saeid.javidy

ادامه بهسازی تیپ 4 شکلات خوشمزه

282 ارسال در این موضوع قرار دارد

سعید جان تبریک حسابی...

خیلی خوب شده...

سلام مخلصم hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

نظر لطفتونه

بسيار عالي وقت داشتي برامون از صداي منبعت يه فيلم بزار منم تو فكر ٢لولم ولي برش و ساخت فلاپ....

روی چشمم در اولین فرصت فیلم میگیرم میفرستم. اونارو هم یه کاریش میکنیم . ما ایرانی هستیمو هر کاری ازمون بر میاد Mrgreen.gifMrgreen.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Mrgreen.gif' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اون تیکه سپر Rc میتونی یه لوله نازک (مثل لوله مویینگی توی آزماشیگاه شیمی) پیدا کنی

حالا کمی بزرگ تر

با حرارت راحت خم میشه و شکل میگیره..

فقط باید با حرارت اگزوز دفورمه نشه...

لینک به ارسال

برای اون تیکه سپر Rc میتونی یه لوله نازک (مثل لوله مویینگی توی آزماشیگاه شیمی) پیدا کنی

حالا کمی بزرگ تر

با حرارت راحت خم میشه و شکل میگیره..

فقط باید با حرارت اگزوز دفورمه نشه...

عرض ادب خدمت رفیق خودم

من به عنوان یه شیمیست اینو پیشنهاد نمیکنم .چرا؟؟ چون لوله های آزمایشگاه اونطور که تو آزمایشگاه شیشه گری تجربه کردم دیدم زیر 900درجه اصلا نرم نمیشن (شعله هایی که باهاشون کار کردم) .

اما چند وقت پیش فلکسی گلس گرفتم که راحت با سشوار صنعتی میشه حرارتش داد و خیلی خوب نرم میشه و فرم میگیره . یه فرم اولیه دادیم بهش و امروز اومدم خونه دیدم حاجی روی تیکه پولیکایی که قالب کرده بودیم نصب و فیکسش کرده . ظاهرش که خیلی خوب بود . حالا باید زیر سازی کنیم ببینیم رنگ پذیریش چطوریه . پولیکاش موردی نداره فقط روی فلکسیه اما و اگر دارم . اگر رنگ بگیره که عالیه کار تمومه

لینک به ارسال

خوب اینکه خیلی خوبه...

من اون مثال رو زدم چن یادمه با شعله آخرش رو میبستن و ...و گرنه کلا از شیمی چیزی نمیدونم آخرین بار که شیمی خودندم مال 5 ساله پیشه :))

منتظر نتیجه هستم

شیشه دودی هم که....

لینک به ارسال

همون بهتر که نخوندی دیگه !!! خیلی سخته لامصب . ارشدش که دیگه بدتر !! الانم که افتادم تو زمان امتحانام خیلی مشغولم

اره اون داستانش بکار ما نمیاد . ولی اینو حتما یادم بمونه فردا عکس ازش میگیرم .

شیشه دودی هم بعد امتحانا انشالله

لینک به ارسال

سعید جان ماشینت خیلی خوشگل رنگ شده با رنگ کارخونه هیچ فرقی نداره چقدر هزینت شد اطاق لخت شد

لینک به ارسال

سعید جان ماشینت خیلی خوشگل رنگ شده با رنگ کارخونه هیچ فرقی نداره چقدر هزینت شد اطاق لخت شد

خیلی ممنون دوست عزیز

هزینه که خیلی شده روی این ماشین .اطاق تا 70% لخت شد . نه کامل . فقط هزینه رنگ و نقاشی 3200 شد

لینک به ارسال

من باب ساختش کاری نداره ولی وقت و حوصله میخواد با فایبر و فوم سفت که تو گل فروشی ها استفاده میکنن براحتی قابل تهیس همه لوازم هست ولی کیه که پاشه بسازه....

سایزش در دسترس باشه میتونیم به صورت خودجوش و با اندازه فابریک واسه دوستان دیگه هم بسازیم تولید مثلا انبوه...

سراگزوز منبع رو بریدم حالا مونده 1دوبل پیدا کنم که جاسمو شبیه شکلات بکنم.البته فقط سراگزوزشو ماشین ما حالا حالاها به گرد پای شکلات نمیرسه.

لینک به ارسال

من باب ساختش کاری نداره ولی وقت و حوصله میخواد با فایبر و فوم سفت که تو گل فروشی ها استفاده میکنن براحتی قابل تهیس همه لوازم هست ولی کیه که پاشه بسازه....

سایزش در دسترس باشه میتونیم به صورت خودجوش و با اندازه فابریک واسه دوستان دیگه هم بسازیم تولید مثلا انبوه...

سراگزوز منبع رو بریدم حالا مونده 1دوبل پیدا کنم که جاسمو شبیه شکلات بکنم.البته فقط سراگزوزشو ماشین ما حالا حالاها به گرد پای شکلات نمیرسه.

اقا نفرمایید چوب کاریمون نکن برادر

یه پیشنهاد برای سراگزوز ، من دو بار از مارک Racing MG سراگزوز خریدم استیل بود و داخل سراگزوز ها هم عایق داشت و هم توری . کیفیت خیلی خوبی داشتند . دو لولش رو روی رانا بستم و بیضی رو روی سمندمون دوتا انداختم .

اندازه تیکه سپر که کاری نداره . امین هم گرفته بود یه بار اندازه هاشو زحمت کشید برام گرفت . پیدا کردم برات میفرستم . اگر بسازیش که عالیه . البته مال من یک سانت از اون اندازه ها بزرگتر شده Mrgreen.gifMrgreen.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Mrgreen.gif' alt='URL>'>(البته پایینش)

لینک به ارسال

مخلص آقا سعید !!!

داداش دودی رو حتما ردیف کن که بدجور تو چشم میزنه الان رنگ شکلاتی بزن طلقش رو

چراغ عقب هم بنظرم یا طرح آئودی بنداز که خیلی باکلاس و اسپرت میشه یا طرح لبخند25r30wi.gif25r30wi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/25r30wi.gif' alt='URL>'> (معادل ایرانی rc!!! اختراع از : شرکت جمع ساز)gigglesmile.gifgigglesmile.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/gigglesmile.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری