغانستان که دست اینگلیس بمونه و انگلیسم از ایران حمایت نکنه و اونجا اینگلیس پشت ایرانو خالی کرد عهدنامه گلستان بسته شد دفعه بعد رفتن با فرانسه که با روسیه در جنگ بود اتحاد برقرار کنن فرانسه و روسیه صلح برقرار کردن و فرانسه پشتایرانو خالی کرد عهدنامه ترکمنچای بسته شد چرا چون هیچ وقت کشورهای مسیحی پشت همو خالی نمیکردن در مقابل یه کشور مسلمان 

ولی امپراطوری عثمانی که در اون برهه هنوز رو به ضعف و زوال نرفته بود و هنوز قدرت بزرگی بود رو فراموش کرده بودن در صورتی که عثمانی با روسیه در جنگ بود و خیلی راحت میشد باهاش اتحاد کرد که اینهمه از سرزمینها و مردم مسلمان نرن زیر دست رژیم مسیحی  حتی  با اینکه عثمانی همیشه سر مرزهاش با ایران اختلاف داشت در اون دوره که ایران با روسیه میجنگید زیاد به ایران فشار نیاورد و حمله نکرد تا سرزمینهای غربی و ترکزبان ایرانو که همیشه خواستش بود به خاک خودش اضافه کنه رو بگیره البته یکجا وسوسه شدن چون دولت عثمانی در دوره تیموریان و صفویه و افشاریه و زندیه شکستهای زیادی از ایران خورده بود به غیر شروع  بعضی  از جنگها که عثمانی غافلگیرانه لشکرکشی میکرد ولی اکثرشون با پیروزی نهایی ایران تموم میشد و یا جنگ  چالدران که اونهم داستان خودشو داشت و تقریبا اولین جنگ بزرگ دو کشور بود به همین خاطر همیشه ترس از ایران رو داشتن و برعکس ایرانیها انقدری که از روسو انگلیس و کشورهای اروپایی میترسیدن و حتی تو همین نامه ای هم که شما از عباس میرزا گذاشتی کاملا مشخصه 

بله خلاصه یک جا در دوره قاجاریه و در دوره همین عباس میرزا به ایران حمله کردند  و ارتش ضعیف و روحیه باخته و شکست خورده از روس ایران هیشکی فکر نمیکرد حریف امپراطور عثمانی بشه ولی نه تنها ارتش ایران اذربایجان رو ازاد کرد که حتی بخشهای از اناتولی و بغداد رو هم فتح کرد و در جنگ ارزروم  که در کنار دریاچه وان توزمین عثمانی به وقوع پیوست عثمانیو شکست سنگینی داد ولی فتحلی شاه که قصد کشور گشایی نداشت و جنگهای پی در پی با عثمانیو نمیخواست که تصمیم درستی ام بود همینطور مریضی که بین ارتش ایران اومد سل و وبا با عثمانی پیمان صلح بست و اونها از خاک ایران بیرون رفتنوایرانم از خاک عثمانی

یعنی خیلی جالبه عثمانی به راحتی کشورهای بزرگی مثل روسیه رو شکست میداد ولی از ایران شکست میخورد اونوقت ایران چنان شکستهایی از روسیه میخورد که حتی تا یک سوم اراضی شو به اونها میداد و حتی روسیه تا تبریزو نزدیک همدانم پیشروی میکرد واقعا جالبه 

وگرنه قبل جنگهای با روس وسعت ایران تا دریای سیاه بود و ما یه مرز ابی ام تو دریای سیاه داشتیم که اگه الان بود به جای اینکه هی بریم شمال و دریای خزر میرفتیم دریای سیاه و بعد ترکیه و روسیه سومینکشور دنیا بودیم که هم تو اسیا و هم در اروپا مرز داشتیم افسوس:sad:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

خوب نگاهکنید به عکسش بهجای اینکه بنویسه purflux نوشته porflux که یعنی یه جنس تقلبیه درجه چنده  و حتی های کپی ام نیست

imanfori_161042-16799081!2.jpg

سلام

بله  کاملا درسته

اول فکر کردم اون درپوش درون نایون پلاستیکی را فرمودید چون داخلش معلوم نبود.

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری