183 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوست عزیز

بسیار مبارک باشه، لوازم جدید

حالا منم با شما طرح رفاقت میریزم.... فرمول این محلول چی چی بید؟ :m:a:grin:

یه سوال! این کی لس همونطور که مشخصه قابلیت استارت هم داره نه! بعد اینکه نزدیک ماشین هم بشی درها باز و بسته میشن!؟

هزینه نصب و راه اندازیش چقدر هست؟

توی آگهی ها میدیدم انگار سوییچ کات میشه داخل میمونه!؟ یا من اشتباه کردم!

ایموبلایزر این وسط چی شده...کلا سیستم خطرناکی که نیست؟با توجه به یونیورسال بودن و ....

اگه یه توضیح اجمالی بدی ممنون میشم فکر کنم سوال خیلی از دوستان هم باشه :movafagh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

237820 سلام خدمت دوست عزیز

بسیار مبارک باشه، لوازم جدید

حالا منم با شما طرح رفاقت میریزم.... فرمول این محلول چی چی بید؟ :m:a:grin:

یه سوال! این کی لس همونطور که مشخصه قابلیت استارت هم داره نه! بعد اینکه نزدیک ماشین هم بشی درها باز و بسته میشن!؟

هزینه نصب و راه اندازیش چقدر هست؟

توی آگهی ها میدیدم انگار سوییچ کات میشه داخل میمونه!؟ یا من اشتباه کردم!

ایموبلایزر این وسط چی شده...کلا سیستم خطرناکی که نیست؟با توجه به یونیورسال بودن و ....

اگه یه توضیح اجمالی بدی ممنون میشم فکر کنم سوال خیلی از دوستان هم باشه :movafagh:

ما طرح رفاقتی با شما نداریم و نخواهیم داشت!!! :D2: شوخی کردم

فرمولش ساده و خنده داره :grin:

حالا برای تمامی بچه های سایت به دلیل اینکه نهایت استفاده رو از فرمول ببرن میزارم

یک لیوان وردار یک سوم لیوان(به اندازه ی 2 سانت) رو ریکا بریز بعدش دو قاشق پر وایتکس بقیش هم آب

بعد با این فرچه کوچیکا شروع کن به تمیز کاری یکی دوتا دستمال نانو هم همرات باشه بخاطر اینکه بعد از کشیدن اون کف ها و چرک هارو باهاش تمیز کنی این کاری که من انجام دادم تا برق بیوفته بشه مثل روز اول 3 الی 4 ساعت زمان میخواد من تمام ستون های ماشین -افتاب گیر ها --داشبورد - و رودری رو تمیز کردم

این کیلس که دوباره بستمش همون قدیمیه هست که تو چند صفحه قبلا توضیح داده بودم چون نمیخواستم هزینه زیاد بکنم و با مشورت دوستان سیستم برق ماشین رو دستکاری نکنم برا همون ساده به حال خودش رها کردمش تا اینکه بتونم یه راه اصولی براش پیدا کنم ولی در مجموع هر کی تو ماشین میشینه و اینو میبینه اصلا ردخور نداره که تعجب نکنه و دهنش تا 10 دقه وا نمونه خیلی از دوستا عاشق ماشین منن و هر وقت منو میبینن میگن بیا بزار ما ماشین رو روشن کنیم بنده خداها خیلی ذوق میکنن ولی در صورتی که چیز خاصی نداره باید سوییچ رو بزاری تا پله آخر بچرخونی بعد با این استارت بزنی

بواسطه بحث ایموبلایزر و اینکه باید حذف میشد من از خیرش گذشتم یا باید ماشین رو بی کد میکردم که با هر سوییچی روشن میشد

یا چیپ داخل کلید رو میبوردم دور حلقه سوییچ زیر قاب فرمون نصب میکردم که بازم بدرد نمیخورد ولی اگر این کار رو میکردم میتونستم هم با کلید روشن کنم هم خاموش کنم و یه دزگیر میزاشتم برا اینکه فقط ماشین رو دراشو باز و بست کنم

لینک به ارسال

:salam:

دیروز کارایی که رو ماشین انجام دادم رو شرح میدم و طی روز های اینده توضیحات و عکس های بیشتری میزارم

-رفتم دیلایت خریدم آشنا بود 20 تومن رو خرید از قبل داشت با من 16 حساب کرد + سیم نمره 0/5

طوری سپر رو 2 تا سوراخ کوچیک زدم و سیم های دیلایت رو رد کردم و مستقیم وصل کردم به چراغ کوچیکای ماشین سیمارو ! در بالاترین قسمت طوری نصب کردم که در حالت عادی دیده نمیشه و مخفی هست وقتی از دور نگته کنی فقط معلومه ایشالا عکس های تو روز رو میزارم ولی حقیقتا خیلی باحال شده

برچسب هفت رنگ هم گرفتم در حالت کلی از این که چراغ های جلو ماشین رو از این برچسبا بزنم (به نظرم اصلا قشنگ نمیشه که کل چرا رو بزنی) تصمیم گرفتم که فقط دیلایت هارو بزنم + هالوژن ها خیلی بی نظیر شده تو شب یک نور ارغوانی بسیار قشنگی داره

چراغ کوچیکا led هاش کم نور بود + چراغ پلاک ها هم سوخته بود + لامپ داخل صندوق

led 28 تایی برا جلو گرفتم +ال ای دی 10 تایی گرفتم + خود قاب چراغ پلاک رو هم عوض کردم از نمایندگی گرفتم چون پایه هاو قابش شکسته بود 2 تاش!!

1477741802.jpg1477741802.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1477741802.jpg' alt='URL>'>

چراغ داخل صندوق هم مثل اینکه اون سوییچ داخل صندوق خراب بود و جرم گرفته بود کافی بود با تینر شستشو میدادم که زدم خرابش کردم و مجبور شدم یه دونه برم با کلی مکافات پیدا کنم به قیمت 6000 هزار تومن و جایگزین کنم که خوشبختانه سیستم روشنایی فول شد

لامپ های پشت پنل کولر هم 2 تاش سوخته بود اونهارو هم عوض کردم

چراغ سقفی ماشین نورش ضعیف بود و قابش سیاه و کدر شده بود که با نمونه led تعویض شد 8000 تومن

1477840577.jpg1477840577.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1477840577.jpg' alt='URL>'>

دنبال جاسوییچی باحال میگشتم اینو زیرخاکی از تو مغازش پیدا کردم ماله خیلی وقت پیشا بود پر خاک بود جعبش

آچار با سر والف که قیمتش 18000 خورده بود اتکتش بود ولی من طرح رفاقت بیشتری ریختم و 10000 ازش ورداشتم چون آخریش بود شانسکی از تو لوازماش پیدا کردم

1477826553.jpg1477826553.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1477826553.jpg' alt='URL>'>

بقیه عکس ها تو پست های بعدی

لینک به ارسال
کلا همه جا رفاقتی پیش میریا :grin::grin::grin:

لینک به ارسال

بسلامتی

البته من نظر شخصیم از اون دسته هستش که که میگم دیلایت کلا به 206 نمیاد و ماشین رو پهن نشون نمیده [:-

لینک به ارسال

:tavajoh: من اومدم با دست پر

قبلا زه بالای پلاک مشکی بود و واقعا ماشین یه جوری بود نمای پشتش که خوشبختانه فرصتی به وجود اومد تا اون هارو سرو سامون بدم رفتم یه فلاپ گرفتم و بردم پیش نقاش (رفیقمون بود) رنگ رو ساخت و شروع کرد به رنگ کردن یه فکری به سرم زد گفتم حالا که رنگ آماده است برم فلاپ بالای اینه هارو هم رنگ کنم اونارو هم سمباده زد بعد رنگ و کیلر و خشک کن و تمام کلا رخ ماشین خیلی عوض شد عجیب [coool]

در حین رنگ کردن دیدم پره رادیات هم داره چشمک میزنه میگه رنگم کن اون رو هم باز کردم و رنگش کردم حالا نمیدونم خوب شده یا نه عکس هارو میزارم فردا دوستان نظر بدن که اگر بد شده برگردونمش به حالت اول!!!!!!!!!!!!!!

(ماشین کثیفه گفتم فردا صبح که ساعت 7 پا شدم بشورم بعد عکسارو تقدیمتون کنم - فردا کلی برنامه دارم برای ماشین فک کنم تا شب الاف باشم)

فردا ماشین میره برای صافکاری گلگیر جلو و عقب و آبرنگ کاپوت

کلا با طرح رفاقتی که پیاده کردم (استاد شدیم تو مخ زدن این مغازه دار ها) :grin: هزینه ای که دادم شد 15000 هزار اوه راستی یه چیزی یادم رفت یه ماشین دره مغازش بود که داشت پالش میزد گفتم تو که داری زحمت میکشی سقف ماشینمون رو آفتاب سوزونده بیا یه حالی به سقفه ماشین بده اونم گفت ای به چشم !! سقف ماشین اصلا از این رو به اون رو شد درسته قسمت هاییش رنگش کامل از بین رفته ولی از اون سیاهی و کدری سقف خیلی کم شد

لینک به ارسال

در ادامه به عرض دوستان برسونم که:

اومدم خونه دیدم یه چیزی کم داره این ماشین ما متوجه شدم که کمبود رینگ به شدت حس میشه رفتم سراغ رینگ ها و کفش های ماشین رو عوض کردم -- یه چیزی حس کردم نمیدونم این احساس منه یا نه (فرمون ماشین از اون حالت سفتی خودش خارج شده بود و نرم تر شد و چسبندگیش به زمین بیشتر شد + قدرت ترمز گیری هم کمی بهتر شد ) ماشین عجیب به نما اومد :P

خیلی بی روح بود با رینگ و قالپاق الان تو دل برو شد رفتم اسپری نقره ای گرفتم و اومدیم خونه ساعت 3 بود دیگه که دست به کار شدم با اعمال شاقه شروع کردم به رنگ کردن کالیپر های ترمز و کاسه های چرخ عقب - لامصب عجب تضاد قشگی داره این رنگ مشکی با نقره ای با هم که هستن خیلی توپ میشه به نظرم :D2:

جک های درب صندوق خراب بود که دوتا گرفتم دونه ای 16000 هزار تو بسته بندی ایساکو

اومدم عوض کردم خیالمون راحت شد از بابت صندوق بعدا متوجه شدم که فقط یکی از جک ها خراب بوده -یدونه الکی رفت تو پاچمون !!!

آیا میشه جک در صندوق رو نصب کنم برا کاپوت یا نه؟؟؟ [helpme]

لینک به ارسال

سوال بعدی قبلا رو ماشین دزگیر نصب بود (خاطره یک سال و نیم پیش) که وضع سیمکشیش افتضاح بود ! وقتی درب جعبه فیوز رو باز میکردی حالت یه جوری میشد شتر با بارش گم میشد تو اون وضعیت خلاصه رفتم پیش نصاب کلا سیم هارو قطع کرد و دزگیر رو برداشت و همه چیز رو به حالت فابریک برگردوند دسته سیم اماده کرد سوکت به سوکت میخورد بسیار تمیز و اوکی قیمت هم 30 ازم گرفت فقط برای سوکت

بعد از نصب حدود 3 ماه از جریان گذشت که خوردیم به تابستون بعد دیدم کمپرسور درگیر نمیکنه که بعد از نشون دادن پیش 4 تا سیمکش ماشین فهمیدیم اشکال از ic کولر bsi هست که عوض کردم ردیف شد و کولر راه افتاد بعد با خودم گفتم شاید چون 206 برق حساسی داره دزگیر فاتحش رو خونده بعد دزگیر رو از مدار خارج کردم و انداختمش تو انبار :D2:

الان میخوام دوباره دزگیر رو بزارم فک کنم از این دزگیر 70 -100 تومنی ها باشه که صاحب قبلی انداخته بوده

چیکار کنم آیا؟ خسته شدم از بس با کلید در ماشین رو باز بست کردم

لینک به ارسال

:salam:

کجایید دوستان ؟؟؟ نظر و پیشنهادات رو با جون و دل پذیرا هستیم

چند تا سوال مطرح کردم کسی جوابی نداشت؟؟

چرا سایت اینطوری شده واقعا !!!!!

قدیما انجمن و همچنین دوستان خیلی فعال بودن دوستان مشارکت داشتن واقعا حیفه سایت به این خوبی از رونق افتاده :offtopic:

خواهش دوستان پرچم انجمن رو بالا نگه دارین

لینک به ارسال

این هم چندتا عکس فوق العاده برای خالی نبودن تاپیک

خوشحال میشیم دوستان اگه افتخار بدن جواب سوالات رو بدن

1478186413.jpg1478186413.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1478186413.jpg' alt='URL>'>

1478123898.jpg1478123898.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1478123898.jpg' alt='URL>'>

1478091057.jpg1478091057.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1478091057.jpg' alt='URL>'>

1478172106.jpg1478172106.jpg"><a href=http://www.i3s.ir/up/1478172106.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری