mehran.rastkar

مبـــاحث مــربوط به فــنر و کـمـک فــنر

1,091 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/10/05, 21:10:18، parsa zarkhord گفته است :

سلام. لطفا راهنمایی کنید.من چند روز پیش حدود  یک میلیون تومن خرج جلوبندی و کمک فنر ها کردم. اما از دیروز عصر وقتی در حالت در جا  فرمون رو چپ و راست میکنم چند تا صدای تق تق میاد از ماشین.انگار گلنجش میشکنه. و وقتی دستمو  میزارم رو کمک فنر - از بالا- احساس میشه کرد این صدارو. به نظر شما مشکل از چیه؟

سلام دوست عزیزماشین منم ازاینکارا میکنه مربوط به فنر میشه دیروزم کمک عوض کردم دوباره این لق اومد من ایندفعه قسمتهایی از فنر که رو نعلبکی میشینه شلنگ کولر پیچیدم دورش از این صدا راحتشم ولی بدتر شد از سمت شاگرد صداش دفعه قبل سمت راننده صدا میداد با جابجا کردن فنر سرجاش درست میشه

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/10/05, 21:10:18، parsa zarkhord گفته است :

سلام. لطفا راهنمایی کنید.من چند روز پیش حدود  یک میلیون تومن خرج جلوبندی و کمک فنر ها کردم. اما از دیروز عصر وقتی در حالت در جا  فرمون رو چپ و راست میکنم چند تا صدای تق تق میاد از ماشین.انگار گلنجش میشکنه. و وقتی دستمو  میزارم رو کمک فنر - از بالا- احساس میشه کرد این صدارو. به نظر شما مشکل از چیه؟

سلام وقتی تو حالت درجا فرمون میچرخه و ماشین صدای تق ميده و به چپ و راست میچرخونی ابتدای چرخش صدا تق ميده به احتمال زیاد از جعبه فرمونه اگرم تو حرکت و عبور از دست اندازها يه صدای تق به قول شما مثل قولنج بده از سیبکهاس اگه کمکها یا نعلبکی و پیچها کمک شل باشه صدای تق تق ریز و درشت پشت سر هم مياد 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، naser206 گفته است :

سلام دوست عزیزماشین منم ازاینکارا میکنه مربوط به فنر میشه دیروزم کمک عوض کردم دوباره این لق اومد من ایندفعه قسمتهایی از فنر که رو نعلبکی میشینه شلنگ کولر پیچیدم دورش از این صدا راحتشم ولی بدتر شد از سمت شاگرد صداش دفعه قبل سمت راننده صدا میداد با جابجا کردن فنر سرجاش درست میشه

سلام. بله فکر کنم همین باشه.ممنون از راهنمایی تان.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/10/07, 09:29:54، parsa zarkhord گفته است :

سلام. بله فکر کنم همین باشه.ممنون از راهنمایی تان.

سلام با مراجعه به یه کمک فنر ساز ماهر مشکل حل شد. الان سواری نرم و بدون صدا و خیلی راحتی داره.کمی هم اکسل عقب رگلاژ شد تا با جلو هماهنگ باشه و ماشین ظاهر قشنگتری ام پیدا کرده.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان کمک فنر مونرو بگیرم واسه ماشین؟ ممنون می شم راهنمایی کنین.

206 تیپ 2  1385    130000 کارکرد قصد تعویض فنر لولم دارم

آیا ضربه گیر تاثیر داره؟؟

ویرایش شده در توسط vahidiazar

لینک به ارسال

دوستان من يك تيپ ٥ را بتازگي خريده ام و الان در كيلومتر ١٥٠٠ كماكان لرزش دسته دنده در دنده يك و دو را دارم ،اين لرزش بعضا در شتابگيري در شيبها انقدر ازاردهنده هست كه انگار چرخها تاب دارند و جلوي ماشين ميلرزه،خواستم بدانم با توجه به اينكه خيلي با ارتفاع خودرو مشكل ندارم براي رفع اين نقيصه قطعا ارتفاع زدن راه حل است يا مشكل كامل برطرف نميشود،اگر راه حل قطعا كاهش ارتفاع است يك جلو بندي ساز با انصاف و با تجربه در غرب تهران را لطفا معرفي بفرماييد براي تهيه فنر ها هم با جناب اسپرينگ تماس گرفتم كه پاسخ ندادند لطفا راهنمايي بفرماييد

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، babak maham گفته است :

دوستان من يك تيپ ٥ را بتازگي خريده ام و الان در كيلومتر ١٥٠٠ كماكان لرزش دسته دنده در دنده يك و دو را دارم ،اين لرزش بعضا در شتابگيري در شيبها انقدر ازاردهنده هست كه انگار چرخها تاب دارند و جلوي ماشين ميلرزه،خواستم بدانم با توجه به اينكه خيلي با ارتفاع خودرو مشكل ندارم براي رفع اين نقيصه قطعا ارتفاع زدن راه حل است يا مشكل كامل برطرف نميشود،اگر راه حل قطعا كاهش ارتفاع است يك جلو بندي ساز با انصاف و با تجربه در غرب تهران را لطفا معرفي بفرماييد براي تهيه فنر ها هم با جناب اسپرينگ تماس گرفتم كه پاسخ ندادند لطفا راهنمايي بفرماييد

با کم کردن ارتفاع مشکل حل میشود

لینک به ارسال

کمک فنر جلو مونرو بلژیک ۲۴۰ تومن

کمک عقب kyb ژاپن ۲۲۰ تومن

فردام فنر لول می گیرم

445507319_45970.jpg

445208880_53967.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

ویرایش شده در توسط rasool_000

لینک به ارسال
در در 1396/10/23, 19:24:32، vahidiazar گفته است :

کمک فنر جلو مونرو بلژیک ۲۴۰ تومن

کمک عقب kyb ژاپن ۲۲۰ تومن

فردام فنر لول می گیرم

445507319_45970.jpg

445208880_53967.jpg

سلام

توی بازار کمک kyb رو به اسم اسپانیا میشناسند شا متمانی ژاپنی هستن چیزایی که خرید کردین؟ نتیجه چی شد؟راضی هستین از کمکها؟ یه مقایسه کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری