mehran.rastkar

مبـــاحث مــربوط به فــنر و کـمـک فــنر

1,435 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 10 ساعت قبل، vahidiazar گفته است :

داداش ما لنت اورجینال لکسوس رو که سرامیکیه ۲۰۰تومن از دوبی خریدیم،واسه ۲۰۶ که خیلی کوچیکتره معلومه میشه ۸۰ اتفاقا کاملا منطقیه. عملکرد ترمزها و کمک فنرها تو معاینه فنی معلوم میشه.

لنت OEM کارخانه های اتومبیل سازی در خودروهای شهری سرامیک نیست(بحث سوپر اسپورت و یا خودروهای اسپرت با کالیپر برمبو از سواری جدا  است)، بنده هم برای خودروی RAV4  خودم لنت جلوی داخل پک تویوتا 240 خریدم ساخت TRW آلمان بود. برای خودرو 206 هم لنت EBC سری رد لاین گرفتم 320 برایم تمام شد با متریال سرامیک، در اینترنت هم سرچ بفرمایید هر دو تولید کننده در حد برند های تاپ مثل استاپ تک و برمبو و ....نیستند ولی لنت 206 با وجود کوچکتر بودن صرفا به لحاظ سرامیکی واقعی گران تر تمام شد. الان هم اشتباه از بنده بود در این مسایل با خودم عهد کرده بودم وارد چنین بحث هاایی نشم و تمام وسلام بخرید و لذتش ببرید.

در 40 دقیقه قبل، arsalan_s گفته است :

صحبت های شما بسیار متین و رسا.

پس  نتیجه میگیریم کایابا یا هر شرکت دیگه ای تولیداتی دارن و لازم نیست شکسته نفسی کنن و براش خط تولید بزنن از نو!این ازین اگه کمک کایابا مخصوص ۲۰۶ دیدیم نگیم اصلا تولید نشده و احساساتی نشیم.

از آنجایی که اطلاعات بنده از خط تولید از شما بسیار کم تر هست این بحث ادامه نمیدم و از محضر شما خواهشمندم در وبسایت KYB پارت نامبر مدل تولیدی برای پژو 206 را مشخص فرمایید. در خصوص ارجاع به لینک های Alibaba , ebay هم مطلع هستیم قابل استناد نبوده و فیک هستند.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان لطفا کمک کنید من تیپ 5 مدل 90 دارم که کمک های فابریک خودش روشه

الان کمک هاش چیه ؟

معاینه فنی رفتم کمکش سالم بود  تا الانم ماشین 90 هزارتا کار کرده

ولی بخاطر کوبش لاستیک های بارزشو با میشلن عوض کردم سایز فابریک ارتفاع هم دست نزدم

الان بهتر شده از قبل  ولی میخوام نرم تر بشه ، با تعویض کمک فنر میشه بهترش کرد ؟  و اینکه نمیخوام 1 چیز بندازم هندلینگ ماشین بهم بریزه  و امنیت کم کنه 1 چیز معرفی کنید که فقط دست اندازارو نرم تر رد کنه  خیلی ممنون  

ویرایش شده در توسط safiran 128

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 ساعت قبل، safiran 128 گفته است :

سلام دوستان لطفا کمک کنید من تیپ 5 مدل 90 دارم که کمک های فابریک خودش روشه

الان کمک هاش چیه ؟

معاینه فنی رفتم کمکش سالم بود  تا الانم ماشین 90 هزارتا کار کرده

ولی بخاطر کوبش لاستیک های بارزشو با میشلن عوض کردم سایز فابریک ارتفاع هم دست نزدم

الان بهتر شده از قبل  ولی میخوام نرم تر بشه ، با تعویض کمک فنر میشه بهترش کرد ؟  و اینکه نمیخوام 1 چیز بندازم هندلینگ ماشین بهم بریزه  و امنیت کم کنه 1 چیز معرفی کنید که فقط دست اندازارو نرم تر رد کنه  خیلی ممنون  

سلام

من هم مثل شما همین مشکل رو داشتم در انتخاب کمک که بالاخره رفع شد

من کمک جلو فرانسوی صادراتی از آقای امینی پور دوست خوبمون گرفتم

کمک عقب هم Kyb گازی واسه عقب مخصوص ۲۰۶ گرفتم کمک عقب فرانسه خیلی خشک هست داشتم که میگم البته در برابر Kyb نه ایساکو ماندو 

Kyb هم مدل 341249البته فیک زیاده من از نماینده اصلی تو مشهد سفارش دادم بنده خدا با پست فرستاد

کمک فرانسه جلو هم مدل vyو Vz 

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

من هم مثل شما همین مشکل رو داشتم در انتخاب کمک که بالاخره رفع شد

من کمک جلو فرانسوی صادراتی از آقای امینی پور دوست خوبمون گرفتم

کمک عقب هم Kyb گازی واسه عقب مخصوص ۲۰۶ گرفتم کمک عقب فرانسه خیلی خشک هست داشتم که میگم البته در برابر Kyb نه ایساکو ماندو 

Kyb هم مدل 341249البته فیک زیاده من از نماینده اصلی تو مشهد سفارش دادم بنده خدا با پست فرستاد

کمک فرانسه جلو هم مدل vyو Vz 

سلام

داخل نایلون بود یا جعبه؟ پوسته کوتاه صادراتی منظورتونه؟

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

داخل نایلون بود یا جعبه؟ پوسته کوتاه صادراتی منظورتونه؟

سلام

داخل نایلون بود با برچسب ایساکو پوسته کوتاه نیست فابریکه من با فنر خود ماشین بستم ارتفاع نخورد و فابریک هست 

به آقای امینی پور بگین مثل کمک هایی که واسه شوشتر ارسال کردی میخوام 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/11/12, 17:07:59، pezhman 207 گفته است :

سلام

داخل نایلون بود با برچسب ایساکو پوسته کوتاه نیست فابریکه من با فنر خود ماشین بستم ارتفاع نخورد و فابریک هست 

به آقای امینی پور بگین مثل کمک هایی که واسه شوشتر ارسال کردی میخوام 

شماره یا آیدی تلگرامشو داری آقای امینی پورو ؟

لینک به ارسال

دوستان من کمک فنرهامو با فنر لول نصب کردم.جلو مونرو عقب kyb فنر لول امیدفنر.ماشین خیلی خیلی کمتر نرم شده کوبش دیگه نداره.فرق کرده ولی نه اونقدر ، در کل خیلی راضیم ایشالله دم عید نتیجه تست فنی رو می گم تو معاینه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

20180211_145341.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/11/22, 12:35:59، vahidiazar گفته است :

دوستان من کمک فنرهامو با فنر لول نصب کردم.جلو مونرو عقب kyb فنر لول امیدفنر.ماشین خیلی خیلی کمتر نرم شده کوبش دیگه نداره.فرق کرده ولی نه اونقدر ، در کل خیلی راضیم ایشالله دم عید نتیجه تست فنی رو می گم تو معاینه.

پیشنهاد میکنید جلو رو مونرو بندازم؟ کمکای جلوم افت کرده و خیلی کوبش داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

پیشنهاد میکنید جلو رو مونرو بندازم؟ کمکای جلوم افت کرده و خیلی کوبش داره

سلام آره مونرو خیلی خوبه اگه می تونی صبر کن  من معاینه فنی هم برم واسه عید.کمکارو حتما از جای مطمئن ترجیحا آقای لطفی از ملت بگیر حتما فنر لولم از کاشانی امید فنر بگیر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری