smargenius

مباحث مربوط به سیستم تهویه مطبوع 206 ایرانی و رانا

114 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان 

سپاس فراوان از دوستان

مشکل پیدا شد موتور دریچه هست  

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1393/11/30, 13:58:56، afshinv8 گفته است :

سلام خدمتهمه دوستان خوبم

سیستم تهویه تیپ 5 و 6 اتوماتیک و هوشمند است. به عبارت دیگه کنترل دمای اتاق بطور اتوماتیک کنترل میشود تا همیشه دما در حد دمایی که شما برای سیستم تعریف و تنظیم کرده اید باقی بماند. سیستم شما دوست خوبم هیچگونه ایراد ندارد و اصلا درست به وظیفه اش عمل میکند. هرگاه دمای هوای اتاق بالاتر از دمایی که شما تنظیم کرده اید باشد سیستم بطور اتوماتیک ورودی آب داغ به رادیاتور را بسته و در ادامه در صورت نیاز بیشتر یا کمتر باز میکند به همین دلیل دمای هوای خروجی از دریچه ها همیشه داغ نیست. سیستم تهویه 206 از جمله هوشمندانمه ترین و بهترین سیستمهای تهویه اتومات در نوع خودش هست.در ضمن چنانچه از AUTOنیز استفاده کنید سرعت وزش باد هم کم و زیاد میشه مثل دما. کارش درسته بخاری پراید و پیکان که نیست همش داغ دغ بزنه توش هلاک بشی.

سلام دوست عزیز ماشین من وی هشت سیستم تهویه اتوماتیک هست  مدل ۹۷ برج ۴ گرفتم الان بعد از مدتی امروز فن بخاری عمل نمیکنه یعنی هم کولر هم بخاری هیچ بادی نمی زنه همه ی فیوز های داخل اتاق و داخل موتور را چک کردم همه سالم بودن البته دو روز قبلش اینکار رو کرد چند بار ماشین را روشن خاموش کردم درست شد ولی امروز اصلا هر کاری کردم حتی سر باتری را هم از جاش در آوردم که ریسیت بشه ولی بازم درست نشد ماشین هنوز ۱۰ هزار تا راه نرفته مثل ماشین صفر کیلومتر میمونه اونوقت چجوری فن بخاری نباید کار کنه . داداشم ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۸۴ داره از صفر دست خودش هیچوقت هم همچین مشکلی براش پیش نیومد ولی ماشین من هنوز ۵ ماه نشده این ایراد را پیدا کرد اگه کسی میدونه مشکل از چی هست راهنمایی کنه . اگه نمایندگی گارانتی ببرم شاید داشبورد را باز کنن برای تعویض متعلقات فن بخاری که نمیخوام همچین چیزی بشه چون داشبورد فابریک کارخانه را باز کنی بعدش به صدا درآمدن میفته ماشین صفر . خواهشمندم کسی راه حل ساده ای داره بگه .

لینک به ارسال

سلام دوستان بعد از مشکل بخاری الان کولر داستان درست کرده.  کولر از همه نظر اوکی هست . مشکلی که دارم این هست که زمانی که کولر روشن میکنم (آمپر که وسط هست تحت هر شرایطی فرقی نداره) فن شروع میکنه به کار تا لحظه که کولر روشن هست . بعده خاموشی کولر اونم خاموش میشه .  یه لرزش خفیفی زمانی که کولر روشن میکنم به اتاق میوفته و تا زمانی که روشن هست این لرزش هم پایدار هست .  فکر کردم شاید مشکل از پروانه فن باشه اما زمانی که کولر خاموش باشه  فن میزنه (چه کند چه تند ) هیج لرزشی وجود نداره

لینک به ارسال
در در 1398/02/23, 23:49:41، streetlove گفته است :

سلام دوستان بعد از مشکل بخاری الان کولر داستان درست کرده.  کولر از همه نظر اوکی هست . مشکلی که دارم این هست که زمانی که کولر روشن میکنم (آمپر که وسط هست تحت هر شرایطی فرقی نداره) فن شروع میکنه به کار تا لحظه که کولر روشن هست . بعده خاموشی کولر اونم خاموش میشه .  یه لرزش خفیفی زمانی که کولر روشن میکنم به اتاق میوفته و تا زمانی که روشن هست این لرزش هم پایدار هست .  فکر کردم شاید مشکل از پروانه فن باشه اما زمانی که کولر خاموش باشه  فن میزنه (چه کند چه تند ) هیج لرزشی وجود نداره

فن دور کند که از وقتی کولر روشن میکنی روشن میشه و طبیعیه دور تند هم بستگی به فشار و دمای گاز کولر داره و روشن و خاموش میشه یه فشنگی روی لوله گاز کولر کنار رادیاتور هست اون رو بدید چک کنن شاید واسه خاطر همینه دور تند دائم با کولر روشن میمونه اون لرزش هم که مگید به خیلی چیزا میتونه مربوط باشه از پاره بودن دسته موتورها شل بودن یا سفت بودن تسمه دینام ویا خرابی هرز گرد و سفکن تسمه و غیره واسه خودم چند مدتی بود که یه لرزش ریز و یه صدای قر قر هنگام روشن کردن کولر داشت که فن کولر زیر داشبورد باز کردم پره هاش کثیف بود شستم مشکل حل شد

ویرایش شده در توسط bahram4633
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری