pejman1978

مباحث مربوط به نشانگر روغن پشت آمپر 206 و سنسور آن

360 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

آقا شما میگی از روی گیج روغن مقدار روغن صحیح دیده میشه یعنی تا چه قسمتی باید باشه واینکه تودفترچه نوشته اگه 6تا مربع کامل روشنه یعنی روغن زیاده به ماشین صدمه میزنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی گیج روغن محدوده ی مجاز مشخص شده.

لینک به ارسال

جناب پس اگه تا خود قسمت max روغن باشه مشکلی نیست

لینک به ارسال

خیر مشکلی نیست.

لینک به ارسال
salam.gifنشانگر پشت امپر ماشین من بعضی وقتها یک خط کمه گاهی اوقات دو خط گاهی اوقات هم همش خط میشه اما وقتی که سطح روغن رو با گیج چک میکنم مشکلی نداره وکم نیست اگر دوستان می دونن مشکلو راهنمایی کنین مرسی در ضمن مدل ماشین من 84 با کارکرد 95000 کیلومتر

لینک به ارسال
salam.gifنشانگر پشت امپر ماشین من بعضی وقتها یک خط کمه گاهی اوقات دو خط گاهی اوقات هم همش خط میشه اما وقتی که سطح روغن رو با گیج چک میکنم مشکلی نداره وکم نیست اگر دوستان می دونن مشکلو راهنمایی کنین مرسی در ضمن مدل ماشین من 84 با کارکرد 95000 کیلومتر

سلام مهردادجان بابازکردن گیج برقی درزیرکارتل موتوروسرویس آن مشکل حل میشه یااگرنمیخواهید این کاررابکنید ممکنه باتعویض روغن زودترارموعوع هم موتورشستشوداده میشه هم گیج روغن برقی درهردوصورت اگرمشکل حل نشد باید تعویض شود

لینک به ارسال

با تشکر از شما بنظرتون خودم میتونم سرویسش کنم اموزشی چیزی در ان رابطه دارین که جاش و نحوه باز کردن و سرویسشو توضیح داده باشه و قیمت این قطعه چقدره عوض کردنش دردسر داره شرمنده اگر سوالام زیاد شد

لینک به ارسال
با تشکر از شما بنظرتون خودم میتونم سرویسش کنم اموزشی چیزی در ان رابطه دارین که جاش و نحوه باز کردن و سرویسشو توضیح داده باشه و قیمت این قطعه چقدره عوض کردنش دردسر داره شرمنده اگر سوالام زیاد شد

درخدمتم مهرداد جان آموزش بازکردن وسرویسش روندارم ولی 206 دوتا سنسر داره یکی اونی که به پایه فیلتر روغن وصله که کارش اندازه گیری فشار روغنه و ارتباط مستقیم با چراغ استوپ داره و دومی زیر کاتالیزوره و روی کارتر بسته شده و وظیفش اندازه گیری میزان روغن و نشانگرش هم که موقع باز کردن سویچ روی کیلومتر شمار ظاهر میشهو عوض کردنش هم کار پر دردسریه چون باید کاتالیزور باز بشه ولی گژ روغن بهترین و مطمئن ترین راه تشخیص است

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی دوستان من ماشینم v8 تحویلی اسفند ماه 90 هستش همون اوایل که ماشینرو تحویل گرفتم متوجه شدم که یکی از مربع های روغن موتور اومده پایین بردم یه مقدار روغن دادم اضافه کردن و مشکل حل شد ولی امروز باز دیدم اینبار دو تا از مربع ها اومده پایین دلیل این قضیه چی میتونه باشه؟وآیا مشکل خاصی داره؟

لینک به ارسال
با سلام خدمت تمامی دوستان من ماشینم v8 تحویلی اسفند ماه 90 هستش همون اوایل که ماشینرو تحویل گرفتم متوجه شدم که یکی از مربع های روغن موتور اومده پایین بردم یه مقدار روغن دادم اضافه کردن و مشکل حل شد ولی امروز باز دیدم اینبار دو تا از مربع ها اومده پایین دلیل این قضیه چی میتونه باشه؟وآیا مشکل خاصی داره؟

سلام دوست گرامی دلایل

1-کم شدن روغن موتوربه واسطه روغن سوزی یاروغن ریزی که بااضافه کردن روغن به مقدارلازم مشکل حل میشود

2- روشن کردن موتوردرجاهایی مثل سراشیبی وکج بودن کل خودرو(سطح ناصاف)

3-مشکل درگیج الکتریکی روغن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری