Ali makulu

تاپیک مشکلات بوق 206

311 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 54 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

x0jh_img_20180914_214658%5B1%5D.jpg

fsds_frame_%D8%BA%C2%B2%D8%BA%C2%B0%D8%B

سلام امروز رفته بودیم انبار لوازم و قطعات صاحبکارم که برای کارهای اسفال شهرداریه مرتب کنیم این بوقرو داد به من اوردم خونه یه دستی به سرو گوشش کشیدم زدم به باطری یه صدای بسیار عالی و اهنگین و خیلی بلند داره

فیام اصل ایتالیاست 6 تا خروجی باد داره که 5 تاشو وصل کردن به شیپورا یعنی 5شیپور داره حالت اهنگ داره و ممتد شیپور نمیزنه خلاصه عالیه از این جنسا زیر خاکیه 

راستی کسی میدونه قیمت اینها در چه حده البته با توجه به اینکه دست دومه یکی از شیپوراشم لبش شکسته ؟

سلام

اقا ایدین یدونه شارژر باتری هم تو مغازه رفیقم بود گفت میخواد بفروشه.حدود قیمتش رو میدونی شما؟

IMG_20180913_203944-1248x1664.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

سلام

اقا ایدین یدونه شارژر باتری هم تو مغازه رفیقم بود گفت میخواد بفروشه.حدود قیمتش رو میدونی شما؟

IMG_20180913_203944-1248x1664.jpg

سلام نه قیمت ندارم ولی شارژر خوبیه این عکسی که گذاشتید توی اینگونه دستگاها مثل شارژرو پشه کشو دستگاه جوشو ترانسهای صنعتی مارکهای ایرانی خیلی بهتر و گرونتر از نوع چینیشه چون نوع سومم که نداره مثلا بگیم الملنی یا ژاپنیشم هست یا چینین یا ایرانی تو چین چون تولیدات بالاست و پر کارخونه الیاژ براشون خیلی مهمه مثل مس و المینیوم و... و تا جای ممکن کم استفاده میکنن تا قیمت تمام شده کمتر شه ولی لوازم برقی ایرانی سیمهای قطور تر و مس بیشتری استفاده میکنن و اینجور جنساشون عمریه و زیاد عمر میکنه 

داداش خودت میخوای بخریش و دنبال پایین خریدنی؟ یا میخوای به قیمت خوب براش بفروشی؟ اگه بخوای بخری تا 150 بخری ارزش داره ولی اگه میخواید بفروشید بالاتر باید بدید زیر 250 ندید

الان دیوار یکی گذاشته ولی در حد برا شما نیست 80 تومن ولی اینی که شما گزاشتی معلومه از این خیلی بهتره این دیواره معلومه خواسته ارزونترین شارژر ممکنو بسازه ولی برا شما خیلی بهتره نسبت به این حساب کنی برای شما دو سه برابر میرزه البته اینها شارژرهای ضعیفنا یعنی وقتی باطری خوابیده وصل کنی باید چند ساعت حد اقل بمونه تا زورش برسه بتونه استارت بزنه 

zp5j_img_20180915_010726%5B1%5D.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام نه قیمت ندارم ولی شارژر خوبیه این عکسی که گذاشتید توی اینگونه دستگاها مثل شارژرو پشه کشو دستگاه جوشو ترانسهای صنعتی مارکهای ایرانی خیلی بهتر و گرونتر از نوع چینیشه چون نوع سومم که نداره مثلا بگیم الملنی یا ژاپنیشم هست یا چینین یا ایرانی تو چین چون تولیدات بالاست و پر کارخونه الیاژ براشون خیلی مهمه مثل مس و المینیوم و... و تا جای ممکن کم استفاده میکنن تا قیمت تمام شده کمتر شه ولی لوازم برقی ایرانی سیمهای قطور تر و مس بیشتری استفاده میکنن و اینجور جنساشون عمریه و زیاد عمر میکنه 

داداش خودت میخوای بخریش و دنبال پایین خریدنی؟ یا میخوای به قیمت خوب براش بفروشی؟ اگه بخوای بخری تا 150 بخری ارزش داره ولی اگه میخواید بفروشید بالاتر باید بدید زیر 250 ندید

الان دیوار یکی گذاشته ولی در حد برا شما نیست 80 تومن ولی اینی که شما گزاشتی معلومه از این خیلی بهتره این دیواره معلومه خواسته ارزونترین شارژر ممکنو بسازه ولی برا شما خیلی بهتره نسبت به این حساب کنی برای شما دو سه برابر میرزه البته اینها شارژرهای ضعیفنا یعنی وقتی باطری خوابیده وصل کنی باید چند ساعت حد اقل بمونه تا زورش برسه بتونه استارت بزنه 

zp5j_img_20180915_010726%5B1%5D.jpg

درسته به نظر که کیفیتش خوبه 

نه من خودم نمیخوام ولی میخواد بفروشه

همون بالای ۲۰۰ قیمت بزاریم خوبه 

اینا فقط شارژ میکنن ؟باتری ندارن داخلشون که مثلا بشه مثل upsبعد از قطعی برق ازشون استفاده کرد؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، Hamid00560 گفته است :

درسته به نظر که کیفیتش خوبه 

نه من خودم نمیخوام ولی میخواد بفروشه

همون بالای ۲۰۰ قیمت بزاریم خوبه 

اینا فقط شارژ میکنن ؟باتری ندارن داخلشون که مثلا بشه مثل upsبعد از قطعی برق ازشون استفاده کرد؟

نه ندارن اینها فقط یه ترانس تبدیل ولتاژن در اصل برق 220 رو تبدیل میکنن به 12 فقط با امپر بالاتر تا بتونه باطریو شارژ کنه هر چی دستگاه بزرگتر باشه و امپرش بالاتر باشه زودتر شارژ میکنه 

من خودم یه دونه دارم از اینیم که شما گذاشتی بزرگتره و خیلی سنگینه قدیمیه  ولی برا من اتوماتیک نیست 4 تا خروجی داره ac و dc و ولتاژشم متغیره ولی چند وقت پیش نمیدونم چرا خراب شد یه فیوز داشت تا وصل میکردم به باطری فیوزش میسوخت ورداشتم یه سرش کردم دیدم سیما داغ میشه یه قطعه پلاستیکی سر راهش بود که برق ac ,dc رو به هم تبدیل کرده خودم شکم به اونه باید یه بار برم پشت شهرداری بخرم بیارم بندازم ببینم درست میشه چون ترانسش درسته و برق میده 

راستی تو دیجیکالا ام شارژر باتری گذاشته ها با قیمتهای وحشتناک الان رفتم دیدم یه سر بزن تو گوگل بزن شارژر باتری ماشین میاد دیجیکالا جزو اولین سایتها

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/06/23, 01:40:17، aidin1384 گفته است :

سلام به همه منم بوقم سفت میزد خودم یه فنر بزرگ سایز نزدیک به فنر فابریک پیدا کردم بریدم و انداختم عالی شد و راحت بوق میزد چون فنر زیاد داشتم گفتم بزار کوتاه ترش کنم ببینم چی میشه کوتاه کردم حالت فنری بوق از بین رفت و خوب نبود دباره فنرو اندازه بریدم و خوب بود یه مدت فنرهای فابریکی خیلی سفته باید یه فنری پیدا کنید حتی اگه بلندتر باشه ولی نرمتر باشه هم حالت فنری داشته باشه بوق هم راحت بوق بزنه 

بعد رفتم فرمون چرمدوزی شده گرفتم دوباره بوقم بد زد بعد یه روبوقی اورجینالم پیدا کردم خریدم انداختم با همون فنرهای فابریکی و سفتش عالی بوق میزنه دیگه بهش دست نزدم 

ولی الان بچه خواهرمم 206 خریده بوقش سفت میزنه یه فکری تو سرمه او کی میکنم اگه جواب داد اینجا خبرشو میدم اونم اینه که روی فرمون سه تا پلاتین مسی هست که وقتی رو بوقیو فشار میدی پلاتین بوق با فرمون اتصال پیدا میکنه و بوق میزنه وقتی فرمون چرمدوزی میخرید باعث میشه پلاتین روبوقی با فرمون خیلی سختر به هم برسن و فشار زیادی باید بدید من تو این فکرم اون سه تا پلاتینو روش لحیم کنم تا ارفاعش بیشتر شه و به پلاتین رو بوقی نزدیکتر شه بعد با اشاره بوق میزنه البته ماشینهایی که ایربک داره باز کردن رو بوقی سختره و با ریسک همراه ولی تیپ دوهای مدل پایین به راحتی میتونن اینکارو بکنن و چون جنس اون اتصالها ام مسه لحیم خیلی راحت روش میچسبه اگه المینیون

2k5r_imanfori_160610-936663_33_1.jpg.13f

دوستان نمیدونم منظور منو متوجه شدین من سمتی که بوق هست رو فشار میدم میره  پایین حتی خودمو جر میدم و میره  پایین اما بوق نمیخوره 

بوق سمت راست رو باید یکم باید دور از علامت بوق حدود 3 بند انگشت بالاتر به سمت چپ و از اون طرف سمت چپ رو سه بند انگشت بالاتر به سمت راست فشار بدم تابوق بخوره تازه خیلی محکم باید باشه 

بوق پایین هم انگار اومده وسط و بالاتر ایرادش از همینه ؟!

اگه میشه یکم دقیق با عکس توضیح بدید نشون یکی بدم برام انجام بده ماشین من َAIRBAg دار هستش 

مرسی

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، amink69 گفته است :

دوستان نمیدونم منظور منو متوجه شدین من سمتی که بوق هست رو فشار میدم میره  پایین حتی خودمو جر میدم و میره  پایین اما بوق نمیخوره 

بوق سمت راست رو باید یکم باید دور از علامت بوق حدود 3 بند انگشت بالاتر به سمت چپ و از اون طرف سمت چپ رو سه بند انگشت بالاتر به سمت راست فشار بدم تابوق بخوره تازه خیلی محکم باید باشه 

اگه میشه یکم دقیق با عکس توضیح بدید نشون یکی بدم برام انجام بده ماشین من َAIRBAg دار هستش 

مرسی

سلام مجدد میدونم منظورتون چیه, مشکل شما اینه پلاتین روی بوقی به پلاتین روی فرمون که همین سه تا پلاتین مسی هست که دورش خط کشیدم نمیرسه,تا اتصال برقرار شه بوق بزنه وقتی شما از یخورده کنارتر فشار میدید بوق به صورت کج پایین میره و یه گوشه پلاتین اتصال برقرار میکنه بوق میزنه 

شما چون ماشینت ایربک داره کمی ریسکیه من تا حالا راستیتش رو بوقی ایربکدار باز نکردم تو همین تایپیکها شنیدم خطرناکه ممکنه عمل کنه یهو البته نمیدونم تا چه حد درسته  بهتره از اقا مهدی یا بقیه دوستان که ایربک باز کردن نظرشونو بپرسید  که خودتون دست بزنید یا نه, ولی رو بوقی بدون ایربک خیلی سادس پشت فرمون یه سوراخ داره که یه پیچ گوشتی دوسو توش فرو میکنید به یه میله نازک مثل پره دوچرخه توشه که نوک پیچ گوشتی به صورت عمود باید با میله برخورد کنه  بعد با کف دست به ته پیچ گوشتی یه ضربه محکم میزنی رو بوقی میپره بیرون اگه ضربه رو دقیق نزنید یا پیچ گوشتی خوب رو میله نباشه روبوقی فقط یک یا دوخارش از سه خار   در میاد باید روبوقیو  فشار بدید اون خار هم جا بره مجدد ضربه بزنید تا هر سه خار نگه دارنده همزمان ازاد شه و روبوقی کامل بیاد بیرون بهتره که سر باطری ام در بیارید وگرنه موقع در اوردن هی بوق میزنه ایربک دارها ام فکر میکنم بهتر باشه سر باطریو در بیارید ولی بازم از دوستان دیگه بپرسید 

بعد در اومدن رو بوقی پشتشو نگاه کنید یه صفحه فلزیه درست روبرو اون سه تا پلاتین مسی سه برامدگی روی اون صفحه داره که در اصل پلاتین سمت بوقه که وقتی با پلاتین فرمون اتصال برقرار شه بوق میزنه همونطور که اقا مهدی گفت شما باید با پیچ گوشتی یا دم باریک اون سه تا پلاتین سمت بوق رو به سمت بیرون کج کنید تا به پلاتین فرمون نزدیکتر شه و با فشار کمتری اتصال برقرار شه 

چون وقتی فرمونو چرم دوزی میکنن مثل فرمون شما فاصله ایجاد میشه و نمیزاره پلاتینها به راحتی به هم بخورن 

متعصفانه من الان رو بوقی ندارم عکسشو بزارم تو نتم پیدا نکردم ولی تا چند روز دیگه میخوام بوق ماشین بچه خواهرمو باز کنم حتما عکس قرار میدم تا بهتر متوجه شید اگه عجله ندارید چند روز صبر کنید 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، amink69 گفته است :

مرسی

pwi8_3ovp-ll8d.1.jpg

سلام مجدد داداش عکسو بلاخره گیر اوردم اون سه تا برامدگی پلاتینهای رو بوقیه شما میتونید با پیچ گوشتی دو سو با احتیاط به سمت بیرون کجش کنی حتی میتونی یه چیزی زیرش با زور جا کنی پلاستیکی چوبی مقوایی تا با فشار های مداوم هنگام بوق زدن نره بچسبه ته دوباره  اون جا فیشم که زرد کردم جای فیش بوقه که میره داخلش 

خیلی سادس فقط ریسک باز کردن ایربک میمونه که اونم اگه با دقت اینکارو کنی قبلشم سرباطریو در بیاری فکر نکنم چیزی شه 

حتی میتونی پیش باطریساز بری بگی برات باز کنه و این سه پلاتین رو به سمت بیرون کج کنه تا به پلاتین فرمون نزدیکتر شه و با اشاره بوق بزنه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام مجدد میدونم منظورتون چیه, مشکل شما اینه پلاتین روی بوقی به پلاتین روی فرمون که همین سه تا پلاتین مسی هست که دورش خط کشیدم نمیرسه,تا اتصال برقرار شه بوق بزنه وقتی شما از یخورده کنارتر فشار میدید بوق به صورت کج پایین میره و یه گوشه پلاتین اتصال برقرار میکنه بوق میزنه 

شما چون ماشینت ایربک داره کمی ریسکیه من تا حالا راستیتش رو بوقی ایربکدار باز نکردم تو همین تایپیکها شنیدم خطرناکه ممکنه عمل کنه یهو البته نمیدونم تا چه حد درسته  بهتره از اقا مهدی یا بقیه دوستان که ایربک باز کردن نظرشونو بپرسید  که خودتون دست بزنید یا نه, ولی رو بوقی بدون ایربک خیلی سادس پشت فرمون یه سوراخ داره که یه پیچ گوشتی دوسو توش فرو میکنید به یه میله نازک مثل پره دوچرخه توشه که نوک پیچ گوشتی به صورت عمود باید با میله برخورد کنه  بعد با کف دست به ته پیچ گوشتی یه ضربه محکم میزنی رو بوقی میپره بیرون اگه ضربه رو دقیق نزنید یا پیچ گوشتی خوب رو میله نباشه روبوقی فقط یک یا دوخارش از سه خار   در میاد باید روبوقیو  فشار بدید اون خار هم جا بره مجدد ضربه بزنید تا هر سه خار نگه دارنده همزمان ازاد شه و روبوقی کامل بیاد بیرون بهتره که سر باطری ام در بیارید وگرنه موقع در اوردن هی بوق میزنه ایربک دارها ام فکر میکنم بهتر باشه سر باطریو در بیارید ولی بازم از دوستان دیگه بپرسید 

بعد در اومدن رو بوقی پشتشو نگاه کنید یه صفحه فلزیه درست روبرو اون سه تا پلاتین مسی سه برامدگی روی اون صفحه داره که در اصل پلاتین سمت بوقه که وقتی با پلاتین فرمون اتصال برقرار شه بوق میزنه همونطور که اقا مهدی گفت شما باید با پیچ گوشتی یا دم باریک اون سه تا پلاتین سمت بوق رو به سمت بیرون کج کنید تا به پلاتین فرمون نزدیکتر شه و با فشار کمتری اتصال برقرار شه 

چون وقتی فرمونو چرم دوزی میکنن مثل فرمون شما فاصله ایجاد میشه و نمیزاره پلاتینها به راحتی به هم بخورن 

متعصفانه من الان رو بوقی ندارم عکسشو بزارم تو نتم پیدا نکردم ولی تا چند روز دیگه میخوام بوق ماشین بچه خواهرمو باز کنم حتما عکس قرار میدم تا بهتر متوجه شید اگه عجله ندارید چند روز صبر کنید 

ممنونم از توضیح کاملتون

یک سوال الان فرمون جدیدا مشکل داره ؟

چون من رو دوزی نکرده اینطوری شدش :(

رو دوزی نکردم که اینطوری نشه اخه شنیده بودم بد بوق میشه 

کسی در مورد رو بوقی ایربگ نظری داره ؟

آقا مهدی ... بقیه اساتید 

ریسک داره یا نه ؟!

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amink69 گفته است :

ممنونم از توضیح کاملتون

یک سوال الان فرمون جدیدا مشکل داره ؟

چون من رو دوزی نکرده اینطوری شدش :(

رو دوزی نکردم که اینطوری نشه اخه شنیده بودم بد بوق میشه 

کسی در مورد رو بوقی ایربگ نظری داره ؟

آقا مهدی ... بقیه اساتید 

ریسک داره یا نه ؟!

خواهش میکنم 

نمیشه گفت مشکل داره کلا من از 10 تا 206 که 2 - 3 سال کارکرده 9 تاش بوقش سفت میزنه یا نمیزنه شما چون فرمونتون چرمدوزی شده باعث شده بین درزها چرم و روکش جدید قرار بگیره و سفت بوق بزنه اصولا بعد اینکه یه مدت کار کنید روبوقی میشینه رو فرمون و بهتر بوق میزنه ولی تازه که فرمون چرمدوزی میشه بوق به مشکل میخوره و سفت میزنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

خواهش میکنم 

نمیشه گفت مشکل داره کلا من از 10 تا 206 که 2 - 3 سال کارکرده 9 تاش بوقش سفت میزنه یا نمیزنه شما چون فرمونتون چرمدوزی شده باعث شده بین درزها چرم و روکش جدید قرار بگیره و سفت بوق بزنه اصولا بعد اینکه یه مدت کار کنید روبوقی میشینه رو فرمون و بهتر بوق میزنه ولی تازه که فرمون چرمدوزی میشه بوق به مشکل میخوره و سفت میزنه

من چرمدوزی نکردم 

فقط یک فرمون نو خریدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری