بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

206

درخواست همکاری از کاربران عزیز

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

وجود تاپیک های جامع در سایت باعث شده جلو ایجاد تاپیک های تکراری و سوال های تکراری که کاربران جدید الورود و یا گاها کاربران قدیمی مطرح می کنند ، گرفته باشه. ولی همین تاپیک های جامع خودشون تبدیل به محلی شدند برای سوال هایی که بخشی از اون ها تکراری است.

فرضا تاپیک جامع روغن موتور؛

در این تاپیک با سوالاتی مطرح هستیم که از ساده ترین اون ها میشه به این سوال اشاره کرد که برای ماشین جدیدم چه روغنی باید بریزم؟ برای ماشینم چند لیتر روغن بریزم؟ ساکشن بهتره یا تخلیه از کارتل؟

و چندین سوال دیگر که دائما پرسیده میشه و دوستان لطف می کنن جواب می دهند.

ولی قصد داریم تا حدودی به این قضیه پایان بدیم

با ایجاد یک پست مرجع در مورد موضوع اون تاپیک در صفحه اول. در واقع اولین پست تاپیک حاوی اطلاعات و پرسش و پاسخ های روتین مربوط به اون تاپیک باشه و هر بیننده ای با باز کردن صفحه اول ،به جواب بخشی از سوالات برسه و یا اگر سوالی تکراری پرسیده شد ، با یک پاسخ مواجه بشند: "به صفحه اول تاپیک مراجعه کنید"

و همچنین لینک کردن آموزش های مربوط به اون تاپیک مثل نصب آموزش تعویض روغن فرضا!

برای انجام این کار نیازمند کمک شما دوستان هستیم.

عزیزانی که در مورد موضوعات مد نظر خودشون مطلع هستند(اطلاع صحیح و کامل از مسائل فنی تاپیک) و تمایل دارند در بخش های:

1 موتور و قوای محرکه

2.برق و الکترونیک موتور

3.برق پژو 206

و یا هر بخش و تاپیکی خارج از این بخش ها ، همکاری کنند؛

لطفا به بنده pm ارسال کنند و اعلام آمدگی نمایند

تشکر از لطف و همراهی شما عزیزان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام علي آقا.نميدونم تاپيك جامع صداگيري اتاق داريم يا نه.ولي تو اون مدتي كه سايت قطع بود من تو فروم همسايه تاپيكشو كامل كه 247 صفحه بود مطالعه كردم و تمام نكاتي كه اونجا گفته بودن رو يادداشت كردم.اگه دوست داشتين ميتونم تو يه تاپيك جامع همه رو بنويسم...ارادت hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

تاپیک جامع صدا گیری اتاق : http://ir206.net/post157566.html

لینک به ارسال

والا نمیدونم چی و کجا

ولی خیلی از این تاپیکا رو زیر و رو کردم برا ماشین خودم

ایشالا بعد ایام امتحانات تو قسمت برق 206 امیدوارم کمکی از دستم بر بیاد

لینک به ارسال

ممنونم از همه دوستان، تا الان تعدادی از عزیزان اعلام آمادگی کردند و کار رو شروع کردند

ولی به کمک بیشتری از جانب شما عزیزان نیازمندیم

اکثر بچه ها دانشجو هستند و یا کلا در دوره زمانی امتحانات کمی مشکلات برایشان ایجاد میشه، اشناالله بعد از این ایام از همه شما کمک میگیریم با آغوش باز wink.gifwink.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/wink.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

من متاسفانه کمکی ازم بر نمی آد ولی کارتونو بسیار تحسین می کنم و با این کار انجمن تبدیل به رفرنس و مرجع عالی خواهد شد

موفق باشید

لینک به ارسال

جز بچه ها قدیم سایتم

خوشحال که دوباره انجمن هست

خیلی سال پزو سوارم رو منم حساب کنید دوباره جون بگیر انجمن به امید خدا

لینک به ارسال

سلام بعد اینهمه مدت که هر روز سر میزدم میدیدم سایت بسته امروز شانسی فهمیدم که دامنش عوض شده... بهر حال اگه کمکی خواستین میتونین رو هیکل ما حساب کنین....

لینک به ارسال