reza

تاپیک جامع روغن موتور 206 (تمام تیپ ها)

از کدام از روغن موتور ها استفاده میکنید؟ با کدام گرانروی؟    1,004 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>از چه برند روغنی استفاده می کنید و با چه گرانروی؟</t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

11,423 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

این عمده محسوب میشه.

قیمتش ۱۷۰ تومنه. به نظرم گرونه.

خیر تکی هم همون ۱۳۵ میداد دو جای دیگه هم پرسیدم ۱۴۰ و ۱۵۰ میدادن تکی.چون به نظر خوب داره پخش میشه این روغن بر خلاف رویال و رونیا

بازم یاداوری میکنم ۵ لیتریه و با ۴ لیتریه رویال مقایسه نکنید.ضمن اینکه رویال زیر ۹۰ نیست و بنابرلین هم قیمت با فلومکس هست.

پس اصلا هم گرون نیست.

ویرایش شده در توسط yoosefheidari
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

خیر تکی هم همون ۱۳۵ میداد یه جای دیگه هم پرسیدم ۱۴۰ میداد.چون به نظر خوب داره پخش میشه این روغن بر خلاف رویال و رونیا

بازم یاداوری میکنم ۵ لیتریه و با ۴ لیتریه رویال مقایسه نکنید.ضمن اینکه رویال زیر ۹۰ نیست و بنابرلین هم قیمت با فلومکس هست.

پس اصلا هم گرون نیست.

فردا دارم میرم تهرانسر خ گلها. مرکز روغن.  قیمت مشخص میشه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، Ali207 گفته است :

حالا شما تهرانسر هم قیمت بگیر شاید ارزونتر هم گیر بیاد چون اینجا شهرستان ممکنه کمی گرونتر بدن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

بنده هفته پیش بودم گلها

فلومکس ۵لیتری ۴۰-۱۰ به بنده ۱۵۰ قیمت دادن!!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

امروز صبح گلها بودم.

فلومکس ۵-۴۰ راستش قیمت نکردم چون اصلا ندیدم داخل ۵-۶ مغازه ای که رفتم ولی فلومکس ۱۰-۴۰  ۴ لیتری و ۵ لیتری زیاد بود.

منتهی من فلومکس رو خودم نخریدم...رفتم دو تا  سوپر رویال ۵-۴۰ ایرانول خریدم برای دفعات بعد.

ایرانول رویال ۱۰-۴۰ دیگه نیست هیچ جا نبود گفتن دیگه تولید نمیشه خیلی وقته نیومده... سوپر رویال و حلبی و فقط هم ۵-۴۰ ش رو پیدا کردم sm  . قیمت عالی! ۱۰۰ تومن! دو تا خریدم. روش نوشته تاییدیه بی ام و و پورش! ما میریزم داخل ۲۰۶ :::P

منتهی گفتم بذار ایندفعه برم فلومکس ۱۰-۴۰ بریزم ببینم چطوریه ایرانول ها رو نگه دارم برای بعد. برای همین رفتم تعویض روغنی و فلومکس پارس ۱۰-۴۰ گرفتم با تعویض ۱۱۰. که بعدش پشیمون شدم و گفتم ای کاش یه سوپر رویال دیگه خودم میخریدم و هزینه تعویض میدادم.چون نهایت ۵ تومن بیشتر درمیومد برام.

به هر حال اسپیدی ۱۰-۴۰ رو عوض کردم چون ۲ نفر بهم گفتن بخار روغنت زیاده و مشکل از روغنه...نکته خوب این بود که تعویض روغنی داخل خیابون گلها برعکس بقیه وقتی می بینه یه چیزی مشکل داره میگه! قاب فیلتر روغنم مشکل داشت و نه فنر داشت نه هیچی.طرف گفت فیلترت اصلا کار نمیکنه اینجوری ..که رفتم ایساکو یه اصلی گرفتم ۷۰ تومن که به نظرم گرون بود چون بعیده اورجینال فرانسه باشه ولی از اون ایرانی های فیک که ۱۵ تومن ۲۰ تومن بود بهتر بود...خلاصه اینم از امروز ما!

8sd0_photo_2019-03-19_13-44-14.jpg

تعویض روغنیه میگفت یه درپوش فیلتر روغن اومده فلزیه ساخت ایران و تاییدیه داره اون خیلی بهتره...ولی من شک داشتم برای همین بیخیال شدم.

فک کنم اینه

ghab2.jpg

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، ..amir گفته است :

بنده هفته پیش بودم گلها

اره فلومکس گرونه بود واقعا نمیصرفه نمیدونم ! ایرانول سوپر رویال ۱۰۰ تومن! ۵-۴۰ sm . بعد فلومکس شرکت پارس ۱۰-۴۰ SL‌   قیمت ۹۰ تومن.

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

امروز صبح گلها بودم.

فلومکس ۵-۴۰ راستش قیمت نکردم چون اصلا ندیدم داخل ۵-۶ مغازه ای که رفتم ولی فلومکس ۱۰-۴۰  ۴ لیتری و ۵ لیتری زیاد بود.

منتهی من فلومکس رو خودم نخریدم...رفتم دو تا  سوپر رویال ۵-۴۰ ایرانول خریدم برای دفعات بعد.

ایرانول رویال ۱۰-۴۰ دیگه نیست هیچ جا نبود گفتن دیگه تولید نمیشه خیلی وقته نیومده... سوپر رویال و حلبی و فقط هم ۵-۴۰ ش رو پیدا کردم sm  . قیمت عالی! ۱۰۰ تومن! دو تا خریدم. روش نوشته تاییدیه بی ام و و پورش! ما میریزم داخل ۲۰۶ :::P

منتهی گفتم بذار ایندفعه برم فلومکس ۱۰-۴۰ بریزم ببینم چطوریه ایرانول ها رو نگه دارم برای بعد. برای همین رفتم تعویض روغنی و فلومکس پارس ۱۰-۴۰ گرفتم با تعویض ۱۱۰. که بعدش پشیمون شدم و گفتم ای کاش یه سوپر رویال دیگه خودم میخریدم و هزینه تعویض میدادم.چون نهایت ۵ تومن بیشتر درمیومد برام.

به هر حال اسپیدی ۱۰-۴۰ رو عوض کردم چون ۲ نفر بهم گفتن بخار روغنت زیاده و مشکل از روغنه...نکته خوب این بود که تعویض روغنی داخل خیابون گلها برعکس بقیه وقتی می بینه یه چیزی مشکل داره میگه! قاب فیلتر روغنم مشکل داشت و نه فنر داشت نه هیچی.طرف گفت فیلترت اصلا کار نمیکنه اینجوری ..که رفتم ایساکو یه اصلی گرفتم ۷۰ تومن که به نظرم گرون بود چون بعیده اورجینال فرانسه باشه ولی از اون ایرانی های فیک که ۱۵ تومن ۲۰ تومن بود بهتر بود...خلاصه اینم از امروز ما!

8sd0_photo_2019-03-19_13-44-14.jpg

تعویض روغنیه میگفت یه درپوش فیلتر روغن اومده فلزیه ساخت ایران و تاییدیه داره اون خیلی بهتره...ولی من شک داشتم برای همین بیخیال شدم.

فک کنم اینه

ghab2.jpg

این درپوش فیلتر خیلی خوبه بهتر از نمونه فابریک پلاستیکی هستش نمونه پلاستیکی برام من ترک خورد کف سینی پر روغن شد این دروش من چند ماه پیش خریدم 90 تومان

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بهترین با کیفیترین  روغن فعلی  ایرانی اینه توصیه میشه ناجور :-):c0203:

3 تا خریدم 145 تومان دونه ای

73tx_img_20190315_232349_382.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/12/27, 14:45:32، ..amir گفته است :

وقت بخیر

بلی پارس ۴۰-۵ و ۳۰-۵ هم داره.

الان که شما ایرانول ۴۰-۵ استفاده میکنید، خودروتون صدای مازاد داره؟

با عرض سلام 

اوایل روغن ریسینگ میریختم صدای موتور کمتر بود ولی الان که ایرانول رویال میریزم صدای موتور بیشتر شده ولی به خاطر اینکه درجه قلیایی رویال بالاتره ترجیح میدم از همین رویال استفاده کنم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 15 ساعت قبل، ..amir گفته است :

بنده هفته پیش بودم گلها

سلام قیمت روغن تو تهران سر خیلی پایین نیست قیمت روغن های خیابون امیرکبیر مناسب تره با حوصله بگردید 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری