206

آشنایی با آپشن ها ، قابلیت ها و توانایی های سیستم برق 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

339 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 7 دقیقه قبل، mhs837 گفته است :

توضيح بسيار مفيد و كاملي بود ممنون. حتي اگر دقت كرده باشيد درقسمت 4چرخ ماشين هم خط هاي تعبيه شده كه به نظرم براي فعالسازي سنسور باد لاستيك باشه TPMS كه شايد درآينده بشود فعال كرد!!!!

خواهش می کنم، البته اگه منظورتون سه نقطه پشت ماشین و اون فلش خیلی کوچیک یکطرفه جلوی علامت ماشین هست، باید عرض کنم که اونها با علامت سمت خودشون روشن می شن که نقطه چین پشت ماشین نشون دهنده حرکت ماشین از نقطه مبدا هست و فلش کوچیک جلوی ماشین هم نشون دهنده حرکت به سمت پمپ بنزین که به این ترتیب بتونن منظور رو بهتر به کاربر منتقل کنند (جسارتا چون بنده از نزدیک حالت روشن شدنش رو دیدم اینقدر دقیق می دونم چی به چی هست. البته عدد کیلومتر باقیمانده رو نشون نمی داد اما کیلومتر طی شده رو نمایش می داد) این علائم تقریبا استاندارد هستن و شکل تقریبا یکسانی توی همه ماشین ها دارند. مثل علامتی که برای نور بالا توی ماشین ها استفاده میشه و اینکه با رنگ آبی روشن میشه. برای tire pressure monitoring system که فرمودید باید یگم که معمولا همچین مواردی به جهت اینکه هشدار محسوب میشن و نه صرفا اطلاعات، از درجه اهمیت بالاتری برخوردار هستند و مکان نمایش اونا پشت آمپر هست نه کنسول وسط  (اگه عکس های پشت آمپر ماشین های جدید رو بررسی کنید می تونید نمونه هایی که انجام شده رو ببینید)

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورم نماي ماشين از بالاست كه باز بودن درب ها رو نشون ميده.اگر به موقعيت تايرها دقت كنيد خط هاي ريزي گذاشته شده كه خاموش هستن

لینک به ارسال
در در 1397/02/17, 16:12:46، mhs837 گفته است :

منظورم نماي ماشين از بالاست كه باز بودن درب ها رو نشون ميده.اگر به موقعيت تايرها دقت كنيد خط هاي ريزي گذاشته شده كه خاموش هستن

سلام

اون خط های کنار لاستیک مربوط به همون تایر پرشر سنسوره  که مثلا شاید در آینده اگر خواستم اضفه کنن، بخشی از سخت افزار اون آماده باشه(مانیتورینگش!) ولی ایرانخودرو از این جا خلی گذاشتن ها زیاد داشته، از قابلیت نمایش مصرف سوخت روی پشت آمپر سمند و 405 و... که با تغییرات کد هگز چیپست پشت آمپر فعال میشه تا همین مصرف لحظه ای که روی 206 های ایرانیزه فعال نکرد ( البته کار عاقلانه ای کرد چون مردم عادی وقتی گاز بدن و ببینن مصرف لحظه تا 25-30 بالا میره فکر میکنن این مصرف دائمی ماشینشونه و نمایندگی ها پُر میشه از مراجعه کننده که ماشین من 25 تا میسوزونه!)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، 206 گفته است :

سلام

اون خط های کنار لاستیک مربوط به همون تایر پرشر سنسوره  که مثلا شاید در آینده اگر خواستم اضفه کنن، بخشی از سخت افزار اون آماده باشه(مانیتورینگش!) ولی ایرانخودرو از این جا خلی گذاشتن ها زیاد داشته، از قابلیت نمایش مصرف سوخت روی پشت آمپر سمند و 405 و... که با تغییرات کد هگز چیپست پشت آمپر فعال میشه تا همین مصرف لحظه ای که روی 206 های ایرانیزه فعال نکرد ( البته کار عاقلانه ای کرد چون مردم عادی وقتی گاز بدن و ببینن مصرف لحظه تا 25-30 بالا میره فکر میکنن این مصرف دائمی ماشینشونه و نمایندگی ها پُر میشه از مراجعه کننده که ماشین من 25 تا میسوزونه!)

اره والا یه سری چیزا رو از قصد فعال نمیکنن بهترم هست

باورم نمیشد وقتی دیدم چنتا جوون ۲۰۶ صفر خریده بودن  و پنچر کردن و اومدن از من که تو ماشینم نشسته بودم کمک خواستن که کمکشون کنم بگم  زاپاس ۲۰۶  کجاست!!!اونم توی سال ۹۷ که ۱۷ امین سال تولید ۲۰۶هست

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/02/17, 16:12:46، mhs837 گفته است :

به شرکت باید ایمیل بزنیم بگیم سیستم نمایش فشار باد لاستیک (  حسگر TMPS  ) هم روی مدل های جدید نصب کن  اینم خوبه :::P

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/08/17, 20:04:31، farzad Eghbal گفته است :

هه هه همچین میگه فرانسوی که انگار کمپلت از فرانسه ماشینشو اوردن نه دوست عزیز اینطور نیست اینی هم که شما داری سوار میشی ایرانی زیاد جو نگیرتت :-)

منظور فرانسوی یعنی سیستم فرانسوی - یعنی امکانات اصلی 206 - نه اینی که ایرانخودرو از خودش ابداع کرده

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

من دیروز ماشینمو بردم پیش یکی از دوستام که دیاگ ایرانی داشت.

ماشینم مدل 89 تیپ ۵ هست. گفتم جفت راهنما موقع ترمز رو فعال کنه اونم پرزنتش کرد ولی عملا فعال نشد. میدونین مشکل چیه و چطوری فعال میشه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 54 دقیقه قبل، reza206na گفته است :

سلام دوستان

ماشینم مدل 89 تیپ ۵ هست. گفتم جفت راهنما موقع ترمز رو فعال کنه اونم پرزنتش کرد ولی عملا فعال نشد. میدونین مشکل چیه و چطوری فعال میشه؟

سلام

فقط در صورت ترمز خیلی شدید فعال میشه؛ سرعت بالا و ترمز ناگهانی )به نظر میاد با فعال شدن eba فلاشر میزنه(

تستش توصیه نمیشه. مثلا سرعت ۹۰تا و فشار ناگهانی ترمز و اصلا توصیه نمیشه. اکیدا. ولی مطمئن باشید که در صورت لزوم خودش فعال میشه. برا من یکی دو بار فعال شده.

البته فکر کنم این گزینه خودش از قبل فعاله)برا من که فعال بود(

ویرایش شده در توسط zilamo
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، reza206na گفته است :

سلام دوستان

این سیستم درست عمل میکنه اما توی مدار وارد شدنش شرایط خاص خودش رو میخواد

سرعت برید و خودتون بزنید روی ترمز کار نمیکنه اما توی اون لحظه لازمه شما به صورت ناخداگاه و انی روی ترمز میزنید فلاشر فعلا میشه 

مقدار شتاب منفی برای فعال شدنش سخت میشه توی شرایط عادی ایجادش کرد 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.دوستان اگر اپشنهارو نصب کنیم و سوکتها موجود نباشه و سیم کشی انجام بدیم،ایا امکان سوختن دسته سیم و اتش سوزی هستش؟ ممکنه که بیش از حد فشار بیاد به سیستم برق یا بی اس ای؟ منظورم از اپشن مثل سنسور نور و باران و گرمکن صندلی چراغ مطالعه،چراغ داشبورد و... همه با هم هستش.چون توی خودرو های دیگه این مورد سوختگی زیاد دیده شده.ایا مشکلی هست؟

ویرایش شده در توسط Sohrab.mansouri
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری