206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

10,342 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام اقا مهران . در مورد کیفیت 206 های جدید مطلبی میخاستم خدمتون عرض کنم. یکی از دوستان چند روز پیش 206 تیپ پنج صفر از نمایندگی تحویل گرفتن دور میدان ازادی کلا بدون ترمز شدن و با دستی ماشین نگر داشتن. کاپوت بالا زدن به گفته خودشون بوستر به نظر کهنه بوده ماشین به نمایندگی انتقال دادن بوستر  خراب بوده قرار شده تعویض کنند.

ممنون که اطلاع دادین

از سال ۸۳ تا ۹۳ هر یکی دوسال ماشین با صفر  عوض میکردم ولی از ۹۳ که آخری گرفتم دیگه از ۲۰۶  صفر کیلومتر میترسم

این دوست شما موقع تحویل به موتور و بقیه لوازم دقت نکرده ؟ معمولا کاپوت باز کرده و طبق چک لیست همه آیتم ها بازدید میشه

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، mehran51 گفته است :

ممنون که اطلاع دادین

از سال ۸۳ تا ۹۳ هر یکی دوسال ماشین با صفر  عوض میکردم ولی از ۹۳ که آخری گرفتم دیگه از ۲۰۶  صفر کیلومتر میترسم

این دوست شما موقع تحویل به موتور و بقیه لوازم دقت نکرده ؟ معمولا کاپوت باز کرده و طبق چک لیست همه آیتم ها بازدید میشه

خواهش میکنم . بنده خدا زیاد دقت نکرده بعد این اتفاق کاپوت بالا زده به گفته خودش انکار بوستر با قلم مو رنگ کردن سایر قطعات هم چندان جالب نبوده . حالا بی کیفیت شده که هیچی دست دوم بوده یا ... نتیجه خدمتون عرض میکنم 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

کادیلاک فلیت وود نسل دوم ،تولید از ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۶ موتور هشت سیلندر وی شکل ۵.۷ لیتری یامرسدس بنز دبلیو ۱۴۰ ؟

0nog_228022.jpg

int7_22793.jpg

x9ao_22794.jpg

swi_228022_ب.jpg

7shy_227937.jpg

kc60_22710776_125.jpg

q050_228575.jpg

آرمین جان ، به قول معروف  در انتخاب ماشین هم علاقه وهم امکانات ماشین ، مورد نظر قرار می گیره . البته جدای از این 2 مورد، مرسدس یه کلاس خاص خودش رو داره . کادیلاک ممکنه که تشریفاتی به نظر برسه ولی اون وقار بنز رو نداره . نمیدونم مفهوم مطلب رو تونست منتقل کنم یا نه؟ کلاً ماشین های آمریکایی بخاطر تنوع بیشترش و در دسترس بودن بیشتر یه جورایی عادی تر تلقی میشد ولی بنز یه حس دیگه ای منتقل می کنه . از نظر فنی مقایسه بخواد بشه ، باید اطلاعات بیشتر نسبت به هردوش داشت . ولی من نظرم کلیه . در مورد مدل خاصی منظورم نیست . کلاً مقایسه بنز و ماشین آمریکایی مورد نظره . نه حتی آلمانی با آمریکایی. به هرصورت در کل من بنز رو بیشتر می پسندم ؛ فارغ از این مدل مورد نظر شما که باهم در مقایسه گذاشتین . و البته علاقه شما به ماشین آمریکایی که خوب مشخصه و قابل تحسین از نظر پیگیریتون برای مدل های مختلف .

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

آرمین جان ، به قول معروف  در انتخاب ماشین هم علاقه وهم امکانات ماشین ، مورد نظر قرار می گیره . البته جدای از این 2 مورد، مرسدس یه کلاس خاص خودش رو داره . کادیلاک ممکنه که تشریفاتی به نظر برسه ولی اون وقار بنز رو نداره . نمیدونم مفهوم مطلب رو تونست منتقل کنم یا نه؟ کلاً ماشین های آمریکایی بخاطر تنوع بیشترش و در دسترس بودن بیشتر یه جورایی عادی تر تلقی میشد ولی بنز یه حس دیگه ای منتقل می کنه . از نظر فنی مقایسه بخواد بشه ، باید اطلاعات بیشتر نسبت به هردوش داشت . ولی من نظرم کلیه . در مورد مدل خاصی منظورم نیست . کلاً مقایسه بنز و ماشین آمریکایی مورد نظره . نه حتی آلمانی با آمریکایی. به هرصورت در کل من بنز رو بیشتر می پسندم ؛ فارغ از این مدل مورد نظر شما که باهم در مقایسه گذاشتین . و البته علاقه شما به ماشین آمریکایی که خوب مشخصه و قابل تحسین از نظر پیگیریتون برای مدل های مختلف .

از اتفاق این مدل مرسدس بنزی که آرمین خان گذاشتند یکی از شاهکارهای سال های گذشته مرسدس بنز هست و تو ایران هم طرفدارهای سینه چاک زیادی داره.

از نکات بارزش:

اتاق بسیار بزرگ

کار کردن بخاری در حالت موتور خاموش

1991 تا 1998

قاتل پرنسس دایانا

آپشن موتور 2.8 تا 6000 سی سی 6-8 -12 سیلندر

شیشه دوجداره و عایق بندی عالی

تنظیم صندلی برقی 10 جهته

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

سلام علی آقا . شما تو  عکس  رو دری یا صفحه کیلومتر دوتا ماشین مقایسه کنید به نظر کادیلاک شیک تره . قبلا خونده بودم خیلی سال پیش رو سیستم دید در شب کار می‌کرده ولی به نظرم پیشرفت بنز تو این سال ها خیلی بیشتر از ماشبن های آمریکایی بوده . 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

علی اقا درایران امکانات وسواد تعمیرات خودروهای امریکایی خاص بوده -اپشن ها و نوع موتور وگیربکس پیچیده بوده خصوصا کادیلاک انژکتور که در سالن 35سالن معروف به 35 دستگاه (ظرفیت خروجی خط تولید در روز) پارس خودرو تولید میشد--من کسی را یاد دارم به نام مهندس اسکندرزاده که دوره در gmامریکا دیده بود و در خیابان گلبرگ تهران بود الان نمیدونم هست یانه--

کادیلاک مشخصا نمونه خاص تولید شده --اینا بخاطر همین مسائل شناخته شده هستن --مثلا شما درخودرو را دقت کنید رودری کادیلاک علائم جالبی داره مثلا چراغ زیر پا وخصوصا چراغ خطر هنگام باز بودن درخودرو --اما بنز نداره-اینا نشون میده امریکایی ها دنبال اپشن های خاص و ...برای سرنشین ها بودن و اینا نکته های خاص هست 

علی اقا مونتاژ کادیلاک شرایط متفاوتی داشت. چون نیروهای آمریکایی جنرال‌موتورز و ناظرین کیفی آنها واقعا مو را از بیرون ماست می‌کشیدن-بدنه خودرو به‌صورت کامل و خام وارد کشور می‌شد. بعضی از قطعات را در ظاهر ماشین و کابین به سختی داخل‌سازی کرده بودن . اون موقع اتاق رنگ مثل الان با تکنولوژی خاص در شرکت وجود نداشت. بخاطر همین بدنه‌های وارداتی به ایران حتی آستر هم شده بود اما رنگ اصلی در ایران توسط تکنیسین‌ها پاشیده می‌شد. برای خشک کردن رنگ هم فضای خاص با استانداردهای کیفی کادیلاک به‌صورت چهارگوش مجهز به به لامپ‌های 400 وات استفاده می‌شد که دمای یکسانی ایجاد می‌کردن و بخش مونتاژ کادیلاک در شرکت واقعا از نظم و ساختار متفاوتی برخودار بود.

حتی بعد از انقلاب هم  تعدادمحدودی از این خودرو در شرکت از شیشه‌های ضدگلوله و به‌کارگیری سرب در بدنه، برای استفاده در موارد امنیتی مجهزشده بودن

من هم طبق پیگیری هایی که داشتم مثلا یادمه بی ام و -518+320+2002 یا بنز 190 و...و شورلت وکادیلاک --ودیدم امکانات و اپشن ها- ایمنی وتکنولوژی وکیفیت کار- امریکایی خیلی بهتر از دیگر خودرو ها هست بخاطر همین دلیل پیگیر اینا شدم -وتونسته تا الان درجاده تردد کنه 

ویرایش شده در توسط Armin Cadilac
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام صبح بخیر

‌.‌‌‌‌‌......

جا داره یادی کنیم از تاپیک فقید، [gerye]

تاپیک روغن موتور ، که چند صباحی است در بین بحث های ما حضور ندارد، 

یادش گرامی باد😁

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام بچه ها

خوب هستید؟

امروز امتحان کردم با موبایل هم از سایت و هم از اپلیکیشن وارد سایت ایسام میتونم بشم و با لپ تاپ نمیشه وارد شد . کسی راه حلی داره؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، ehsan_11 گفته است :

سلام بچه ها

خوب هستید؟

امروز امتحان کردم با موبایل هم از سایت و هم از اپلیکیشن وارد سایت ایسام میتونم بشم و با لپ تاپ نمیشه وارد شد . کسی راه حلی داره؟

سلام . History مرورگر پاک کن دوباره امتحان کن فقط اگه از قند شکن استفاده کردی تنظیمات پروکسی رو هم چک کن 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان درسته که بنزین یورو به لحاظ زیست محیطی پاک تر از سوپر هست؟ فقط به لحاظ عملکرد موتور سوپر بهتره؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری