mohammad19384

نصب دزدگیر بر روی پژو 206

943 ارسال در این موضوع قرار دارد

یعنی استارتر دار اگر بخوام بخرم حالا ایزیکار یا چیرکار یا ماجیکار .... ماشین روشن بشه باز داره استارت میخوره !؟

نه

سيستم ماجيكار به اين شكل هست:

وقتي ماشين رو خاموش ميكني و سوييچ را در مياري ماشين هم چنان روشن ميمونه كه شما ماشين رو تو حال دنده نذاري (من خودم هميشه ماشين رو تو حال دنده يك ميذارم) بعد وقتي كه پياده شدي در رو بستي ماشين خاموش ميشه و دزدگير رو فعال ميكني و بعد اگه خواستي استارتر رو امتحان ميكني اگه ماشين رو با استارتر روشن كني و كسي بدون اينكه از ريموت استفاده كنه در رو باز كنه ماشين خاموش ميشه

اگه يادت هم بره ماشين رو روشن گذاشتي بعد از 15 دقيقه خاموش ميشه

در ضمن شما اگه قصد سفر داري مي توني تنظيم كني روزي يكبار به مدت 15 دقيقه ماشين روشن بشه و كار كنه و خاموش بشه كه باتري آسيب نبينه (نخوابه)

يكي از دوستان كارمند دارايي اراك ماشينش رو جلو چشماش بردن چون مجهز به ماجيكار و سيستم ضد سرقت بود بعد از 500 متر آقايون دزد ماشين رو رها كردند و پا به فرار گذاشتن

با 200 هزار تومن 8 ميليون ماشين رو نجات داد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منم اتفاقا شنیدم دزدگیر ماجیکار خیلی اشغال هست و راحت خنثی یا از رو ریموت اسکن میشه !

شما دزدگیرتون استارتر داره یا خیر عملکرد استارتر چطوری هست من تا حالا کار نکردم اما دزدگیر استارتر دار میخام بخرم

سلام

من خودم خیلی دوست داشتم مدل استارت خورشو داشته باشم چون ماشین قبلیمم استارتر داشت ولی نصاب بهم گفت روی 206 استارتر نبندی بهتره چون سیستم 206 کامپیوتری هستش و برای استارتر باید بعضی از برنامه هاشو حذف کنید که موجب افت امنیت میشه

برای همین مدل بدون استارتر بستم

لینک به ارسال

سلام,

دوستان 206 بدون وجود کد ایموبیلایزر که ریموت ماشین به ماشین میده روشن نمیشه. برای این که بتونید از استارتر استفاده کنید باید فرستنده ای که در ریموت هست رو کنار گیرنده ماشین بچسبونید که امنیت ماشین رو پایین میاره.

بنابراین به ریسکش نمیارزه.

لینک به ارسال

اره منم شنیدم بخوای رو ماشین ایموبلایزر دار استارتر ببندی باید مغزی مشکی که تو ریموت هست رو در بیاری بزاری تو سوئیچ !!! یا همیشه یه کلید یدک ماشین رو بزاری تو ماشین بمونه ! روش دیگه ای نیست که بشه استارتر بست اما ایموبلایزر و ... عیر فعال نشن ؟

لینک به ارسال

پژو من 82 بود و ايموبلايزر نداشت

يه سوال فني شايد جاش اينجا نباشه

اگه سوييچ ريموت دار رو تو فضاي ماشين باشه و من يه كليد كه تعريف نشده رو استارت بزنم روشن ميشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

فکر کنم اگر در فاصله ی نزدیک باشه روشن بشه.

امروز امتحان میکنم.

لینک به ارسال

باید نزدیک به محل سوئیچ باشه.

برای این منظور میتونی سوئیچ رو وقتی داری از جاش در میاری به چراغ سقف دقت کن.لحظه ای که روشن شد.همون فاصله ای که بین سوئیچ و محلش هست.همونقدر باید باید باشه.زیاد باشه عمل نمیکنه.

لینک به ارسال

دزدگیر ایزیکار مدل 5000 یا چیرکار گلد 902 میخام ببندم در مورد استارتر هر کدوم کسی اطلاعی نداره !! عملکردش خوبه فقط به دلیل استارتر میخام تصویری بگیرم وگرنه دزدگیر نمیبندم کلا

لینک به ارسال

يه نكته من بگم

دزدگير تصويري منو وسواسي كرده هر وقت كه بيكار ميشدم و ريموت دستم بود نگاه ميكردم ميديدم قفل هست و خاطرم راحت مي شد

اما الان هر بار كه قفل ميكنم مثل آدم هاي وسواسي دوبار بر مي گردم و در ها رو چك ميكنم اين عادت بعد از 1.5 ساله از سرم نيافتاده يكي از معايب دزدگير تصويري هم براي من همينه

لینک به ارسال

والا راست میگن فقط یه ایرانی میتونه درب ماشینش رو با ریموت قفل کنه بعد هر 4 تا در رو چک کنه !

در مورد استارتر کسی اطلاعاتی نداره!؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری