Amir18313

دزدگیر برای 206 ایرانی و رانا

292 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام اقایه سیاسی ممکن اموزش ساخت مدارو بزارید ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ممنون از تاپیک عالی برای من که تازه ۲۰۶ سوار شدم عالی بود

فقط یه سوال در تهران از کجا میتونم دزدگیر ساده آپکو رو تهیه کنم که نصب اصولی انجام بدن و به دردسر نیوفتم.

لینک به ارسال

سلام چند روزه حوصله اعصاب میزون ندارم اما حتما تو این 2روزه میزارم

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز.من روی ماشین دزدگیر تصویری استیل میت مدل888m با سوکت فابریکی بستم.کاملا با ماشین هم خوانی داره و هیچ مشکلی پیش نیومد.جفت ریموتشم تصویریه.من که ازش راضیم

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز.من روی ماشین دزدگیر تصویری استیل میت مدل888m با سوکت فابریکی بستم.کاملا با ماشین هم خوانی داره و هیچ مشکلی پیش نیومد.جفت ریموتشم تصویریه.من که ازش راضیم

اون هم قیمتش خوبه هم ظاهرا بد نیست good.gifgood.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/good.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام

با توجه به موجود بودن بستر دزدگیر در سیستم برق 206 و رانا اکومکس و عدم نیاز به تغییرات در سیم کشی وهچنین استفاده از یک ریموت (سوییچ) جهت دزد گیر و ماشین پیشنهاد این جانب بعد از تجربه حدودا 2 ساله با سسیستم برق اکومکس و انواع دزدگیر آپکو و مجیکار واستیل میت همان دزدگیر ساده اپکو میباشد در این راستا با همکاری یکی از دوستان شاغل در شرکت کروز موفق به طراحی دزدگیر ساده اپکو موجود در لینک زیر با قیمت بسیار پایینتر شدیم .

http://opco.co.ir/?part=product&inc=product&id=1208

لینک به ارسال

سلام اقای سیاسی بنده یکی میخوام گارانتی که باطل نمیشه خودم میتونم ببندم ماشینم شهریور ۹۳ هست ۲۰۶ اس دی تیپ ۵ ممنون

لینک به ارسال

عرض سلام مجدد برای تهییه به پی ام ارسال شد

این دزدگیر تمامی رانا و 206 های تولیدی نمیه اول سال 92 با سیستم برقی اکومکس(فاز1وبالاتر) را پوشش میدهد از بابت گارانتی هم اصلا نگران نباشید به هیچ عنوان باطل نمیشود.

لینک به ارسال

سلام واحترام و عرض ادب :سوالم این بود این دزدگیری که شما(sia30) ساختین ریموت جداگانه داره؟ نصبش اسونه؟ سیم کشی دچار تغییر میشه؟ لطفا پاسخ منو بدین بنده میخام برای 206 اس دی شهریور 93 استفاده کنم سیستم برقش اگر اشتباه نکنم اکومکس هست من توی موتور رو دسته سیم نوشته ecomux رو دیدم

با تشکر.

لینک به ارسال

سلام واحترام و عرض ادب :سوالم این بود این دزدگیری که شما(sia30) ساختین ریموت جداگانه داره؟ نصبش اسونه؟ سیم کشی دچار تغییر میشه؟ لطفا پاسخ منو بدین بنده میخام برای 206 اس دی شهریور 93 استفاده کنم سیستم برقش اگر اشتباه نکنم اکومکس هست من توی موتور رو دسته سیم نوشته ecomux رو دیدم

با تشکر.

ریموت جدا نداره / نصبش سخت نیست / مشکلی ایجاد نمیکنه / بله اکومکس هستن 206 ها و راناهای 92 و 93

اینم تاپیک اصلی این دزدگیر :

[highlight=#ececec]forum-f66/206-t6927.html[/highlight]

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری