reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

<t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>   828 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

• توتال
      416
    • کاسترول
      96
    • بهران
      142
    • آترود
      16
    • لیکومولی
      25
    • ادینول
      37
    • گرانروی 10w40
      246
    • گرانروی 5w40
      88
    • گرانروی 5w50
      15
    • سطح کیغی API-SN
      54
    • سطح کیفی API-SM
      65

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

7,388 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 42 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

شما نه تقلبیشو دیدی نه خریدین بعد میگین تقلبی داره؟!!!

مگه قراره بنده بخرم تست کنم ! عجب ...  تو همون سایت معرف که شما خودت ماشالا با هیمن آیدی هستی کلی بحث تخصصی کردن گفتن تقبلی این روغن زیاد شده

یه سر هم به نظرات مردم دیجی جی کالا بزنی  https://www.digikala.com/Product/DKP-281844/روغن-موتور-ادینول-مدل-Super-Light-0540-ظرفیت-4-لیتر#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

edda_2017-12-07_000804.jpg

مگه قراره هر خبری که آدم قرار میده خودش شخصا بخره تست کنه !!! اینو دیگه نمیدونستیم  :::P

توتال 9000 قولی فلزی تقلبیش هم تا دیدن طرفدار زیاد ریختن تو بازار با قوطی اصلیش مو نمیزنه ! قرار من بخرم به فرض تست کنم ! به من چه حاجی   فقط اطلاع رسانی میکنیم

این روغن هم تو ایران تا طرفدار پیدا کردن شروع کردن به تولید تقلبی این طبیعی هست .

بنده هم یه باکس از نمایندگی MG  خریدم با لیبل وارداتی از آلمان خیال خودم راحته

شما هم فکر میکنی تقلبی نداره از هر جایی دوس داری بخر به من چه ربطی داره که بخوام به تو اثبات کنم

شما هم به من فرق روغن تقلبی توتال 9000 را نشون بده !!:::P

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

مگه قراره بنده بخرم تست کنم ! عجب ...  تو همون سایت معرف که شما خودت ماشالا با هیمن آیدی هستی کلی بحث تخصصی کردن گفتن تقبلی این روغن زیاد شده

یه سر هم به نظرات مردم دیجی جی کالا بزنی  https://www.digikala.com/Product/DKP-281844/روغن-موتور-ادینول-مدل-Super-Light-0540-ظرفیت-4-لیتر#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

edda_2017-12-07_000804.jpg

مگه قراره هر خبری که آدم قرار میده خودش شخصا بخره تست کنه !!! اینو دیگه نمیدونستیم  :::P

توتال 9000 قولی فلزی تقلبیش هم تا دیدن طرفدار زیاد ریختن تو بازار با قوطی اصلیش مو نمیزنه ! قرار من بخرم به فرض تست کنم ! به من چه حاجی   فقط اطلاع رسانی میکنیم

این روغن هم تو ایران تا طرفدار پیدا کردن شروع کردن به تولید تقلبی این طبیعی هست .

بنده هم یه باکس از نمایندگی MG  خریدم با لیبل وارداتی از آلمان خیال خودم راحته

شما هم فکر میکنی تقلبی نداره از هر جایی دوس داری بخر به من چه ربطی داره که بخوام به تو اثبات کنم

شما هم به من فرق روغن تقلبی توتال 9000 را نشون بده !!:::P

اومدی تو سایت بدون سند و مدرک میگی تقلبی داره بعدم که کسی سوال میکنه تقلبیش چطوریه میگی« به من چه»؟؟!!

اگه به تو ربطی نداره پس ربطی هم نداره بگی روغن تقلبی داره

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

اومدی تو سایت بدون سند و مدرک میگی تقلبی داره بعدم که کسی سوال میکنه تقلبیش چطوریه میگی« به من چه»؟؟!!

متاسفانه روغن هم مثل خیلی چیزای دیگه تقلبی داره، اما اونجوریام نیست که بعضی ها میگن. کلا کشور ما کشور چو انداختن و شایعه سازیه. اما خب شما شک نکن که وقتی یه مایعی چهار لیترش میشه مثلا ۸۰ هزار تومن، قطعا تقلبیش هم بوجود میاد. منتها اگه قرار بود نود درصد فلان روغن تقلبی باشه که الان دیگه کسی ماشینش راه نمی رفت.

قبلا توهمین سایت دیدم کاربرانی رو که گفتن مثلا توتال ۹۰ درصدش تقلبیه. متاسفانه بعضی افراد تو اینجور مواقع واقعیت رو نمی گن و دنبال منافع کثیف و کودکانه خودشون می گردن.

لینک به ارسال
در در 1396/09/15, 01:54:45، Hosseindaraei1362 گفته است :

سلام

من تقریبا همه روغن موتور ها رو یه بار تست کردم! به نظرم بهترین و به صرفه ترین گزینه همین روغنای ایرانی معتبرن. ایرانول ریسینگ بریز و حالشو ببر

=d>=d>:hello:

در در 1396/09/15, 03:00:58، amirchamir گفته است :

سلام (صرفا جهت مقايسه)
بعد از جا به جا كردن روغنم از توتال 7000 به توتال (ايراني) به پارس سوپر پايا هيچ تفاوتي در دور موتور زير 3000 احساس نميكنم ولي بالاي 3000 با پارس غرش موتور زياد شده كه با توجه به رنج قيمتي و ايراني بودن هرودو احتمالا به توتال ايراني برميگردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

در تایید توضیحات شما ،توتال ایرانی روغن خوبیه و براحتی 7-8 هزارتا کار میکنه بدون کم کردن و هر گونه دردسری ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/09/15, 07:25:18، Ham!D گفته است :

باسلام

روغن اسپیدی 5w-30 سوپر پلاتیننیوم برای tu3 تا حالا کسی استفاده کرده ؟

طبق توصیه دفترچه خودرو فکر میکنم توتال 5000 هزار برای تیپ 2 مناسب باشه .. یا هر روغن دیگه ای که مشخصاتش مشابه این گزینه باشه 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

شما وکیل وصی یا مدیر کل بخش هستی ؟ شما که اصلا ماشینت 405 هست اینجا چیکار میکنی ؟

نه اینکه ارث باباته ؟ یا ادینول تقلبی را شرکت بابات تولید میکنه  ؟

چشمات باز کن لینک ببین

خوبه ماشالا همین سایت های خبرگزاری رسمی کشور کلی کارخانه تولید روغن تقلبی را اطلاع رسانی کردن از خارجی تا ایرانی

ادینول هم تقلبی داره شما میگی نداره خوب مشکلت چیه ؟ تقلبی نداره بخر بریز نریز به من چه ربطی داره ؟ چرا پست منو نقل قول میکنی ؟ مگه مخاطب من شما بودی ؟ یا پستی از  شما نقل قول کرده بودم ؟

خدا به ملت شفا بده همین

https://www.mehrnews.com/news/4068002/کشف-۵۵-هزار-لیتر-روغن-موتور-تقلبی-در-شهر-قدس

http://www.iribnews.ir/fa/news/1929959/کشف-روغن-موتور-های-تقلبی-با-نامهای-معروف-گزارش

http://www.car.ir/news/Economic/FAKE-ENGINE-OIL

لینک به ارسال

iw0o_495405_954.jpg

مامور 110 نیستم وقتی بازداشت میکنن عکس بگیریم بذاریم اینجا

ادینول توتال و خیلی برندهای دیگه وقتی سود فروش دارن تقلبیش میاد با اصلی هم مو نمیزنه حالا به من ربطی نداره هرکی میخواد باور بکنه نکنه

حتما این مامور های انتظامی هم میرن دستگیر میکنن فیلم ساختگی هست ! :::P

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، otika2000 گفته است :

طبق توصیه دفترچه خودرو فکر میکنم توتال 5000 هزار برای تیپ 2 مناسب باشه .. یا هر روغن دیگه ای که مشخصاتش مشابه این گزینه باشه 

قبلا در این مورد زیاد بحث شده. همون ۱۰–۴۰ برای تیپ دو مناسب تره. ۲۰–۵۰ بیشتر به درد مناطق گرمسیر می خوره. اما چون توتال ۵۰۰۰ پایه معدنی هست و توتال ۷۰۰۰ نیمه سنتتیکه و کیفیت و دوام بالاتری هم داره، و البته در مناطق گرم ایران هم جواب میده، بنابراین صرف در استفاده از روغن ۱۰–۴۰ هستش تا ۲۰–۵۰.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

قبلا در این مورد زیاد بحث شده. همون ۱۰–۴۰ برای تیپ دو مناسب تره. ۲۰–۵۰ بیشتر به درد مناطق گرمسیر می خوره. اما چون توتال ۵۰۰۰ پایه معدنی هست و توتال ۷۰۰۰ نیمه سنتتیکه و کیفیت و دوام بالاتری هم داره، و البته در مناطق گرم ایران هم جواب میده، بنابراین صرف در استفاده از روغن ۱۰–۴۰ هستش تا ۲۰–۵۰.

بله ممکنه اینطوری باشه .. کلا منظورم این بود طبق توضیه خودرو ساز عمل بشه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

الان بعضی روغن های ایرانی هم تقلبی میزنن خارجیها که دیگه مشخصه،، البته اینجوریم نیست که جنس اصلی تو بازار نباشه هست ولی تقلبیشم هست، اگه تعویض روغنی آشنا و مطمئن ندارین از نمایندگی بگیرین خیالتونم راحته.

موفق باشین

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری