mohammad19384

نصب دزدگیر بر روی پژو 206

974 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gif

من 3سال هست که دزدگیر مجیکار 902 روی ماشینم نصبه و هیچ مشکلی هم نداشتم

حدود 1سالی هم استارت از راه دورش رو فعال کرده بودم که به دلایل امنیتی غیر فعالش کردم

به نظر من درست کار کردن دزدگیر بستگی بسیار زیادی به نصاب داره

موفق باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. من سرچ کردم. اینا دستگیرم شد. ماشینمو تحویل بگیرم همین رو میبندم روش. TEXTON رو پیشنهاد کردن. فابریک 206 هست بدون دستکاری در سیم کشی ماشین. اصل فرانسه اش حدود 400 هست. ظاهرا هنوز تقلبی نداره. البته از برادران کشور دوست و برادر چین هیچی بعید نیست! از bsi ماشين فعال ميشه با pps. باز بودن در موتور و صندوق عقب رو رو صفحه LCD نشون میده. همون دزدگیریه که رو 407 و c5 (سيتروئن) نصبه. حتی جای ماژول و آژیرش پیش بینی شده. انگار که رو ماشین بوده و ورش داشته باشن! اینکه از کجا میشه اصلش رو خرید و از سایر کاراییهاش فعلا اطلاعی ندارم. دوستانی که بستن با توجه به فابریک بودنش ازش راضین.

لینک به ارسال

ایکاش به جای سرچ در نت داخل همین فروم سرچ میکردید!

اینم تاپیک فروشش که دوستان زحمت کشیدن و با قیمت خیلی پایینتری عرضه میکنن

http://ir206.net/texton-206-t1015.html

لینک به ارسال
ایکاش به جای سرچ در نت داخل همین فروم سرچ میکردید!

اینم تاپیک فروشش که دوستان زحمت کشیدن و با قیمت خیلی پایینتری عرضه میکنن

http://ir206.net/texton-206-t1015.html

آقا مخلصيم. چرا ميزنيد؟! بذارين به حساب بي تجربگي و تازه وارديمون. هواي تازه واردا رو داشته باشين قربان!

لینک به ارسال

دوست عزیز خدا وکیلی من منظور بدی نداشتم ،مشکل متن اینه که بعضی موارد بد برداشت میشه یا بد خونده میشه

به هر حال اگه ناراحت شدید من عذر میخوام hi.gif

موفق باشید

لینک به ارسال

اگه کسی خاست دزدگیر ببنده به نظر من فقط textonببنده

از هر جهت با ماشین مچ میشه نصبش هم خیلی راحته

طوریکه یه کم حوصله به خرج بدیم خودمون میتونیم نصبش کنیم

لینک به ارسال

سلام

من بعد از یک عالمه تحقیقات برای دزدگیر 206 به دزدگیر ایزیکار رسیدم که کاملا با 206 سازگاره(سیستم تاخیر چراغ سقفی) و تازه بهتراز این دزدگیرای شرکتی هم هست که به نرخ خون پدرشون میدنش که تصویری هم نیستن!!!

هزینه نصبش تقریبا 280تومن شد البته با صندوق پران و چشمی

مدل دزدگیر ایزیکار 7100 تصویری با منوی فارسی ،البته یه مدل جدید دیگه هم داشت که شبیه گوشی موبایل بود و ریموتش تخت بود ولی من این مدل رو انتخاب کردم

http://www.easycaralarm.ir

نزدیک به 1 ساله روی ماشین نصبه و هیچ مشکلی هم نداشتم.

اگه سوالی داشتید به ای دی یاهو mseyfzadeh پیام بدید

در ضمن در پاسخ به اون دوست عزیزم که گفتن 206 دزدگیر نمیخواد بگم که اگر ماشین شما هیچ وسیله ای نداره کاملا حق با شماست ولی اگه دارای لوازم جانبی هستش حتما ببندید اونم از نوع تصویریش که بهنگام آژیر کشیدن شماهم با خبر شید

موقع نصب سنسور دنده عقب نصاب گفت ماشین یکی از آشناهامونو که 206 بود با اهرم درشو خم کردن تا یه کیف که توش بوده رو بدزدن!!!!!!

پس بنظر من دزدگیر یکی از لوازم ضروری هر ماشینه اونم از نوع تصویریش(تجربه ثابت کرده)

درضمن دزدگیر مجیکار میگن سیستمش قابلیت نفوذ داره،روی ماشین قبلیم مجیکار گلد100 نصب بود ولی خدارو شکر کسی بازش نکرد

لینک به ارسال

منم اتفاقا شنیدم دزدگیر ماجیکار خیلی اشغال هست و راحت خنثی یا از رو ریموت اسکن میشه !

شما دزدگیرتون استارتر داره یا خیر عملکرد استارتر چطوری هست من تا حالا کار نکردم اما دزدگیر استارتر دار میخام بخرم

لینک به ارسال
منم اتفاقا شنیدم دزدگیر ماجیکار خیلی اشغال هست و راحت خنثی یا از رو ریموت اسکن میشه !

شما دزدگیرتون استارتر داره یا خیر عملکرد استارتر چطوری هست من تا حالا کار نکردم اما دزدگیر استارتر دار میخام بخرم

هيدن جان (من به عنوان اولين هاي استفاده كننده از ماجيكار) ماجيكار رو سال 82 مدل 702 بدون استارتر رو روي 405 نصب كردم بعد از يكسال چون جزو اولين نفرات بودم دستگاه رو با يه 802 استارتر دار عوض كردن رايگان

از سال 83 تا الان فقط فقط باتري عوض كردم نه بي جهت صدا داد و ...

كيفيت الانش رو نميدونم

ولي استارتر دار يه ايراد داره چون تا دور موتور تا 1000 نرسه استارت درگير هست و بعد از يه مدت استفاده استارت ايراد پيدا ميكنه و من اين آپشن رو غير فعال كردم

به خاطر هوشمند بودن سيستم استارت وقتي سوييچ رو مي بندي ماشين خاموش نمي شه تا يكبار در رو باز و بسته نكني (علت اينه كه دنده خلاص باشه و شما وقتي پياده شدي درب رو بستي ماشين خاموش ميشه)

براي همين چند باري بابام حواسش نبود ماشين رو مي گذاشت تو دنده و ماشين ميخورد به ماشين جلويي و...

در كل به عنوان يه مشتري 8 ساله ماجيكار ازش راضي هستمraghs.gif

لینک به ارسال

یعنی استارتر دار اگر بخوام بخرم حالا ایزیکار یا چیرکار یا ماجیکار .... ماشین روشن بشه باز داره استارت میخوره !؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری