arsalan_s

ادامه پروژه جاسم

534 ارسال در این موضوع قرار دارد

بصورت حلزونی داریم پیش میریم ...

چون قرار برق ورودی سنتر از منفی خروجی  سمت چپ و مثبت خروجی سمت راست پخش تغذیه بشه وات ورودی احتمالا گاها پیک بالایی داشته باشه و از رو پخش نشه کنترلش کرد و فرکانس داد به همین دلیل خازن بی پلار تهیه کردم تا قبل سنتر وصل بشه هم حالت کراس اوور های پس فیلتر باشه هم نویز گیر هم سنتر نسوزه...JPEG_20190612_120843_-2144927895.thumb.jpg.930255881ebf5b9f48e2d663b39f68b5.jpg

یه افکاری هم بعد شکستن سپر عقب داره به ذهنم فشار میاره یه تغییر ظاهری و جهش به سمت GT...Screenshot_2019-06-12-02-28-21-1.jpg.d15f6a7397db68705de3c002fd53ea0a.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، 308 گفته است :

نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

خداوکیلی چراااااا؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1398/03/23, 10:08:23، arsalan_s گفته است :

خداوکیلی چراااااا؟

سپر جی تی رو شنیدم که احتمال داره گیر بدن. مخصوصا که جلوتر میاد و طول خودرو رو نسبت به اون چیزی که راهنمایی رانندگی ثبت کرده بیشتر میکنه.

ویرایش شده در توسط .Meelad.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، arsalan_s گفته است :

خداوکیلی چراااااا؟

زشته

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سپر اورجینال یا فایبر؟

اورجینال خیلی خوبه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، .Meelad. گفته است :

سپر جی تی رو شنیدم که احتمال داره گیر بدن. مخصوصا که جلوتر میاد و طول خودرو رو نسبت به اون چیزی که راهنمایی رانندگی ثبت کرده بیشتر میکنه.

شکر خدا کلا قانون سلیقه ای اعمال میشه یعنی از قیافمونم خوششون نیاد میتونن یه مارکی بچسبونن و اعمال قانون کنن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، ehsan_11 گفته است :

سپر اورجینال یا فایبر؟

اورجینال خیلی خوبه

سپر های کپی که دقیقا مو نمیزنه با نمونه اصلی حتی زیرسپر و بادگیر و جای بکسل بندم روش هست...

به لطف محمد عزیز بالاخره بعد از ۵ماه سپری که قولشو داده بود برام آورد البته هردومون یادمون میرفت😂😂۲تا سپر که وقتی ۲۰۶داشت تهیه کرده بود و جفتشونم شکستگی داشتن و ازونجایی که ید بالا تو پیوند قطعات دارم یه ۲۰۶ پیدا کردم که دلو رودش باز بود و تو صافکاری شروع به پیوند کردم...

سپر چینی به سپر تایوانی سر به سر😎

20190613_164202-1.jpg.782f8de35546cd4a53806c3cf11ba71f.jpg

20190613_174257.jpg.9c354cf2834cd36006ad18f5c2b1f066.jpg

با این پیوند فهمیدم قالب سپر جی تی آی فرانسه و چین و تایوان هرکدوم برا خودشون زاویه و قوس خاص دارن و فقط ظاهری شبیه همن و اینکه رو ماشین چطور میشینن و یکی ولو یکی کیپ بخاطر قالبشه بگذریم...

بعد از تور فلزی و جوش پلاستیک نوبت به زیر سازی سپر که با سنگ فرز و سمباده پره ای ۸۰ سعی کردم هرچی میشد صاف و یکدستش کنم و بعدش با سمباده ۱۰۰ کاغذی سطح اتصال و اطرافشو سابیدم تا برای بتونه آماده بشن.

برای اینجور قطعه ها بتونه مخصوص الیاف دار استفاده میکنم که از شانس این ته مونده ظرف قسمت جاسم شد!بتونه سنگی ساخت ترکیه با الیاف قدرت چسبندگی فوق العاده زیاد سمباده خوری قوی و خیلی مقاوم در برابر فشار و ضربه که البته بخاطر نوع مواد تشکیل دهنده و خاصیتشه،وقتی سطح اتصال تا جای ممکن با این بتونه پر شد و سمباده خورد البته اینم با سمباده ۱۰۰ سابیدم تا به فرم دلخواه برسم،نتیجه شد این...

20190613_214018.thumb.jpg.a145c6f2fac99a4895fe30e8ec43f44f.jpg

بعد از شستشو وخشک کردن سطح نوبت به بتونه سنگی معمولی رسید کلا تو صنعت نقاشی مواد زیرسازی مرغوب و ناب باعث بهترین نتیجه میشن و ۹۰% نقاشی هم تو زیرسازی خلاصه شده بتونه ای که ترک نخوره زود خشک بشه رطوبت نگیره تعیین کننده طول عمر قطعه رنگ شدست،بعد از کلی استفاده از برندهای مختلف قابل دسترسی تو بازار شهرمون به این نتیجه رسیدم این برند خیلی قابل اطمینان و با کیفیت برای همین،واسه بتونه سنگی هم از همین برند استفاده کردم  یکم پیش موقع برگشتن این بتونه رو زدم و چون عجله ای در کار نبود اجازه میدم ۱روز بمونه تا کاملا خشک بشه بعد سمباده بزنم

20190613_214918.jpg.2cc0f8fd63519fc5eddc466e2a356b31.jpg

اگه وقت کنم میخوام سپر عقب ۲۰۷ی و جلو جی تی آی رو باهم ردیف کنم رنگ کنم و ببندم رو ماشین پک لوک دوست دارم ولی سلیقه نگهداریشو ندارم و چون سپر عقب ۲۰۷ی هم فلاپش همرنگ بدنه بشه خیلی حس زاقارتی داره میخوام فلاپ ها مشکی بمونن حالا پیانویی یا مات تصمیم با شما...

از شانس گلم یک جفت گل پخش کن ۲۰۷ی اصلی هم یافتم تو مغازه دوستم سعید تا نصب کنم رو سپر و جوونی کنم باهاشون😃😂

JPEG_20190614_013130_1144015459.thumb.jpg.03c769eceff76c06dc25ce7a9bc9c9e8.jpg

فردا روز خانوادست و ببینم میتونم جیم شم ۲ ۳ساعت زیر سازی سپر جلورو تموم کنم یا نه...

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

یه فرار به سمت مغازه زدم طرفای صبح،سپر سمباده خورد شکل مورد نظر و دلخواه بدست اومد کل سپر با سمباده ۲۲۰ سمباده شد گوشه ها و لبه ها که خیلی مهم بعد از شستشو آستر طوسی فوری زدم...

20190614_121246.thumb.jpg.115a999d8f92af5f735a1c746cb33ef8.jpg

آستر فوری سریع خشک میشه ولی چون ضخیم پاشیدم بهتر اینه چند ساعتی بمونه مرحله بعد بتونه فوری برای خش گیری خطوط ساب سمباده سنگ خورهای کوچیک و موج های ریز بتونست که فرصت نشد بقیه کارارو انجام بدم بازم موند برای فردا😃...

پ.ن:

۱)بابت کیفیت عکسها شرمنده چون مجبورم برای آپلود کیفیت رو با نرم افزار بیارم پایین.

۲)پیانویی یا مشکی مات؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، arsalan_s گفته است :

یه فرار به سمت مغازه زدم طرفای صبح،سپر سمباده خورد شکل مورد نظر و دلخواه بدست اومد کل سپر با سمباده ۲۲۰ سمباده شد گوشه ها و لبه ها که خیلی مهم بعد از شستشو آستر طوسی فوری زدم...

20190614_121246.thumb.jpg.115a999d8f92af5f735a1c746cb33ef8.jpg

آستر فوری سریع خشک میشه ولی چون ضخیم پاشیدم بهتر اینه چند ساعتی بمونه مرحله بعد بتونه فوری برای خش گیری خطوط ساب سمباده سنگ خورهای کوچیک و موج های ریز بتونست که فرصت نشد بقیه کارارو انجام بدم بازم موند برای فردا😃...

پ.ن:

۱)بابت کیفیت عکسها شرمنده چون مجبورم برای آپلود کیفیت رو با نرم افزار بیارم پایین.

۲)پیانویی یا مشکی مات؟

[coool] تمیز در آوردی

پیانویی!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری