reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

<t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>   900 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

• توتال
      455
    • کاسترول
      100
    • بهران
      157
    • آترود
      17
    • لیکومولی
      27
    • ادینول
      39
    • گرانروی 10w40
      274
    • گرانروی 5w40
      99
    • گرانروی 5w50
      15
    • سطح کیغی API-SN
      62
    • سطح کیفی API-SM
      69

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

9,005 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

حدود 200 سی سی اشکال نداره. روی خطوط گیج روی میله فلزی میاد یا روی همون بخش پلاستیکی هست؟

اگر روغن خیلی زیاد باشه چراغ چک روشن میشه.

قسمت پلاستیکی گیج مندرج هست و مینیمم و ماکسیمم کاملا مشخصه (2 تا فرو رفتگی )اما وقتی روغن از ماکسیمم بیشتر باشه تو این مدل گیج ها تشخیصش سخت میشه چون با هر بار جا زدن گیج اون قسمت پلاستیکی بالای خط ماکسیمم هم روغنی میشه.الان مال من از خط ماکسیمم بالاتره اگه اشتباه نکنم .یه 2 بارم نشانگر سطح روغن پشت امپر علامت f و تمام مربع ها چشمک زن شدن.ولی صدای ماشین تو دور بالای 3000 مثل زمانیه که با یه روغن ده دوازده تا رفته باشی.نمی دونم از روغنه یا بنزین.حالا دارم فردا میرم جاده و خوب البته باکم خالی میشه و بنزین جدید رو شیراز میزنم.ببینم صدا تغییر میکنه یا نه

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

خب امروز رفتم و ایرانو ریسینگ گرفتم .۴ لیتری ۵۴ هزارتومان

هنوز نریختم تا ببینم صدای موتور چطور میشه

IMG_20180811_110134-1248x1664.jpg

IMG_20180811_110152-1248x1664.jpg

ایرانول ریسینگ عااااالیه.هم موتور نرم کار میکنه و بی صدا میشه هم پاک کنندگی محشری داره.البته یه مشکلش کم کردنشه ( واسه من این طوری بود )

فقط مواظب باش به خاطر محبوبیت و مصرف بالاش تقلبیش زیاد شده و چون طرف ما حتی تو عمده فروشی تقلبیشو  بهت میدادن من به ناچار 2 سریه دارم از رسکو استفاده میکنم

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، RKO گفته است :

ایرانول ریسینگ عااااالیه.هم موتور نرم کار میکنه و بی صدا میشه هم پاک کنندگی محشری داره.البته یه مشکلش کم کردنشه ( واسه من این طوری بود )

فقط مواظب باش به خاطر محبوبیت و مصرف بالاش تقلبیش زیاد شده و چون طرف ما حتی تو عمده فروشی تقلبیشو  بهت میدادن من به ناچار 2 سریه دارم از رسکو استفاده میکنم

بنظرم از ایرنول رونیا هم استفاده کنید بد نیست بد ک نه عالیه😉

ویرایش شده در توسط Mohammad620
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

خب امروز بالاخره فرصت شد روغن رو عوض کنم.روغن قبلی سوپر پیشتاز بود و بعد ۶۰۰۰ کیلومتر کاملا سیاه شده بود.صدای موتور هم خیلی زیاد شده بود و میومد توی اتاق.حدود نیم لیتر هم کم شده بود

ایرانول ریسینگ که ریختم صدای موتور به نسبت قبلی نرم تر و بیصدا تر شده.باید ببینم در دراز مدت چجوری کار میکنه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان.

داخل سایت طمطراق قیمت توتال ۷۰۰۰ زده ۹۳۰۰۰تومان این داستانش چه جوریه 

ممنون

لینک به ارسال

آقا این تعویض روغنیا هیییچی بارشون نیست اصلا بهشون اعتماد نکنید

من یه بار فقط فیلتر هوا عوض کردم حالا بماند که گرون هم حساب کرد یکی از پیچ های هواکشو نبسته بود نامرد..

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستانی که توتال استفاده میکنن کیفیت و اصالت از رو این عکس قابل تشخیص هست؟ نظرتون چیه

photo_2018-08-15_01-55-42.jpg

photo_2018-08-15_01-55-45.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/05/22, 00:12:10، Venturi گفته است :

آقا این تعویض روغنیا هیییچی بارشون نیست اصلا بهشون اعتماد نکنید

من یه بار فقط فیلتر هوا عوض کردم حالا بماند که گرون هم حساب کرد یکی از پیچ های هواکشو نبسته بود نامرد..

اصلا سکی در این مورد نیست ...

میتونم با قطعیت بگم تعویض روغنی ها بی سواد ترین قشر مربوط به خودرو هستن

در 99% موارد فقط و فقط دنبال سود بیشتر هستند و همیشه راهنمایی های عجیب غریب و اطلاعات اشتباه میدن

در 2 ساعت قبل، arshavin گفته است :

سلام دوستانی که توتال استفاده میکنن کیفیت و اصالت از رو این عکس قابل تشخیص هست؟ نظرتون چیه

متاسفانه الان به قدری تقلب زیاد شده که واقعا تشخیص جنس اصلی و تقلبی در مواردی امکان پذیر نیست ! 

ظاهر بسته بندی که خوب هست ولی پیشنهاد میکنم از فروشنده ای که مطمئن هست خرید کنید و در غیر این صورت اصلا دنبال روغن خارجی نباشید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، tukanet گفته است :

متاسفانه الان به قدری تقلب زیاد شده که واقعا تشخیص جنس اصلی و تقلبی در مواردی امکان پذیر نیست ! 

ظاهر بسته بندی که خوب هست ولی پیشنهاد میکنم از فروشنده ای که مطمئن هست خرید کنید و در غیر این صورت اصلا دنبال روغن خارجی نباشید

فروشنده مطمئن هست ولی من یکم رو اجناس دقیق میشم همیشه،، برای 206 ادینول میریزم این روغنم برای یه ماشینه دیگم میخوام گفتم شاید کسی بتونه تشخیص بده 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، arshavin گفته است :

رنگ قوطی و سر و شکلش ظاهرا مشکلی نداره. ولی اون چروک بودن نایلون روش برام عجیب اومد. شایدم طبیعی باشه و من تا حالا بهش دقت نکردم. ولی حس می کنم نایلونش باید صاف باشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری