salehfazli

تاپیک جامع خرید اقلام مرتبط با پژو 206

669 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 15 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

خریدار تیغه برف پاکن والئو اورجینال ژله ای هستم. (نو)

فکر کنم دیجیکالا داشت برای فروش اگه تموم نشده باشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

فکر کنم دیجیکالا داشت برای فروش اگه تموم نشده باشه.

دیجی کالا فکر کنم نداره. در ضمن، من تحریمش کردم. ازش خرید نمی کنم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

در تحریم دیجی ، کارخوبی کردی.

درسته به موضوع تاپیک مربوط نیست

اما برام سواله چرا وقتی فروشنده ای در کشور ما اونم درحد دیجی (که میتونست برند آمازون در خاورمیانه باشه)

وقتی یکمی اسم در میکنه و بهش اعتماد میشه

یهو میزنه به دلالی و تقلب و گرونفروشی و... ؟!!!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

این لینک دیجی کالا هست :  اینجا   قیمت 183000 تومان

اینم لینک تامین کنندش اسپوتا موتور هست :    اینجا     قیمت 175000 تومان

موفق باشید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

موفق باشید.

سلام. بدون تعصب...... فقط کمی دقت کنید.

در زمانی که من دارم این نقل قول رو انجام میدم لینک دیجیکالایی که شما دادی، تامین کننده ی جنس ، اسپوتا موتوره، لینک دومت هم که دقیقا خود اسپوتا موتور هست، اما دیجی کالا جنسو حدود 4 درصد داره گرونتر میده، این همون کمسیون دیجیکالاعه. نه تنها در مورد ان جنس، بلکه در مورد خیلی از موارد دیگه این اختلاف وجود داره.

مثلا من اگه تولید کننده قابلمه باشم، تو سایت اصلی خودم قابلممو میفروشم 100 تومن، اما وقتی بخوام از طریق دیجیکالا همون قابلممو بفروشم کمسیون دیجیکالا که مثلا 4 تومن میشه رو هم میکشم رو قیمت جنسم.

آره دادا، انطوریاس... این درصد کمسیون هم برا انواع و اقام کالاها فرق داره... تو قسمت فروشنده شوید تو سایتشون توضیحاتش هست.

پس اگه خواستید یه چیزی از دیجی بخرید و دیدید فروشندش یکی دیگس برید بگردید سایت اصلی طرفو بجورید که کمتر بیفته....

حالا باز اگه کد تخفیف داشته باشی خرید از دیجی ارزونتر از سایت اصلی هم میفته.... کلا خرید کردن از دیجی یه ترفندا و قلقایی داره... خخخخخ

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، sindev گفته است :

در زمانی که من دارم این نقل قول رو انجام میدم لینک دیجیکالایی که شما دادی، تامین کننده ی جنس ، اسپوتا موتوره، لینک دومت هم که دقیقا خود اسپوتا موتور هست، اما دیجی کالا جنسو حدود 4 درصد داره گرونتر میده، این همون کمسیون دیجیکالاعه. نه تنها در مورد ان جنس، بلکه در مورد خیلی از موارد دیگه این اختلاف وجود داره.

مثلا من اگه تولید کننده قابلمه باشم، تو سایت اصلی خودم قابلممو میفروشم 100 تومن، اما وقتی بخوام از طریق دیجیکالا همون قابلممو بفروشم کمسیون دیجیکالا که مثلا 4 تومن میشه رو هم میکشم رو قیمت جنسم.

آره دادا، انطوریاس... این درصد کمسیون هم برا انواع و اقام کالاها فرق داره... تو قسمت فروشنده شوید تو سایتشون توضیحاتش هست.

پس اگه خواستید یه چیزی از دیجی بخرید و دیدید فروشندش یکی دیگس برید بگردید سایت اصلی طرفو بجورید که کمتر بیفته....

حالا باز اگه کد تخفیف داشته باشی خرید از دیجی ارزونتر از سایت اصلی هم میفته.... کلا خرید کردن از دیجی یه ترفندا و قلقایی داره... خخخخخ

دقیقا" منظور من از قرار دادن هر دو  لینک همین بوده

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

موفق باشید.

حالا 7 تومن که چیزی نیست من تا دو سه برابرم قیمت تو دیوار دیدم همین الان یه جعبه بکس نوا گذاشته یه ملیونو 250 هر کی خواست بیاد من بهش بدم 650 تومن تازه خودمم سود میکنم یعنی  600 هزار تومن دزدی

البته تحریمش هم به نظرم درست نیست همین یه هفته پیش یه رم 64 گیگ ساندیسک خریدم 115 تومن هم فلشه و به پخش ماشین میخوره هم یه سمتش او تی جی و به گوشیا خیلی ام کوچیکو جمو جور حالا اگه میخواستم برم از بیرون بخرم یا باید میرفتم بازار یا تو کلی مغازه های سطح شهر سوال میکردم  حالا بنده چند وقت قبلش یه فلش 32 گیگ ساده ساندیسک رو 110 بهم قیمت دادن

به هر حال ادم باید قیمتاشو با بیرون مقایسه کنه اگه به صرفه باشه بخره یه برفپاکن ژله ای بورگ جرمنی ام ازش خریدم الان یه سال رو ماشینه و عالی کار کرده فکر میکنم 25 تومن کلا راضیم از خریدهایی که از دیجی کردم چون همیشه کلی تحقیق کردم و قیمت اون جنسو امارشو در اوردم

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

دقیقا" منظور من از قرار دادن هر دو  لینک همین بوده

در 3 ساعت قبل، sindev گفته است :

البته خود اسپوتا موتور کلی کرایه هم می گیره که (بدون تعصب بگم) دیجی نمی گیره. ولی خب کلا دیجی خودشو خراب کرده و من ازش خرید نمی کنم. شاید این تیغه رو از ناچاری پسرخالم برام بخره.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

البته خود اسپوتا موتور کلی کرایه هم می گیره که (بدون تعصب بگم) دیجی نمی گیره. ولی خب کلا دیجی خودشو خراب کرده و من ازش خرید نمی کنم. شاید این تیغه رو از ناچاری پسرخالم برام بخره.

کلا دیجی جنسای معروف  که تو بازار همه قیمتشو بلدن مناسب میده، اما تلافیشو تو جنسای کمیاب و اون چیزایی که سخت گیر میاد و یجورایی خاصه در میاره.... در کل حواس جمعی میخاد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری