mehran.rastkar

مبـــاحث مــربوط به فــنر و کـمـک فــنر پژو 206

1,725 ارسال در این موضوع قرار دارد

کمک اورجینال فرانسه سمت شاگرد ( راست) یکی دارم در حد هستش از روی ماشین باز شده آگهیش میکنم قیمت مناسب 

کمک اورجینال تا چند سال خیالتون راحته

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، 1357mohammad گفته است :

سلام از اساتید گرامی سوالی دارم ممنون میشم کمکم کنید
چند روزی هست از قسمت چرخ جلو سمت شاگرد یه صدا قیژ قیژ میاد مثلا وقتی همون سمت که بالا پایین میکنم قشنگ صدا مشهوده فرمون رو هم میچرخونم از همون سمت صدا میاد ممنون میشم کمک و راهنمایی بقرمایید

ممنون میشم جواب منم بدید

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

انوع مختلف ؟ برای ماشین های مختلف داره ولی انواع نه فکر نکنم. با لیبل ایساکو کمک جلوش ساخت اسپانیاس کمک عقب ساخت ژاپن. بدون لیبل ایساکوش رو نمیدونم...دی جی کالا  برای ۲۰۶تکیش رو زده بود ۴۰۰ و خورده ای! یعنی جفتی ۹۰۰ تومن!!!! امانی هم همینو که من خریدم میگفت ۶۸۰ ./ کلا هر کس هر جور بخواد قیمت میده.

گازی روغنیه. گازی تنها که نمیشه

ایرانی؟ کایابا ایرانی؟ فک نکنم!

ایساکو سورن قیمتشو کمتر میده؟ متوجه نشدم. ممکنه مخصوص سورن هم داشته باشه . قیمتا فرق داره.

والا علی جان نمیدونم کمکم ضربه گیر داره یا نه! دقت نکردم تا حالا.باید داشته باشه D2 کمک RACE‌هست. هر چی  لوازم داره مخصوص خودشه.من نخریدم..صاحب قبلی ماشین نصب کرده. می رفته پیست.

ایساکو ایرانی هم داشته که در نوشته های قبلی دوستان مارک های آن را نوشته اند . البته کایابا نیست و این مارک اسپانیا و ژاپنی دارد . این طور که سورن گفت ،ژاپنی برای جلو گفت دارد . باید برم ببینم که ساخت ژاپن است با اسپانیا . سپاس

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

ایساکو ایرانی هم داشته که در نوشته های قبلی دوستان مارک های آن را نوشته اند . البته کایابا نیست و این مارک اسپانیا و ژاپنی دارد . این طور که سورن گفت ،ژاپنی برای جلو گفت دارد . باید برم ببینم که ساخت ژاپن است با اسپانیا . سپاس

من فکر کردم kyb رو میگی وگرنه کمک فنر زیاده! ایرانی و خارجی.

لینک به ارسال

دوستان ی فنر دیدم رنگش 2 قرمز 1آبی بود روشم 206 tu5 نوشته بود میخوام بگیرم

نظرتان؟؟

لینک به ارسال
در در 1398/01/24, 23:33:43، a.m.i.n گفته است :

کمک اورجینال فرانسه سمت شاگرد ( راست) یکی دارم در حد هستش از روی ماشین باز شده آگهیش میکنم قیمت مناسب 

کمک اورجینال تا چند سال خیالتون راحته

سلام کمک په مدت روی ماشین بوده و فابریکه که پوسته کوتاه هستش .؟ فکر کنم پوسته کوتاه رو برای پایین اوردن ارتفاع استفاده میشه . اگر درست بگم البته . قیمت رو هم محبت میکنین بفرمایین . سپاس

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/01/24, 18:17:09، 1357mohammad گفته است :

چند روزی هست از قسمت چرخ جلو سمت شاگرد یه صدا قیژ قیژ میاد مثلا وقتی همون سمت که بالا پایین میکنم قشنگ صدا مشهوده فرمون رو هم میچرخونم از همون سمت صدا میاد ممنون میشم کمک و راهنمایی بقرمایید

سلام پیشنهاد میکنم این سایت رو ببینین . شاید مشکلتون حل یشه .https://cargeek.ir/مستندات-،-مقالات-و-راهنماهای-رسمی/1201-رفع-صدای-تق-تق-فرمان-هنگام-چرخش

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/01/24, 23:35:07، 1357mohammad گفته است :

ممنون میشم جواب منم بدید

اگه تو حرکت صدا داره امکان داره از بلبرینگ چرخ باشه ولی اگه درجا و تو دست انداز باشه مربوط به یکی از قسمت های تعلیق (کمک و جلوبندی) باشه.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ممنون میشم جواب منم بدید

سلام

باید جلوبندی بازدید بشه

اگه فرمون رو موقه‌ای که ماشین تو حالت سکون قرار داره بچرخونید، صدا میده احتمالا مشکل از سیبک طبق باشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، maads گفته است :

سلام

باید جلوبندی بازدید بشه

اگه فرمون رو موقه‌ای که ماشین تو حالت سکون قرار داره بچرخونید، صدا میده احتمالا مشکل از سیبک طبق باشه

سلام امروز رفتم جلوبندی ساز که معرفی کردن گفت از طبقشه و عوضش کرد درست شد طبق یه چیز شبیه بومرنگ بود ۲۸۰ تومن هم هزینه قطعه و دستمزد و آچار کشی و بازدید همه قسمتها

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری