darvish.kama

مشاوره برای خرید خودرو

24 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

بنده یه 207 دستی دارم که چون موعد گارانتی خودرو در حال اتمام هستش میخوام ماشین رو با یه ماشین صفر داخلی عوض کنم.

از بین ماشین های زیر دوستان کدوم ماشین رو تایید می کنند. لطفا دلیل خودتونو هم بفرمایید.

به ترتیب اولویت خودم می نویسم:

1- 206 تیپ 6 (اتوماتیک) یا صندوق دار وی 9 (اتوماتیک)

2- 206 تیپ 5

3- پرشیا سال دوگانه سوز

4- سمند سورن ELX EF7

شما بودید کدوم رو انتخاب می کردید؟

اگر نظر دیگه ای دارید بفرمایید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر گزینه 5 (نفروختن ماشین فعلی) وجود داشت قطعا" همین گزینه انتخاب میکردم چون برداشت شما،من و سایر دوستان از ماشین صفر ماشین کم خرج و بی دردسر حداقل برای 2 سال استفاده هست نه چیزی که به هر قیمت و کیفیتی سمبل شده و فقط شبیه ماشینه و ماهی حداقل یبار پات به نمایندگی باز میکنه که اونجا هم بجای جواب درست یا حل مشکل با جواب هایی مثل "طبیعیه " ، "زیادی حساسی " و... مواجه خواهیم شد

بهمین خاطر بنظرم خرید ماشین صفر آنهم بین این 4 گزینه چندان منطقی نیست چون ماشین فعلی شما اگر بفرض مشکلی براش پیش بیاد براتون قابل تحمل تر هست نسبت به زمانیکه ماشینی با کارکرد 1000 کیلومتر برای چندمین بار به نمایندگی میبرید و یا جواب سر بالا میشنوید یا بی دلیل و بی نتیجه 1 روز ماشین داخل نمایندگی میمونه و آخرشم بعید نیست بقول معروف مثل قضیه بخشیدن مهریه بشه و مهرتون (ماشین مثلا" صفر و نو )حلال کنید و جونتون آزاد ...

شرایط بازار ایران برعکس استاندارد و اصول جهانی هست و متاسفانه روز به روز اوضاع بجای اینکه بهتر بشه،بدتر میشه...

لینک به ارسال

تقریبا هر چی خواستم بگم رو عیل آقا گفتن.

به هیچ عنوان ماشین رو نفروش. گذشت اون موقع که ماشینو دو سال یه بار عوض می کردی که دردسر نداشته باشی. هرچی تاریخ ساخت ماشین پایینتر باشه، کیفیت ساخت به مراتب بالاتری داره. سری که درد نمی کنه رو دستمال نبند و ماشین خودت حالا حالاها برات بهتر از یه صفر کار می کنه.

لینک به ارسال

اگر گزینه 5 (نفروختن ماشین فعلی) وجود داشت قطعا" همین گزینه انتخاب میکردم چون برداشت شما،من و سایر دوستان از ماشین صفر ماشین کم خرج و بی دردسر حداقل برای 2 سال استفاده هست نه چیزی که به هر قیمت و کیفیتی سمبل شده و فقط شبیه ماشینه و ماهی حداقل یبار پات به نمایندگی باز میکنه که اونجا هم بجای جواب درست یا حل مشکل با جواب هایی مثل "طبیعیه " ، "زیادی حساسی " و... مواجه خواهیم شد

بهمین خاطر بنظرم خرید ماشین صفر آنهم بین این 4 گزینه چندان منطقی نیست چون ماشین فعلی شما اگر بفرض مشکلی براش پیش بیاد براتون قابل تحمل تر هست نسبت به زمانیکه ماشینی با کارکرد 1000 کیلومتر برای چندمین بار به نمایندگی میبرید و یا جواب سر بالا میشنوید یا بی دلیل و بی نتیجه 1 روز ماشین داخل نمایندگی میمونه و آخرشم بعید نیست بقول معروف مثل قضیه بخشیدن مهریه بشه و مهرتون (ماشین مثلا" صفر و نو )حلال کنید و جونتون آزاد ...

شرایط بازار ایران برعکس استاندارد و اصول جهانی هست و متاسفانه روز به روز اوضاع بجای اینکه بهتر بشه،بدتر میشه...

سلام. منم می خوام یه تیپ 5 مدل 85 بگیرم اما گیر دادن ماشین صفر بگیرم. الان یه اس دی وی 8 ثبت نام کردن تحویل اسفند که نمی دونم سوارش بشم یا همون صفر بفروشم یه ت 5 بگیرم یا....banghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>','editor');}">banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام

من هم به شدت با علی موافقم ماشین خودتون خیلی بهتر از این ماشین های صفر تو بازار هست

ولی اگر خیلی روی ماشین صفر اصرار دارید به نظر من روی ال نود میتونی فکر کنید البته اتومات های ال نود هم ماشین های خوبی از اب دراومده

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

لینک به ارسال

با سلام.... ایران خودرو پارس سال 2 گانه اصلا نداره فقط تک گانه هست ... پارس معمولی 1 گانه داره این راجعبه پارس ..پارس ماشیت خوب - جا دار - اما پر مصرف

206 رو کلا بی خیال اخه مگه کسی 207 رو میده 206 میخره به خاطر گارانتی !! اصلا عاقلانه نیس

سمندم من نمیپسندم چون لشه ی جورای توشم ک میشینی باید ی بالیشت بزاری زیر پات Mrgreen.gifMrgreen.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Mrgreen.gif' alt='URL>'> اما ماشین نرمیه

من قبل 206 میخاستم پارس بگیرم

من به ماشین 0 اعتقادی ندارم حتی موتورسیکلت

ماشین و موتور باید دست 2 گرفت اما (کم کار)

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

حرف حساب جواب نداره. asabi1.gifasabi1.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/asabi1.gif' alt='URL>'>

دقیقا گفته شما در مورد استفاده از شرایط گارانتی درست بود

البته من صحبتم برگرفته از تجربه ای بود که از خرید 206 صندوق دار V1 مدل 86 بود که خریده بودم.

تاپیکش رو فکر کنم در انجمن گذاشته باشم.

موتور 206 توی 1 سال اول گارانتی 2 بار باز شد و از میل لنگ تا کاسه تاپیت و سوپاپ و ... عوض شد. در مقابل اشکالات موتور مواردی مثل تعویض رادیاتور، تعویض پمپ بنزین، تعمیر سیستم گرمکن شیشه عقب، ترکیدن باطری و پروندن رنگ داخلی، تعویض دینام و ... که دیگه یادم نیست منو از خرجی که باید برای ماشین در حالت بدون گارانتی کنم ترسونده.

خودتون هم می دونید که ماشین های داخل کلا مشکل دار هستند. بدون گارانتی مسلما این مشکلات با هزینه هم که همراه میشه، مشکلات چند برابر میشه اونم برای کارمند.

ویرایش شده در توسط

لینک به ارسال

1- 206 تیپ 6 (اتوماتیک) یا صندوق دار وی 9 (اتوماتیک)

هم چین مدلی که صفر کارخونه ایش نیست..تازه با این وض اگه گیربکسش اذیت کنه تعمیرش خیلی سخت میشه

2- 206 تیپ 5

منظورت ایرانی هست؟؟

3- پرشیا سال دوگانه سوز

ماشین دوگانه سوز اونم xu7 بعد از دوسال سر سیلندرش تیکه تیکه میشه خودم ب چشم خود دیدم

4- سمند سورن ELX EF7

اینو من داشتم ماشین شیک و با امکانتی هست اما ایران خودرو با مونتاژ مسخرش گند میرنه توش ی مدت سر سیلندر هاش ترک میخورد

.

.

من جای شما بود 207 رو نگه میداشتم حالا اگه ازش خسته شدی حداقل دیگه 206-207 نگیر ی ماشین جدید بگیر تو اینای که گفتی سورن بنظر من خوبه بشرطه این که مونتازش بهتر از قبل باشه

لینک به ارسال

البته بی انصاف نیستم، این 207 رو توی این مدت 19 ماه فقط یه بار برای روغن ریزی دور فیلتر روغن بردم نمایندگی.

هزینه های تعویض روغن و لنت و شمع هم که اجتناب ناپذیره.

کلا فکرمو درگیر کردید. eek.gifeek.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/eek.gif' alt='URL>'> مسلما ماشین در هر حالت هزینه اصطهلاک خواهد داشت

لینک به ارسال

این 206 های 92 چرا صفحه آمپرش سفیده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری