124 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه دوستان عید همگی مبارک باشه ایشالا سال بسیار خوبی داشته باشید

چند وقت قبل که ماشین رو بردم برای تعویض روغن خودم هم رفتم تو چال زیر ماشین دیدم زیر ماشین سمت راننده روغنی هست بردم نشون دادم گفتن شیر هیدرولیک نشتی داره باید تعویض بشه تو سایت گشتم در این مورد مطلبی پیدا نکردم اولا شیر هیدرولیک چه مارکی خوبه بخرم و قیمتش چنده ؟ آیا خرابی این قطعه روی نرمی فرمون هم تاثیر داره یا نه ؟ و اگه مطلبی و یا آموزشی در این مورد هست ممنون میشم بهم بگین . بازم ممنون از همه دوستان و اساتید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان عید همگی مبارک باشه ایشالا سال بسیار خوبی داشته باشید

چند وقت قبل که ماشین رو بردم برای تعویض روغن خودم هم رفتم تو چال زیر ماشین دیدم زیر ماشین سمت راننده روغنی هست بردم نشون دادم گفتن شیر هیدرولیک نشتی داره باید تعویض بشه تو سایت گشتم در این مورد مطلبی پیدا نکردم اولا شیر هیدرولیک چه مارکی خوبه بخرم و قیمتش چنده ؟ آیا خرابی این قطعه روی نرمی فرمون هم تاثیر داره یا نه ؟ و اگه مطلبی و یا آموزشی در این مورد هست ممنون میشم بهم بگین . بازم ممنون از همه دوستان و اساتید .

سلام باید psa اصلی بندازی رنگ آبی هست ساخت ایتالیا ولی حواست باشه چون تقلبیش زیاده اگه بتونی استوک گیر بیاری عالیه قیمتش حدود 50 تا 60 هست

حتما روغن هیدرولیک هم چک کن که کم نکرده باشه نرمی فرمون بیشتر مربوط به پمپ هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون آرش جان فقط این psa که گفنی منظور همون شیر هیدرولیکه ؟ بعد جایی سراغ داری که اصلیش رو داشته باشه ؟

لینک به ارسال

ممنون آرش جان فقط این psa که گفنی منظور همون شیر هیدرولیکه ؟ بعد جایی سراغ داری که اصلیش رو داشته باشه ؟

PSA مارکش هست

روش نوشته psa

نهاز استوک فروشی میتونی گیر بیاری

لینک به ارسال

مرسی از راهنماییت :razz:

لینک به ارسال

نمیدونم تاپیک جامع داریم پس همینجا دم دسته میپرسم من :grin:

مشکلم فک کنم کامل مشخص باشه تو عکس دیگه ! پایینش روغنیه همیشه . تمیزش کردم باز دیدم روغن میده . یکمم سطح روغن هیدرولیک اومده بود پایین چک کردم . چکارش کنم ؟ اینا چند ماه پیش انداختم روش . طرف گفت دست دو و ایتالیاییه . قبلیه تو تصادف نشتی پیدا کرده بود.

1427729426.jpg1427729426.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1427729426.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام. من تازه یک 206 v8 خریدم مشکل روغن ریزی داشت بردم تعمیرگاه گفت روغن ریزی از هیدرولیکه و گفت باید بری پیش جلوبندی کار که رفتم اونجا گفت شیر فرمان خرابه و تعویض کردم باز امروز دیدم هنوز روغن ریزی داره خودم که ادم فنی نیستم باید مجدد روز شنبه ببرم پیش همون جلوبندی کار ، شما نظر خاصی ندارید؟ ممکنه مشکل از کجا باشه؟

خیلی عشق 206 بودم الان هم هستم ولی واقعا حوصله هر روز تعمیرگاه باشم ندارم چیکار کنم که این مشکلات اساسی تعمیر بشه[gerye]

لینک به ارسال

سلام دوستان

عیدتون مبارک

امروز ماشینو بردم برای تعویض کمکهای جلو و یه سری قطعات جلوبندی ، که برگشتنه دیدم از جلوپنجره بخار به بیرون میزنه

اول فکر کردم مربوط به رادیاتورو ترموستاته که تازه عوض کردم که بعد متوجه شدم شلنگ هیدرولیک پاره شده و موقع پیچیدن فرمان روغن نشت میکنه و روی موتور میریزه

8d4c20150923-1923411.jpgLINK_TEXT><e>

به یه تعمیرکار نشون دادم گفت این شلنگها چند مدل داره و این مدل قدیمیا اصلیش تو بازار پیدا نمیشه ، باید کلی بگردی شاید پیدا کنی و اگه نشد بدیم برات پرسشو باز کن دوباره پرس کنن که زیادم مطمین هم نیست..!

برای اینکار هم گفت ماشینو باید بخوابونی شلنگو باز کنم بدم بعنوان مونه ببری پیدا کنی

خلاصه بخاطر تعطیلات موقتی با کمک تیوب شلنگو بستمو جلوی نشتیشو گرفتم

حالا سوالم از اساتید اینه که از کجا میتونم این شلنگو که با لوله های رابطش با همه تهیه کنم که اصلی باشه..؟

یه چیز دیگه هم این که سال گذشته جعبه فرمونو بدلیل مشکلی که داشت که با یه نمونه استوک سالم تعویض کردم و از اون به بعد فرمون سفتتر شد

حالا آیا این سفتی فرمون باعث شده به این شلنگ فشار بیادو پاره شه؟

پیشاپیش ممنون از شما عزیزان

لینک به ارسال

سلام دوستان

عیدتون مبارک

امروز ماشینو بردم برای تعویض کمکهای جلو و یه سری قطعات جلوبندی ، که برگشتنه دیدم از جلوپنجره بخار به بیرون میزنه

اول فکر کردم مربوط به رادیاتورو ترموستاته که تازه عوض کردم که بعد متوجه شدم شلنگ هیدرولیک پاره شده و موقع پیچیدن فرمان روغن نشت میکنه و روی موتور میریزه

8d4c20150923-1923411.jpgLINK_TEXT><e>

به یه تعمیرکار نشون دادم گفت این شلنگها چند مدل داره و این مدل قدیمیا اصلیش تو بازار پیدا نمیشه ، باید کلی بگردی شاید پیدا کنی و اگه نشد بدیم برات پرسشو باز کن دوباره پرس کنن که زیادم مطمین هم نیست..!

برای اینکار هم گفت ماشینو باید بخوابونی شلنگو باز کنم بدم بعنوان مونه ببری پیدا کنی

خلاصه بخاطر تعطیلات موقتی با کمک تیوب شلنگو بستمو جلوی نشتیشو گرفتم

حالا سوالم از اساتید اینه که از کجا میتونم این شلنگو که با لوله های رابطش با همه تهیه کنم که اصلی باشه..؟

یه چیز دیگه هم این که سال گذشته جعبه فرمونو بدلیل مشکلی که داشت که با یه نمونه استوک سالم تعویض کردم و از اون به بعد فرمون سفتتر شد

حالا آیا این سفتی فرمون باعث شده به این شلنگ فشار بیادو پاره شه؟

پیشاپیش ممنون از شما عزیزان

سلام دوست گرامی عید شما هم مبارک به انجمن خودتون خوش آمدید

بنده راهنمایی میکنم

به هیچ عنوان با تیوب و... اون شیلنگ رو نبندین کاش ماشین رو پیش تعمیر کار میخوابوندین

90 درصد آتش گرفتن موتور 206 همین شیلنگ است هرچه زودتر تعویض یا بدید پرس کنن اگر درست

پرس کنند مثل روز اول کار میده

سفتی فرمان راطبه مستقیمی با ترکیدن این شیلنگ ندارد اگر با تعویض کل مجموجه

این مشکل را پیدا کردید وشیر فرمان را جابه جا نکردید مشکل در شیر فرمان جدید است

لینک به ارسال

نمیدونم تاپیک جامع داریم پس همینجا دم دسته میپرسم من :grin:

مشکلم فک کنم کامل مشخص باشه تو عکس دیگه ! پایینش روغنیه همیشه . تمیزش کردم باز دیدم روغن میده . یکمم سطح روغن هیدرولیک اومده بود پایین چک کردم . چکارش کنم ؟ اینا چند ماه پیش انداختم روش . طرف گفت دست دو و ایتالیاییه . قبلیه تو تصادف نشتی پیدا کرده بود.

1427729426.jpg1427729426.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1427729426.jpg' alt='URL>'>

سلام بدید مکانیک پمپ رو باز کنه خار پشت پمپ رو در بیاره وکفی فشار دهنده

مجموعه کفیها وماه وستاره را در بیاره (که در عکس مشخص است)اورینگ زیرش رو بهتون بده

برید بخرید وجایگزین کنید وتمام

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری