reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

<t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>   813 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

• توتال
      411
    • کاسترول
      93
    • بهران
      140
    • آترود
      15
    • لیکومولی
      25
    • ادینول
      36
    • گرانروی 10w40
      241
    • گرانروی 5w40
      86
    • گرانروی 5w50
      15
    • سطح کیغی API-SN
      52
    • سطح کیفی API-SM
      65

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

7,197 ارسال در این موضوع قرار دارد

راستش من روزی که خودم ماشین رو تحویل گرفتم و خواستم عوض کنم پرس و جو که کردم گفتن این روغن هایی که تو ایران پر میشه کیفت بالایی نداره و خوب تصفیه نشده یادم نمیاد یه همچین چیزی گفتن و توصیه می کردن اماراتی بریزم از اونموقع هم من همیشه اماراتی ریختم و توصیه هم به دوستان کردم و همگی راضی بودیم و مشکلی نداشتیم.

راستی دو جور اماراتی هستش یکی از این پلاستیکی ها و یکی قوطی حلبی ها که زیرشم آرم توتال خورده ........... نظرتون چیه؟

والا من پدرم یه تیپ 2 داشت (هنوز هم داره با این حالی که مال سال 80 هست هنوز هم که هنوزه 43 تا بیشتر کار نکرده پلاستیک صندلی های عقب هنوز هست !)

من بابام اجازه نمیده سوار اون ماشین بشم بیشتر خوابیده و جنبه نمایشی داره

یه بار با هزار بد بختی اجازه گرفتم برم روغنش رو عوض کنم گفتم دوستم علیرضا هم بیاد اون تیپ 4 داشت

رفتیم دو تا توتال اصل (پارت نامبرش چک شده) 9000 پک امارات خریدیم

ماشین که بد روشن شد تو دور های بالا (بالای 3800 دور در دقیقه) روغن بخار میشد! خلاصه کاری کرد که موتور دوستمون پیاده بشه! اونم حوصله این کارا رو نداشت فروخت یه تیپ 6 خرید منم که فهمیدم رفتم سریع توتال 9000 پک ایران ریختم

من فکر کنم پلاستیکی ها اصل باشن دقیق نمیدونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب من خودم همیشه توتال 7000 استفاده کردم و اونو بهترین می دونم چون به نسبت بقیه 206 هایی که دیدم و از روغن های دیگه استفاده کردم موتور رونتر به نظرم کار می کنه و صدای کمتری داره و بخار شدن روغن و کم کردنش هم کمتره و کمتر دیدم , خودم هم در دورهای بالا رانندگی می کنم ندیدم

لینک به ارسال

سلام

به امر امیر خان عزیز hi.gifاینجا کم کردن روغن موتور رو ادامه می دیم

خب اول من اینو بگم که دیروز با یکی از دوستان که برای باد زدن نیتروژن که مراجعه کرده بودیم دیدم که روغن توتال 7000 توی این قوطی های حلبی با مهر و مارک برجسته از سمت داخل به بیرون ( نشانه اصل بودن) با نوشته فول سنتتیک وجود داشت , و از طرف هم که پرسیدم تایید کرد و گفت معتبره.

به نظرم بهترین روغن برای 206 توتال 7000 و واقعا تاثیرم داره و به نظرم شک نکنین تو این مورد ( اساتید ببخشن البته )

لینک به ارسال

برای تیپ 2 روغن توتال 7000 کفایت میکنه

ولی برای تیپ 5و6 همه جا توتال 9000 توصیه شده که فول سنتیک هست

لینک به ارسال
سلام

خب اول من اینو بگم که دیروز با یکی از دوستان که برای باد زدن نیتروژن که مراجعه کرده بودیم دیدم که روغن توتال 7000 توی این قوطی های حلبی با مهر و مارک برجسته از سمت داخل به بیرون ( نشانه اصل بودن) با نوشته فول سنتتیک وجود داشت , و از طرف هم که پرسیدم تایید کرد و گفت معتبره.

به نظرم بهترین روغن برای 206 توتال 7000 و واقعا تاثیرم داره و به نظرم شک نکنین تو این مورد ( اساتید ببخشن البته )

میشه بگید چند نوع روغن موتور توتال 7000 داریم؟

آخه در تاپیک های قبلی خونده بودم بسته بندی طوسی با لیبل ایساکو هست

لینک به ارسال
برای تیپ 2 روغن توتال 7000 کفایت میکنه

ولی برای تیپ 5و6 همه جا توتال 9000 توصیه شده که فول سنتیک هست

سلام

ممنون از تذکرت دقیقت دوست عزیز حق با شماست

لینک به ارسال
سلام

دو مدل که یکی در ایران پر میشه و یکی دیگه در امارات , معتبرتر و با اطمینان ترش همین ایساکو هستش . ( من خودم از بازار اماراتی رو تهیه استفاده کردم)

لینک به ارسال
سلام

دو مدل که یکی در ایران پر میشه و یکی دیگه در امارات , معتبرتر و با اطمینان ترش همین ایساکو هستش . ( من خودم از بازار اماراتی رو تهیه استفاده کردم)

دقیقا مشخصاتش همینه که گفتم؟؟؟(طوسی رنگ با لیبل ایساکو)

اصل و غیر اصل که ان شا الله نداره ؟!!

یه سوال دیگه :ماشینم تیپ 2 هست و همیشه توتال 5000 میریختم.حالا شما توصیه میکنید 7000 بریزم؟

لینک به ارسال

بله با لیبل ایساکو اصله ولی بازم از نمایندگی مجاز ایساکو خرید کن wink.gif

به نظر من حتما از این به بعد از 7000 استفاده کن و مطمئن باش با استفاده اول کاملا تغییرو حس می کنی هم در صدا و هم روانتر کار کردن ماشین و ........... ( من خودمم الان تیپ 2 دارم و همیشه 7000 می ریزم)

لینک به ارسال

من در مورد لیکومولی هم تعریف شنیدم بنظرتون چجوریه؟ چون بنظر میاد نتونم توتال اصل رو پیدا کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری