206

آشنایی با آپشن ها ، قابلیت ها و توانایی های سیستم برق 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

339 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، Sohrab.mansouri گفته است :

سلام.دوستان اگر اپشنهارو نصب کنیم و سوکتها موجود نباشه و سیم کشی انجام بدیم،ایا امکان سوختن دسته سیم و اتش سوزی هستش؟ ممکنه که بیش از حد فشار بیاد به سیستم برق یا بی اس ای؟ منظورم از اپشن مثل سنسور نور و باران و گرمکن صندلی چراغ مطالعه،چراغ داشبورد و... همه با هم هستش.چون توی خودرو های دیگه این مورد سوختگی زیاد دیده شده.ایا مشکلی هست؟

بعله امکان سوختن هست اما چرا غیراصولی نصب کنید

اموزش نصب همه اپشن ها هست

الویت اول و مهم تکمیل بودن وسایل و قطعاته.تاقطعه ای رو به همراه سیمکشی و سوکت موجود نباشه اقدام به نصب نباید کرد.اگه سوکت موجود نبود باید نقشه سیمکشی رو داشته باشید تا اصولی سیمکشی کنید

ویرایش شده در توسط Hamid00560
پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

بعله امکان سوختن هست اما چرا غیراصولی نصب کنید

اموزش نصب همه اپشن ها هست

الویت اول و مهم تکمیل بودن وسایل و قطعاته.تاقطعه ای رو به همراه سیمکشی و سوکت موجود نباشه اقدام به نصب نباید کرد.اگه سوکت موجود نبود باید نقشه سیمکشی رو داشته باشید تا اصولی سیمکشی کنید

من خودم خیلی دست به اچار نیستم که بتونم نصب کنم،اما جاهایی که نصب کردن برام تقریبا ادمای واردی بودن و لازم به ذکر که همه اپشنها با سوکت فابریک بوده،اما مثلا سنسور نور و باران که سیم کشیش موجود نبوده خود نصاب سیم کشی کردن با سوکت فابریک.باز هم مشکل پابرجاست؟پیشنهادتون چیه؟متاسفانه خیلی از لینک ها هم تو سایت موجود نیست و ارور میده

ویرایش شده در توسط Sohrab.mansouri

لینک به ارسال

در 11 ساعت قبل، Sohrab.mansouri گفته است :

من خودم خیلی دست به اچار نیستم که بتونم نصب کنم،اما جاهایی که نصب کردن برام تقریبا ادمای واردی بودن و لازم به ذکر که همه اپشنها با سوکت فابریک بوده،اما مثلا سنسور نور و باران که سیم کشیش موجود نبوده خود نصاب سیم کشی کردن با سوکت فابریک.باز هم مشکل پابرجاست؟پیشنهادتون چیه؟متاسفانه خیلی از لینک ها هم تو سایت موجود نیست و ارور میده

سلام

سنسور نوروباران جریان بسیار پایینی مصرف میکنه؛ اصلا جای نگرانی نیست.

اما اپشن های پرمصرف مثل گرمکن صندلی حتما باید سیمکشی مستقل و استاندارد باشه و وصل کردنش به سیم های دیگه به دلیل مصرف جریان زیاد احتمال داغ شدن سیم و اتش سوزی رو به شدت بالا میبره.

هر اپشن فابریکی رو که سیمکشیش موجود نیست؛ تو نرم افزار سدره نقشه اش! وجود داره؛ تو تاپیک مربوطه اگر نیست؛ درخواست کنید؛ دوستانی که دارن براتون قرار میدن

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، zilamo گفته است :

سلام

سنسور نوروباران جریان بسیار پایینی مصرف میکنه؛ اصلا جای نگرانی نیست.

اما اپشن های پرمصرف مثل گرمکن صندلی حتما باید سیمکشی مستقل و استاندارد باشه و وصل کردنش به سیم های دیگه به دلیل مصرف جریان زیاد احتمال داغ شدن سیم و اتش سوزی رو به شدت بالا میبره.

هر اپشن فابریکی رو که سیمکشیش موجود نیست؛ تو نرم افزار سدره نقشه اش! وجود داره؛ تو تاپیک مربوطه اگر نیست؛ درخواست کنید؛ دوستانی که دارن براتون قرار میدن

ممنونم ازتون.تو اموزشها نگاه کردم چراغ نقشه برقش از چراغ سقفی گرفته که مال منم همونه. برای کمربند که سیم کشیده به بی اس ای،برای چراغ داشبورد هم برق از فندکی گرفته.اون که مشکلی نداره؟گرمکن هم هنوز نصب نکردم،خوب شد که شما راهنمایی کردید.

ممنونم ازتون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Sohrab.mansouri گفته است :

ممنونم ازتون.تو اموزشها نگاه کردم چراغ نقشه برقش از چراغ سقفی گرفته که مال منم همونه. برای کمربند که سیم کشیده به بی اس ای،برای چراغ داشبورد هم برق از فندکی گرفته.اون که مشکلی نداره؟گرمکن هم هنوز نصب نکردم،خوب شد که شما راهنمایی کردید.

ممنونم ازتون

سلام

برا کمربند هم ایرادی نداره چون جریان زیادی نمی کشه

من براتون نقشه های مربوط به سیمکشی گرم کن صندلی راننده و شاگرد-چراغ داشبورد-نقشه خوان و سنسور نور و باران رو درآوردم. سیمکشی اصولیشون اینیه که تو نقشه هست.

برای سر درآوردن باید تاپیک مربوط به راهنمای نقشه ها و سوکت ها رو تو انجمن بخونید یا نقشه ها رو  بدید به یه کاربلد.

glovebox.pdf

drivers heatseat wires.pdf

map reading.pdf

passenger heatseat wire.pdf

rain sensor.pdf

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

برا کمربند هم ایرادی نداره چون جریان زیادی نمی کشه

من براتون نقشه های مربوط به سیمکشی گرم کن صندلی راننده و شاگرد-چراغ داشبورد-نقشه خوان و سنسور نور و باران رو درآوردم. سیمکشی اصولیشون اینیه که تو نقشه هست.

برای سر درآوردن باید تاپیک مربوط به راهنمای نقشه ها و سوکت ها رو تو انجمن بخونید یا نقشه ها رو  بدید به یه کاربلد.

glovebox.pdf

drivers heatseat wires.pdf

map reading.pdf

passenger heatseat wire.pdf

rain sensor.pdf

سپاس فراوان دوست عزیز🙏🙏🙏

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

206 های ایرانیزه جدید یه قابلیتی دارن وقتی درب با ریموت قفل میکنیم  اگه بخوام مجدد بدون ریموت باز کنیم کلید بندازیم ماشین فکر میکنه دزد هست شروغ میکنه به بوق زدن بوق خوده ماشین 

تا  ریموت بزنیم صدا قطع بشه آپشن خوبی هست

این آپشن رو نمیشه روی قدیمی هم فعال کنیم یعنی داخله bsi  کسی این هشدار را دیده باشه فعالش کنیم ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

206 های ایرانیزه جدید یه قابلیتی دارن وقتی درب با ریموت قفل میکنیم  اگه بخوام مجدد بدون ریموت باز کنیم کلید بندازیم ماشین فکر میکنه دزد هست شروغ میکنه به بوق زدن بوق خوده ماشین 

این آپشن رو نمیشه روی قدیمی هم فعال کنیم یعنی داخله bsi  کسی این هشدار را دیده باشه فعالش کنیم ؟

خیر متاسفانه وجود نداشت حتی با وجود دزدگیر تکستون من چنین گزینه ای ندیدم

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

سلام بقول نمایندگی این دزدگیر خود ماشینه البته واقعا دزدگیرم هست بدون ریموت هرجور باز بشه بوق میزنه

فقط برای مدل های ایرانیزه هست 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری