salehfazli

تاپیک جامع خرید اقلام مرتبط با پژو 206

672 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه ی دوستان

من دنبال یک دونه چراغ عقب سمت راست هاچبک رو میخوام اگر از دوستان نو یا استوک اون رو داره ممنون میشم خبرم کنه!!!(طرح چراغ هم معمولی هستش)

اگر از دوستان قیمت صفحه کیلومتر استوک سالم کف سیاه هم داره ممنون میشم بهم خبر بده!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،دوستان کسی ست کامل سپر جلو طرح gti سراغ نداره

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی دنبال قطعات دکوراتیو داخل شامل پنل و درباز کن و قاب و دستگیره ها و... طرح فلز میگردم اگه دوستان سراغ دارن خریدارم.

لینک به ارسال

با درود خدمت دوستان گرامی من خریدار یک جفت چراغ جلو 206 Valeo Original زیر صفری قدیم طرح مات به قیمت منصفانه هستم اگر کسی داره که قبلا چراغاشو اسپرت انداخته و فابریکشو بصورت نو کنار گذاشته من خریدار هستم لطفا پیام بگذارید با تشکر

لینک به ارسال

تمامی دوستانی که قصد خرید هر گونه قطعه مرتبط با پژو 206 دارند، می توانند درخواستشان را در این تاپیک مطرح کنند.ضمن توجه به قوانین انجمن،رعایت موارد ذیل حین ارسال پست در تاپیک الزامی می باشد :

1. درخواست خرید تمامی قطعات مرتبط با پژو 206 اعم از برقی،آپشن و ... در این تاپیک مطرح می شود.

2. محتوای پست های ارسال شده تنها شامل قطعه یا قطعات مورد نیاز و مشخصات آنها می باشد لذا ارسال پست هایی با محتوای اعلام موجود بودن قطعه توسط یک کاربر،درج لینک به نیت معرفی فروشنده و... مجاز نمی باشد.

3. ارتباط با فرد درج کننده آگهی (پست) در این تاپیک، تنها از طریق پیام خصوصی(PM) مجاز می باشد. اما بدلیل محدودیت های در نظر گرفته شده برای اعضای جدید انجمن(در بدو فعالیت) به کاربرانی که اقدام به درج آگهی در این تاپیک می کنند، پیشنهاد می شود یک راه ارتباطی دیگر (شماره تلفن،ایمیل و...) نیز در محتوای پست خود درج کنند.بدیهیست مدیریت انجمن هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید و فروش قطعات،ایجاد مزاحمت یا سوء استفاده از این طریق را نخواهد پذیرفت.

4. فاصله زمانی مجاز برای درج مجدد درخواست ها 3 صفحه می باشد.

5.در صورت مشاهده موارد خلاف قوانین انجمن و بند های 1 تا 4 از طریق آی*** icon_post_report.gifimag ... report.gif"><a href=http://ir206.net/styles/subsilver2/imageset/fa/icon_post_report.gif' alt='URL>'> تنها نسبت به گزارش این قبیل پست یا پست ها اقدام نمایید.

در صورت عدم رعایت موارد فوق مدیریت انجمن حق حذف پست،اخطار و در نظر گرفتن محرومیت یا محدودیت فعالیت در انجمن بدون اطلاع قبلی را برای خود قائل است.همچنین کاربران محترم می توانند کلیه پیشنهادات و انتقادات خود در رابطه با بخش های مختلف بازار از جمله این بخش را در تاپیک انتقاد و پرسش و پاسخ در رابطه با انجمن بازار مطرح کنند.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

خریدار برف پاکن فرمون راستی

لینک به ارسال

من pps نياز دارم با قيمت مناسب دوستان سراغ داريد اطلاع دهيد

مننون

لینک به ارسال

خريدار فرمان RC درحد به قيمت منصفانه....

لینک به ارسال

سلام دوستان. خریدار دکوراتیو 206 رنگ نقره ایش هستم. کسی داره من درخدمتم.

با تشکر

لینک به ارسال

خریدار شلگیر سمت چپ (راننده) سپر gt

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری