Amir18313

دزدگیر برای 206 ایرانی و رانا

240 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، mhs837 گفته است :

وقتي دزدگير شروع به آلارام دادن افتاد رله قطع كن برق كويل رو قطع ميكنه و ماشين به هيچ وجه روشن نميشه حتي با كليد خودش.مثلا وقتي كه ماشين سرقت بره و حالت ضدسرقت بزنيد  درها قفل ميشه آلارام ميده و اصولا بايد ماشين هم خاموش بشه ولي چون رله قطع كن نداره خاموش نميشه.

حالا شما راهنمايي كن چطور ميشه چشمي رو از مدار خارج كرد از توي منو هاش؟اگه بشه كه خودم چشمي رو نصب ميكنم

با دکمه ستاره روی ریموت آچاری که بالاش دو تا z داره را انتخاب کنید و بعد شماره 2 را فشار بدید . ماشین 3 تار اژیر پشت سر هم میزنه و فعال میشه و عکسش هم روی ریموت چشمک میزنه ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

با دکمه ستاره روی ریموت آچاری که بالاش دو تا z داره را انتخاب کنید و بعد شماره 2 را فشار بدید . ماشین 3 تار اژیر پشت سر هم میزنه و فعال میشه و عکسش هم روی ریموت چشمک میزنه ...

ممنون از راهنماييت ولي فكركنم اين كه شما گفتي حالت تعميرگاه باشه و همه سنسورها از مدار خارج ميشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/04/25, 17:36:38، mjav گفته است :

سلام دوستان

براي نصب رله قطع برق در مواقع ضروري يا سرقت، چه محل يا اتصالي را پيشنهاد مي‎كنيد؟

به نظر خودم سر راه استارت خوبه ولي ممكنه ماشين را با حل دادن روشن كنند (قاعدتاً آسيب ديدن ماشين با اين كار براي جناب دزد مهم نيست)

اگر در مسير اتصالات سوييچ (هموني كه با چرخاندن پله اول برقدار ميشه) قرار بگيره و در موقع روشن بودن ماشين، اتصال را قطع كنه، به ماشين آسيبي وارد ميشه؟

اگر بخواهيم سر راه پمپ بنزين قرار دهيم، در دسترس ترين كابلهاي پمپ كجاست؟

با تشكر

دوستان خواهشاً اگر اطلاعاتي در اين زمينه دارند اعلام كنند.

امروز خبري خوندم كه يك سارق نامرد خودرويي را مقابل پاركينگ صاحب ماشين و با زير گرفتن وي به سرقت برده كه يك بچه 8 ماهه هم عقب ماشين بوده و وقتي ماشين را پيدا كردند، متأسفانه فوت كرده بوده كه خبر بسيار ناراحت كننده‎اي بود. اگر ماشينش سيستمهاي حفاظتي و كنترل از راه دور مناسب داشت مطمئناً الآن فرزندش را از دست نداده بود....

در پست قبلي اشتباهاً نوشته بودم در مسير اتصلات مربوط به پله اول كه منظورم حالتي كه ماشين روشن مي‎مونه بوده و ميشه پله دوم كه بدين ترتيب اصلاح مي‎كنم

لینک به ارسال

یکی از بچه ها میگفت رفتم دزدگیر ایزیکار گرفتم سوکت فابریک داشت یه سیم هم چیده نشد و فقط سوکت به سوکت نصب شد رفت خیلی هم راضی بود الان آمار گرفتم دیدم تو آپکو سیم های فابریک یه سریشون چیده میشه و دستکاری میکنن سیم کشی رو .

کسی اطلاعی داره ؟ اگر به اینه که همون بیرون بدیم یه ایزی کار ببنده صد شرف داره به این .

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، Danial_4139 گفته است :

یکی از بچه ها میگفت رفتم دزدگیر ایزیکار گرفتم سوکت فابریک داشت یه سیم هم چیده نشد و فقط سوکت به سوکت نصب شد رفت خیلی هم راضی بود الان آمار گرفتم دیدم تو آپکو سیم های فابریک یه سریشون چیده میشه و دستکاری میکنن سیم کشی رو .

کسی اطلاعی داره ؟ اگر به اینه که همون بیرون بدیم یه ایزی کار ببنده صد شرف داره به این .

هيچ سيمي چيده نميشه توي آپكو فقط يه سيم آبي اتصال بدنه وصل ميكنه.نماينده آپكو گفت ايزيكار هم ميتونيم براتون بندازيم ولي بايد پول سوكت فابريك جدا بديد

در 3 ساعت قبل، mjav گفته است :

دوستان خواهشاً اگر اطلاعاتي در اين زمينه دارند اعلام كنند.

امروز خبري خوندم كه يك سارق نامرد خودرويي را مقابل پاركينگ صاحب ماشين و با زير گرفتن وي به سرقت برده كه يك بچه 8 ماهه هم عقب ماشين بوده و وقتي ماشين را پيدا كردند، متأسفانه فوت كرده بوده كه خبر بسيار ناراحت كننده‎اي بود. اگر ماشينش سيستمهاي حفاظتي و كنترل از راه دور مناسب داشت مطمئناً الآن فرزندش را از دست نداده بود....

در پست قبلي اشتباهاً نوشته بودم در مسير اتصلات مربوط به پله اول كه منظورم حالتي كه ماشين روشن مي‎مونه بوده و ميشه پله دوم كه بدين ترتيب اصلاح مي‎كنم

نماينده آپكو به من گفت سيم برق كويل بايد قطع بشه كه اينكارو نكرد چون گفت از گارانتي خارج ميشه.بهترين دستگاه براي اوون سارق نامرد دستگاه ردياب هست كه فكركنم حدود 200تومان درمياد

ویرایش شده در توسط mhs837

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، mhs837 گفته است :

نماينده آپكو به من گفت سيم برق كويل بايد قطع بشه كه اينكارو نكرد چون گفت از گارانتي خارج ميشه.بهترين دستگاه براي اوون سارق نامرد دستگاه ردياب هست كه فكركنم حدود 200تومان درمياد

درسته من از دزدگیر و ردیاب جناب مهندس خزاما (بسیار عالی) که در همین سایت هم هست استفاده میکنم و تقریبا تمام آپشنها به غیر  رله قطع برقش را وصل و فعال کردم. با اتصال گرفتن از کویل مشکلی ندارم فقط نمیدونم از کجا اتصال بگیرم که برای ماشین مشکلی پیش نیاد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1393/10/15, 19:50:41، sia30 گفته است :

سلام ببین به خاطر استفاده از بستر بی سی ام و عدم نیاز به دستکاری یا اضافه کردن واحد دیگه واقعا عالیه من اولش دزدگیر تصویری اپکو داشتم اذیت میکرد بازش کردم ... با دیاگ شوک سنسور را فعال کردم بعد مدارشو ساختم و شوک سنسور و اولتراسونیک هم خریدم وصل کردم واقعا عالیه اگه خودت درست کنی با هزینه دیاگ میشه 40تومن ولی اگه الکترونیکت ضعیفه و حوصله درد سر نداری این دزدگیر 100تومنی اپکوواقعا عالیه .

سلام آقای سیاسی لطف میکنید مداری که ساختید نقششو بزارید منم بسازم ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام
کسی یه نقشه سیم کشی یا راهنمای نصب برای سیمکشی دزدگیر داره؟
کل تاپیک فقط سوال پرسیدن چه دزدگیری خوبه
من رفتم نمایندگی ماجیکار طرف برا نصب گفت سوئیچ لادری برات میذاریم
یعنی درای عقب کلا تعطیل
درهای جلو هم باید تا نصفه باز بشه تا آلارم بده
این هم از نمایندگی مجاز
رو ۲۰۶ های قدیم به راحتی خودم دزدگیر میبستم ولی این جدید ها رو نمیدونم سیستم برقش چجوریه
لطفاً اگه نقشه سیم کشی دارید بذارید
یا از سیمکشی دزدگیرتون عکس بذارید که تاپیک از این یکنواختی در بیاد
ممنون

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام دوستان،کسی از کیفیت این نوع دزدگیر اطلاع داره؟؟کسی هست نصب کرده باشه؟؟من خودم میخواستم دزدگیر ساده آپکویی نصب کنم ولی ظاهرا داخل سایت موجود ندارن.

http://plccar.ir/product/دزدگیر-پی-ال-سی-ساده-مدل-فابریکی-206-و-رانا/

لینک به ارسال

با سلام.از اونجایی که دوستان کم لطفی کردن و راهنمایی در خصوص انتخاب دزدگیر مناسب نکردن،خودم دزدگیر تصویری HUATAI  رو گرفتم و دادم  با سوکت فابریک برام نصب کردن به اضافه پاور ویندوز(البته برای پاور ویندوز مجبور به قطع کردن سیم های فابریک شد که با توجه به نزدیک بودن اتمام گارانتی مهم نبود ).تا الان مشکلی نداشتم.فقط میخواستم ببینم امکان داره دزدگیر فابریک ماشین رو  کلا با آیکو دیاگ غیر فعال کرد؟؟؟؟کلا حال نمیکنم دو تا سیستم کنار هم فعال باشه.

و دوستانی که دزدگیر نصب کردن با این مسئله مشکلی ندارن؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری