HDN

همفکری جهت تبدیل کیلومتر 4 عقربه به 5 عقربه

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

54 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'> دوستان وقت بخیر

همونطور که اکثر دوستان و اساتید مجرب و مدیران متعهد سایت در این خصوص اطلاع دارند ،‌ 206 یک سری کیلومتر داره که 5 عقربه اند

اما 5 عقربه با چراغ کروز تقریبا سخت پیدا میشه و فکر کنم مربوط به پژو rc باشه که احتمالا از قیمت فضایی این کیلومتر خبر دارین

حالا من یک نکته ای رو میخواستم بهش اشاره کنم

اونم اینکه بعضی از کیلومتر ها در قسمت پشت و جای بورد شون ، محل آرمیچیر 5 رو هم دارند

آیا امکان اینکه به صورت دستی این آرمیچر رو اضافه کنیم هست ؟

خیلی وسوسه برانگیزه

و یا برعکس ،‌آیا امکان اینکه یک کلیومتر 5 عقربه رو با یک کیلومتر 4 عقربه کروز ساپورت یکی دوتا کنیم هست ؟ تا خروجی بشه کیلومتر 5 عقربه کروز ساپورت ؟

ممنونم rose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حسین جان تاجایی که اطلاع دارم و طبق مستندات پشت آمپر RC فاقد کروز هست نکته جالب اینه در دفترچه راهنمای 206 در خارج از کشور هم از سال 2006 به بعد چراغ کروز در قسمتی که به تشریح آمپر پرداخته میشه معرفی و درج شده ! شخصا" تابحال فقط 1 مورد پشت آمپر 5 عقربه کروز ساپورت دیدم که آقای رضوی برای فروش قرار داده بودن...در مورد تبدیل 4 عقربه به 5 عقربه قبلا" یکی از دوستان این موضوع پیگیری کردن و شخصا" با یکی از دوستان در مورد این مسئله صحبت کردم مشکل اصلی اینجا تغییر سخت افزاری نیست بلکه تغییر نرم افزاری هست که بدلیل در دسترس نبودن این نمونه پشت آمپر،فعلا" عملی نیست

لینک به ارسال

علی آقا

پشت آمپر 5 عقربه معمولی در دسترس نیست ؟ اگر بخوایین من میتونم تهیه کنم

فقط نیمیدونم اینکار شدنیه ؟

خودم که از نزدیک دیدم ،‌به نظرم رسید ،‌ نباید کار سختی باشه

لینک به ارسال

یه نوع قاب کیلومتر هست که 5 عقربه هستش و جای قاب فابریکو میگیره .. اگه این شدنی باشه حتما به این قاب نیازه ..

اقا حسام واسه فروش گذاشته :

http://ir206.net/viewtopic.php?p=148179#p148179

si76k11i9z9mtard92o.jpgsi76k11i9z9mtard92o.jpg"><a href=http://www.up98.org/images/si76k11i9z9mtard92o.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

پشت آمپر 5 عقربه معمولی در دسترس نیست ؟ اگر بخوایین من میتونم تهیه کنم

فقط نیمیدونم اینکار شدنیه ؟

خودم که از نزدیک دیدم ،‌به نظرم رسید ،‌ نباید کار سختی باشه

حسین جان مشکل بود و نبود پشت آمپر 5 عقربه نیست این عین PM ای هست که در همین رابطه بدستم رسیده بود

با یکی از اساتید همین سایت سعی داشتیم دو آمپر رو ادغام کنیم

5 عقربه و کروز ساپورت

مدار شبیه سازی شد ولی متاسفانه دامپ IC پیدا نشد...

لینک به ارسال

یه 4 عقربه کروز ساپورت رو میشه گیج روغن روش نصب کرد ؟

بعد مشکلش اینه که عقربه روغنش فعال نمیشه ؟

اگه فقط این باشه فکرکنم من بتونم راش بندازم

لینک به ارسال

نميشه چون روي برد كيلومتر جاي اين عقربه تعبيه نشده.شما ميتوني براي چراغ شور جلو رله اضافه كني چون روي برد جاش طراحي شده و اين امكانو ميده اما براي كيلومتر نه.اينطور نيست.

لینک به ارسال

حسین جان

من وقتی دو سه هفته پیش صفحه کیلومترو وا کردم رنگ عوض کنم...فقط جای سوراخش بود رو بردش....اما جای لحیم کاری هیچی نداشت...نه واسه 2تا اس.ام.دی که واسه نورش باید استفاده بشه....نه هم واسه 4تا پایه های آرمیچری که اگه خواستی اضافه کنی بشه به اونجا لحیم کرد...فقط یه سوراخ بود و تمام

اگه میخواستن توش امکان افزایش آپشن رو بذارن نقشه ی مسی که کشیدن رو..روو برد میکشیدن و جاشو یه خال.جوش لحیم کاری شده میذاشتن که اگه بعدا کسی خواست ارتقاع بده یه آرمیچر مخصوص آمپر اونجا لحیم کنه و دوتا اس.ام.دی هم کنارش لحیم کنه و را بیفته با اینکار (که این چنین چیزی وجود نداشت و فقط جای سوراخی که نوک آرمیچر از اون درمیاد وجود داشت و اطرافش بیابون بود)

مثال :

مثلا مثه اون کیلومترا که ایرانخودرو اس.ام.دی باز بودن درها رو ازش حذف کرده اما جای خالجوش لحیم کاریش رو مدار هست...و هر کس بخاد میتونه یه اس.ام.دی لحیم کنه و اون نور اون نشانگرو فعال کنه....ولی واسه آمپر روغن همچین مدارکشی و خالجوشی نبود

لینک به ارسال

ممنونم از همه دوستان

فقط یک مسئله ای ، یاشار جان ، ما شکر خدا مهندسین عزیزی مثل جناب بهزاد عزیز داریم که روی شبکه Van کار میکنن

خواستم بگم شاید بشه اینکار رو انجام بدیم

جناب مهندس بهزاد ، سایر اساتید ارجمند ، یاشار گرامی و دوستان عزیز

گمون میکنم ما میتونیم این انحصار خاص رو بازهم با کمک هم بشکنیم

میشه .

لینک به ارسال

خیلی مشتاق شدیم ولی دوستان آب پاکی رو ریختین.... آب سردی بود....!حیف شد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری