reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

<t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>   918 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

• توتال
      464
    • کاسترول
      102
    • بهران
      161
    • آترود
      17
    • لیکومولی
      27
    • ادینول
      40
    • گرانروی 10w40
      278
    • گرانروی 5w40
      100
    • گرانروی 5w50
      15
    • سطح کیغی API-SN
      63
    • سطح کیفی API-SM
      69

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

9,341 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 22 دقیقه قبل، arshavin گفته است :

سلام اتفاقا منم با نظر شما هم عقیده بودم ولی تو سایت های اماراتی سرچ کردم دیدم در امارات با قوطی طلایی هم هست انگار اونجا با این رنگ تولید میشه ، خلاصه یجورایی راضی شدم و خریدم تا الان 5000 تو ماشین کارکرد عالی بوده نه کم کرده نه صدای موتور زیاد شده و فعلا که عادی هست .

میتونید تو این سایت ببینین http://www.totalmarketingmiddleeast.com/en/total-lubricants/total-auto-lubricants/total-car-lubes.html

انگار در عمان میخوان روغن توتال تولید کنن شاید اونجام با همین بسته بندی عرضه بشه

البته من هنوزم نمیگم اصله و هیچ اصراری هم ندارم بخاطر همین عکس گذاشتم که از تجربه دوستان این انجمن استفاده کنم، خوشبختانه فعلا هم تو ماشین من هم ماشین دوستانم در جنوب بازدهیه خوبی داشته

سلام 

عزیزم من خودم بوشهر هستم

روغن توتال امارات ی بسته بندی هاش طلایی هستن.فقط یه موردی هست،من چند تا از همکلاسی هام که لنج دارن میگن دوبی توی بندر یه سری هستن میان دم لنج روغن ارزونتر از نمایندگی‌ با التماس میفروشن ، که به قول خودشون یا تقلبین یا تاریخهاش مشکل داره، 

ولی کسی که بره از نمایندگی بخره حرفی توش نیست.

در ضمن میگن هیچ کس ،اصلا و ابدا نه حق خرید و نه حق فروش توتال فلزی توی امارات نداره به جز بازرگانی پانته آ که به سفارش اون بسته بندی فلزی میاد،

اینجوری بگم که دوستم میگفت واسه امتحان حاضر بودم دو برابر پول روغن رو بدم که یه دونه قوطی فلزی بهم بدن،ولی زیر بار نرفتن که نرفتن،

اصلا اجازه خرید و فروش ندارن،فقط صادرات برای ایرانه به سفارش پانته آ.

البته این حرفو من از چندتا روغن فروشی که عمده کار میکنن یعنی روغن ماشین سنگین و سواری و لنج و قایق کار میکنن هم شنیدم.

یا علی

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

ولی اگه ببخشید، فکر می کنی رو ماشینت موتور بنزه، همون ادینول سوپر لایت رو با قیمت بالاتر استفاده کن.

تو مرسدس بنز های  الگانس ناجا و راهنمایی هم شرکت تامین کننده  15 ساله بهران پیشتاز میریزه!!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، malekzadeh123 گفته است :

سلام 

عزیزم من خودم بوشهر هستم

روغن توتال امارات ی بسته بندی هاش طلایی هستن.فقط یه موردی هست،من چند تا از همکلاسی هام که لنج دارن میگن دوبی توی بندر یه سری هستن میان دم لنج روغن ارزونتر از نمایندگی‌ با التماس میفروشن ، که به قول خودشون یا تقلبین یا تاریخهاش مشکل داره، 

ولی کسی که بره از نمایندگی بخره حرفی توش نیست.

در ضمن میگن هیچ کس ،اصلا و ابدا نه حق خرید و نه حق فروش توتال فلزی توی امارات نداره به جز بازرگانی پانته آ که به سفارش اون بسته بندی فلزی میاد،

اینجوری بگم که دوستم میگفت واسه امتحان حاضر بودم دو برابر پول روغن رو بدم که یه دونه قوطی فلزی بهم بدن،ولی زیر بار نرفتن که نرفتن،

اصلا اجازه خرید و فروش ندارن،فقط صادرات برای ایرانه به سفارش پانته آ.

البته این حرفو من از چندتا روغن فروشی که عمده کار میکنن یعنی روغن ماشین سنگین و سواری و لنج و قایق کار میکنن هم شنیدم.

یا علی

سلام دوست عزیز

این آشنای ماهم از خوده نمایندگی تهیه میکنه ،هر دفه میره به مقدار کم بصورت کارتنی میگیره به آشناها میفروشه

امارات همه قوطی پلاستیکی هست کلا انگار اونجا بسته بندیشون به این شکله

در 1 ساعت قبل، cadilac گفته است :

امارتی ممکنه قوطی طلایی بوده نمیدونم رنگ روغن داخلش باید زرد مایل به قرمز باشه اگر زرد باشه مثل فرانسوی نیست چون یه نمونه فرانسوی دیدم

اما فرانسه اصلی این مدل قوطی داره و برچسب پشتش هم دو تا هست و رنگ روغن زرد کامل نیست 

iwb6_images_(1)7777.jpg

xqu1_images77788888.jpg

همینطوره بسته بندیه اماراتی متفاوته

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، arshavin گفته است :

بله میاره،،، اشتباه کردم بیشتر نگرفتم البته این اون دفه امتحانی ریختم ولی 5000 توی ماشین کار کرد هیچ موردی ندیدم عالی بود

این دفعه برم جنوب یه کارتن میخرم دیگه ادینول خیلی گرون شده 

این دفعه که رفتم روغن بگیرم، توتال از ادینول گرونتر شده بود. ظاهرا توتال زودهر گرون کرده بود.

شما هم دفعه بعد بگیری احتمالا قیمت ها فرق کرده باشن.

توتال ۵۰۰۰ هم روغن بدی نیست. شاخص گرانرویش هم چون ۲۰-۵۰ هست، تو جنوب که گرمه مناسبه. اما بخاطر پایه معدنی بودنش، به نظرم همون ۷۰۰۰ رو استفاده کنید بهتره.

در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

تو مرسدس بنز های  الگانس ناجا و راهنمایی هم شرکت تامین کننده  15 ساله بهران پیشتاز میریزه!!

خب حالا ناجا روی موتورها حساسیتی مثل ما نداره و قیمت و تولید داخلی و یه سری چیزای دیگه هم در نظر می گیره. اما به قول شما ۱۵ ساله استفاده می کنه و مشکلی هم نداشته. واسه همینه که میگم همین ادینول ۱۰-۴۰ که استفاده می کنم از سر موتورم هم زیاده.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

توتال چون برند معروفی شده معمولا گرون تر میکنن 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

خب حالا ناجا روی موتورها حساسیتی مثل ما نداره و قیمت و تولید داخلی و یه سری چیزای دیگه هم در نظر می گیره. اما به قول شما ۱۵ ساله استفاده می کنه و مشکلی هم نداشته. واسه همینه که میگم همین ادینول ۱۰-۴۰ که استفاده می کنم از سر موتورم هم زیاده.

تازه جالب اینه که بعد این همه هم که ازش کار میکشن و نمیرسن بهش هر از گاهی این بنز های  E240 را از طریق مزایده میفروشند و مجوز تغییر رنگ دارند و مدت ها هم شخصی کار میکنه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

اقا مهرداد

بنز C240 مدل های سال مختلف داره مثلا مدل 2002 وموتور C240 با2597سی سی یامدل C320 با 3199سی سی ویا بنز C240 مدل 2002 و 2001  در سه مدل C240 و C320 و C32AMG 

چیزی که توصیه شده روغن تمام سنیتیک SNیاSMهستش با گرانوری 5W40و0W40برای مناطق گرمتر 10W40 هستش 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Mahdiv1360 گفته است :

در حال حاضر روغن ادینول 5-40 میریزم. به نظر شما همینو بریزم یا عوضش کنم؟

روغن  بسیار خوبی هست با خیال راحت بریز  استفاده کن  هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری

انتخاب خوبی کردی قیمتش بالا هست ولی ارزش خرید داره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام الان سوپر لایت قیمتش چند شده ؟من اخرین بار تو شیراز 125 گرفتم 

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، vahid1999 گفته است :

سلام الان سوپر لایت قیمتش چند شده ؟من اخرین بار تو شیراز 125 گرفتم 

قیمت جدیدش میگن 170 تا 180 رسیده با دلار روز میفروشن

ولی آشنا داشته باشی از قبل همون 115 تا 120 بازم میتونی بخری

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری