mohammad19384

نصب دزدگیر بر روی پژو 206

910 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 13 ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

می خوام رله قطع برق دزدگیر رو در مسیر فیوز پمپ بنزین روی بی اس ام قرار بدم طبق تصویر زیر، مشکلم اینه که چون قسمت فلزی(با دو دایره آبی مشخص کردم) روی فیوز خیلی کوچیکه، با لحیم  نتونستم سیم بهش بچسپونم به دو قسمت فیوزسوخته شکل.

از دوستان کسی چیزی به ذهنش می رسه، کمک کنه. خیلی ممنونم

Untitled-1.jpg

کمک؟!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی فیوز رو یه مقدار سوهان بزن تا پلاستیک کنده بشه و سطح تماس فلز بیشتر شه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، zilamo گفته است :

کمک؟!!

اضافه کردن رله روی bsi وbsm کار اشتباهی هست به نظر من از جای دیگه ای برق بکشید

برای برق رله میتونید از سیم قرمز (مهره آچار خور 13)بگیرید یا از فیوزهای فشار قوی زیر BSM دست روی جای حساسی گذاشتی

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

اضافه کردن رله روی bsi وbsm کار اشتباهی هست به نظر من از جای دیگه ای برق بکشید

برای برق رله میتونید از سیم قرمز (مهره آچار خور 13)بگیرید یا از فیوزهای فشار قوی زیر BSM دست روی جای حساسی گذاشتی

از فیوز نوربالا و پمپ بنزین برای دیلایت انشعاب گرفتم؛ به نظر شما همون سیم های بی اس ام؛ رو قطع کنم و رله قطع کن و همچنین برا دیلایت؛ بهتره از فیوز؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، zilamo گفته است :

از فیوز نوربالا و پمپ بنزین برای دیلایت انشعاب گرفتم؛ به نظر شما همون سیم های بی اس ام؛ رو قطع کنم و رله قطع کن و همچنین برا دیلایت؛ بهتره از فیوز؟

معمولا رله برای جای استفاده میشه که بخوایم از راه دور بار زیادی از یک قطعه بکشیم وتحریک رو نزدیک جایی که آمپر میکشه قرار میدیم

نمیدونم رله رو برای چی میخواهید قرار بدید برای جلوگیری از اتصالی احتمالی فیوز کافیست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان من متا نصب کردم 130 گرفتم همون مدل ک دوستمون گرفته  hpa .us    .دیاگ لازم نداره  این مدل فقط اون مدلی ک مثل تکستون به bsi سوکت میخوره دیاگ دتره ک ایران نیومده اما تو سایت هست

نکته مهم تو نصب::::  توی دفترچه زده پین 27 و 29 اما در 206 ایران اون پین روی 5 و 6 هستش جابجا کنید تا درهای جلو مشکل نخورن دزدگیر جمع جور و بی دردسر و کاملا سازگاره  

بردش کوتاهه حدود ده متر ولی من خوشم اومد چون مکمله  یه چیزیه ک برعکس دزدگیر های تو بازار الکی صدا میدن و کارای مسخره میکنن نیست با ماشین مچ شده مشخصه مثلا من تو ماشین دوستم میشینم ریموت میزنم باز میکنم باز یدفه اژیر میکشه فلاشر میزنه این نه تا نگی فعال نمیشه در کل برای کسایی ک دنبال یه دزدگیر جمع جور هستن خوبه ولی یکم نصبش سیم لخت کردن داره بقیش مث تکستونه از رو اموزش اون هم میشه کمک گرفت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان دزدگير تلمتيكس (مدل آلفا) مدتي هست كه فقط درب را باز و بسته مي كنه و ارتباطش با يونيت دزدگير بعدش قطعه يعني كسي در وباز كنه صداي ريموت در نمياد ديگه

ريست فكتوري هم كردم فايده نداشت

كسي ميدونه مشكل كجاست؟

لینک به ارسال

سلام
لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه چند ماهی هست که یک ست کامل دزدگیر تکستون خریدم (استوک)ولی سیمی که از داخل موتور به اتاق میاد 4 تا سرفیش داره که یکی مربوط به آژیر و یکی مربوط به زبانه کاپوت و یکی هم منفی و سیم چهارم هم نمیدونم چی هست حالا اینا رو باید به سوکت آبی رنگ دزدگیر نصب کنم ولی ترتیب خونه های سوکت رو ندارم هرچی هم سایت های ایرانی و خارجی رو گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم یک نکته هست که شوک سنسور نداره و سیم چراغ ال ای دی هم نداره البته نیاز نیست چون خود ماشین کلید فلاشر دو تکه داره ولی لطف کنید هر جوری که مینونید مثلا عکس از سیم بندی سوکت آبی گرفته شه میتونم خودم نصب کنم اینم عکس تو سیم کشی که تو پک نو دیدم دو تا سوکت سفید هست که به هم وصل میشن ولی این نداره یه جورایی انگار سیم کشی سبک شده

mahdi6666_160901-2502721!1.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mohsenzacki گفته است :

سلام
لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه چند ماهی هست که یک ست کامل دزدگیر تکستون خریدم (استوک)ولی سیمی که از داخل موتور به اتاق میاد 4 تا سرفیش داره که یکی مربوط به آژیر و یکی مربوط به زبانه کاپوت و یکی هم منفی و سیم چهارم هم نمیدونم چی هست حالا اینا رو باید به سوکت آبی رنگ دزدگیر نصب کنم ولی ترتیب خونه های سوکت رو ندارم هرچی هم سایت های ایرانی و خارجی رو گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم یک نکته هست که شوک سنسور نداره و سیم چراغ ال ای دی هم نداره البته نیاز نیست چون خود ماشین کلید فلاشر دو تکه داره ولی لطف کنید هر جوری که مینونید مثلا عکس از سیم بندی سوکت آبی گرفته شه میتونم خودم نصب کنم اینم عکس تو سیم کشی که تو پک نو دیدم دو تا سوکت سفید هست که به هم وصل میشن ولی این نداره یه جورایی انگار سیم کشی سبک شده

با سلام فکر میکنم سیم چهارم مربوط به صندوق باشه.

لینک به ارسال

نه این نیست مربوط به آژیر هست کلا آژیر ۳تا خروجی داره یکی میره تو شماره ۲ سوکت ۱۲تایی آبی یونیت و یکی هم که منفی هست شماره ۴ و یکی دیگر نمیدونم تو کدوم شماره باید بزنم کلا من وقتی دزدگیر رو گرفتم یه برگه هم گرفتم و شماره رنگ سیم با شماره سوکت آبی زده بود همه رو درست زد فقط همین رو زده بود ۶ که نگاه کردم شماره ۶ مستقیم یه سیم میرفت برا bsi همون جای خالی قبلی  اگه کسی پیدا بشه بگه کدوم شماره ها پر هستن و کدوم خالی می‌تونم حدس بزنم کجا کار مشکل داره ،ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری