206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

960 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان همانطور که استحضار دارند تاپیکی داشتیم با نام "هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو" که اولین تاپیک از این دست در انجمن ما بوده و با کنترل مدیران و کاربران همراه سایت از حاشیه کمی برخوردار بود.

به منظور کنترل و جلوگیری از انباشت مطالب تاپیک قدیمی قفل میشه و ادامه پست ها و ارسال مطالب در این تاپیک ممکن خواهد بود.

از دوستان تقاضا دارم از بحث هایی که مطابق با قوانین سایت ممنوع هستند ، مطابی که بدور از شان و شخصیت شما کاربران عزیز بوده ، ارسال مطالب و تصاویری که حیات سایت را به خطر بیندازند جددا خودداری کنند تا این روال همیشه پا برجا بوده و برای شما دوستان محیطی صمیمی بدور از برخورد های مدیریتی و....... داشته باشیم.

مدیران سایت حساسیت خاصی رو این تاپیک دارند و همواره بررسی خواهد شد!

در پایان از همگی شما کاربران عزیز درخواست دارم یک بار دیگر قوانین انجمن را مطالعه فرموده و توجه داشته باشید که مطابق با قوانین بخش گفتگوی ازاد ، چنین تاپیک هایی مجاز نبوده و این تاپیک تا اطلاع ثانوی ، استثنا است

قوانین کلی بخش گفتگوی آزاد

هدف از ایجاد بخش "گفتگوی آزاد" مطرح کردن مسائل حاشیه ای است که در چارچوب بخش های تخصصی گنجانده نمی شود. به دلیل رفاه حال اعضا و افزایش تعامل بین کاربران و تعمیق روابط دوستانه، این قسمت در نظر گرفته می شود که تحت قوانین ویژه ای فعالیت خواهد کرد.

این بخش تابع قوانین انجمن تخصصی پژو 206 بوده و موارد ذیل بیش از پیش مورد تاکید می باشد:

1. در تمامی مباحث رعايت ادب و احترام در برابر ديگر کاربران براي فعاليت الزاميست، در هنگام پاسخ گویی به سوالات کاربران از برخورد های تند و خشن، کل کل، دعوا و... خودداری نمایید و به صورتی پاسخ دهید که موجب دلگرمی و ایجاد جو صمیمی میان کاربران گردد و از ایجاد و ادامه بحث های نامربوط به عنوان مبحث، خودداری کنید. با هرگونه بی احترامی، تحریک دیگر کاربران و بر هم زدن جو انجمن، به شدت برخورد خواهد شد.

2. هرگونه بحث سیاسی، مذهبی، قومی و مباحثی با موضوعات تحریک کننده و توهین به اقوام، افراد و یا گروه های سیاسی، انتشار تصاویر نامناسب و خلاف موازین و قوانین جاری کشور ممنوع می باشد و هر مطالبی که به تشخیص و صلاحدید مدیران سایت با هدف و جایگاه انجمن تخصصی پژو 206 مغایرت داشته باشد، ویرایش یا حذف شده و با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

3. درج هرگونه تبلیغ، جلب مشتری، شماره تماس، آدرس، آدرس سایت و یا ایمیل در انجمن مجاز نبوده و هر پستی که دارای چنین محتوایی باشد بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد. تبلیغ تنها در بخش بازار و با رعایت قوانین مربوط به آن بخش مجاز می باشد.

4. به دلیل تجمیع و دسترسی راحتتر کاربران، براي هر موضوع تخصصي يک بخش در نظر گرفته شده است، هنگام طرح سوال و یا پست جدید پیرامون مسائل تخصصی، تاپیک مناسب را انتخاب کنید. مطرح کردن هرگونه سوال، نظر و یا بحث تخصصی، که دارای بخش تعیین شده باشد، در این قسمت ممنوع بوده و در صورت مشاهده بدون اطلاع حذف خواهد شد.

5. ایجاد تاپیک در این قسمت توسط مدیران صورت میگیرد. برای ایجاد تاپیک جدید، طی پیام خصوصی (PM) موضوع و متن مورد نظر را برای مدیران بخش ارسال نمایید، در صورت تایید، تاپیک به نام فرد درخواست کننده ایجاد می شود.

6. زبان رسمي انجمن فارسي بوده و ارسال پست به صورت پینگلیش و... مجاز نمی باشد؛ لذا از ارسال پست با نوشتارهایی به غیر از فارسی خود داري فرمایید.

با تشکر از همراهی شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

من که هستم .

لینک به ارسال

سلاااااااااااااااااااااااام :salam:

لینک به ارسال

سلام علیکم ما اومدیم :hehe:

ویرایش شده در توسط

لینک به ارسال

خب دوستان سلام..

چ خبرا خوبید؟؟

چرا آدم تا پول دستش میاد...خرجش زیاد میشه؟؟؟

کفش پاره میشه

چراغ میسوزه

مهمون میاد...

اصلا همون بی پول باشیم راحت تریم

الکی مثلا من پولدار شدم :-)

لینک به ارسال

چی پول؟پولدار؟شیب؟

روزبه جان داری 15تومن بده یه موتور آر سی ببندیم :khande:

لینک به ارسال

سلام از آخر ایران، که همیشه هستم

لینک به ارسال

آره ارسلان

دیگه 15 هزار تومن قابل تو رو نداره که :razz:

لینک به ارسال

سلام زایر جان خوبی؟

سلام به همه!!به به یادش بخیر اینجا یک سالو نیم پیش!!

لینک به ارسال

سلاممممممممم :salam:

به به میبینم جمع اساتیدو مدیرا جمعه... :-(:grin:

روزبه این روزا دستمون تو خرجه برا نما.اگه خیلی پولداری یه چیزیم به ما برسون خب :grin:

:grin::grin:

یادش به خیر اینجا شماره یکش...هییییییییییی :K:L

الکی مثلا من اونموقع مث الان خیلی فعال بودم :-):D

حالا خاررج از شوخی اقا این الکی مثلا رو نگیم کلا دیگه هم خز شده هم اخلاقی نیس .اصلا چ معنی میده .والا

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

الکی مثلا من خیلی ادم جدی ام رو این موضوع الکی مثلا حساسم... :khande:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری