reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

<t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>   938 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

• توتال
      468
    • کاسترول
      104
    • بهران
      171
    • آترود
      17
    • لیکومولی
      29
    • ادینول
      41
    • گرانروی 10w40
      291
    • گرانروی 5w40
      103
    • گرانروی 5w50
      16
    • سطح کیغی API-SN
      65
    • سطح کیفی API-SM
      71

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

9,692 ارسال در این موضوع قرار دارد

من تو خرداد از ترس اینکه روغن گرون نشه و دیجی هم شگفت انگیز کرده بود یه توتال پنج چهل خریدم ۱۴۸ الان دیدم شده ۴۵۰ 😐 سوالم اینکه این سری توتال ریختم بعد چی بریزم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 دقیقه قبل، hossein555 گفته است :

من تو خرداد از ترس اینکه روغن گرون نشه و دیجی هم شگفت انگیز کرده بود یه توتال پنج چهل خریدم ۱۴۸ الان دیدم شده ۴۵۰ 😐 سوالم اینکه این سری توتال ریختم بعد چی بریزم؟

هرچی دوست داری.

لینک به ارسال

اینم شد جواب! هر چی دوست داشتم که میریختم الان ماشینم بهش نمیگفتن زیرخاکی 😊 ۲۰۷ اتومات ۹۱ قطعات تمام فرانسوی تعمیری فرانسوی یا جایگزین مرغوب و کارکرد ۷۳ هزار تا 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

خدایا خودت منو از دست این بچه های سایت نجات بده.

علت ؟ !

لینک به ارسال

سلام 

هر وقت برای تعویض روغن موتور (ادینول سوپر لایت) تو 10000 تا میرفتم تعویض روغنی جنس روغنو بهم نشون میداد میگفت زود داری عوض میکنی مشتریای من اینو تا 15 هزار استفاده میکنن

این چند وقت با گرون شدن روغن منم کیلومتر تعویض بردم رو 15000،، امروز موقع تعویض گفت جنسشو ببین تازه شد مثل ایرانیی که 8 تا 9 هزار کار میکنه

متاسفانه قیمت روغن خیلی رفته بالا مجبور شدم کیلومتر ببرم بالا:sad:

واسکازین فابریک هم تعویض شد با لیکومولی 80-75 لیتری 35...قبلا نصف این قیمت بود

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 ساعت قبل، Atom گفته است :

مهرداد جان، ما هنوز در تب و تاب دیسک های برمبوهای شما جیلیز و ویلیز می کنیم ... روغن که در مقابل دیسک ترمز عددی نیست :-)

دوست عزیز قبلا هم گفتم دیسک ها اصلا قابل شما را نداره شما دستور بدید ما تقدیمتون میکنیم این کمترین چیزی هست که بتونیم تقدیم عزیزانی مثل شما کنیم.  همچنین از داشتن دوستان فعال و باسوادی مثل شما واقعا لذت میبرم که خوشبختانه شروعی طوفانی و بسیار به روز  هم در انجمن داشته اید. البته بارها خواستم به اسم مطلب بنویسم و دیدم نام  کاربریتون Atom هست راستش ترسیدم سیاسیمون کنند:-) به هر صورت  به هر اسم  و هر جا باشید امیدوارم  همیشه سالم و موفق و خوش باشید.

در 5 ساعت قبل، Atom گفته است :

خلاصه اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، چون در صنعت آنها اصلا غلط معنایی ندارد!

=d>:::P:-(

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hossein555 گفته است :

هر چی دوست داشتم که میریختم الان ماشینم بهش نمیگفتن زیرخاکی 😊 ۲۰۷ اتومات ۹۱ قطعات تمام فرانسوی تعمیری فرانسوی یا جایگزین مرغوب و کارکرد ۷۳ هزار تا 

خیر ماشینتون را ببینید و حسابی مراقبش باشید که این مدل ها با این کارکرد واقعا کمیابه! اگه مد نظرتون اینه که دیگه گیر نمیاد میتونید از  اون مدل هایی که امین تو صفحات قبل گذاشته استفاده کنید که همه عالیند. اگه از لحاظ قیمت میخواهید ارزونتر در بیاد 10-40 برند های خوب را بگیرید مثل توتال، ادینول و .... اگه باز ارزونتر که 10-40 ایرانی هایی مثل بهران ایرانول یا پارس را استفاده کنید.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، milad4 گفته است :

علت ؟ !

شوخی کردم. علت همون وسوسه کردنمه. 

در 2 ساعت قبل، hossein555 گفته است :

اینم شد جواب! هر چی دوست داشتم که میریختم الان ماشینم بهش نمیگفتن زیرخاکی 😊 ۲۰۷ اتومات ۹۱ قطعات تمام فرانسوی تعمیری فرانسوی یا جایگزین مرغوب و کارکرد ۷۳ هزار تا 

منظورم این بود که هر روغنی بریزید هیچ اتفاقی نمیفته. سوءتفاهم نشه، ولی من خودم اتومات ۹۲ (توی کارت ۹۱) دارم با کارکرد زیر ۲۵ هزار. اولش توتال ریختم. یه بار پارس سوپر پایا که ۳ روزه عوضش کردم و حال نکردم. بعد دو سه بار ادینول ۱۰-۴۰. دفعه بعدم شاید پارس سوپر پیشرو بریزم، شایدم ادینول رو ادامه بدم. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم و به جمع بندی نرسیدم که چی رو بریزم و ادامه بدم؟ شما هم بعد از این بار هر روغنی که مد نظرتونه بریزید. ماشینتون همچنان زیرخاکی خواهد بود. نگران نباشید.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

تا حدودی وسوسه شدم دفعه بعد پارس سوپر پیشرو بریزم.

خدایا خودت منو از دست این بچه های سایت نجات بده.

سلام اقا مصطفی

یکی از محاسنی که انجمن داره اینه که گاهی میتونه زاویه دید آدم را تغییر بده! باید به فال نیک گرفت! تنوع طلبی هم عالمی داره و همیشه بد نیست!

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام اقا مصطفی

یکی از محاسنی که انجمن داره اینه که گاهی میتونه زاویه دید آدم را تغییر بده! باید به فال نیک گرفت! تنوع طلبی هم عالمی داره و همیشه بد نیست!

بر منکرش.....

اگر واقعا آدم بتونه یه چیز آس پیدا کنه، ارزش هزینه و امتحان رو داره. من از این هزینه ها نترسیدم و نمی ترسم.

یادمه قبلنا، خیلیا جرات ورود به طرح ترافیک رو نداشتن. من پیه چند بار جریمه شدن رو به تنم مالیدم و امتحانی رفتم تو طرح. در عوض فهمیدم کدوم دوربین غیرفعاله و چند سال به راحتی وارد طرح شدم و جریمه نشدم. الان که دیگه تمام دوربینا فعاله و واقعا نمیشه ماشین برد.

فعلا تا سرویس و تعویض بعدیم خیلی مونده. همچنان از نظر دوستان استفاده می کنم تا ایشالا یه روغن عالی انتخاب کنم و همیشه استفاده کنم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری