mohammad19384

نصب دزدگیر بر روی پژو 206

974 ارسال در این موضوع قرار دارد

بحث قفل كردن و چك كردن نيست كه كار من يا هر ايراني عزيز باشه

خدا نكنه كسي وسواس بگيره بيچاره ميشه،اينقدر هم به پمپ هاي برقي اين ماشين ها اطمينان نميشه كرد

من ايني كه گفتن مثال زدم حالا شما ما رو سركار ميزاري عيبي نداره 104.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه مسعود عزیز روز اولی که ماشین خریده بودم یه بار این کارو کردم یکی از فامیلامون دیده بود مسخرم کرد گفت دیونه شدی بابا قفل شده ! چند هفته پیش هم خطاب به من این اس ام اس رو داد منم به شما گفتم :D

لینک به ارسال

سلام برهمه. یه سوال صفر کیلومتری دارم یکی راهنمایم کنه لطفا" چرا نیازه رو 206 دزدگیر نصب بشه؟ آخه خودش قفل مرکزی که داره! نمیشه فقط یه آژیر روشش بزنن که قتی در باز شد صداش هم در بیاد!

لینک به ارسال
بحث قفل كردن و چك كردن نيست كه كار من يا هر ايراني عزيز باشه

خدا نكنه كسي وسواس بگيره بيچاره ميشه،اينقدر هم به پمپ هاي برقي اين ماشين ها اطمينان نميشه كرد

من ايني كه گفتن مثال زدم حالا شما ما رو سركار ميزاري عيبي نداره 104.gif

با سلام خدمت دوست عزیزم لازم به چک کردن درهابعد از

هربار قفل کردن نیست ولی سعی کنید به شکل دوره ای همونطور که خودرورسرویس میکنی همان روز درها روقفل وبازدید کنید وصد البته از کارکرد صحیح دزدگیراتمینان حاصل کنید

لینک به ارسال
سلام برهمه. یه سوال صفر کیلومتری دارم یکی راهنمایم کنه لطفا" چرا نیازه رو 206 دزدگیر نصب بشه؟ آخه خودش قفل مرکزی که داره! نمیشه فقط یه آژیر روشش بزنن که قتی در باز شد صداش هم در بیاد!

سلام

ماشین به صورت استاندارد قفل مرکزی داره، سیستم ایموبلایز (ضد سرقت) هم داره که بدون سوئیچ ها فابریک امکان روشن شدن نیست

دزدگیر فقط حالت هشدار و کمی پیشگیری داره که جناب دزد به فکر ماشین بی دردسر تر باشه!

وگرنه هیچ نقشی در مقابل جلو گیری از دزدی نداره

لینک به ارسال

اصلانم دزگیر بازدارنده نیست . دزدیکه بخواد ببره برده..........

206 یه خورده یه جورایی فرق میکنه با بقیه ماشینا

سعی کنید دزگیر نبندید. خوب نیستش بذارید خودش کاراشو انجام بده نه اینکه شما براش دزگیر بذارید.

لینک به ارسال

سلام,

ایموبیلایزر رو امتحان کردم. وقتی سوییچی که باهاش روشن میکردیم از مغزی دور بود که معلومه به سوییچ خام روشن نمیشد.

اما وقتی سوییچ کد دار رو کنار سوییچ خام قرار دادم باز هم روشن نکرد! فقط وقتی سوییچ کد دار داخل بود روشن کرد.

لینک به ارسال

والا من اصلا قبول ندارم حتی ژیان و پیکان هم نیاز به دزدگیر داره اون دسته از دوستانی که میگن دزدگیر رو 206 و زانتیا نبندید سیستم برقش حساس هست خیلی خنده ام میگیره و افسوس میخورم و میدونم هیچی نمیدونن از ماشین....

کسی دزدگیر استارتر دار داره یا خیر ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز در درجه اول لطفا لحن صحبتتون رو اصلاح کنید اینجا جمع شدیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بگذاریم نه اینکه بگیم من میدونم شما نمیدونی!

در درجه دوم، شما برای نصب استارتر باید چیپ داخل سوئیچ رو به مغزی بچسبونی و با این کار سیستم ایموبلایز ماشین شما از کار می افته و میشه مثل پیکان یا به قول خود شما مثل ژیان! با اتصال سیم ها ماشین رو روشن کرد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کسی استارتر نبسته رو ماشینش ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری