a.m.i.n

سوال راجبه قبض جریمه

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

34 ارسال در این موضوع قرار دارد

برای استعلام خلافی کافی هستش فقط شماره افقی پشت کارت رو با حروف درشت به شماره 1101202020 پیامک کنیدhi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت راهور که کلا تعطیله و خلافی رو صفر نشون میده، اونکه هیچی!

اس ام اس هم که دیر نشون میده و بعضا خلافی رو کمتر نشون میده!

آخر رفتم خلافی گرفتم.

آقا زده دوربین ولی هیچی نیومده دره خونه، از طرفی من دقیقا اون ساعت و دقیقه ای که جریمه ثبت شده رو یادمه که پشت خط عابر وایساده بودم. الان چه کار میشه کرد؟ چه جوری میشه فهمید که جریمه ها ارسال شده یا نه ؟ یا به چه آدرسی رفته جریمه ها؟

لینک به ارسال

منم یکبار رفتم خلافی گرفتم

نوشته دوربین نامحسوس

40000 تومن جریمه به خاطر سرعت غیر مجاز

به اپراتور گفتم واسه من که عکسی وقبضی نیومده

گفت میتونی فرم پر کنی و برای شورای حل اختلاف تقاضا بدی

شما هم یک سوال از 10+ بکن ببین چه راهنمائی میکنن

من که خودم هنوز وقت نکردم پیگیر بشم

فقط این نکته رو بدون جریمه ای که توسط دوربین ها ثبت میشه بعد از گذشت 2 ماه مبلغش تغییری نمی کنه و 2 برابر نمیشه

لینک به ارسال

منم یکبار رفتم خلافی گرفتم

نوشته دوربین نامحسوس

40000 تومن جریمه به خاطر سرعت غیر مجاز

به اپراتور گفتم واسه من که عکسی وقبضی نیومده

گفت میتونی فرم پر کنی و برای شورای حل اختلاف تقاضا بدی

شما هم یک سوال از 10+ بکن ببین چه راهنمائی میکنن

من که خودم هنوز وقت نکردم پیگیر بشم

فقط این نکته رو بدون جریمه ای که توسط دوربین ها ثبت میشه بعد از گذشت 2 ماه مبلغش تغییری نمی کنه و 2 برابر نمیشه

آره، دو برابر نمیشه، اپراتوره گفت

ولی آخه من می دونستم چراغه اون خیابون کار می کنه و عکس می ندازه و بارها دیده بودم فلاش می زنه، واسه همین حواسم جمع بود.

این انصاف نیست که بدون مدرک جریمه کنن آدم رو بعد کلی بری دوندگی کنی تو شورای حل اختلاف!

لینک به ارسال

سلام دوستان این قبض جریمه رو من الان دیدم بزرگراه حکیم ساعت پنج صبح مسیر هر روزه منه که دارم بر میگردم  تو مسیری که‌من میرم تا جایی که من میدونم از غرب به شرق وسط تونل دوربین داره که سرعتش ۶۰ تاس و من همیشه با کروز با سرعت ۵۹ رد میشم امکان نداره من تو اون قسمت ۹۰ تا برم چون دقیقا مسیر هر روزمه از پل کردستانم میپیچم توش اصلا بخوامم از پل تا دوربین نمیتونم نود تا شتاب بگیرم بعد تونل تا صیادم که‌من دوربین ندیدم اگرم باشه سقف سرعت ۸۰ تاس یعنی من باید ۱۱۰ تا میرفتم که جریمه دویست تومنی بشم سی کیلومتر بالاتر از سرعت مجاز

ماشینمم دست کسی ندادم 

اول فکر کردم کسی پلاکشو دستکاری کرده با پلاک من یکی شده

بعد دیدم نه ساعت و مسیرش میخوره به‌مسیر هر روز من

خلاصه قسم میخورم که من اصلا همچین سرعتی نرفتم فقط یه بار بود حدود صد تا رفتم تو حکیم بالانس چرخمو امتحان کنم اونم قبل عید بود ولی جریمه برا ۲۴ ٫۱سرعت ۱۰۰ برای من سرعت خیلی زیادیه چون دم صبحه و خوابم میاد همیشه‌اروم میام 

ولی به نا حق ۲۰۰ جریمم کردن دوربینم که میگن کم نمیشه 

فقط یکی دو بار یادمه سرعت با کروز ۵۹ تا بود تو تونل بعضی ماشینا میومدن ازم سبقت بگیرن چون نمیدونستن دوربین داره عکس مینداخت که چون درست بقل‌من بودن اتفاقا میترسیدم که دوربین پلاک منو ور نداره که سرم اومد 

خدا وکیلی ۲۰۰ پول کمی نیست اونم برا اشتباه

دو تا جریمه بیست تومنی ام برا زوجو فرد دارم که اونارو قبول دارم دقیق یادمه کی بود ولی این واقعا نا حقه

Screenshot_۲۰۱۸۰۴۲۸-۱۴۲۶۳۸.png

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام دوستان این قبض جریمه رو من الان دیدم بزرگراه حکیم ساعت پنج صبح مسیر هر روزه منه که دارم بر میگردم  تو مسیری که‌من میرم تا جایی که من میدونم از غرب به شرق وسط تونل دوربین داره که سرعتش ۶۰ تاس و من همیشه با کروز با سرعت ۵۹ رد میشم امکان نداره من تو اون قسمت ۹۰ تا برم چون دقیقا مسیر هر روزمه از پل کردستانم میپیچم توش اصلا بخوامم از پل تا دوربین نمیتونم نود تا شتاب بگیرم بعد تونل تا صیادم که‌من دوربین ندیدم اگرم باشه سقف سرعت ۸۰ تاس یعنی من باید ۱۱۰ تا میرفتم که جریمه دویست تومنی بشم سی کیلومتر بالاتر از سرعت مجاز

ماشینمم دست کسی ندادم 

اول فکر کردم کسی پلاکشو دستکاری کرده با پلاک من یکی شده

بعد دیدم نه ساعت و مسیرش میخوره به‌مسیر هر روز من

خلاصه قسم میخورم که من اصلا همچین سرعتی نرفتم فقط یه بار بود حدود صد تا رفتم تو حکیم بالانس چرخمو امتحان کنم اونم قبل عید بود ولی جریمه برا ۲۴ ٫۱سرعت ۱۰۰ برای من سرعت خیلی زیادیه چون دم صبحه و خوابم میاد همیشه‌اروم میام 

ولی به نا حق ۲۰۰ جریمم کردن دوربینم که میگن کم نمیشه 

فقط یکی دو بار یادمه سرعت با کروز ۵۹ تا بود تو تونل بعضی ماشینا میومدن ازم سبقت بگیرن چون نمیدونستن دوربین داره عکس مینداخت که چون درست بقل‌من بودن اتفاقا میترسیدم که دوربین پلاک منو ور نداره که سرم اومد 

خدا وکیلی ۲۰۰ پول کمی نیست اونم برا اشتباه

دو تا جریمه بیست تومنی ام برا زوجو فرد دارم که اونارو قبول دارم دقیق یادمه کی بود ولی این واقعا نا حقه

Screenshot_۲۰۱۸۰۴۲۸-۱۴۲۶۳۸.png

جریمه بالای ۳۰ تا شده ۲۰۰ تومن!!!!

۸۰ بود که!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Hamid00560 گفته است :

جریمه بالای ۳۰ تا شده ۲۰۰ تومن!!!!

۸۰ بود که!

شانس ماست الان رفتم دیدم ۶۰ تومن بوده کردن ۲۰۰ تومن 

نوشته اگه برید مراکز راهنمایی رانندگی به دوربینم میشه اعتراض کرد اول راهور قبول نمیکرد دوربین اشتباه کنه وبه هیچ عنوان زیر بار نمیرفت و کم نمیکرد ولی الان انقدر زیاد بوده اشتباهاشون مجبور شدن قبول کنن ولی نوشتن درصدش کمه 

حالا یکی مثل من چجوری میتونه ثابت کنه اشتباه شده خدا داند احتمالا عکس ماشینمو نشون میدن میگن ایناهاشی حالا تو عکس چجوری میشه سرعتو فهمید من اطمینان دارم دوربین اشتباه کرده

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

شانس ماست الان رفتم دیدم ۶۰ تومن بوده کردن ۲۰۰ تومن 

نوشته اگه برید مراکز راهنمایی رانندگی به دوربینم میشه اعتراض کرد اول راهور قبول نمیکرد دوربین اشتباه کنه وبه هیچ عنوان زیر بار نمیرفت و کم نمیکرد ولی الان انقدر زیاد بوده اشتباهاشون مجبور شدن قبول کنن ولی نوشتن درصدش کمه 

حالا یکی مثل من چجوری میتونه ثابت کنه اشتباه شده خدا داند احتمالا عکس ماشینمو نشون میدن میگن ایناهاشی حالا تو عکس چجوری میشه سرعتو فهمید من اطمینان دارم دوربین اشتباه کرده

برو اعتراض بزن و بگو که مسیر هر روزته و می دونی دوربین داره. ادله ای که اینجا آوردی رو اونجا هم بیار.

ایشالا که کمش کنن. فقط با جدیت (اما مودبانه و بدون توهین) پای حرفت وایسا.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام امروز رفتم راهنمایی رانندگی منطقه ۱۴ تو محلاتی دم در گفتن اینجا خلافی ام نداریم برو اول پلیس به علاوه ده خلافی بگیر که پنج هزار ام الکی پول خلافی دادم و اومدم و به متصدی اعتراض توضیح دادم داستان رو و گفت بریم پیش رییس 

رفتیم تو اتاقی که دو تا میز بود و دو نفر با لباس راهور و درجه دار پشتش اول رفت پیش اونی که مسنتر بود  وبه من گفتن دم در وایسا بعد چند لحظه طرف منو صدا کرد و گفت بیا اینم عکست مگه نمیگفتی من اونجا نبودم  دیدم عکس ماشینو گرفتن و زیرش نوشته ۹۷ کیلومتر و منم گفتم اتفاقا من بودم مسیره هر روز برگشتمه وسط تونل حکیم حتی شهرستانیها ام میدونن دوربینه من از بیست سالگی میدونستم اونجا دوربینه چطور ممکنه چهل کیلومتر بالاتر برم  خلاصه هر چی استدلال بود اوردم و طرفم انگار باورش شد ولی گفت دوربینه دیگه همینارو به رییس بگو رییسم جونتره بود و میز بقلی و داشت تلفن حرف میزد گوشیش که تموم شد تازه از من پرسید چی شده خلاصه دوباره بهش گفتم 

ولی طرف زیر بار نمیرفت و میگفت حواست نبوده ساعتم پنج صبح بوده طبیعیه خلوت بوده سرعت رفتی در اخر بهش گفتم مشکلی نیست من این جریمرو میدم ولی به نا حق دارم میدم و گفت اگه واقعا فکر میکنی ناحقه برو شهرک ازمایش ولی میدونم اونجا ام برم همینه نمیتونم ثابت کنم

ولی دوستان کاری ندارم ولی خدارو شاهد میگیرم احتمالش صفره من تو تونل رسالتی که مسیر هر روزمه  بالای شصت تا رفته باشم چه برسه ۹۷  اون دوربین تونل خیلی تابلو هر کی یه بار حکیم رفته باشه اونو دیده حتی انقدر دچار تشویش شد ذهنم‌که گفتم شاید کسی ماشینمو وقتی سرکار بودم برداشته سوار شده ولی اونم احتمالش صفره چون سوییچ همیشه همراهمه و اون ساعت اصلا احتمالش صفره کسی غیر خودم تو اون مسیر باشه جالب اینجاس از ورودی کردستان که من میام تو حکیم تا تونل و اون دوربین مسیر کوتاهیه  و دور گرفتن مستلزمه رانندگی اسپرته که من اهلش نیستم 

خلاصه دویست به نا حق رفت تو پاچم 

اینم اوعضاع دوربیناشون 

امیدوارم اینگونه اشتباهات برا کسی پیش نیاد اونم با این قیمت 

سلام امروز رفتم راهنمایی رانندگی منطقه ۱۴ تو محلاتی دم در گفتن اینجا خلافی ام نداریم برو اول پلیس به علاوه ده خلافی بگیر که پنج هزار ام الکی پول خلافی دادم و اومدم و به متصدی اعتراض توضیح دادم داستان رو و گفت بریم پیش رییس 

رفتیم تو اتاقی که دو تا میز بود و دو نفر با لباس راهور و درجه دار پشتش اول رفت پیش اونی که مسنتر بود  وبه من گفتن دم در وایسا بعد چند لحظه طرف منو صدا کرد و گفت بیا اینم عکست مگه نمیگفتی من اونجا نبودم  دیدم عکس ماشینو گرفتن و زیرش نوشته ۹۷ کیلومتر و منم گفتم اتفاقا من بودم مسیره هر روز برگشتمه وسط تونل حکیم حتی شهرستانیها ام میدونن دوربینه من از بیست سالگی میدونستم اونجا دوربینه چطور ممکنه چهل کیلومتر بالاتر برم  خلاصه هر چی استدلال بود اوردم و طرفم انگار باورش شد ولی گفت دوربینه دیگه همینارو به رییس بگو رییسم جونتره بود و میز بقلی و داشت تلفن حرف میزد گوشیش که تموم شد تازه از من پرسید چی شده خلاصه دوباره بهش گفتم 

ولی طرف زیر بار نمیرفت و میگفت حواست نبوده ساعتم پنج صبح بوده طبیعیه خلوت بوده سرعت رفتی در اخر بهش گفتم مشکلی نیست من این جریمرو میدم ولی به نا حق دارم میدم و گفت اگه واقعا فکر میکنی ناحقه برو شهرک ازمایش ولی میدونم اونجا ام برم همینه نمیتونم ثابت کنم

ولی دوستان کاری ندارم ولی خدارو شاهد میگیرم احتمالش صفره من تو تونل رسالتی که مسیر هر روزمه  بالای شصت تا رفته باشم چه برسه ۹۷  اون دوربین تونل خیلی تابلو هر کی یه بار حکیم رفته باشه اونو دیده حتی انقدر دچار تشویش شد ذهنم‌که گفتم شاید کسی ماشینمو وقتی سرکار بودم برداشته سوار شده ولی اونم احتمالش صفره چون سوییچ همیشه همراهمه و اون ساعت اصلا احتمالش صفره کسی غیر خودم تو اون مسیر باشه جالب اینجاس از ورودی کردستان که من میام تو حکیم تا تونل و اون دوربین مسیر کوتاهیه  و دور گرفتن مستلزمه رانندگی اسپرته که من اهلش نیستم 

خلاصه دویست به نا حق رفت تو پاچم 

اینم اوعضاع دوربیناشون 

امیدوارم اینگونه اشتباهات برا کسی پیش نیاد اونم با این قیمت 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

فقط میشه تاسف خورد. خیلی زور داره. درکت می کنم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری