feredi

فشنگی هیدرولیک

111 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 ساعت قبل، Amir8531 گفته است :

پیچ ریگلاژ شیر فرمان(نمیدونم اسمش چیه)  رو کمی شل تر کرده بود، فکر کنم،  

خودش اینطور میگفت، ولی واقعا به گفته شما خیلی ماشین گیج میزنه، مخصوصاً توی پیچ ها، بناست ببرم پیش ش، گفت بیا تا بعدا یه تنظیم فرمون بزنم، چون تنظیم فرمونت، بهم ریخته، ولی وقت نداشت کاملا تنظیم کنه، گفت فعلا مشکلی واسه تردد نداره و دقیق تنظیم نیست، 

ولی  به نظر شما ، تنظیم فرمون ربطی به گیجی چند طرفه و...  با این سطح داره؟

چون تا جایی که میدونم عدم تنظیم باعث کشش به اطراف میشه ، چون تا جایی که خودم چک کردم اونقدر خطای سانتی در تنظیم چرخها  نداره که با کوچکترین فرمون دادن ماشین تاب تاب بخوره و اونقدر نرم عمل کنه که فکر کنی قربیل فرقون دستت هست، 

بعد روغن از محل نصب سوکت به انتهای فشنگی خیس شده (سری آبی فشنگی)   چکه ی کمی  هم میکنه، در ظاهر هیچ شکستگی نداره و گلویی ها و محل رزوه ها خیسی نداره، 

ممنونم بابت پاسختون

تغییرات غیره اصولی باعث خطر میشه اونم فرمان ...

اگه مشکل سفت شدن فرمان داشتی باید شیر فرمان تعویض میشد فقط بحرحال اگه راه داره ببر لگو مثله اولش بکنه ببین چیکارش کرده

تو سرعت هم فرمان گیج میزنه میتونه از همین دست کاری شیر فرمان باشه بله .

ترمز بزنی به سمتی کشیده بشه از جلو بندی هم میتونه باشه

خرابی ( نشت ) ممکنه خیلی از مواقع ظاهری نشون داده نشه . اگه شک داری معیوب شده تعویض کن  ( جنس شرکتی این قطعه ) حتی ایتالیایی اصلا خوب نیست بعد از مدتی روغن میده

سعنی بگردی دیا پارت پیدا کنی کیفیتش نسبت به شرکتی ها بهتره قیمتی هم نداره 18 تومان

بعضی ها تقلبی ها از همون ابتدا کور شده

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

امیر جان مشکل نشتی و روغن ریزی فشنگی هیدرولیک از مسئله گیجی فرمون که احتمالا به جلوبندی مربوط میشه کاملا جداست

اینکه فرمودین نشتی محل سوکت باعث شده دسته سیم پشت موتور خیس بشه در دراز مدت ممکنه باعث خورده شدن روکش سیم ها و اتصالی بشه که راه موثرش تعویض فشنگی هست ( راه حل هایی مثل چسب زدن و غیره هم داره که بنده اصلا توصیه نمی کنم) تعویض فشنگی هم می تونه توسط خودتون اگر دست به آچار هستین یا همون مکانیکی که جعبه فرمون رو درست کرده اگه قرار هست مجدد بهش مراجعه کنید انجام بشه

مشکلات مربوط به گیجی فرمون مفصله که تو مبحث جلوبندی باید پیگیری بشه.

ویرایش شده در توسط khordad
ارسال جدید
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

امین جان ببخشید  تداخل شد بعد از تایپ پاسخ شما رو دیدم  

ویرایش شده در توسط khordad
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، khordad گفته است :

امین جان ببخشید  تداخل شد بعد از تایپ پاسخ شما رو دیدم  

خواهش میکنم  آقا :gol:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/03/22, 09:20:07، khordad گفته است :

امیر جان مشکل نشتی و روغن ریزی فشنگی هیدرولیک از مسئله گیجی فرمون که احتمالا به جلوبندی مربوط میشه کاملا جداست

اینکه فرمودین نشتی محل سوکت باعث شده دسته سیم پشت موتور خیس بشه در دراز مدت ممکنه باعث خورده شدن روکش سیم ها و اتصالی بشه که راه موثرش تعویض فشنگی هست ( راه حل هایی مثل چسب زدن و غیره هم داره که بنده اصلا توصیه نمی کنم) تعویض فشنگی هم می تونه توسط خودتون اگر دست به آچار هستین یا همون مکانیکی که جعبه فرمون رو درست کرده اگه قرار هست مجدد بهش مراجعه کنید انجام بشه

مشکلات مربوط به گیجی فرمون مفصله که تو مبحث جلوبندی باید پیگیری بشه.

ممنونم عزیز 

واقعا لطف کردید 

مقدارش خیلی کمه به اندازه ای فعلا نشت نمیکنه که ریختن گسترده داشته باشه، 

ولی به قول شما بهترین اطمینان ایجاد کردن خوده اطمینان ه که اونم با تعمیر و تعویض به موقع قطعه ی نو حاصل میشه! 

چون از قدیم میگن :از آدم شل یکی....  از آدم سفت دوتا....  😂 

ممنونم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Amir8531 گفته است :

ممنونم عزیز 

واقعا لطف کردید 

مقدارش خیلی کمه به اندازه ای فعلا نشت نمیکنه که ریختن گسترده داشته باشه، 

ولی به قول شما بهترین اطمینان ایجاد کردن خوده اطمینان ه که اونم با تعمیر و تعویض به موقع قطعه ی نو حاصل میشه! 

چون از قدیم میگن :از آدم شل یکی....  از آدم سفت دوتا....  😂 

ممنونم 

داداش شما فشنگی هیرولیک که تهیه میکنی بیترون ایتالیا بگیر قبل نصبش پشت کار که آبی رنگه و میخوره به قسمت فلزی یه فاصله واشر مانندی هست اون با چسب فوری رازی! فقط رازی جواب داده!!!!! پر کن من مشکل یه کوچک تر شدن داشتم برای همیشه از بین رفت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، Ilike206 گفته است :

داداش شما فشنگی هیرولیک که تهیه میکنی بیترون ایتالیا بگیر قبل نصبش پشت کار که آبی رنگه و میخوره به قسمت فلزی یه فاصله واشر مانندی هست اون با چسب فوری رازی! فقط رازی جواب داده!!!!! پر کن من مشکل یه کوچک تر شدن داشتم برای همیشه از بین رفت

اقا ما خودمون کارمون اینه بیترون دوستم میفروشه ایتالیا نوشته شده ولی کیفیتشون افتضاح هست مشتری ها همگی ناراضی بعد از مدتی کوتاه روغن میده نزدیک 5 تا شماره فنی مختلف هم شرکت داره ولی فرقی نداره مثله هم هستن

چسب زدن اصولی درست نیستش

فعلا بهترین سنسوری که جواب داده بدون نشتی روغن برند ایرانی دینا پارت هستش

بدون چسب زدن هیچ روغنی نمیده

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان . من فرمان رو می چرخونم وقتی بر می گردونم زیر پام صدایی مانند رها شدن فنر میاد به نظرتون مشکل از چیه اصن ربطی به فرمان دارد 

مرسی از راهنمایی هاتون 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahan127 گفته است :

سلام دوستان . من فرمان رو می چرخونم وقتی بر می گردونم زیر پام صدایی مانند رها شدن فنر میاد به نظرتون مشکل از چیه اصن ربطی به فرمان دارد 

مرسی از راهنمایی هاتون 

ممکنه

صدای تلسکپی فرمان باشه

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

ممکنه

صدای تلسکپی فرمان باشه

برای منم اینجوری گاهی داخله ترافیک هستم سرعت کم زیر پا صدای چرخش فنری چیزی میاد دقیقا وسط جایی که زیر پایی قرار داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری