reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

از کدام از روغن موتور ها استفاده میکنید؟ با کدام گرانروی؟    1,004 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

11,423 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من هم اکنون از روغن Shell Helix Ultra با درجه کیفی SN و گرانروی 5w-40 استفاده میکنم.

اما متاسفانه خیلی گرونه ( این سرویس با فیلتر روغن 420 هزار تومن پام آب خورد).

میخواستم ببینم چه روغنی با قیمت مناسب تر اما با همین گرانروی و درجه کیفی مد نظرتون هست؟

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، captainmamad گفته است :

سلام دوستان

من هم اکنون از روغن Shell Helix Ultra با درجه کیفی SN و گرانروی 5w-40 استفاده میکنم.

میخواستم ببینم چه روغنی با قیمت مناسب تر اما با همین گرانروی و درجه کیفی مد نظرتون هست؟

سلام

ایرانول رویال ۵ ۴۰ هستش.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، captainmamad گفته است :

سلام دوستان

سلام 

هرچند بستگی داذه که بخوایین برای فیلتر روغن چقدر هزینه کنین منتهی اگر تاکید بر روغن خارجی با قیمتی کمتر دارین من به شما ادینول  40_5 (در صورت اصل بودن) پیشنهاد میکنم

و برای روغن های 40_5 ایرانی با توجه به تجربیات فردی دوستان در این فروم و اظهار رضایتشان میتونین به بهران سوپر رانا و ایرانول رویال حساب باز کنین

موفق باشی

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، M_T گفته است :

لینک اون گروهو میدی برم عضو بشم😏😁

حالا که میبینم مایل به اذیت شدن هستید پیشنهاد میکنم تاپیک های اختصاصی ماشین های اقا مصطفی و آقا پژمان رو دنبال کنید .

من تاپیک های این دوستان رو که میخونم از ماشین خودم بدم میاد . 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان. من همیشه روغن ادینول سوپرلایت استفاده می‌کردم که بخاطر گرونی بیش از حد، شیفت کردم روی روغن ایرانی. قبل از عید روغن قبلی (ادینول) رو بعد از حدود 7 هزار تا عوض کردم (می‌دونم شاید زود بود، ولی من بالای 80 درصد اوقات تو ترافیک هستم و قشنگ احساس می‌کردم روغن کارآیی خودش رو از دست داده). حدود 1 ماه قبل عید ایرانول سوپر رویال (40-5، SM) ریختم (110 تومن) و جون گرفتن موتور نسبتا محسوس بود (البته شاید بخاطر از دست دادن خاصیت روغن قبلی بوده). یه صدای چیک چیک هم زمان استارت سرد داشتم که با گاز دادن بیشتر می‌شد و تا گرم شدن موتور ادامه داشت. اما از وقتی روغن رو عوض کردم این صدا تقریبا قطع شده. البته هنوز بعضی وقتا این صدا میاد اما خیلی کمتر شده. بعد از بالای 2 هزار کیلومتر استفاده هم چیزی کم نکرده. در کل تو این بلبشوی قیمت‌ها و وتوان خرید پایین مردم، به نظرم روغن ایرانی معتبر کاملا جواب‌گوی نیاز این ماشین هست.

ویرایش شده در توسط aliagha86
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، aliagha86 گفته است :

با سلام خدمت دوستان. من همیشه روغن ادینول سوپرلایت استفاده می‌کردم که بخاطر گرونی بیش از حد، شیفت کردم روی روغن ایرانی. قبل از عید روغن قبلی (ادینول) رو بعد از حدود 7 هزار تا عوض کردم (می‌دونم شاید زود بود، ولی من بالای 80 درصد اوقات تو ترافیک هستم و قشنگ احساس می‌کردم روغن کارآیی خودش رو از دست داده). حدود 1 ماه قبل عید ایرانول سوپر رویال (40-5، SM) ریختم (110 تومن) و جون گرفتن موتور نسبتا محسوس بود (البته شاید بخاطر از دست دادن خاصیت روغن قبلی بوده). یه صدای چیک چیک هم زمان استارت سرد داشتم که با گاز دادن بیشتر می‌شد و تا گرم شدن موتور ادامه داشت. اما از وقتی روغن رو عوض کردم این صدا تقریبا قطع شده. البته هنوز بعضی وقتا این صدا میاد اما خیلی کمتر شده. بعد از بالای 2 هزار کیلومتر استفاده هم چیزی کم نکرده. در کل تو این بلبشوی قیمت‌ها و وتوان خرید پایین مردم، به نظرم روغن ایرانی معتبر کاملا جواب‌گوی نیاز این ماشین هست.

البته

کیفیت پایین بنزین هم میتواند به تولید صدای چق چق یاگرد همون ناک منجر بشه.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ashkanatt گفته است :

حالا که میبینم مایل به اذیت شدن هستید پیشنهاد میکنم تاپیک های اختصاصی ماشین های اقا مصطفی و آقا پژمان رو دنبال کنید .

سلام

دوست عزیز ممنون از تعریف شما🌹

ماشین مال خودتون هست

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

البته

کیفیت پایین بنزین هم میتواند به تولید صدای چق چق یاگرد همون ناک منجر بشه.

درسته، ولی من معمولا از 2 تا جایگاه ثابت بنزین می‌زنم و قبلا همیشه این صدا رو داشتم ولی الان ندارم یا خیلی کم دارم. ناک با گرم شدن موتور از بین میره؟

ویرایش شده در توسط aliagha86
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

بالاخره امروز بهران سوپر رانا گرفتم که یه مدت دیگه تعویض کنم ، 4 لیتری 135 هزار

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Ashkanatt گفته است :

😁😄

یه گروه تلگرامی میخوام که همیشه در دسترس و به روز و پاسخگو باشن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری